Web Comics!!

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Ravenous ravenous
comic.jpg

it's true
20030614.jpg

marketing blitz
20070914.jpg

:biggrin1::biggrin1:
f6db5b013551bc67c33d5d1778f09611.jpeg

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
کمیک های Cyanide and Happiness رو یه مدت زیادی من میخوندم, یکم Sickه و شوخی هاش یه طعم خاصّی داره, اگه نگرفتین چی میگه زیاد گیر ندین:

thecape.png

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
از این لعنتی هیچی نفهمیدم
ببین:biggrin1: دختره به پسره میگه به نظرت باید موهام رو کوتاه کنم میخوام 2 اینچ کوتاش کنم. بعد پسره میگه میتونی 2 اینچ از موهای منو کوتاه کنی( در حالی که کچله) بعد کم کم یادش میاد که کچله و گریش میگیره.( حالا اینکه چرا یهو میگه میتونی 2 اینچ از موهای منو کوتاه کنی این خودش مسله ای جداست که به ما مربوط نمیشه:biggrin1:)

من اصلا نفهمیدم منظورش چیه این کمیک تو!!!!!:cheesygri

این که دیگه معلومه یارو میگه 1 گنجیشک رادیواکتیویته:biggrin1: خورد تو صورتم و 1 قدرت هایی به دست اوردم بعد دوستش میگه چه باحال میتونی پرواز کنی؟؟ میگه نه میتونم تو صورت مردم مشت بزنم!!!

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
این که دیگه معلومه یارو میگه 1 گنجیشک رادیواکتیویته خورد تو صورتم و 1 قدرت هایی به دست اوردم بعد دوستش میگه چه باحال میتونی پرواز کنی؟؟ میگه نه میتونم تو صورت مردم مشت بزنم!!!
a radioactive sparrow BIT my face
i can BITE people's faces
یه گنجشگ صورت منو گاز گرفت! حالا منم میتونم صورت ملتو گاز بگیرم!
از این لعنتی هیچی نفهمیدم:
از شواهد معلومه که این کامیک توی رسته‌ی Psychedelic قرار میگیره. بنابراین شوخی های سادیستی و مازوخیستی باید ازش انتظار بره! و بنابراین منظور اون آقاهه از My two Inches همون چیزیه که نمیشه گفت. (یعنی میتونی به جاش فلان منو ول کنی!) بعد ایشون فکر میکنه که تیکه‌ی باحالی به دختره انداخته. ولی کم کم متوجه میشه که Two Inch همچین هم طول بلندی نیست! بنابراین به گریه میفته!!!
کلا اگه یه چیزی مثل Family Guy رو مشاهده کرده باشین میفهمین سطح شوخی ها در چه حده! اصولا از این نوع شوخی ها وقتی High باشیم میشه لذت برد. تجربه‌ای که من به شخصه علاقه‌ای بهش ندارم بنابراین لذت خاصی هم تابحال نبردم از این رسته کامیک.
but on the other hand, i like the challenge to try and "get" the jokes. specially as a foreigner
باتشکر...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر