بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
الان ما باید چیکار کنیم که به سرورهای راک ستار وصل شیم
وایرلس که اینجا نمیگیره نتمون هم مخابراته
اگر میتونی و خط فیبر نیست با پارس آنلاین امتحان کن.
اینترنت ایران همینه دیگه یطوری بالاخره اذیت میکنه . من این مشکلات رو معمولا ندارم و پینگم هم خوب هست ولی سرعت دانلود 200KB در سال 2018.

• Like
Reactions: dargon9090

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
اگر میتونی و خط فیبر نیست با پارس آنلاین امتحان کن.
اینترنت ایران همینه دیگه یطوری بالاخره اذیت میکنه . من این مشکلات رو معمولا ندارم و پینگم هم خوب هست ولی سرعت دانلود 200KB در سال 2018.
اینجا کلهم فیبره
از کجا بفهم نتstrict _ه و نمیشه به سرور راکستار وصل شد

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
اینجا کلهم فیبره

ببین این داستان Nat Type 3 بودن که واسه تی‌دی هست، ولی من الان دقیقا یک ساله که از همین ایرانسل دارم، به راحتی هم بازی می‌کنم همیشه هم به پارتی و اینا هم وصل میشه. اون دوستی که به سرور راکستار بعد از یه مدتی نمی‌تونستن وصل شن واقعیتش نمی‌دونم اصلاً از نظر فنی چه داستانی براش پیش اومده. ولی خود من که هیچ‌ موقع مشکلی نداشتم.

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
135
سلام دوستان مودم tdlte i60 ایرانسل دارم و تو آنلاین مشکلی ندارم اما به پارتی وصل نمیشه و nat type 3 بهم میده و تنظیمات مودم قسمتی نداره که بهش پورت اضافه کنم .حالا باید چیکار کرد؟؟؟؟

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
سلام دوستان مودم tdlte i60 ایرانسل دارم و تو آنلاین مشکلی ندارم اما به پارتی وصل نمیشه و nat type 3 بهم میده و تنظیمات مودم قسمتی نداره که بهش پورت اضافه کنم .حالا باید چیکار کرد؟؟؟؟
سلام
ایرانسل کلا نت تایپش 3 هست
مگه اینکه آی پی استاتیک خریداری کنید ازشون که به اشخاص حقیقی ارائه نمیدن !

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
اینجا کلهم فیبره
برا فهمیدن Strict بودن یسری بازی ها مثل گوست ریکون تو صفحه اصلی میزنه نت رو...
ایرانسل کلا حتی با آی پی استاتیک نت داخل بازی Strict هست
ولی تستی که کردم رو GTA V برای بنده هم تایم اوت میده و به سرور راکستار وصل نمیشه !
اما دوستان زیادی بدون مشکل استفاده میکردن ... !
مشخص نیست کلا داستان چیه

• Like
Reactions: .::PUИK::.

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
297
نام
اشکان
سلام دوستان، تجربه در زمینه استفاده از td-lte شاتل دارید؟ وضعیتش پینگش و ثبات پینگش چطوری هست؟ من adsl استفاده میکردم و برای مدت طولانی بود که پینگم زیر 100 بود...دو هفته هست که فیبر نوری کردن و انگار چاره ای جز این سرویس ندارم...(نمیخوام برم سراغ مخابرات و اسیاتک)

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
سلام دوستان، تجربه در زمینه استفاده از td-lte شاتل دارید؟ وضعیتش پینگش و ثبات پینگش چطوری هست؟ من adsl استفاده میکردم و برای مدت طولانی بود که پینگم زیر 100 بود...دو هفته هست که فیبر نوری کردن و انگار چاره ای جز این سرویس ندارم...(نمیخوام برم سراغ مخابرات و اسیاتک)
خط ما هم فیبر نوریه یه سال و خورده اییه lte ایرانسل دارم خوبه واس من که فیفا میزنم مناسبه از مخابرات منطقمون خیلی بهتره
مبین نت هم خوبه بقیه رو نمیدونم ,, lte کلا به سیگنال خیلی ربط داره ببین اگه با 4g موبایلت سیگنال خوب داری تو خونه برو سراغ خریدش

• Like
Reactions: ashi73

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا پینگ با 4.2.2.4 , 8.8.8.8 برای TD-LTE ایرانسل چنده؟ لطفا یکی جواب بده من هرچی خوندم صفحاتو کسی عددی نگفته بود برا پینگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر