Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ادم نظرات میخونه لذت میبره همینم باید باشه نه این که بیایم سر متای 90 یقه هم بگیریم و فلسفه بافی کنیم چرا ال شد فلان شد خودمون خسته کنیم
اونم رو متای 85 که فاصلش خیلی کمه به نظرم حتی اگه اون 8 های زیاد بازی که تعدادشون بالاست تو متا به 8.5 میل میکرد متا رو 87 88 میرفت با نیم نمره اختلاف ولی دمشون گرم منم شدید مشتاق شدم با این هوش مصنوعی عالی که دوستانم اشاره کردن یک Coop بزنیم
اینا به قولی گرز تو نسل جدید تازه شرکع کردن شما حساب کنید رو اسکورپیو بخواد قشنگ نسخه بعدی متعادل بر اون سخت افزار شه قشنگ فرگوسن و Coaltion شک ندارم نسخه بعد دو تا گزینه میزارن جلومون 60 فریم و 30 فریم با گرافیک عجیب غریب اونجاست گیم پلی یک درجه میره بالاتر از اینی که هست رو کمپین

Mohamad rahimi

کاربر سایت
Jul 22, 2016
65
سلام
يه ٢ ساعتي بازي كردم خيلي عاليه واقعا گرافيك به نظر من بي نظير هستش هيجان بازي هم خيلي بالاست و واقعا لذت بخشه من كه به اندازه قبليا ( شايدم بيشتر) باهاش حال كردم اميدوارم همه دوستان بتونن از اين بازي لذت ببرن

• Like
Reactions: sadegh93

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
با گرافیک عجیب غریب اونجاست گیم پلی یک درجه میره بالاتر از اینی که هست رو کمپین
سلام رفیق درسته رو اسکورپیو یه چیز خیلی فضایی میشه اما اگر شما یه تلویزیون 4k/HDR Support و یه کنسول Xboxone s داشته باشی اونوقت میفهمی گرافیک یعنی چی:o دیگه خدا بخیر کنه رو اسکورپیو چی میشه:o:o:o

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام رفیق درسته رو اسکورپیو یه چیز خیلی فضایی میشه اما اگر شما یه تلویزیون 4k/HDR Support و یه کنسول Xboxone s داشته باشی اونوقت میفهمی گرافیک یعنی چی:o دیگه خدا بخیر کنه رو اسکورپیو چی میشه:o:o:o
نه اون اپ سکیل فایده نداره نتیجه FH3 که زیاد خوب نبوده انقدر موشن بلوز سنگین بوده و صفحه تار شده که جزییات از بین رفته باید برلی 4k ولقعی منتظر اسکورپیو موند

• Like

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
منم دو تا اکت بازی کردم تو اکت اول که رسما چیزی به اسم گرز وجود نداره بیشتر آدم یاد COD های مدرن می افته ولی بعد از آمدن سرورمون گرز شروع میشه ایراد خاصی نمیشه به گیم پلی بازی گرفت فوق العاده روان شده و تقریبا حرکات به بهترین شکل انجام میشه

انهایم که مشکل دانلود دارن باید تلاش کنن و چند بار خاموش و روشن کنن تا دانلود شروع بشه یک دمو یا بازی سبک رو واسه دانلود بگزارید و بعد روی گرز سویچ کنید یک چند بار که باهاش ور برین درست میشه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
راهی هست که اسپلیت اسکرین افلاین به صورت فول تمام صفحه رو پوشش بده ؟ الان سمت راست و چپ تصویر بلا استفاده سیاه باقی مونده و فول نیست .

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
واقعا بازی از act 3 تازه شروع میشه هم گرافیک بازی فوقالعاده میشه هم گیم پلی بازی
واقعا اکشن بازی بسیار بالا هست و دشمن تا دلت بخواد میاد

نکته جالب توجه هوش مصنوعی بازی هست که خیلی بالاتر رفته یعنی یک سه چهار پله ای از نسخه قبل بهتر شده اصلا نمیشهدشمن ها رو خِفت کرد و فوری یک مِ له میزنن بهت down میشی

بخوام نمره بدم
اکت 1 - 8/10
اکت 2 - 8/10
اکت 3 - 10/10باقیشو هنوز مونده

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
البته دوستان بحث کمبود نوآوری رو به پای کم کاری کوآلیشن نزنند. خود فرگوسن توی مصاحبه ی اخیرش تأکید کرده که کوالیشن وقت زیادی رو صرف بازنویسی کدهای قبلی بازی کرده. برای نسخه های بعدی این خبرها نیست و با فراغ بال میتونند روی نوآوری ها کار کنند.
خوشحالم که کوالیشن تونسته هوادارها رو امیدوار کنه. اونم تا این حد. ولی حیفه همچین استودیویی فقط به فرنچایز گیرز محدود بشه.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
واقعا بازی از act 3 تازه شروع میشه هم گرافیک بازی فوقالعاده میشه هم گیم پلی بازی
واقعا اکشن بازی بسیار بالا هست و دشمن تا دلت بخواد میاد

نکته جالب توجه هوش مصنوعی بازی هست که خیلی بالاتر رفته یعنی یک سه چهار پله ای از نسخه قبل بهتر شده اصلا نمیشهدشمن ها رو خِفت کرد و فوری یک مِ له میزنن بهت down میشی

بخوام نمره بدم
اکت 1 - 8/10
اکت 2 - 8/10
اکت 3 - 10/10باقیشو هنوز مونده
سلام رفیق منم شدیدا با شما هم نظرم بازی تو ACT 3 یه چیز دیگه میشه , اتمسفرش خیلی خوبه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بازی رو‌ همین الان‌‌‌ تمام کردم‌ واقعا عالی بود

میتونم بگم‌ تغیر شخصیت از مارکوس به پسرش به نحوه احسنتی انجام‌ شده

چه گیم پلی رونی‌داشت بازی اصلا حس خستگی بهم‌ دست نمیداد

طراحی مراحل خوب بود ولی من اخر‌سر با داستان مشکل‌داشتم میتونست بهتر‌‌ بشه

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام
دوستان من برای یه مدت نسبتا زیادیه از گیم دور شدم الانم به خاطر این بازی میخوام دوباره کنسول رو راه بندازم. جوری که متوجه شدم الان فقط از لایو میشه دانلودش کرد.به صورت فیزیکی کی عرضه میشه بازی؟ دانلودش چقدر حجمشه و قیمت چقدره؟
ممنون

• Like

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
سلام
دوستان من برای یه مدت نسبتا زیادیه از گیم دور شدم الانم به خاطر این بازی میخوام دوباره کنسول رو راه بندازم. جوری که متوجه شدم الان فقط از لایو میشه دانلودش کرد.به صورت فیزیکی کی عرضه میشه بازی؟ دانلودش چقدر حجمشه و قیمت چقدره؟
ممنون
نه به صورت فیزیکی هم به فروش میره الان همه فروشگاه ها اوردن مشکلی نیست
دانلودم می تنی بکنی که حجمش 54 گیگ هست ولی خوب مزایا دیسک فیزیکی خیلی بیشتره
1- میتونی آفلاین هم بازی کنی
2- میتونی بعدا بفروشیش

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر