علاقه مندان به RP

سلام به همگی.
این تاپیک رو زدم تا کسانی که به RP علاقه دارن یوزر نیماشون رو بزارن تا راحتتر با هم بازی کنیم.
لطفا پلتفرمتون رو هم بگید.
یوزر نیم من: account240 رو PS4

توضیح: RP مخفف Roleplay هست، یعنی خودتون رو جای شخصیت تو بازی قرار بدید، راحت بگم مسخره بازی و سر و صداهای عجیب غریب در نیارید تو بازی :D همیشه نه ولی یه وقتهایی حال میده RP :D

تو PS4 یه کامیونیتی زدم به اسم RP Gamers، اگه علاقه دارید خوشحال میشم عضو شید.

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
یعنی واقعا یک نفر هم علاقه نداره به RP؟ :|
تو بازیهایی مثل The Division یا Destiny یا حتی Rainbow Six Siege خیلی حال میده و حال و هوای بازیو عوض میکنه!

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
فازت چیه؟:-?
منظور؟ اگه فکر میکنی فقط منم شما یه سرچ بزن (انگلیسی اگه بلدی البته) کلی سایت و فروم هست در این مورد تو بازی های مختلف
من بیشتر مد نظرم این بود که ایرانی باشیم که بیشتر حال بده والا دوستان خارجی دارم که باهاشون بازی کنم
شما فازت چیه که بدون اطلاعات حرف میزنی؟ :-?

در کل من دوست دارم اینجوری بازی کنم، به تو ربطی داره؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,412
منظور؟ اگه فکر میکنی فقط منم شما یه سرچ بزن (انگلیسی اگه بلدی البته) کلی سایت و فروم هست در این مورد تو بازی های مختلف
من بیشتر مد نظرم این بود که ایرانی باشیم که بیشتر حال بده والا دوستان خارجی دارم که باهاشون بازی کنم
شما فازت چیه که بدون اطلاعات حرف میزنی؟ :-?

در کل من دوست دارم اینجوری بازی کنم، به تو ربطی داره؟
منظور خاصی نداشتم واسه خنده گفتم D:
به نظر من که اصن جالب نیست ینی زیادی جدی بگیری بازیو :| عین بچها
لذت مالتیپلیر به شوخی و مسخره بازی پشت هدسته D:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
منظور خاصی نداشتم واسه خنده گفتم D:
به نظر من که اصن جالب نیست ینی زیادی جدی بگیری بازیو :| عین بچها
لذت مالتیپلیر به شوخی و مسخره بازی پشت هدسته D:
شرمنده من فکر کردم داری مسخره میکنی ناراحت شدم تند جوابتو دادم x_x
اصلا بحث جدی گرفتن به اون شکلی که تو فکر می کنی نیست، من خودم معتقدم بازی، بازیه، باید لذت بخش باشه، مثلا یه عده رو دیدم سر Rainbow Six Siege به خاطر برد و باخت فحاشی میکنن و داد و بیداد در حالیکه من با رفیقام بازی میکنم می بازیمم باز میگیم و میخندیم
این یه جورایی حس گرفتنه نه جدی گرفتن به اون شکل که حرص و جوش بخوری سرش، خودمم گفتم همیشه نه ولی یه وقتهایی حال میده
مثل تریلر اولیه Siege یا Division که حس داشتن تو بازی، اونجام حرص نمیخوردن فقط جو الکی میدادن :D
بازم شرمنده جوابتو تند دادم :D

ویرایش: اگه میتونی این ویدیویی که تو این سایت هست رو حتما ببین، طرف RP میکنه ولی در عین حال یه صحنه هایی پیش میاد یا یه حرفهایی میزنه که از خنده روده پر میشی :D
The Division is better when you roleplay

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر