بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
سوالم رو اشتباه متوجه شدی فک کنم :D

گفتی ممکنه رو 50 یا 70 و ... لاک بشه منظورم این بود مهم نیست این 50 گیگ رو بین الملل گرفته باشی یا از سایتای داخلی؟ یا کلا فقط خود حجم مهمه واسشون؟
نه برای لاک کردن مهم نیست اصلا فقط حجم مهمه
در کل سایته نیم بها نباشه احتمال داره رو 40 50 گیگ دانلود لاک کنه
نیم بها باشه که نامحدود

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
253
سلام دوستان.
کسی اطلاع داره مودم HA6400 همراه اول بدرد میخوره یا نه؟
اگه نه، مودم آنلاک TD-LTE خوب تو بازار سراغ دارین؟
مودم خوبی هست من دارم راضی هستم
۱۵۰ تومن هم میگیرن انلاین واست انلاک میکنن و من خودم انلاکش کردم هیچ دردسری هم نداره مودمش و سیگنال خوبی هم میگیره

• Like
Reactions: DedSec88

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
253
مودم td موجود هست که بشه رو فرکانس دکل قویتر فرکانسش رو قفل کرد؟
دیگه حالم از ایرانسل بهم میخوره
تو محدوده ما دکل td مبین نت خوب آنتن میده
یه نفر میشناسم تو محدوده ما راحت داره با مبین نت البته با دکل خودش نه همراه اول انلاین بازی میکنه
ایرانسل پینگش نابود بود با این وضعیت که دیگه کلا نتم نداریم
شاید رفتم سراغ مبین نت
ایرانسلم اگه آنتن بده میزارم واسه دانلود
مودم همراه اول hA6400 بعد از انلاک کردن این قابلیت رو پیدا میکنه رو دکل قفل کنی البته باید به کسی که انلاین میخواد واست انلاک کنه اینو بگی که این قابلیت رو واسه مودم اضافه کنه

Ak_576

عضو جدید
Nov 22, 2023
1
سلام می‌خواستم مودم جدید ایرانسل tf i60 e1 رو بگیرم تا الان که تحقیق کردم فهمیدم مودمه خوبیه قفل باند داره همچین کیفیت خیلی بهتری نسبت به باقی مودم های ایرانسل داره.
از اکثر باند های fd و td پشتیبانی می‌کنه تا الان هم از چند نفر پرسیدم گفتن که نسبت باقی مودم های ایرانسل خیلی عملکرد بهتری داره
قیمت خوبی هم داره می‌خواستم بدونم کسی این مودم رو تست کرده ؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام می‌خواستم مودم جدید ایرانسل tf i60 e1 رو بگیرم تا الان که تحقیق کردم فهمیدم مودمه خوبیه قفل باند داره همچین کیفیت خیلی بهتری نسبت به باقی مودم های ایرانسل داره.
از اکثر باند های fd و td پشتیبانی می‌کنه تا الان هم از چند نفر پرسیدم گفتن که نسبت باقی مودم های ایرانسل خیلی عملکرد بهتری داره
قیمت خوبی هم داره می‌خواستم بدونم کسی این مودم رو تست کرده ؟
سلام tf i60 h1 بهترین مدلشه ولی گرونه و کمی سخت گیر میاد.

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
565
نام
Yashar
من مودم b612 مبین نت دارم میخواسم بدونم انلاک میشه که بتونم از سیم کارت ایرانسل هم لستفاده کنم؟
و اینکه نت گوشی ایرانسل خیلی خوب جواب میده منطقه من td-lte هم به همون سرعت نت گوشی هست یا فرق میکنه؟

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
سلام کسی میدونه
H1 قابلیت ست کردن vpn مثل s1 داره ؟
منم بین s1 و i60 e1 موندم چون دیدم توی منو s1 میشه vpn ست کرد ولی این مدل جدید e1 امدن قابلیت ست کردن vpn حذف کردن براش
این گزینه ست کردن vpn چه امکانی به ما میده بجز دادن نت بدون فیلتر به ما یعنی میگم من اگر فیل شکن داشته باشم سه سوت هات اسپات میکنم توی دو تا سیستم عامل با اپ توی اندروید که با اور پروکسی
سوالم الان این که من الان با این روش ها مشکلی ندارم واسه اشتراک گذاری نت ازاد پس e1 که قابلیت قفل کردن روی باند مورد نظر شما رو داره واسه بالا ترین سرعت توی منطقه شما گزینه بهتری نیست نسبت به بقیه مدل ها که قابلیت قفل کردن ندارن

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر