بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

amymor

کاربر سایت
Mar 20, 2015
25
سلام و خسته نباشید، من مودم B5142 دارم که سیم کارت TD-lte ایرانسل روشه. چند ماه پیش پینگ حدود 130-150 بود(تو سرور آلمان) اما الان حدود 160-200 هست. می تونید راهنماییم کنید که مشکل از کجاست؟ مودم هم هیچ مشکلی نداره، آنتن دهی هم خوبه از 5 تا چراغ آنتن، 3 تا روشنه. آیا برای کامپیوتر برنامه ای هست که بتونه پینگ رو کم کنه و تنظیمات اینترنت رو بهینه کنه؟
خیلی ممنون:Rose:

Vanquisher

کاربر سایت
Aug 19, 2010
336
نام
Mehdi
دوستان کسی اطلاع داره که مودم B612 مبین نت پورت های LANش گیگابیتِ یا 100مگابیت؟
توی مشخصاتش که چیزی نگفته واسه همین می پرسم.

Vanquisher

کاربر سایت
Aug 19, 2010
336
نام
Mehdi
100 هست
دوست عزیز، امروز سرویس مبین نت من راه افتاد و مودم B612 رو گرفتم و در کمال تعجب دیدم که پورت لنش گیگابیته که خودش یه مزیت بزرگه. جالب اینجاست که هیچ کجا نه در سایت های خارجی و نه فروشگاه های داخلی و حتی روی جعبه و دفترچه مودم هیچ اشاره نشده بهش.

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
این بسته 100 گیگابایت اینترنت رایگان که میگن برای نت ثابت ایرانسل از کجا باید فعال کرد؟تو سایتش که چیزی ندیدم
۱۰۰ گیگابایت اینترنت ثابت TD-LTE رایگان برای مشترکان ایرانسل

️ ایرانسل ۱۰۰ گیگابایت اینترنت ثابت (TD-LTE) رایگان به مشترکان خود ارائه داد.

️ به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با توجه به فراگیر شدن ویروس کرونا، با هدف جلوگیری از تردد‌های غیر ضروری و انجام حداکثری فعالیت‌ها از خانه، ایرانسل به دنبال اعلام وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، به مشترکان اینترنت ثابت (TD-LTE)، ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان ارائه کرده است که با شماره گیری کد دستوری #۹۸* یا با مراجعه به اپلیکیشن #ایرانسل_من، در دسترس قرار خواهد گرفت.

️ این بسته‌ اینترنت، تا نیمه‌ شب ۲۹ اسفندماه فعال است.

️ بسته‌هایی که از قبل فعال شده‌اند، پس از اتمام حجم بسته‌ ۱۰۰ گیگابایتی رایگان، یا بعد از پایان مهلت استفاده از این بسته، در دسترس خواهند بود.

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، سعی دارد با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، شرایطی را فراهم کند تا مشترکان در امنیت بهداشتی حداکثری، به فعالیت‌های خود بپردازند.

• Like
Reactions: fosil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر