خریدار خریدا ارشیو جهت کلکسیون کنسول و فیگور و فقط دوستان عکس ارسال کنن تا طی 2 هفته اتی معامله بشه

hamid hamidpor

کاربر سایت
Oct 8, 2013
313
نام
حمید
Rating - 100%
13   0   0
سلام دوستان آرشیوخریدارم چنانچه تمایل به فروش دارین لطف کنین هماهنگ بشین تا سر قیمت توافق کنیم یه تعداد از وسایل که از دوستان خریداری شده
تو تاپیک همسایه
عکس از کلکسیون

Attachments

• 0 (3).jpg
    0 (3).jpg
    150.2 KB · مشاهده: 1,067
  • 0 (5).jpg
    0 (5).jpg
    211.9 KB · مشاهده: 1,050
آخرین ویرایش:
  • Wow
Reactions: TheRealDeal

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
Rating - 0%
0   0   0
با این توصیفاتی که گفتی این ارشیوت ارزش مادی قابل قیمت گذاری نداره .ممکنه چند سال دیگه فقط یک ایتمش چند ده میلیون قیمت داشته باشه با این اوصاف قابل قیمت گذاری دقیق نیست .حداقل تقاضای ۱ میلیارد خسارت با توجه به افزایش قیمت دلار کن.که البته بعیده خسارتی بدن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: iar4sh

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
Rating - 100%
72   0   0
یعنی من این توضیحاتت رو خوندم از ناراحتی خشکم زد و پلکمم هنوز مات مونده ! واقعا باید تسلیت گفت همچین ضرر بزرگی رو که با میلیون ها تومنم‌اصلا قابل جبران نیست چرا که کارهایی نظیر این از بس فاخر هستن با پول نمیشه جبرانش کرد.امیدوارم پیگیری هات نتیجه بده هرچند از نظر فهم این مسال خیییییلی ایران عقب هست

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
Rating - 100%
17   0   0
منظورم آینه فرضا یه جنسی باز شه پلمپش یا یه ارت بوک ناقص بشه چقدر میاد پایین ارزشش یا خط وخش داشته باشه تو آرشیو جنس ناقص میشه ونصف بهاش میپره یا هزینه حملش چقد میشه
انشالله که حداقل خسارتشو میدن (که اونم تازه بعید میدونم با چیزی که تو این کشور دیده میشه!) و بازم هیچ خسارتی نمیتونه جای اون محصولو پر کنه خصوصا برا کسی که با علاقه اینارو جمع میکنه و پیدا کردن دوبارشون به شدت سخته و دیگه علاقه ای هم نمیمونه که آدم دوباره جمعشون کنه اونم با این وضعیت ارز
من یه استیل بوک که تو پست ضربه رو بردم اداره پست بیشتر برای اینکه ببینم چه جوابی میدن، طرف نگاش کرد گفت دیسک توش سالمه دیگه!
99% اینا فکر میکنن پولی که ما برا یه بازی میدیم پول یه دی وی دی 2 تومنیه چه برسه به اینکه بخوان ارزش یه استیل بوک یا کالکتورای به شدت نایابو درک کنن
به هر حال امیدوارم خسارتشو تا قرون آخر بگیرید شاید باعث بشه دفعه بعدی کارشونو با جدیت انجام بدن و اینقدر مردم رو بخاطر سهل انگاری خودشون متضرر نکنن

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
Rating - 100%
11   0   0
من با اين كارشناسا دادگاه يه بار برخورد داشتم،
معمولا(نميگم همشون) ادما تحصيل كرده و به روزي هستن و دليل و مدرك منطقي ميتونه مجابشون كنه كه خسارت واقعي رو داخل گزارش اعمال كنن

• Like
Reactions: hamid hamidpor

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
Rating - 97.2%
35   1   0
من خودم تو کار آرشیو نیستم ولی اگه یدونه بازیام مورد پیدا کنه دق میکنم. یه اکسپلورر ادیشن انچارتد 3 هم به شما فروختم. امیدوارم که حداقل بتونی یه مبلغ قابل توجهی از خسارت رو زنده کنی. انشالله..

evil dead

کاربر سایت
Aug 2, 2007
42
نام
M
Rating - 90%
9   1   0
سلام عزیزم
آقا منو جدن توو غم خودت شریک بدون
من پلی استیشن ۳ اسلیم سفیدم با گوشه خورد زمین کونجش برگشت هنوز که هنوزه وقتی میبینمش به زمینو زمان فحش میدم
فقط یک سوال
میگم این آرشیو شما تیکه تیکه شده یا آب گرفته

hamid hamidpor

کاربر سایت
Oct 8, 2013
313
نام
حمید
Rating - 100%
13   0   0
سلام کلا ابگرفته و .... همه رو به عنوان معیوب کارشناس نوشت تحویل متشاکی میشه خیلی خسارت خورد بهم متاسفانه همین ارشیو نصفشو با این پول نمیشه خرید

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
Rating - 100%
11   0   0
سلام کلا ابگرفته و .... همه رو به عنوان معیوب کارشناس نوشت تحویل متشاکی میشه خیلی خسارت خورد بهم متاسفانه همین ارشیو نصفشو با این پول نمیشه خرید
چند درصد پولي كه خرج ارشيو مردي برميگرده ؟ :(

• Like
Reactions: hamid hamidpor

sahand.1m

کاربر سایت
Jan 30, 2017
40
Rating - 100%
2   0   0
واقعا متاسفم عزیز. من خودم چون کالکترم(البته 1/100 شما) اصلا نمیتونم تصور کنم همچین فاجعه ای رو!! من آیتم هایی دارم چندتا که اصلا چند برابر قیمت ebay هم حاضر نیستم بفروشمشون، چه برسه که بخواد خراب شه سر یه اتفاق! خدا شاهده فقط واسه ریمیک های Oddworld واسه ps4 و vita چه ساعتایی بیدار موندم تا مزایده های ebay و برنده شم!!
خدا صبر بده ایشالا :-<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر