مدیرعامل یوبیسافت: NX، نینتندو را به رقابت بازخواهد گرداند

Restive

The Rebellious
کاربر سایت
Aug 8, 2016
41
نام
کامیار
f4df9ym03f9ry5lzg.jpg

بعد از حضور ضعیف Wii U در عرصه‌ی جهانی کنسول‌ها، قرار است NX این وضعیت را تغییر دهد و دوباره کمپانی نینتندو را در مرکز توجهات قرار دهد. مدیرعامل یوبیسافت، Yves Guillemot در این باره می‌گوید:«تا آن‌جا که به سخت‌افزار مربوط می‌شود، فکر می‌کنم NX می‌تواند نینتندو را به عرصه‌ی رقابت بازگرداند.» این اولین بار نیست که Guillemot از کنسول جدید نینتندو تعریف و تمجید می‌کند؛ کنسولی که یوبیسافت قرار است با عرضه‌ی چندین بازی ازجمله Just Dance 2017 از آن حمایت کند.

ابتدای ماه جاری بود که او قول داد NX «بسیار روان و آسان و تجربه‌ای متفاوت با آنچه امروزه از سایر کنسول‌ها می‌بینیم» باشد. کنسول قبلی نینتندو یعنی Wii U با فروش فقط 13 میلیون نسخه از سال 2012 تاکنون عملکردی پایین‌تر از حد انتظار داشته است و در مقایسه با نسخه‌ی قدیمی‌تر خود یعنی Wii که بیش از 100 میلیون نسخه فروخته است، بسیار ضعیف عمل کرده‌است.

با توجه به مصاحبه‌ای که تحلیلگران با Wall Street Journal داشته‌اند، احتمال می‌رود نینتندو در ماه اکتبر امسال اطلاعات رسمی از کنسول در دست ساخت خود منتشر سازد. این کنسول برای عرضه در ماه مارس 2017، یعنی حدود 6 ماه دیگر خود را آماده می‌کند.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اصن بازیای یوبی سافت رو کنسولای نینتندو نتیجه نمیده:| برا چی وقتی بازیاش رو نینتندو فروش نمیکنه هر نسل همین کار میکنه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اصن بازیای یوبی سافت رو کنسولای نینتندو نتیجه نمیده:| برا چی وقتی بازیاش رو نینتندو فروش نمیکنه هر نسل همین کار میکنه

بدون اطلاعات حرف زدن کار درستی نیست دقیقا دروغگویی محسوب میشه
همین یوبی سافت به تنهایی انقدر سر بازی هاش در wii سود کرد که دیگه خودشو برای سال ها سال ایمن کرد حتی هنوز داره برای wii بازی تولید میکنه
اگر بازم بدون اطلاعات حرفی بزنید گزارش خواهد شد به عنوان اسپمر ( ما نیاز به انسان آگاه داریم در صحبت کردن نه یک اسپمر و ترولگر )

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بدون اطلاعات حرف زدن کار درستی نیست دقیقا دروغگویی محسوب میشه
همین یوبی سافت به تنهایی انقدر سر بازی هاش در wii سود کرد که دیگه خودشو برای سال ها سال ایمن کرد حتی هنوز داره برای wii بازی تولید میکنه
اگر بازم بدون اطلاعات حرفی بزنید گزارش خواهد شد به عنوان اسپمر ( ما نیاز به انسان آگاه داریم در صحبت کردن نه یک اسپمر و ترولگر )
حتما دوستان دیگه اشتباه میکردن من تو پستای اونا دیدم خب اطلاعات غلط دادن بعدشم شما نه مدیری نه عضو تحریریه با شما که کاری نداشتم داری من به اسپم نویسی متهم میکنی یکی اطلاعات غلط داره دلیل نمیشه نوشتش اسپم باشه

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
حتما دوستان دیگه اشتباه میکردن من تو پستای اونا دیدم خب اطلاعات غلط دادن بعدشم شما نه مدیری نه عضو تحریریه با شما که کاری نداشتم داری من به اسپم نویسی متهم میکنی یکی اطلاعات غلط داره دلیل نمیشه نوشتش اسپم باشه
این برادر فکر کنم یه مدت بن بود حالا اومده، کلا سیستمش اینجوریه شما به دل نگیر دنبال دعوا می گرده همیشه. کلا Ubi به جز اولش زد تو کار Shovelware برای Wii و به جز Just Dance و یکی دو تا سری دیگه بازی خاصی نداد. اتفاقا این بازی هاش خوب فروش می کردن ولی بازی های درست و حسابی و به قول معروف Hardcore اش نه خیلی فروش نداشتن.

• Like
Reactions: jhoobin

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
منم به عنوان یه کاربر احساس میکنم چند وقتیه در همه تاپیک ها شما خیلی اسپم میدید که اکثرا محتوای خاصی هم ندارن البته به من ربطی نداره ولی کلا واجب نیست حتما در همه تاپیک ها کامنت داده بشه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
منم به عنوان یه کاربر احساس میکنم چند وقتیه در همه تاپیک ها شما خیلی اسپم میدید که اکثرا محتوای خاصی هم ندارن
اون پستام پاک کردم یه دونه هم بیشتر نبود شایدم دوتا:)) کلا این روزا یه ذره عصبی میزنم اگه اسپم زیاد دادم عذرخواهی میکنم:D بخاطر بهث هایی که ایجاد کردم ولی این اسپم نبود بخاطر بی اطلاعی بود

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198

یه کابر جدیدم زیاد سابقه ای تو این فروم ندارم !! بنظر منم شما خیلی اسپم میدید
بهتره کمی رعایت کنید

• Like
Reactions: ehsanservat

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
همین یوبی سافت حداقل یکی از عنوان هاش به خاطر نینتندو به این فروش و جایگاهی که داره رسیده . میدونید که چیو میگم ؟ از روی wii هم شروع شد در اصل
  • Like
Reactions: ehsanservat

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
یه کابر جدیدم زیاد سابقه ای تو این فروم ندارم !! بنظر منم شما خیلی اسپم میدید
بهتره کمی رعایت کنید
دلیلش که گفتم این یکی بی اطلاعی بود
شما که من میشناسید بعضی وقتا عصبی میشم یه چیزی میگم :)):D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
یوبی سافت بخاطر بازار خودش تبلیغ nx میکنه وابستگی خاصی که به نینتندو نداره همین سی دی پروجکت ردم چون از nx حمایت میکنه ازش تعریف کرد:-" همه شرکتا همینن زیاد جای بحث نداره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر