INSIDE | PC

n9nya676slhxcuwhdvmr.jpg

Developer : Playdead
Publisher :
Playdead
Genre :Action, Adventure, Indie
Platform : PC / Xbox One
Release Date : 7 Jul, 2016
17 تیر 1395

MINIMUM:
Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz, AMD FX 8120 @ 3.1 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GT 630 / 650m, AMD Radeon HD6570 or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space
Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

RECOMMENDED:
Processor: Intel i7 920 @ 2.7 GHz, AMD Phenom II 945 @ 3.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660, Radeon R9-270
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

شش سال پیش بود که عنوان «لیمبو» (Limbo) عرضه شد و ما با معنی واقعی یک بازی مستقل روبه‌رو شدیم. لیمبو زمانی راهی بازار شد که هنوز بازی‌های مستقل آن‌طور که باید مورد توجه گیمرها قرار نمی‌گرفتند؛ اما این بازی شرایط را تغییر داد و دیدگاه جدیدی را در دنیای بازی‌های ویدیویی به وجود آورد. یک بازی سیاه و سفید، مرموز و کمی ترسناک با فضایی افسرده و غمگین که حس مرگ در آن احساس می‌شد به یک‌باره سروصدای زیادی به راه انداخت و همه‌ی دنیا را شگفت‌زده کرد. طراحی محیط، روند داستانی و روندبازی به قدری منحصر به فرد بودند که معنای جدیدی در ساخت بازی به وجود آوردند. بازی درباره‌ی پسر بچه‌ای بود که قصد داشت خواهرش را نجات دهد. داستان بر همین اساس بود و هیچ‌گونه دیالوگ یا متنی در آن وجود نداشت. حالا بعد از گذشت سال‌ها شاهد عرضه‌ی بازی دیگری با نام «اینساید» (Inside) هستیم که توسط استودیوی PlayDead که قبلا لیمبو را عرضه کرده بود، ساخته شده است.

اینساید براساس المان‌های موفقیت آمیز لیمبو ساخته شده و نه تنها آن ویژگی‌های منحصر به فرد را خراب نکرده، بلکه آن‌ها را ارتقا داده و ما با یکسری استاندارد جدید مواجه می‌شویم. تا چند روز پیش لیمبو اولین بازی استودیوی PlayDead بود و اکنون اینساید آمده تا بگوید این استودیوی بازی‌سازی گرچه خیلی کم بازی تولید می‌کند، اما می‌داند که گیمرها را به چه صورت درروند بازی ذوب کند. درواقع می‌توانیم بگوییم که اینساید یک دنباله‌ی موفق برای لیمبو است که می‌تواند برای چند ساعت مفهوم جدیدی از بازی کردن را به گیمرها نشان دهد.

gif2.gif

اطلاعات منتشر شده:

• هسته اصلی بازی را بخش داستانی آن تشکیل می دهد و بازی دارای بخش چند نفره نمی باشد.
  • اینساید یک بازی دوبعدی سکوبازی (۲D Platromer) است.
  • بازی دارای پازل های سخت اما منطقی می باشد.
  • این بازی هیچ‌گونه صحنه‌ی اکشنی ندارد.
  • مدت زمان بازی نزدیک به ۲:۳۰ تا ۳ خواهد بود.
  • بازی از قفل Denuvo استفاده می کند.

ss_5713ff156a1383f60a24429f63315fcf344c7225.600x338.jpg

ss_067d0d5f6c0e35d11572df92650803076ed8cd1c.600x338.jpg

ss_05cb5a63a3f2b458445a7b9ddc48c95e79265978.600x338.jpg

ss_2b7b4a7473912db42919b2a16fd27bad08c53dc5.600x338.jpg

ss_bfdaf44757f58ab51b2d5bd041962fb7d4e789f6.600x338.jpg

l3ldyvacfefwy8v6bcdq.jpg

ss_e65f6b8d94f6653411488dd0757b4236141d192f.600x338.jpg

ss_3fee4891acd3734a6b6c9cf30b7f039b8c93c5c5.600x338.jpg

ss_e06c57947cc85bfd01a32fd81012023c1d97b3e9.600x338.jpg

آخرین ویرایش:

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
من همین امشب نسخه ی کم حجم شده ی گروه fit -girl با حجم 967 مگ دانلود کردم فعلا قصد نصب و بازی نداشتم ولی یه کرمی افتاد فعلا نصب کنم بعدا بازیش میکنم آقا رفتم داخل بازی نتونست از بازی بیرون بیام خیلی خوبه
فقط من اینجا گیر کردم او سپر رو اگه روبهروی نردبون نزارم موج انفجار پودر میکنه مارو اگگه بزارم هم وقتی میرم از نردبون بالا میخوام از اون یه تیکه رد بشم چون اونجا نگه نداشتم اینه اونجا هم موج انفجار پودر میکنه میرسم به سر پناحی میخواستم ببینم شاید مشکل از نسخه ای که من دانلود کردم یه باگ داره یا نه من پیر شدم و مغرم نمیکشه ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام داداش
اون سپر رو باید بزاری بچرخه اون دسته که اونجا هست برای اینه که جوری سپر رو تنظیم کنی که وقتی از نردبون میری بالا اون سپر از کنارت رد بشه بعد که رفتی بالا یکم واستا وقتی آماده شدی همزمان با سپر که داره میچرخه شما هم پشتش برو جلو

داداش فکر نکنم چیزی کم باشه نسخه ی fitgirl کامله
اینم حجم بازی نسخه ی cpy :
992lrhr7zipmhgn0u23e.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Aren

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
کاربر Aren :

ابتدا لحظاتی که موج ضربه می زنه متحرک موقعیت ساعت 12 و 6 هست که به درد نمی خوره .

باید با اون دستگیره جوری تنظیم کنی که متحرک لحظه آمدن موج یکبار روی نردبان باشه و یک بار موقع خروجی تا ازت محافظت کنه . کمی قلق داره و باید با دستگیره ور بری تا تنظیم بشه

• Like

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
برای من حجم بازی بعد از نصب این میشه
که با توجه به عکسی که بالا گداشتید کمتره یعنی حجم چی رو کم کردن؟؟؟؟
الان چک کردم همه ی زبان ها رو هم داره پس از چی بازی کاسته شده که حجمش کمی پایینتره؟؟
2lmaksgeuiuackr0tgcj.jpg

----
بچه ها لودینگ اول بازی برای شما چقدر طول میکشه تا بعد بازی رو بیاره؟؟
--------------
راستی الان توی steam خوندم که اینو نوشته الان نسخهی های لیلیز شده این پتچ رو هم دارن یا خیر؟
INSIDE patch notes 2016/07/27
  • Improved support for 4k resolutions
  • Fixed missing shadows on some hardware configurations
  • Fixed issue with selecting highest resolution on 21:9 displays
  • Controllers
    • Added support for vibration on Xbox One controller on Windows 10
    • Tweaked controller dead-zones to avoid some puzzles being harder than intended
    • Steam Link controller support

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
الان چک کردم همه ی زبان ها رو هم داره پس از چی بازی کاسته شده که حجمش کمی پایینتره؟؟
2lmaksgeuiuackr0tgcj.jpg

----
--------------
راستی الان توی steam خوندم که اینو نوشته الان نسخهی های لیلیز شده این پتچ رو هم دارن یا خیر؟
  • Controllers
    • Tweaked controller dead-zones to avoid some puzzles being harder than intended

لودینگ : حدود 10 15 ثانیه

• Like

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
2lmaksgeuiuackr0tgcj.jpg

----
--------------
  • Controllers
نسخه Fitgirl از بازی هیچی حذف نشده و اون حجم کمتری که داره مربوط به فایل های نصب DirectX و C++ Redist هست که چون برا همه بازی ها این فایل ها تقریبا ثابته و اغلب رو سیستم افراد از قبل نصب هست گروه های فشرده ساز حذفشون می کنن. خیالتون از بابت نسخه ی Fitgirl راحت باشه چون که MD5 فایل ها با نسخه ی اصلی هیچ فرقی نداره.
این آپدیت هم تو نسخه های کرک شده موجوده فقط تو نسخه های اولیه full unlocked موجود نیست.

• Like

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
تشکر از دوستان بابت پاسخ
همین الان بازی رو تموم کردم واقعا فوق العاده بود ولی آخرش کمی گنگ بود و بعد از تموم شدن تیتراژ بازی میاد دوباره ازاول توی صفحات قبل خوندم که میشه بازی رو با دو پایان مختلف تموم کردن صحت داره این گفته؟؟؟
=======
نسخه Fitgirl از بازی هیچی حذف نشده و اون حجم کمتری که داره مربوط به فایل های نصب DirectX و C++ Redist هست که چون برا همه بازی ها این فایل ها تقریبا ثابته و اغلب رو سیستم افراد از قبل نصب هست گروه های فشرده ساز حذفشون می کنن. خیالتون از بابت نسخه ی Fitgirl راحت باشه چون که MD5 فایل ها با نسخه ی اصلی هیچ فرقی نداره.
این آپدیت هم تو نسخه های کرک شده موجوده فقط تو نسخه های اولیه full unlocked موجود نیست.
پس الان توی این نسخه ای که دانلود کردم آیا این آپدین هیت یا خیر ؟ اگه نه الان من توی سایت کرک جداگانه بازی هم موجود هست ولی مگه این کرک همین ریلیزی نیست که از روش فشرده شده؟
-------
دوستان بازی های دیگه ای که تو این سبک میشناسید معرفی کنید به جز limbo
مجددا از تمامی دوستانی که زحمت کشیدن جواب دادن تشکر میکنم دمتون گرم
خوش باشید

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
پس الان توی این نسخه ای که دانلود کردم آیا این آپدین هیت یا خیر ؟ اگه نه الان من توی سایت کرک جداگانه بازی هم موجود هست ولی مگه این کرک همین ریلیزی نیست که از روش فشرده شده؟
اینجا تاپیک خود بازی. سوال بیشتری در این مورد داشتید تو تاپیک مشکلات بازی بگید.
همونطور که قبلا گفتم این نسخه ای که دانلود کردید هیچ مشکلی نداره و کامل و سالمه.

• Like

Mohamad1376

کاربر سایت
Jun 19, 2016
61
سلام اول بازی وقتی میرسم به اون دیوار بلنده باید چی کار کنم نمیشه از روش پرید یه یخچال م نزدیک دیوار نه میشه روش پرید نه تکونش داد/ pls help

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام اول بازی وقتی میرسم به اون دیوار بلنده باید چی کار کنم نمیشه از روش پرید یه یخچال م نزدیک دیوار نه میشه روش پرید نه تکونش داد/ pls help
با Right Control میتونید اون رو هول بدید نزدیک دیوار

• Like
Reactions: Mohamad1376

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ما که نفهمیدیم بازی چه جوری با رایت کلیکم تکون نمی خوره بیخیال بازی شدم کلا
شما راحت میتونید برید به تنظیمات و دکمه های دلخواه خودتون رو تنظیم کنید ،
کلا بازی برای حرکت به کلید های جهت و یه کلید برای Action/Grab نیاز داره ، که پیش فرض روی Right Control هست که من گذاشتم روی Space

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر