Playstation Meeting 2016

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111

خب همونطور که میدونید زمان زیادی تا کنفرانس سونی نمونده. چیزی که مشخصه اینه که سونی قصد داره حسابی بترکونه. چیزایی که میدونیم قراره اتفاق بیفته معرفی کنسول های جدیده. قراره کنفرانس پخش زنده هم داشته باشه

شایعه ی معرفی Red Dead جدید هم به شدت قویه
همینطور شایعه شده که قراره سرویس PS Now برای PC عرضه بشه

فکر میکنید چه اتفاق هایی قراره بیفته و چه بازی هایی قراره معرفی شه؟

لینک تماشای کنفرانس+ زمان باقی مانده تا شروع کنفرانس

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
متاسفانه تحلیل های نادرستی به خصوص در مورد Scorpio انجام میگیره که نشون میده دوستان اظهارات ماکروسافت چه در E3 و چه بعدش رو خوب پیگیر نبودن

مفهوم Beyond Generations که ماکروسافت و فیل اسپنسر روش تاکید داشتن به معنی عبور از نسل نیستْ بلکه به معنی عبور از مفهموم نسل هاست.ماکروسافت خیلی صریح توی E3 اعلام کرد که از این به بعد نسلی وجود نخواهد داشت و کنسول ها به صورت Iterative با فاصله زمانی کمتری با بهبود سخت افزاری عرضه خواهند شد.یعنی مفهموم Scorpio و PS4 Pro به واقع یکی هست.تنها تفاوت در فاصله زمانی و قدرت دو تا کنسول خواهد بود.

چیزی که ماکروسافت این چند وقته روش تاکید داشته اینه که به معنای سنتی دیگه تغییر نسلی وجود نخواهد داشت.کنسولی که به طور کامل بازی های کنسول قبلی رو اجرا کنه.از همون سیستم نرم افزاری استفاده کنه. همون بازی و دیسک رو اجرا کنه نسل بعد حساب نمیشه که. نسخه بهبود یافته حساب میشه.

در مورد PS4 Pro هم تفاوت سخت افزاری با نسخه معمولی کاملا قابل توجه هست. حالا هر اسمی روش بذاری این تفاوت را پنهان نمیکنه.نکته جالب تر هم اینه که سونی هم دقیقا مثل ماکروسافت دست بازی ساز در انتخاب Option ها رو باز گذاشته.مشخصا بازی که روی دو کنسول در حالت پایه یعنی 1080p اجرا خواهد شد تفاوت قابل توجهی خواهد داشت.

تفاوت بین Scorpio و PS4 Pro هم باز بسیار قابل توجه است.اگر اکس باکس پایه (ONE) محدودیت ایجاد نکنه توی همون اولین نمایش کاملا به میزان قابل توجه اختلاف خواهد بود بین PS4 PRO و Scorpio. صدتا مهندس هم جمع بشن اختلاف 6TF/12GB/320GB/s و 4.2TF/8GB/218GB/s رو نمی تونن پوشش بدن.

اینکه استدیوهای ماکروسافت هم نمیوتنن از قدرت هم استفاده کننده فانتزی چندتا فن بوی هست.از سال 2005 تا الان این اولین باری هست که یک کنسول ماکروسافت قوی تر از یک کنسول سونی خواهد بود.حالا این دوستان چجوری به این نتیجه رسیدن خدا میدونه.زمان XBOX/PS2 که کنسول ماکروسافت قوی تر بود اختلاف گرافیکی هم به شدت بین دوتا کنسول وجود داشت .گرچه یک سری استدیو هنر بیشتری در استفاده از کنسول دارن ولی این هنر نمیتونه معجزه بکنه.همونطور که در مورد ONE/PS4 نکرد.

نکته جالب تر هم اینه که این بیشترین فاصله قدرت بین هردوتا کنسول ماکرو و سونی از زمان XBOX هست.

...........................................

در مورد خود PS4 Pro به نظرم بسیار کنسول خوبیه و از همه مهم تر قیمت گذاری بسیار مناسبی داره.تنها دوتا نکته این وسط یکم مشکل سازه.یکی عدم ساپورت از درایو UHD و اون یکی هم عدم ارتقا قدرت CPU/Ram به اندازه ارتقا قدرت GPU هست که باعث میشه احتمالا گلوگا ایجاد بشه و نشه از قدرت کامل GPU بهره برد که البته امیدوارم اینجوری نشه
فیل اسپنسر و دوستان خیلی حرفا زدن تا حالا که بعدا راحت عوض شده ولی چه بخواید چه نخوایید حقیقت اینه که اسکورپیو یا هر چی که هست داستانش با PS4pro خیلی فرق داره و یه کنسول نسل بعدی زود هنگام هست قطعا با کلی بازی های جدید و مخصوص خودش که برا وان نخواهد اومد میتونید راحت اینو بوک مارک کنید و نمونه هم قبلا داشته دقیقا 360 هست 3 سال بعد از ایکس باکس اورجینال لانچ شد دلیل هر دو هم یکیه شکست با اختلاف زیاد مقابل رقیب ولی راه حلی که مایکرو برا باره دوم داره اجرا میکنه عوض کردن زود هنگام نسله که اینطوری باز یه رو دست به سونی بزنه سونی هم که داشت با PS4 نسل هشت رو یه تنه می برد و عالی میفروخت متوجه این موضوع قطعا شده بود یه PS4 قوی تر با قیمت مناسب میده برا ادامه پیدا کردن و بیشتر شدن عمر کنسولش

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
اقا مگه میشه بازی رو برای یه کنسول ضعیف تر بسازن بعد ارتقاع گرافیکی و تکنیکی بدن رو کنسول قوی تر ؟؟؟
به نظرتون برعکس ساده تر و بهتر نیست؟ روی pro بسازن بعد پورت شه واسه ps4 ؟
نه بنظرم ساده تر نیست:| شما اگه چیزی از بازیسازی میدونی کامل تر توضیح بده

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
نه بنظرم ساده تر نیست:| شما اگه چیزی از بازیسازی میدونی کامل تر توضیح بده
من نمیدونم. که از شما که اطلاعات فنی خوبی دارید در مورد بازی سازی پرسیدم توضیح بدید.
یعنی الان Develeper ها رو pro که رم و سی پی یو و جی پی یو قوی تری داره بازی نمیسازن؟ رو همین ps4 معمولی میسازن بعد پورت میکنن واسه pro ؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
الان چون وضعیت مالی و قیمت دلار و گرفتاری های خرید یه کنسول تو ماه ها اول تو ایران مشکل دار هستش و هزاران هزار داستان وجود داره خیلی ها اصلا نمیخوان قبول کنند سطح تفاوت همین دو کنسول پلی استیشن 4 پرو با عادی زیاد هستش !!!

تا قبل از رونمایی پلی استیشن 4 پرو که اصلا یه عده مطمئن بودن که تفاوت فقط تو بحث رزولشن هستش !!! ولی بعد که پلی استیشن 4 پرو رونمایی شد تفاوت در رزولشن ، کیفیت گرافیک بصری و فنی و همین طور فرم ریت هم خواهد بود !!! خب الان این مقدار تفاوت ها کم هستش !!!

اینم صحبت های هرمنس هالست، مدیر عامل گوریلا گیمز :Arrowd:

هالست این نکته را گفت که از آنجا که با پلی‌استیشن ۴ پرو می‌توان به Draw Distance وسیع‌تر و سطح قوی‌ای از جزئیات در جنبه‌هایی مانند شاخ و برگ‌ها دست یافت، این کنسول برای Horizon Zero Dawn خوب است. او زمانی که تاکید کرد تم بازی “زیبایی باشکوهی” دارد، گفت احساس می‌کند پلی‌استیشن ۴ پرو تجربه بازی را به سطح بعدی و جدیدی می‌برد.

شما گیم پلی هورایزون رو دیشب ندیدین توصیه میکنم حتما ببینید وحشتناک عالی بود !!! حالا بازی هایی مثل GOW و بازی های بعدی ND و ............... که بماند !!!

پول نداریم تی وی و کنسول جدید بخریم خب باشه ! یا اصلا با همین پلی استیشن 4 عادی حال میکنیم خب اینم قبول و قابل احترام !!! و نظر همه دوستان محترم ! ولی این که بیایم خودمون رو گول بزنیم بگیم تفاوت ها ناچیز هستش دیگه واقعا خنده داره ! تفاوت ها به اندازه یک نسل نیست ، ولی تفاوت بین این دو کنسول نا چیز هم نیست !

هر دو کنسول از هر لحاظ با هم یکسان هستن و سونی گفته هیچ محتوای انحصاری روی پلی استیشن 4 پرو منتشر نمیشه و تنها اختلاف چشمگیر بین این دو کنسول بخش گرافیکی هست و باید هم باشه !!! سونی دیوانه نیست و مرض نداره که بیاد یه کنسول آپگرید شده با اختلاف کم بده !!! کدوم عقل سالمی چنین چیزی رو قبول میکنه ! سونی پلی استیشن 4 آپگرید شده ای رو داده و بخش هایی از سخت افزار پلی استیشن 4 عادی مثل سی پی یوش که ضعیف هستش رو ارتقا زیادی داده و بخش های دیگه سخت افزار کنسول رو اورکلاک کرده و کیفیتشون رو افزایش داده و خلاصه هر قسمتی از سخت افزار پلی استیشن 4 عادی که میلنگید رو اومده مشکلاتش رو برطرف کرده و Playstation 4 PRO یه کنسول نسل هشتمی تمام و کمال هستش به معنای واقعی کلمه ........

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
باندل چی میگه!؟
c10b4bd8f7a6d2e1db5c57e06e16a39a.jpg
f409780b76f273629e6f1af9b79aa6d4.jpg

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
آخ آخ ........ آمازون پلی استیشن 4 پرو رو برای پیش خرید گذاشته 399 دلار و بدون هیچ اضافه قیمت و دلال بازی و نامردی و .......... :|

خرید هم میکنیم و مثل بچه آدم میارن در خونه آدم ........

آره با با جان سرزمین کفر خون خوار همچین جاییه !!!

https://www.amazon.com/Sony-PlayStation-4-Pro-1TB/dp/B01LOP8EZC

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
الان چون وضعیت مالی و قیمت دلار و گرفتاری های خرید یه کنسول تو ماه ها اول تو ایران مشکل دار هستش و هزاران هزار داستان وجود داره خیلی ها اصلا نمیخوان قبول کنند سطح تفاوت همین دو کنسول پلی استیشن 4 پرو با عادی زیاد هستش !!!

تا قبل از رونمایی پلی استیشن 4 پرو که اصلا یه عده مطمئن بودن که تفاوت فقط تو بحث رزولشن هستش !!! ولی بعد که پلی استیشن 4 پرو رونمایی شد تفاوت در رزولشن ، کیفیت گرافیک بصری و فنی و همین طور فرم ریت هم خواهد بود !!! خب الان این مقدار تفاوت ها کم هستش !!!

اینم صحبت های هرمنس هالست، مدیر عامل گوریلا گیمز :Arrowd:

هالست این نکته را گفت که از آنجا که با پلی‌استیشن ۴ پرو می‌توان به Draw Distance وسیع‌تر و سطح قوی‌ای از جزئیات در جنبه‌هایی مانند شاخ و برگ‌ها دست یافت، این کنسول برای Horizon Zero Dawn خوب است. او زمانی که تاکید کرد تم بازی “زیبایی باشکوهی” دارد، گفت احساس می‌کند پلی‌استیشن ۴ پرو تجربه بازی را به سطح بعدی و جدیدی می‌برد.

شما گیم پلی هورایزون رو دیشب ندیدین توصیه میکنم حتما ببینید وحشتناک عالی بود !!! حالا بازی هایی مثل GOW و بازی های بعدی ND و ............... که بماند !!!

پول نداریم تی وی و کنسول جدید بخریم خب باشه ! یا اصلا با همین پلی استیشن 4 عادی حال میکنیم خب اینم قبول و قابل احترام !!! و نظر همه دوستان محترم ! ولی این که بیایم خودمون رو گول بزنیم بگیم تفاوت ها ناچیز هستش دیگه واقعا خنده داره ! تفاوت ها به اندازه یک نسل نیست ، ولی تفاوت بین این دو کنسول نا چیز هم نیست !

هر دو کنسول از هر لحاظ با هم یکسان هستن و سونی گفته هیچ محتوای انحصاری روی پلی استیشن 4 پرو منتشر نمیشه و تنها اختلاف چشمگیر بین این دو کنسول بخش گرافیکی هست و باید هم باشه !!! سونی دیوانه نیست و مرض نداره که بیاد یه کنسول آپگرید شده با اختلاف کم بده !!! کدوم عقل سالمی چنین چیزی رو قبول میکنه ! سونی پلی استیشن 4 آپگرید شده ای رو داده و بخش هایی از سخت افزار پلی استیشن 4 عادی مثل سی پی یوش که ضعیف هستش رو ارتقا زیادی داده و بخش های دیگه سخت افزار کنسول رو اورکلاک کرده و کیفیتشون رو افزایش داده و خلاصه هر قسمتی از سخت افزار پلی استیشن 4 عادی که میلنگید رو اومده مشکلاتش رو برطرف کرده و Playstation 4 PRO یه کنسول نسل هشتمی تمام و کمال هستش به معنای واقعی کلمه ........
چه گیری دادی از دیشب قانع کنی همرو :D خب معلومه همون 4K + قابلیت HDR باعث میشه خیلی بازی خوشگل تر به چشم بیاد خوده 4k رزولوشنش 4 برابر 1080 هست پس قطعا کیفیت دید خیلی بهتر میشه و همچنین تکسچرها خود به خود بهتر میشن چیزی که بین 720 و 1080 و SD و HD هم بارها دیدیم اینکه همین افزایش رزولوشن باعث بهتر شدن تکسچرها و ایضا Draw Distance میشه و از اونطرف HDR باعث میشه نورپردازی در بازی خیلی فرق کنه و دیشبم دیدیم , این تریلری هم که شما و ماها از هورایزن دیدیم فراموش نکنید که 4K بود + HDR حالا شما باید ببینی غیر اینا چقدر تفاوت داره (غیر از تفاوت در فریم ریت) . اینکه بکیم ناچیزه نه نیست فقط همون تفاوت بین 1080 و 4K هم خودش کم نیست و همین کنسول که بیش از دوبرابر GPU قوی تری داره شاید خیلی بازی ها رو 4K نیتیو نتونه اجرا کنه مخصوصا اگه افزایش فریم ریت هم درکار باشه پس اونقدرم تفاوت وحشتناک نیست , اینکه بخواد 4K باشه فریم هم بیشتر بشه + تکنیک های گرافیکی اضافه (منظورم خوشگل تر و واضح تر شدن تکسچر ها و DD نیست) به نظره من ممکن نیست مگراینکه مثل تومب رایدر بیان آپشن 1080/30 + یه سری تکنیک گرافیکی بهتر هم بذارن ولی چیزی که دیشب دیدیم و کف خون قاطی کردیم 4K بود + HDR که خودشون خیلی تاثیر دارن .

• Like
Reactions: gamer1998y

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
تلاش دوستان برای شبیه دونستن سیاست های scorpio و pro قابل تحسینه:D جالبه نظرات دیگران رو هم فن بازی میدونند.:D
چه بخوایم چه نخوایم دیگه رسما ثابت شده که pro جایگزین ps4 نیست و صرفا همراهشه. موضوعی که سونی هم بار ها تایید کرده. ps5 میشه رقیب اسکورپیو در بازی ها و pro رقیب اسکورپیو در بازار تا رقیب اصلی ps5 برسه.
ولی خب. اگر شما دوست دارید اختلاف اسکورپیو و وان را در حد تغییر نسل ندونید دیگه به خودتون مربوطه:D
فکت یعنی مایکروسافت تایم لاین را به هم ریخته خودشم تایید میکنه قبلا هم این کار را انجام داده وقتی xbox orginal تاب مقاومت جلو ps2 نداشته.
و سونی تایم لاین را به هم نریخته چون راحت میشه pro را ایگنور کرد تا نسل بعدی پلی استیشن. فکر نمیکنم هیچکدومتون بتونید اسکورپیو را ایگنور کنید:D

یکسان بودن بازی ها هیچ ربطی به این داستان ها نداره و استاندارد شده. نمیشه گفت چون بازی های اسکورپیو و وان یکسانند پس اسکورپیو تغییر قابل توجه نداشته یا به عبارتی تغییر نسل نیست. اختلاف کنسول ها این مسئله را کاملا واضح بیان میکنه. البته به دور از فن بازی:D

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
چه گیری دادی از دیشب قانع کنی همرو :D خب معلومه همون 4K + قابلیت HDR باعث میشه خیلی بازی خوشگل تر به چشم بیاد خوده 4k رزولوشنش 4 برابر 1080 هست پس قطعا کیفیت دید خیلی بهتر میشه و همچنین تکسچرها خود به خود بهتر میشن چیزی که بین 720 و 1080 و SD و HD هم بارها دیدیم اینکه همین افزایش رزولوشن باعث بهتر شدن تکسچرها و ایضا Draw Distance میشه و از اونطرف HDR باعث میشه نورپردازی در بازی خیلی فرق کنه و دیشبم دیدیم , این تریلری هم که شما و ماها از هورایزن دیدیم فراموش نکنید که 4K بود + HDR حالا شما باید ببینی غیر اینا چقدر تفاوت داره (غیر از تفاوت در فریم ریت) . اینکه بکیم ناچیزه نه نیست فقط همون تفاوت بین 1080 و 4K هم خودش کم نیست و همین کنسول که بیش از دوبرابر GPU قوی تری داره شاید خیلی بازی ها رو 4K نیتیو نتونه اجرا کنه مخصوصا اگه افزایش فریم ریت هم درکار باشه پس اونقدرم تفاوت وحشتناک نیست , اینکه بخواد 4K باشه فریم هم بیشتر بشه + تکنیک های گرافیکی اضافه (منظورم خوشگل تر و واضح تر شدن تکسچر ها و DD نیست) به نظره من ممکن نیست مگراینکه مثل تومب رایدر بیان آپشن 1080/30 + یه سری تکنیک گرافیکی بهتر هم بذارن ولی چیزی که دیشب دیدیم و کف خون قاطی کردیم 4K بود + HDR که خودشون خیلی تاثیر دارن .
قانع کردنی در کار نیست !!! :) دارم پست میذارم و اجباری هم نیست و تو پست هام صد بار گفتم هر کسی هر جوری دلش بخواد میتونه همون کار رو بکنه !! و بیشتر دارم درباره تفاوت دو کنسول صحبت میکنم و باز هم باید تکرار مکررات کنم تفاوت یه نسل نیست و سونی هم همچین قصدی نداره ولی تفاوت دو کنسول چشمگیر هستش این رو دیگه بعد نمایش ها و صحبت های سایت های نقد سخت افزاری میشه کاملا متوجه شد !!

بحث هم فقط 4K نیست دوست عزیز !!! خیلی بازی ها رو به صورت 1080P هم میشه بازی کرد با تنظیمات گرافیکی بالاتر و فرم ریت بهتر !!! این خودش کلیه و سران سونی هم گفتن دست سازنده ها برای رزولشن و چیزای دیگه بازه ! خب الا فردا روزی بازی TLOU2 بیاد و 108p و 60 فرم بازی کنیم مگه کم چیزیه !!! یا خیلی مثال های دیگه میشه زد و کلا صحبت زیاده .......... و تفاوت گرافیک وخشتناک ؟؟!!! تا چه جوری بخوایم بهش نگاه کنیم !!!

اصلا هم فقط و فقط ربطی به HDR و رزولشن فقط نداره ! تفاوت تو افکت های دیگه و تنظیمات گرافیکی هم هستش دوست عزیز تو هورایزون کاملا مشهورد بود همین طور تو تامب رایدر ! و به طبع HDR و رزولشن هم تاثیر داشته !! مگه رزولشن 4K خودش کم چیزیه ! کنسول باید قدرت داشته باشه چنین چیزی رو بکشه !

هورایزون و GOD و بازی های انحصاری سونی مثل بازی های بعدی استدیوی ND که صد در صد تفاوت ها وحشتناک هستش . دیشب تفاوت تو همون هورایزون کاملا مشهود بود ! به جز رزولشن و HDR مو های شخصیت بازی و برگ و درخت ها و دیستانس و AA و ....... خلاصه خیلی از بخش های گرافیکی از پلی استیشن 4 عادی قوی تر بود و اصلا عجیب هم نیست و کسی هم نگفته پلی استیشن 4 عادی ضعیف و داغون !!! و یا این که کنسول ضعیفی هستش !!! نه خیلی هم خوبه و منم دارم باهاش کیف میکنم و کاملا از این کنسول راضیم .

قانع کردنی در کار نیست . ولی فکت رو نمیشه که عوض کردش ! ........... پلی استیشن 4 پرو کنسول قدرمند تری هستش و کاملا طبیعی هم هست و تفاوت ها رو هم میشه به راحتی دید .........

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
تلاش دوستان برای شبیه دونستن سیاست های scorpio و pro قابل تحسینه:D جالبه نظرات دیگران رو هم فن بازی میدونند.:D
چه بخوایم چه نخوایم دیگه رسما ثابت شده که pro جایگزین ps4 نیست و صرفا همراهشه. موضوعی که سونی هم بار ها تایید کرده. ps5 میشه رقیب اسکورپیو در بازی ها و pro رقیب اسکورپیو در بازار تا رقیب اصلی ps5 برسه.
ولی خب. اگر شما دوست دارید اختلاف اسکورپیو و وان را در حد تغییر نسل ندونید دیگه به خودتون مربوطه:D
فکت یعنی مایکروسافت تایم لاین را به هم ریخته خودشم تایید میکنه قبلا هم این کار را انجام داده وقتی xbox orginal تاب مقاومت جلو ps2 نداشته.
و سونی تایم لاین را به هم نریخته چون راحت میشه pro را ایگنور کرد تا نسل بعدی پلی استیشن. فکر نمیکنم هیچکدومتون بتونید اسکورپیو را ایگنور کنید:D

یکسان بودن بازی ها هیچ ربطی به این داستان ها نداره و استاندارد شده. نمیشه گفت چون بازی های اسکورپیو و وان یکسانند پس اسکورپیو تغییر قابل توجه نداشته یا به عبارتی تغییر نسل نیست. اختلاف کنسول ها این مسئله را کاملا واضح بیان میکنه. البته به دور از فن بازی:D

یعنی مدیونید اگر فکر کنید این پست توش فن بازی نبوده ها
یک وفت فکر نکنید مثلا خواسته با گفتن این که به دور از فن بازی حرف می زنه، فن بازی رو لاپوشونی کنه

یک ویژگی اساسی هم به PS4 Pro اضافه شده، پخش DVD!!!، البته نه این که قبلا نبوده باشه ها
نسل اول PS4 که سری 1000 بود DVD می خوتد
تسل دوم به بعد که شدن 1100 و 1200 و بعدشم اسلیم، اپتیک DVD برای کاهش هزینه از روی دستگاه برداشته شد بدون این که به کاربر ها خبر داده بشه، حالا باز اسلیم یک چیزی معرفی جدیده قبلی ها که به اسم همون PS4 فروخته می شدن

در آخرین Greatness، مهندسین سونی منت گزاشتن روی سر شما و اپتیک DVD رو برای شما دوباره قرار دادن
البته بعید نیست توی Rev های بعدی و مدل پرو اسلیم و ... دوباره بکننش!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: IMANOKA

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
یعنی مدیونید اگر فکر کنید این پست توش فن بازی نبوده ها
یک وفت فکر نکنید مثلا خواسته با گفتن این که به دور از فن بازی حرف می زنه، فن بازی رو لاپوشونی کنه
پست من فن بازی قبول(که مشخصا با فکر خاصی خونده بشه همینطوره قضیه کافر و کیش):D
پست تو چی همینی که ریپلای کردم؟ چند چنده؟ هدفش چیه؟ می خوای هدفت رو منم پیدا کنم؟;) ماشالا پست جالبم که کم نمیدی:D

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
پست من فن بازی قبول(که مشخصا با فکر خاصی خونده بشه همینطوره قضیه کافر و کیش):D
پست تو چی همینی که ریپلای کردم؟ چند چنده؟ هدفش چیه؟ می خوای هدفت رو منم پیدا کنم;) ماشالا پست جالبم که کم نمیدی:D

من همینجوری حال کردم پست بدم، هدفش به شما ربطی نداره،کار از چند چندی هم گذشته وسط بازی انصراف دادن 3-0 بردیم، خیلی دوست داری می تونی برداشت آزاد و خیال بافی بکنی ;)
پست جالب هم دوست داری می تونی یوزرم رو Follow کنی پست جالب بیشتر ببینی

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
من همینجوری حال کردم پست بدم، هدفش به شما ربطی نداره، خیلی دوست داری می تونی برداشت آزاد و خیال بافی بکنی ;)
اره میدونم. کلا پست های بی اعتبار و از رو هوا تو انجمن زیاد شده:D و اینکه درست میفرمایید به من ربط نداره شما مغزتون را میریزید تو تاپیک:D خودت اومدی ریپلای کردی بعد به من میگی ربط نداره؟:)) حداقل یه گیری بده ارزش بحث پیدا کنه.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
قانع کردنی در کار نیست !!! :) دارم پست میذارم و اجباری هم نیست و تو پست هام صد بار گفتم هر کسی هر جوری دلش بخواد میتونه همون کار رو بکنه !! و بیشتر دارم درباره تفاوت دو کنسول صحبت میکنم و باز هم باید تکرار مکررات کنم تفاوت یه نسل نیست و سونی هم همچین قصدی نداره ولی تفاوت دو کنسول چشمگیر هستش این رو دیگه بعد نمایش ها و صحبت های سایت های نقد سخت افزاری میشه کاملا متوجه شد !!

بحث هم فقط 4K نیست دوست عزیز !!! خیلی بازی ها رو به صورت 1080P هم میشه بازی کرد با تنظیمات گرافیکی بالاتر و فرم ریت بهتر !!! این خودش کلیه .......... و تفاوت گرافیک وخشتناک ؟؟!!! تا چه جوری بخوایم بهش نگاه کنیم !!!

اصلا هم فقط و فقط ربطی به HDR و رزولشن فقط نداره ! تفاوت تو افکت های دیگه و تنظیمات گرافیکی هم هستش دوست عزیز تو هورایزون کاملا مشهورد بود همین طور تو تامب رایدر ! و به طبع HDR و رزولشن هم تاثیر داشته !! مگه رزولشن 4K خودش کم چیزیه ! کنسول باید قدرت داشته باشه چنین چیزی رو بکشه !

هورایزون و GOD و بازی های انحصاری سونی مثل بازی های بعدی استدیوی ND که صد در صد تفاوت ها وحشتناک هستش . دیشب تفاوت تو همون هورایزون کاملا مشهود بود ! به جز رزولشن و HDR مو های شخصیت بازی و برگ و درخت ها و دیستانس و AA و ....... خلاصه همه چیزی از پلی استیشن 4 عادی قوی تر بود و اصلا عجیب هم نیست و کسی هم نگفته پلی استیشن 4 عادی ضعیف و داغون !!! نه خیلی هم خوبه و منم دارم باهاش کیف میکنم و کامل از این کنسول راضیم .

قانع کردنی در کار نیست . ولی فکت رو نمیشه که عوض کردش ! ........... پلی استیشن 4 پرو کنسول قدرمند تری هستش و کاملا طبیعی هم هست و تفاوت ها رو هم میشه به راحتی دید .........
دوست عزیز اصن خوندی پست منو ؟! الان اینایی که گفتی که منم گفتم ! دقیقا تفاوت فقط 4K خودش کم نی مخصوصا اگه HDR هم با تی ویش موجود باشه که خیلی بهترم میشه و اینم گفتم که تنکیک های گرافیکی بهتر رو زمانی میشه بهتر لمس کرد که مثل تومب رایدر آپشن 1080/30+ آپشن های گرافیکی باشه این دیگه احتیاجی به تحلیل نداره و مشحصه و منم منکرش نشدم چیزی که در این 3 آپشن هم دیدی کناره 4K نزده بود همراه با تکنیک های گرافیکی حرف من اینه دوست عزیز کسی نخواست فکت رو عوض کنه اینکه پرو قوی تره و تفاوت وجود داره و اینا همه میدونن موضوع بحث یه چیز دیگه بود

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
اره میدونم. کلا پست های بی اعتبار و از رو هوا تو انجمن زیاد شده:D و اینکه درست میفرمایید به من ربط نداره شما مغزتون را میریزید تو تاپیک:D

اگر خیلی نگران این موضوعی، بنده تضمین می کنم شما پست ندی پست های بی اعتبار و از رو هوا!!! کمتر می شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر