Serious Sam 2

نام:Serious Sam2
سازنده:Croteam
ناشر:2K Games
تاریخ عرضه:زمستان 84
سیستم:PC
در سال 2001 شرکت نه چندان معروف Croatia یک قسمت از بازی serious sam را منتشر کرد و بازی به خشونت و دشمنان بیشمار آن معروف شد و یکی از برترین اکشن های اول شخص شد.
تیم Cro بعد از موفقیت قسمت اول این بازی تمام سعی خود را کرد که نسخه ای حتی بهتر از قبلی به بازار عرضه کند.آن ها سالها روی این موتور گرافیکی جدید کار کردند به طوری که موتور قبلی را کاملا باز نویسی کردند.حال سم با نیروی قوی تر و موتور گرافیکی جدید بازگشته تا دنیا را از نابودی نجات دهد.
داستان:
sam به دنبال پیدا کردن متعلقات یک مدال قدیمی میباشد تا با نیرویی که مدال به او میدهد بتواند دشمنان زمین را از بین ببرد.با وجود اینکه گرافیک بازی بسیار بالا رفته و با اینکه تعداد دشمنان بسیار زیاد است اما Frame Rate بازی پایین نمی رود.
دمو ای از این نسخه که در E3 امسال به نمایش گذاشته شد خیلی ها را شگفت زده کرد.چون گرافیک بازی با اینکه چیزی از هاف لایف کم نداشت اما در محیط های شلوغ نیز فرقی نداشت!و جزییات به کار رفته در محیط و شخصیت های واقعا کامل و بی نقص بود و آن طور که در E3 شرح داده شد این بازی جدود 40 مرحله دارد که مرحله به مرحله سخت تر و جذاب تر میشود .
مانند مرحله آتشفشان و مرداب و....
بیش از 45 مدل دشمن مختلف در این بازی وجود دارد که باید در برابر سام قرار گیرد وجالب اینجاست که هر کدام از یک دوره زمانی به جنگ با وی می آیند تا زمین را تسخیر کنند. و تمام سلاح های نسخه اول در آن وجود دارد و چند سلاح نیز اضافه شده مانند اسلحه ای که طوطی پرتاب میکند! که حاوی مواد منفجره می باشد و سرپرست طراحان این بازی یعنی آقای Davor Hunski جزیاتی از این بازی را شرح داد.وی گفت ما از همه قابلیت های Direct X برای این بازی استفاده کرده ایم و از دسته بندی گرافیکی نیز برای اجرای روان بازی کمک گرفته ایم همچنین افزود : ما در کنار شما افرادی را قرار می دهیم تا اگر مایل باشید در طول مبارزه شما را همراهی کنند و بخش رانندگی نیز به این نسخه از بازی اضافه شده که سام میتواند سوار ماشین ها و موتور و حتی مورچه های غول پیکر شود! و این کار برای تنوع بیشتر در بازی است در ضمن طنز در این نسخه بیشتر شده تا با لذتی بیشتر به بازی بپردازید.در E3 سازندگان بازی قول داده اند تا بازی را در سال آینده به بازار عرضه کنند.
هر گونه کپی برداری از این متن تنها با ذکر نام نویسنده آن مجاز خواهد بود.
SSII Official Trailer
SSII GamePlay Pictures

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
نوشته شده توسط Rezahajizadegan:
مال من قبلا درست بود ولی یه بار رفتم تو تنظیمات حرفه ای کارت گرافیک ور رفتم.
حالا دیوارا سیاه میشن سرعتشم کم شده.
چی کار کنم درست شه؟ :cry:

Default Settings رو بزن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر