Gwent: The Witcher Card Game

zazuuwaronunf3p1iwbu.jpg

Developer: CD Project Red
Platforms: Xbox One, PlayStation 4, PC
Release Date: 2016

8v7jfjlvj03div02jjux.jpg

اطلاعات کلی بازی:
به زودی

دسته ها:

Scoia'tael

3034icon.png
3040icon.png
3113icon.png

Skellige

5038icon.png
5041icon.png
5106icon.png

Monsters

4113icon.png
4002icon.png
4040icon.png

NorthernRealms

1006icon.png
1111icon.png
1030icon.png

HERO/SPECIAL

5icon.png
1icon.png
4icon.png

506icon.png
505icon.png
501icon.png

تاپیک به زودی با اطلاعات بیشتر، تکمیل می شود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
توی Closed Beta که رسما زده بودن Spyها رو نابود ورده بودن و صرفا دکوری توی بازی حضور داشتن!:-"
اما الان که حداقل توی دک نیلفگارد خیلی خوب بودن:-" 3-4تا هم از این 2powerیی ها گیرم اومده عالیه:D
یک سری کارت ها هم هستن که از طرفین(اکثرا طرف خودمون:-") تعدادی کارت رو نشون میدن، دوباره اینا هم در کنار کارت های دیگه ای، کارایی خفنی پیدا میکنند:D مثلا منجنیقی هست که در صورت رو شدن هر کارت، دوتا اتک به دشمن میزنه:D (و حالا اگر بشه دو سه تا از این منجنیق ها چید و یک کارت فقط رو کرد...:-")

فعلا مشکل دک نیلفگاردم فقط اینه فاقد کارت نقره ای خاصی میباشم:-" یکی دو تا خفن دیدم...و به نظرم ارزش ساخت رو دارن :D (فعلا یک کارت 200تایی میتونم بسازم:p )

بین بشکه هایی هم که باز کردم اینو در اوردم :
Dandelion - Gwent: The Witcher Card Game · GwentDB
ولی به نظرم خیلی بیخوده...احتمال مفید بودنش کمتر از به درد نخور بودنشه:-"

• Like
Reactions: Mr. Children

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
سلام دوستان
میشه یه توضیحی در مورد این بازی بدین ؟؟؟
بازی یه نسخه ی بسط داده شده و مستقل از بازی Gwent هست توی Witcher 3
یه بازی کارتی که تمامی کارت هاش بر اساس دنیای Witcher طراجی شده. بازی چند تا faction داره(بازم طبق دسته بندی های دنیای Witcher) و هر گروهی هم یک سری توانایی ها و ویژگی های منحصر به فرد داره. همین هم باعث میشه کلی استراتژی جالب بتونید بچینید و لذت بازی رو از خیلی از بازی های کارتی مشابه بیشتر هم میکنه. ضمنا Free to Play هست و الان هم در مرحله ی Public beta. اگه به بازی های کارتی، استرتژی، فکری، نقش آفرینی، و ... علاقه دارین از دستش ندین.
--------------
من توی خود دنیای Witcher هم عاشق Nilfgaard و Scoi'atal هستم. اینجا هم فوق العاده ان. تا به الان دک هام رو سلام صلواتی میچیدم ولی با اومدن کارتای جدید تازه دارم میفهمم بازی با یه دک مخصوص و با یه استراتژی مخصوص یعنی چی. فوق العادست :x

• Like
Reactions: king of north

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این بتایی که برای ps4 اومده چه جوریه ! بازی کامله ؟؟؟
والله سوالی که پرسیدی نامفهومه:-"
بتاست دیگه:D ... ولی از یک طرفم کامله:D
هر 5تا فکشن رو داره
آنلاین بازی کردن داره
رنک مچ داره
کارت های خیلی زیادی داره
حتی سیزن بندی و ریوارد برای هر سیزن هم داره

فقط فرند مچ رو نداره و بخش داستانی:-"
حالا اینکه تو بازیه اصلی چقدر دوباره کارت ها تغییر کنند و یا چه چیزهایی اضافه بشه، خدا داند:-" اما همینجوریشم بازی کاملیه!

پ.ن: بخش داستانی البته F2P نیست و باید خریداری بشه وقتی بازی اصلی ریلیز شد:-"

• Like

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
بعد از مدت ها دوباره بازی رو اجرا کردم، چقدر کارت های زیادی اضافه شدن :D فعلا چند دست بیشتر بازی نکردم ولی همون تاکتیک اصلی Scoia'tael دوباره جواب میده، یعنی قوی کردن کارت هایی که انتهای راند باقی می مونن، فعلا تو لول های پایین راحت میشه باهاش بازی رو برد :D من هر چی تو بازی اصلی کمتر سراغ Scoia'tael میرفتم، اینجا باهاش راحت ترم و از کارت هاش بیشتر خوشم میاد.

• Like

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
پ.ن: بخش داستانی البته F2P نیست و باید خریداری بشه وقتی بازی اصلی ریلیز شد:-"
امیدوارم قیمتش معقول باشه. یوقت نیان اندازه ی یه بازی retail بابت این این چند تا کمپین بگیرن [-o<
این Friendly match نداشتن نسخه کنسولی هم واقعا ناراحت کنندس:-<
----------------------
بعد از مدت ها دوباره بازی رو اجرا کردم، چقدر کارت های زیادی اضافه شدن :D فعلا چند دست بیشتر بازی نکردم ولی همون تاکتیک اصلی Scoia'taell دوباره جواب میده، یعنی قوی کردن کارت هایی که انتهای راند باقی می مونن، فعلا تو لول های پایین راحت میشه باهاش بازی رو برد :D من هر چی تو بازی اصلی کمتر سراغ Scoia'tael میرفتم، اینجا باهاش راحت ترم و از کارت هاش بیشتر خوشم میاد.

Scoia'tael رو بر مبنای Muligan یا Special Cards بچین ببینی چه قدرتی میگیره :D
توی ranked match ها چپ و راست میباختم. رفتم کارت Roachو Saskia رو گرفتم چون وجودشون بیشتر وقتا خیلی خوبه.
بعدش هم لیدر رو برگردوندم به فرانچسکا. با یه سری کارت که با Muligan کردن قدرت اصلیشون رو نشون میدن چپ و راست برنده شدم.
این کارتا براش عالیه. Aleirienn، Blue Mountain Comando، Comando Neophyte، Elven Wardancer، Vrihedd Officer، Vrihedd Vanguard. خ

تا به اینجا به نظرم دک Northen Realm یکم زیادی نامردیه. البته بازم Nilfgaard با این Rot Tosser =)) هاش میتونه حسابی اذیتشون کنه. چندش آورترین دک هم Monsters هست. اصلا حالم بد میشه می بینمشون :-& قشنگ حس و حال چندش آورشون توی بازی پیاده شده:D
البته بازی رو پاک کردم کلا چون خیلی زیادی اعتیاد آوره :D از زندگی ساقطم کرده بود این یکی دو روزه. یعنی امکان نداره آدم با این همه تنوع کارت و استراتژی ازش خسته بشی. ولی بازم بعدا نصبش میکنم

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
553
این بازی فوقالعادست به همه دوستان پیشنهاد میکنم تنها نکته منفی که داره بدجور ادم رو معتاد خودش میکنه.از دید من یه سر و گردن از HS بالاتره

دوستان یه سوال این season که توی رنک هست چیه؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تیزر بخش داستانی هم اومد! :D

برای امسال هم تاریخ خورد! :x منتظریم شدید!!!! :D
فقط امیدوارم برای PS4 دوباره دیرتر نیاد:|

فقط من با این تیزر کنجکاو شدم الان بخش داستانی دقیقا قراره چجوری باشه و چی رو روایت کنه! :D

• Like
Reactions: voldmort and FUTURE

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
دو تا سوال:

این بازی ریجن داره؟ من هرجایی گشتم نتونستم داخل gog ریجن انتخاب کنم! فقط میشه کشور رو تغییر داد که من تغییر دادم به UK اما واحد پول دلار باقی ماند و تغییر نکرد!

سوال دیگه اینکه کسی رو می شناسید که بتونه استارتر پک بخره برام؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دوستان بازی الان بطور کامل اومده یا هنوز تو فاز بتا مونده ؟
اگه نیومده تاریخ ریلیز دقیقش کی هست ؟
هنوز بتاست ... و امروز گویا از آپدیت بعدی که رونمایی کردن کلا بازی رو زیر و رو کردن:|
تعداد ردیف کارت ها شده 2تا و سیستمشون کلا تغییر کرده!
مثل اینکه یک سری از کارت ها قابلیت هاشون رو میشه به ثورت دستی تو ترن های بعد فعال کرد
کارت های نقره ای هم حذف شدن(الان فقط برنز و طلا گویا وجود داره)
هر فکشن یک بورد 3D مخصوص داره

و....

و همچنان گفتن امسال میاد...تاریخ دقیقی ندادن
---
به طور کلی بازی انقدر با اون Gwentی که میشناختیم تغییر کرده که الان به علاقه داشتن به گرفتن بخش داستانیشم شک کردم! :| کلا یک سیستم جدیدی شده و اون بازیه ساده ولی باحال قبل نیست:D

• Like
Reactions: BatmanGame

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
به طور کلی بازی انقدر با اون Gwentی که میشناختیم تغییر کرده که الان به علاقه داشتن به گرفتن بخش داستانیشم شک کردم! :| کلا یک سیستم جدیدی شده و اون بازیه ساده ولی باحال قبل نیست:D
من که بازی نمی کنم زیاد، ولی چیزی که شنیدم این بوده که بازی خیلی فان نبوده و سازنده ها رفتن تنهایی تو اتاق راجب کار هاشون فکر کنن:D نتیجش شده این سیستم جدید.

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
من که بازی نمی کنم زیاد، ولی چیزی که شنیدم این بوده که بازی خیلی فان نبوده و سازنده ها رفتن تنهایی تو اتاق راجب کار هاشون فکر کنن:D نتیجش شده این سیستم جدید.
بازی فان بوده. ولی یه سری مکانیسم هاش مثل coin flip مشکل داشته که جز با تغییرات اساسی بازی درست نمیشدن

• Like
Reactions: saphire

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یه عالمه برای بازی هایپ بودیم و کُری میخوندیم و ...

ولی انقدر سختش کردن که بدون دنبال کردن بازی به صورت روزانه،دیگه عمرا سر در نمیوردی چی بازی میکنی که... بعد از عرضه رسمیش یک دور هم نزدم(نزدیم خیلیامون:( )

و امروز خبر اومد که قراره در نسخه ی PS4 و X1 تخته بشه! چون با عرضه روی موبایل ها نمیتونند دیگه به نسخه کنسولی برسن و ساپورتش کنند، و PC و موبایل کلا محبوب ترن...

به هر حال...اومد و رفت و یک دست هم آنلاین نزدیم:(
ولی یکی از بهترین تم های Freeه PS4 رو به یادگار گذاشت:))

یه تخفیف خفنی بخوره اون داستانیه رو بگیرم...باورم نمیشه با این همه هایپی که براش داشتم،هنوز نگرفتمش:|

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر