Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
مشکلات اجرای بازی

بازی Assassin's Creed 2 دارای قفل جدید Wave4 است و برروی Frimware iXtreme سابق در حالت عادی برروی کنسول اجرا نمی شود.

شما برای اجرای بازی بسته به ورژن iXtreme درایو خود چند راه دارید.

دارندگان Frimware iXtreme 1.51
کسانی که این ورژن iXtreme برروی داریو آنها نصب است فقط یک راه برای اجرای بازی دارند

1: تغییر قفل Wave بازی از ورژن 4 به ورژن 3، تا درایو شما بتوانید این بازی را اجرا کنید
روش اول:
آموزش انگلیسی: http://stashbox.org/669079/Wave 4 to Wave 3 patching guide.pdf
فایل های مورد نیاز:Rapidshare or Mediafire
برنامه ی مورد نیاز: http://police110.parsaspace.com/XBOX360/ISO Tools/abgx360_v1.0.1_setup.exe
روش دوم:
استفاده از برنامه یWaves Patch 1.1 Final
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=851277&postcount=76

نکته: کسانی که درایو هیتاچی با ورژن iXtreme 1.51 دارند، هیچ مشکلی برای اجرای بازی های دارای Wave4 و یا Wave5 ندارند و این ورژن قابلیت اجرای کلیه ی بازی های جدید را بدون مشکل دارد.

دارندگان Frimware iXtreme 1.6
کسانی که این ورژن iXtreme برروی درایو آنها نصب فقط دو راه برای اجرای بازی دارند (روش اول پیشنهاد می شود)

1: ورژن 1.6 این قابلیت را دارد که با کمک یک دیسک به نام اکتیو هر بازی ای با هر قفل Wave ای را اجرا کند.
آموزش فارسی: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25757

2: تغییر قفل Wave بازی از ورژن 4 به ورژن 3، تا درایو شما بتوانید این بازی را اجرا کنید
روش اول:
برنامه ی مورد نیاز: http://police110.parsaspace.com/XBOX360/ISO Tools/abgx360_v1.0.1_setup.exe
روش دوم:

دارندگان XTREME
بعضی از ورژن های Xtreme که متعلق به پیش دو سال پیش هستند که برای درایو های Hitachi و Samsung ساخته شدند به دلیل ساختار چک کردن دیسک، می توانند بازی های Wave4 و Wave5 و یا هر Wave ای را بدون مشکل اجرا کنند.
اگر درایو شما بسیار قدیمی است و تاکنون آپدیتی را انجام ندادید شاید شانس اجرای بودن مشکل بازی را داشته باشید.

آپدیت به ورژن iXtreme 1.61
این ورژن از iXtreme مدت زیادی نیست که پخش گذشته. این نسخه قابلیت اجرای بازی Wave4 و Wave5 را دارد. در حال حاظر این ورژن فقط برای دو درایو BenQ و Samsung عرضه شده است.
تاپیک راهنما: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25993

نکته: سری iXtreme 1.61 با بازی های Patch شده با Wave3 مشکل دارد و از نظر امنیتی اجازه ی اجرای بازی های Patch شده را در حالت عادی نمی دهد. شما برای اجرای بازی های دستکاری شده تحت iXtreme 1.61 باید از دیسک اکتیو استفاده کنید
آموزش فارسی: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25757

مشکلات آپدیت داشبورد و جلوگیری از سیاه شدن آواتور ها
به دلیل مشکلاتی که در نسخه های قدیمی Frimware iXtreme با بازی های Wave4 و Wave5 وجود دارد، در مرحله ی آپدیت کردن داشبورد که توسط دیسک بازی AC2 صورت می گیرد ممکن است مشکلاتی داشته باشید و بعد از Reset شدن کنسول آپدیت ناقص باشد و دوباره تقاصای آپدیت ظاهر شود و یا بعد از آپدیت آواتور های شما پاک شود (سیاه شود)

برای جلوگیری از چنین مشکلاتی سه راه وجود دارد که به جای آپدیت دیسک بازی انجام دهید.

1: تغییر قفل Wave بازی از ورژن 4 به ورژن 3، تا درایو شما بتوانید این بازی را اجرا کنید
روش اول:
روش دوم:

2: رایت کردن آپدیت داشبورد برروی CD و انجام آپدیت آفلاین
تاپیک راهنما: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=23585

3: با آپدیت به ورژن iXtreme 1.61 تمام مشکلات اجرا و آپدیت داشبورد برطرف می شود و با کمک دیسک بازی آپدیت را انجام می دهید.

رفع مشکل سیاه شدن آواتور ها
اگر با آپدیت دیسک بازی اواتورهای شما پاک شد دو راه وجود دارد

1: با وصل شدن به Live میتوانید آپدیت ناقص خود را کامل کنید و مجدداً اواتورهای شما به حالت طبیعی خودش باز گردد.

2: شما باید آپدیتی بالاتر از آپدیت داشبورد خود را به صورت آفلاین و توسط روش CD که در بالا توضیح داده شد، آپدیت کنید.
می توانید به system info در داشورد خود رفته و ورژن فعلی داشبورد خود را مشاهده کنید و با دانلود ورژن بالاتر از ورژن داشبورد خود آن را با روش رایت CD آپدیت کنید.

مشکلات احتمالی BAN در محیط Live

کدام نسخه از بازی را خریداری کنیم
مناسب ترین نسخه از بازی AC2 را تیم DNL پخش کرده است و نسبت به سایر RIP ها گزینه ی بهتری است Assassins Creed II PAL XBOX360-DNL

اجرای بازی با کمک دیسک اکتیو و یا تبدیل شده به Wave3
اجرای بازی با شرایط دیسک اکتیو و با تبدیل شده به Wave3، تمام امنیت های شما در Live را به خطر می اندازد و مایکروسافت می تواند شما را شناسایی کند.

اجرا کردن بازی با دیسک اکتیو، Patch شده به Wave3 و یا استفاده از نسخه ی Wave4 در حالت افلاین هیچ مشکلی برای پروفایل شما قبل از انتشار رسمی بازی بوجود نمی آورد.

موج BanWave
در پی موج BanWave امسال مایکروسافت با برنامه ریزی که از مدت ها قبل انجام داده بود توانست بیش از یک میلیون کنسول کپی خور را از Live محروم کند و باعث مشکلات زیادی برای دارندگان کنسول های کپی خور شود.

از روی اتفاقات و بررسی هایی که صورت گرفته، شواهد معلوم میکند که مایکورسافت توانسته کلیه ی ورژن های iXtreme را از روی رفتار آن در هنگام Load بازی در Live شناسایی کند.
در حال حاظر موج BanWave به پایان خود رسیده ولی باز هم نمی توان اطمینان کرد، اگر در لیست سیاه ban شدگان باشید شاید دیگر هرگز نتوانید به Live وصل بشوید.

در حال حاظر احتیاط شرط می کند که به Live وصل نشوید تا خبرهای جدیدتری بدست برسد.

iXtreme LT
طبق آخرین گفته های C4eva سری جدید iXtreme به مشخصه ی Lite Touch دردست ساخت است. این سری دارای قابلیت های بسیار بیشتری نسبت به iXtreme های قبل است و مایکروسافت نمی توانید به دلیل شباهت بسیار زیاد ای که در LT وجود دارد نسب به Fw Orig درایوها، این سری را شناسایی کند.

هنوز مشخص نیست که LT با بازی های Patch شده به Wave3 مثل iXtreme 1.61 رفتار میکند و یا اجازه ی اجرا شدن بازی را میدهد.

اطلاعات بیشتر: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25993

تذکر بر محتوای پست ها
این تاپیک برای گفتگو درباره ی بازی AC2 میباشد. لطفاً در پست های خود از مطرح کردن مشکلات اجرا بازی، مشکلات BAN و یا بحث در مورد iXtreme خوداری کنید.

کلیه ی پست های نامربوط بدون توجه به مهم بودن موضوع، پاک خواهند شد

ویرایش و کامل شدن پست اول تاپیک
این پست به روز آپدیت می شود، در صورت مشاهده هر گونه اشتباه، نقص و یا کمبود، کافی است گزارش دهید تا پست به سرعت ویرایش شود.

موفق باشید

حق نگهدار

در حال ویرایش

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread

درود
شماره یک بدون شک بهترین franchise ـه Ubisoft و یکی از بهترین و باکیفیت ترین بازی ها Open-World این نسل بود و هست که اگر روند تکراری مراحل رو نداشت و کمی به Side-Mission هاش رسیدگی میکردن واقعا شاهکار بینظیری میشد. امروز با انتشار تیزری بسیار زبیا و هنری، الهام گرفته از طرحهای Da Vinci بزرگ; نور امید رو در دل طرفدارن بشمار خود روشن کرد.

برای Assassin's Creed 2 تاریخ عرضه ی اعلام نشده، همچنین پلتفروم که احتمالا برای pc و ps و x360 میاد.
سایت اصلی بازی.

assassins-creed-2-tgs09header-580px.jpg

اطلاعات جديدي در Preview مجله Edge از بازي Assassin's Creed II منتشر شده كه بسيار جالب است.

گفته شده اين بار شما در مقاطع مختلفي از زندگي Ezio قرار خواهيد گرفت.

Patrice Desilets اعلام كرده است كه شما بازي را ابتدا از دوران كودكي و تا سن 45 سالگي Ezio دنبال مي كنيد.
او همچنين اشاره كرده است: " يكي از نقص هاي اصلي AC1 اين بود كه ما تمام ساختمان اصلي و داستان را خيلي زود نشان داديم و تغييري در آن نداديم."
"شما پس از 1 ساعت متوجه مي شديد كه 9 هدف وجود دارد كه بايد آنها را در مناطق گوناگون ترور كنيد. ولي در زندگي Ezio با چيز متفاوت تري رو به رو هستيم در واقع اين بار هر مرحله با مرحله بعد ارتباطي وجود دارد."

در اين نسخه اين بار Desmond قابليت Free-Running را از اجداد خود به ارث برده . اين بار Desmond همراه با Lucy به منطقه اي فرار مي كنند و در اينجاست كه شما نسخه ي ارتقاء شده ي Animus را با نام Animus 2.0 مشاهده مي كنيد. از قابليت هاي اضافه شده به اين نسخه از دستگاه ، قابليت برقراري ارتباط با كركترهاي ديگر در حين flashback ها است.

پس از تولد Ezio ما با يك پرش به سن 17 سالگي او مي رويم و در اين سن مراحل آموزشي مبارزه را ياد مي گيريد.
با بزرگتر شدن Ezio شما وارث املاك والدين خود مي شويد و با توجه به اينكه پول دار هستيد مي توانيد در مكانهاي مختلف سرمايه گذاري كنيد.

در كل حالتهاي RPG هم به بازي اضافه شده و حتي شما مي توانيد با پرداخت پول "آدم كش" استخدام كنيد.

منبع

چند روز پيش Benoit Lambert به سوالاتي كه شما از Assassin’s Creed II جواب مي داد. در اينجا تمام سوالات و جوابها را مشاهده مي كنيم.

آيا نبرد زير آب هم در بازي است ؟

خير ، ولي شما مي توانيد زير آب پنهان شويد.

آيا Ezio مي تواند دشمنان را از قايم پرت كند ؟

بله.

مي توانيد بازي را از بعد يك "Shooter" توضيح دهيد ؟ مي توانيد در حال دويدن شليك هم بكنيد ؟

خير.شما يك اسلحه داريد. بايد براي شليك كردن ثابت باشيد. همچنين بايد در استفاده از آن خيلي مواظب باشيد. وقتي يك هدف را مي بينيد ، ابتدا بايد با نگه داشتن يك دكمه روي هدف قفل كنيد ، در همين حين نشانگر شما كوچكتر مي شود تا اينكه اطمينان داشته باشيد در موقعيت خوبي براي ضربه زدن به دشمن است. اگر نشانگر شما خيلي كوچك شود ، 100 مي توانيد هدف را نابود كنيد ، با استفاده از اسلحه اهدف خيلي دور را مي توايند بكشيد.

آيا مي توان cut-scenes رد كرد ؟

شما نمي توانيد cut-scenes ها را رد كنيد ولي ما سيستم Save اي تهيه كرده ايم كه پس از Load شدن بازي بعد از cut-scenes مي آيد.

در مورد Multiplayer و DLC هاي بازي صحبنت كنيد ؟

من نمي توانم در مورد آن صحبت كنم، از بچه هاي PR بپرسيد. اين تنها چيزي است كه مي توانم بگويم.

آيا در بازي نبرد هوايي هم وجود دارد ؟

خب ، آشكار است كه شما "ماشين پرواز" را در اختيار داريد. مي توانيد در حال پرواز با لگد به دشمنان ضربه بزنيد. فقط همين.

آيا Ezio در حين نبرد مي تواند جايي از بدن دشمن را ببرد ؟

نمي توانيم اين كار را بكنيم ولي باور كنيد شما تعدادي Fatality فوق العاده خواهيد ديد.

آيا دشمناني بزرگتر از Ezio وجود دارد كه نبرد مستقيم با آنها كارساز نباشد ؟

بله. شما بايد از استراتژي مناسبي استفاده كنيد. در AC1 مي توانستيد هدف دشمن را فهميده و از آن براي نابودي او استفاده كنيد ، ولي در AC2 اين كار هميشه كار ساز نيست.

آيا Ezio در بازي گاليله را ملاقات مي كند و مي تواند از تلسكوپ او استفاده كند ؟

اميدوارم... كي بود اين سوال رو پرسيد؟ من اونو به خاطر يك طراح مي خوام !.

آيا وسيله ي نقليه ديگر به جز اسب و ماشين پرنده در بازي است ؟

بله ، قايق و كاروان !.

آيا Ezio مي تواند از محيط براي نابود كردن قايق دشمنان استفاده كند ؟ براي مثل آيا مي تواند يك چاقوي آتشين به سمت قايق فرستاده و آن را آتش بزند ؟

سوال عجيبيه. در حقيقت شما از محيط براي بخش free-running استفاده خواهيد كرد و مي توانيد با اين كار ، چيزهاي مختلفي انجام دهيد. مثلا دشمنان بازي خيلي فرض و سريع هستند و بسيار خوب بازيباز را تعقيب مي كنند. حال اگر يك فرد سرعتي همراه با يك شخص بي رحم باشند ، كه شما دوست نداريد اصلا هردوي آنها را با هم ببينيد ، مي توانيد به بالاي پشت بام ها فرار كنيد. فرد خشن و بي رحم بازيباز را دنبال نمي كند ولي شخص فرض و سريع شما را دنبال مي كند ، شما ابتدا بايد حساب او را برسيد و بعد از آن حساب آدم بي رحمرو برسيد.

assassinscreed28.jpg

آيا چرخه شب و روز وجود خواهد داشت ؟

بله.

آيا S...E...X هم در بازي وجود دارد ؟:love:

Ezio يك آدم "خا..نوم ..بازيه" :biggrin1: . كمي S...E...X در بازي وجود دارد ولي نمي توانم بيش از اين چيزي بگويم.

چه تعداد حالت پياده شدن از اسب در بازي وجود دارد و بهترين انيميشن هاي استفاد ه چه بوده ؟

خداي من ... من نمي دانم چه تعداد حالت در بازي وجود دارد. ما در اينجا به animation lead و كس ديگري احتياج داريم. چيزي كه مهم است اينه كه ما سعي مي كنيم بهترين "پاسخ دهي" و زيباترين انيميشن ها را داشته باشيم. من فكر مي كنم يكي از بهترين انيميشن سازهاي اين صنعت را در اختيار داريم من خيلي به آن افتخار مي كنم.

فكر مي كنم بزرگترين چالش ، مربوط به انيميشن ارتباط دو نفر در بازي بوده. ما تعداد زيادي اسلحه و چيزهاي مختلف داريم.

آيا مدل كركترهاي NPC ها به قدري پيشرفت مرده كه هم اندازه كيفيت شخصيت اصلي باشد ؟

اوه بله. ما 30 كركتر در AC2 داريم كه با 3 ساعت صحنه هاي سينماتيك همراه است. سينماتيك ها در سطح هاليوود و كيفيت آنها بسيار خوب است. ما كركتر اصلي را تغيير نداديم ، گرچه او زره و وسايل جديد مي پوشد ولي ما آنها را خيلي ارتقاء داديم. اين خيلي وقت گير بود چون همه چيز ارتقا يافته بود و بايد اطمينان حاصل مي كرديم كه با همه چيز هم Match خواهد شد.

چه تعداد از مراحال تكراري خواهد شد؟ (ما در ابتدا شنيده بوديم 150 نوع مرحله در بازي است).

ما واقعا سعي كرديم كه تكراري در بازي نباشد. من نمي توانم به سوال "آيا تكراري خواهد بود؟" جواب بدهم. من يك مرحله تقريبا شبيه به هم در ابتدا و انتهاي بازي ديدم. و در كل ما سعي مي كنيم كه تمام آنها متنوع باشند.

آيا پرچمها باز هم در اين نسخه هستند ؟

ما ديگر پرچم نداريم. اين بار پرهاي تير جايگزين شده اند. پرچم ها در AC1 اصلا خوب نبودند. شما 350 پرچم داشتيد كه در نهايت پس از پيدا كردن چيز خواصي را براي بازيبار نمي آورد. اين بار ما 101 "پر تير" داريم . از اونجايي كه علاقه اي به اعداد نداريم در 70 و 100 در صد ، شاهد Upgrade شدن Gameplay بازي خواهيد بود.

آيا مي توان خودمان پرش كنيم ، يا اينكه فقط بايد مستقيم برويم و A را نگه داريم.

شما پرشهاي خود را خواهيد كرد ولي اين حالت كلي نيست كه گيم پلي آن را دنبال كند. در واقع مزيتي ندارد كه خودتان آن را انجام دهيد.

آيا Free-Running پيچيده تر شده ؟ آيا مي توانيد لبه ها را بگيريد ، يا اينكه بايد منتظر اين باشيم تا Upgrade شود ؟

بله ، شما مجبور نيستيد كه با دكمه B لبه ها را بگيريد. همه چيز اتوماتيك خواهد بود ، همانند AC1. ملت نمي دانستند كه AC1 را چطور بازي كنند. شما بايد RT را گرفته و A را هم مي گرفتيد ، لازم نبود A را تند تند بزنيد.:biggrin1: شبيه به Zelda شما فقط مستقم مي رفتيد و از موانع مي پريديد.

اگر روي هوا در حال سقوط باشيد اگر نزديك به چيزي باشيد با زدن دكمه B مي توانيد لبه اي را بگيريد.

آيا مي توان وقتي بازي تمام شد Ezio را costumes كرد ؟

مي توانيد رنگ لباس خود را تغيير دهيد. 20 نوع زره ، 30 نوع اسلحه در بازي است كه مي توانيد بخريد. ولي در ظاهر شما مي توانيد رنگ لباس را تغيير دهيد. 14 نوع رتگ مختلف براي اين كار وجود دارد.

آيا Ezio مي تواند از سلاح ها به صورت دو تايي استفاده كند؟ ، همانند Hidden Blade ها.

يك اسلحه در دست چپ و اسلجه ديگري در دست راست. پس مي توانيد دو نفر را در يك لحظه بكشيد يا اينكه در يك دست تبر و در ديگري داس داشته باشيد.

assassinscreed26.jpg

آيا Ezio مي تواند به دشمنان فحش بدهد ؟

بله...(خنده). شما مي توانيد دشمن خود را اسكل كنيد :biggrin1:. اگر در يك مبارزه باشيد مي توانيد با زدن دكمه Y بگويد : " زود باشيد بچه ها بيايد جلو" .

چه صحنه هايي در بازي وجود دارد كه پس از آن بگويم "WoW" ؟

بالا رفتن از Duomo در Florence بزرگترين "WoW " بازي خواهد بود.:biggrin1: به خاطر اينكه آنجا بزرگترين كليسا در آن زمان بوده. و هزاران هزار سال مشغول ساخت بوده و اگر به آن نگاهي بيندازيد بسيار فوق العاده خواهد بود و اگر به بالاي آن برويد مي توانيد كل Florence مشاهده كنيد.

لحظات "WoW" زيادي در بازي خواهد بود. در حقيقت اين براي من خيلي جالب بود كه بزرگ شدن يك فردي در طبقه متوسط جامعه تا به يك Assassin خطر ناك شدن را مشاهده كنم.

تفاوتي بين نسخه PS3 و Xbox 360 است ؟

خير. نسخه PS3 در AC1 بهتر بود ، نرخ فريم بالاتر بود.

منبع

Kristen Bell در Assassin's Creed 2 حضور دارد

1888_300x250.jpg

درود.
چند روز پیش اسامی کارکترهای بازی Assassin's Creed 2 رو گفتیم ولی از اینکه یک بازیگر هم در میان هست حرفی نزده بودیم تا به امروز .

Kristen Bell که یک بازیگر هست و در حال حاظر در سریال کمدی Good Germany فعالیت داره و قرار نقش شخصیت lucy رو که گویا دوست desmond هست رو صدا گذاری بکنه امروز برای ظبط امده بود کریس که این عکسها امروز از او گرفته شده

او همچنین گفت در نقش بازیگر دوبله کردن یه شخصیتی که زندگی بسیاری پیچیده ای داشته برام لذت بخش هست (lucy) و از اینکه دوباره دارم این شخصیت رو صدا گزاری میکنم بسیار خوشحال هستم . و همچنین برای طرفداران این بازی هم گفت سورپریزهای زیادی در بازی انتظار شما رو میکشن .ابته خواسته یا نواخسته یه سرنخی از بازی داد

البته یک دموی بازی هم از این بازی امده که در یک لابراتوار هست و دو شخصیت Desmond Miles و Lucy در این دمو دیده میشه

در این دمو بیشترین چیزی که به چشم میخوره و با اهمیت هست اینه که هر دو شخصیت در جایی در قسمت اول بازی که زیاد شبیه به ازمایشگاه نیست ملاقات میکنن میشه گفت که lucy در قسمت دوم به desmond کمک میکنه و با هزینه شخصی خودش یک شرکت میزنه که گویا فرار کنن

Assassin's Creed
2

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ممنون فریدون-
همچنان در کفیم -راستی قصد ندارن اسم شخصیت رو عوض کنند که(همون خوبه):biggrin1::love:

طیاره خودمونه:biggrin1:

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
از تیزراش خیلی خوشم اومد.....قسمت یکش حیف یکم تکراری چون کارهایی که برای پیدا کردن هدفتون می کنید همش یه چیزه....در کل ولی من فکر می کنم که بازی تو قسمت 2یا3 کاملا تخیلی بشه(که به نظر من خیلی باحال می شه.)چون تو 1اش هرکی رو می کشتی در مورد یه دنیای جدید و یه اصلحه عجیب حرف می زنه...البته من که هنوز یکش رو تا آخر نرفتم..ولی تا اینجاش که اینجوری بوده :laughing:

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
شماره يك اين بازي خيلي جذاب بود ولي بعضي از مراحل حوصله آدم را سر ميبرد ولي در كل خيلي خوب بود .تيزر هاي بازي هم جذاب است .

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
تو سایت بازی وقتی intro تموم می شه یه لوگو وسط صفحه می آد که وقتی روش کلیک کنید یه PDF باز می کنه که وسطش همون لوگو هست و زیرش نوشته که اینو بگیرین جلوی webcam، حالا توی صفحه قبل که فلش هست سمت چپ یه آیکون Animus که می زنید منویی باز می شه که گزینه اولش همین آیکون رو داره، وقتی این گزینه رو بزنید یه پاکت مانندی وسط صفحه می آد که اگه Webcam داشته باشید تصویر Webcam رو نشون می ده، اگه اون pdf رو پرینت کنید و بگیرید جلوش، اون لوگو رو شناسایی می کنه و به قول خودش اون خاطره آنلاک می شه، فقط می نویسه که آنلاک شد و تاریخ می زنه، من چیز دیگه ای ندیدم، شاید به مرور زمان بقیه لو گو هم بیان و با باز کردن اونها اطلاعاتی از بازی (مثل نامه های یکش) بهمون بده.
اگه دوست داشتین امتحان کنید.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
به به تبريك تبريك، روحت شاد فريدون (البته ميخواستم خودم تاپيك بزنم كه ديدم زدي اي دل غافل!)

ببينيم اين شماره اش چي ميشه. اين تيرزش هم همين عكساش يا از گيم پلي يا كلا چيز خاصي توش هست ؟

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
به به تبريك تبريك، روحت شاد فريدون (البته ميخواستم خودم تاپيك بزنم كه ديدم زدي اي دل غافل!)

ببينيم اين شماره اش چي ميشه. اين تيرزش هم همين عكساش يا از گيم پلي يا كلا چيز خاصي توش هست ؟

تیزر که در واقع intro سایت هست، غیر از همین intro و اون چیزی که تو پست قبلیم نوشتم توی سایتش هیچی دیگه نیست. تو intro هم فقط همین عکس ها نمایش داده می شه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چیز خاص که چه عرض کنم کالا یه چیز ویژه و مخصوص ـه!. طرح های داوینچی رو نشون میده و شاید طرحهای که داوینچی برای ابزار و ادوات برادران Assassin's میکشه و میسازه!. وقتی که اونها رو نشون میده یه سری نویز یا بهتر بگم پارازیت هم ایجاد میشه که انگار طرف (شخص-ما) اینها رو داره به یاد میاره.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
امید واریم یک کم محیط به روزش رو(محیط ازمایشگاه رو)بروز کنند
خیلی خشک بود-باید تعداد خانوماش رو بیشتر کنند-:biggrin1:
-
واقعا محیط خشکی داشت من همیشه سر درد میگرفتم اونجاهاش(سرعت دویدنش هم که کم بود )

پ.ن:باید یک xboxهم بزارن تو ازمایشگاه-هر وقت حوصلمون سر رفت بشینیم 2 دست فیفا بزنیم:biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
تصویر لوگوی Assassins Creed که بال هم بالاش هست رو در پست اول قرار دادم.
من فکر می کنم این لوگو خیلی جای بحث داره.اون بال ها نقش مهمی دارن احتمالا.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
لباس جدید Altair یا قهرمان بازی هر کی که هست.
http://www.deeko.com/news/?p=11266

این سیستم Viral ی که Ubi زده محشره. به امید یه شاهکار دیگه.
اين كه گفتي چيه ؟ لينكش برام باز نميشه!!!
تصویر لوگوی Assassins Creed که بال هم بالاش هست رو در پست اول قرار دادم.
من فکر می کنم این لوگو خیلی جای بحث داره.اون بال ها نقش مهمی دارن احتمالا.
كو ؟ من نميبينم!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------------
يك حس خاصي به من ميگه تو اين بازي پرواز ميكنيم :biggrin1: نميدونم چرا!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اين كه گفتي چيه ؟ لينكش برام باز نميشه!!!

كو ؟ من نميبينم!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------------
يك حس خاصي به من ميگه تو اين بازي پرواز ميكنيم :biggrin1: نميدونم چرا!!

آخرین تصویر رو ببین.لوگوی Assassin's Creed هست.بازش کن متوجه میشی. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر