شبیه سازهای کنسولهای N64 , SNES , NES , SEGA Genesis و معرفی بازیهای آنها !

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
منم بعد از يه عمر دوباره اومدم!
یه بازی دیگه هم بود که اسمش جنگ جویان خیابانی بود مثه کومبت بود :biggrin1:
اين بازي اسمش street fighter هست. مال سگاشو ميتوني از اينجا بگيري.

خیلی شرمنده می تونید لینک بازی شینوبی 1 رو بزارید ؟
دانلود

آخرین ویرایش:

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
بابا یکی توی این تاپیک حرفی نظری بازی چیزی
خبری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز :love:
میرم سر ه اصل مطلب :biggrin1:
- بازیهای نسل قدیم مثل Nes , Sega , Snes , Comodor64 و ... دیگه کسی بازی نمیکه جز عده ی محدودی که از اون بازیها خاطراتی یا چیزی دارن ، از زمانی که دیگه PC و خطوط Online اومده اکثر بچه ها رو جذب خودش کرده و دیگه ار کنسولهای قدیمی نسل اول و دوم خبری نیست; واسه همینم دیگه تو این تایپیکها کسی دیگه درخواستی چیزی نمیده.
- من خودم از تمام کنسولهای قدیمی نسل اول شبیه سازهایی دارم ، چیزی خواستی در خدمتیم !:biggrin1:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوست عزیز :love:
میرم سر ه اصل مطلب :biggrin1:
- بازیهای نسل قدیم مثل Nes , Sega , Snes , Comodor64 و ... دیگه کسی بازی نمیکه جز عده ی محدودی که از اون بازیها خاطراتی یا چیزی دارن ، از زمانی که دیگه PC و خطوط Online اومده اکثر بچه ها رو جذب خودش کرده و دیگه ار کنسولهای قدیمی نسل اول و دوم خبری نیست; واسه همینم دیگه تو این تایپیکها کسی دیگه درخواستی چیزی نمیده.
- من خودم از تمام کنسولهای قدیمی نسل اول شبیه سازهایی دارم ، چیزی خواستی در خدمتیم !:biggrin1:
تقریبا اینطوره!! اما نه کاملا!!! بازیهای قدیمی خیلی هاش از بازیهای جدید بهتر هستند!
به علاوه کنسولها و بازیهایی هم هستند که دست هیچ کدوم از ما بهشون نرسیده بنابراین طرفدارانشون هنوز پابرجا هستند.اگر این بخش یه مقدار سوت و کور شده دلیل کاملی برای نفی این مطلب نیست.

CPS1 & CPS2
امروز امولاتور یه سیستم دیگه از سیستمهای آرکید (arcade) رو به نام CPS یا Capcom Play System رو برای هر دو سری اون معرفی می کنم.
(CPシステム ,shīpī shisutemu?)
Cps1_board.gif

اگر با بازیهای NeoGeo آشنا باشید این سیستم رو هم به همون صورت خواهید دید! بازیهای زیبا و شما باید دایما سکه بریزید تا بتوانید بازی را ادامه دهید! البته در اینجا سکه ها مجازیند!!!!
بهترین امولاتوری که هم بازیهای CPS1 و CPS2 و هم بازیهای NeoGeo رو اجرا می کنه امولاتور Kawaks هستش:
روي لينك كليك راست زده و گزينه Save Target As را انتخاب كنيد تا دانلود انجام شود:
kawaks160

آخرین ویرایش:

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
دستت درد نکنه عزیز منم موافقم که هنوز این بازی ها طرفدارای خودشونو دارن و واقعا بعضی اش همین الان هم سرتر از این بازی جدیدا هستن
خلاصه تشکر میکنم و خوشحال میشم این تاپیک حداقل خاک نخوره
من خودم دنباله یه نفر میگردم که کل بازی های کنسولای قدیمیرو از آتاری گرفته تنا این آخری ها رو ی چنتا دیوی دی خلاصه توی یه پک داشته باشه حاضرم بخرم
اگه سراغ دارین بگین خلاصه این شبیه سازا به نظر من خیلی خوبه الانم که سونی 2 رو ردیف کردن سال دیگه هم بازی سونی 3 رو میارن رو ی پی سی خلاصه یه خبر بدین میخوام کل بازی هارو بگیرم مخصوصا گرافیک خوبا مثه n64

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دقیقا همین طوره!
مثلا بازیهای CPS بازیهایی هستش که کمتر آشنا بوده یا اصلا آشنا نبوده اند!!
Magic Sword - Heroic Fantasy
Magic%20Sword%20-%20Heroic%20Fantasy%20(2).gif

این بازی مخصوص CPS1 هستش. بسیار زیبا به سبک تبر طلایی سگا!! حرف نداره!از لینک زیر وارد صفحه دانلود بشید و روی Download Your File کلیک کنید!
Magic Sword - Heroic Fantasy

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
بازم ممنون از زحماتتفقط اینو اگه کسی می تونه بکمکه بگه که دنبالشم
خریدار هستم
یه خبر بدین میخوام کل بازی هارو بگیرم مخصوصا از آتاری گرفته تا این کنسول آخری ها گرافیک خوبا مثه n64
و ds کلا همه کنسولا اگه بازی های پلی 2 که با شبیه ساز روی پی سی اجرا میشه هم باشه که چه بهتر

منظورم تمام rom هاست که میتونی الان دونه دونه از سایت های مرجع این بازی ها مثه
coolrom.com دریاقت کرد کلشو توی یه پک یخوام خریدار هستم والی کاملو ردیف

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام دوست عزیز
خوشحال شدم که بات آشنا میشم
2 تا سایتی که گفتی دارم میرم
خیلی صفحه اولشون سنگینه!!!!!!!!!!!!
همون طوری که توی امضام گفتم کل بازی های کنسولای قدیمیرو می خواستم از آتاری گرفته تا این پلی استیشن 2 که همه توی یه پک حالا هر چنتا دی ویدی که با شبیه ساز روی pc اجرا بشن

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
میلاد جان حتما بات ماس میگیرم فقط قبل از اون ازت می خوام که همون طور که قبلا گفتم برای اسم نوع کنسول با حجم کل مجموعه بازیهاشو رو بنویسی همون جور که دوستمون highlight توی سایت ازت پرسید وبگی که مثلا کنسول سگا با حجم فلان روی فالان دی وی وی با شبیه سازاش البته همه کنسولارو که داری البته یه نکته دیگه تا یادم نرفته بگم که اگه در کنار هر کنسول تا جایی که میتونی شبیه ساز موبایلشم کنارش بزاری خیلی عالیه
همون طوری که دوستمون توی سایت قشنگ گفت فلان کنسول فلان حجم
یه چیز دیگه اینکه در کنار این ها یه توضیح اموزشی کامل در باره کنسولا بدی اصلا چنت کنسول هست ؟؟؟؟؟؟خیلی هاشو اصلا من نمی شناسم یا اصلا ایران نیومده!!!!!!!یا که مثلا این چنتا کنسولی که بنام سگا هست یکی ساترن دیگری ...... اصلا چی هستن مال چه سالی هستن و چه فرقی دارن؟؟؟ چون مثلا من خودم الان نمیدونم اون سگایی که ما داشتیم کودوم از اینا بود و اصلا چه فرقی با هم دارن خلاصه یه توضیح کامل و جامع اینطوری بزار درباره همشون توی نت که ما کلا بفهیم خوب خیلی ها درست اطلاعات ندارن یکیشم من!!!!! فقط همین میکرو سگا وچنت دیگه رو میدونم !!!!!!!!
اگه توجه کنی بدرد خودت هم میخوره که طرف سریع 2زاریش بیوفته که تو محصول چی داری و با چه مشخصاتی تا این همه وقتمون هم تلف نشه ت

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
اگه در کنار هر کنسول تا جایی که میتونی شبیه ساز موبایلشم کنارش بزاری خیلی عالیه

شبيه ساز انواع موبايل هر كنسولي رو خواستيد بگيد تا فول ورژن و جديدترنشو كرك شده در صورت امكان براتون بذارم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر