امتیازات شما به کنفرانس های E3 2016

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
Sony 10/10
بينظيرترين كنفرانس تاريخ فقط هيجان و هايپ خالص،بهترين كارگردارنى ممكن،تريلراى جذاب سينمايى همراه با گيم پلى.نمايش قدرتمند شاهكارايى مثل GOW,Horizon،Detroit بخش خوب PS VR،سورپرايز ريمستر Crash نمايش عاليه Daysgone

Microsoft 8/10
نمايش عاليه Geow4 و FH3 خيره كننده ترين ريسينگ ممكن،معرفيه Xone S با اون طراحى زيبا

Bethesda 7/10
معرفيه عاليه Dishonored 2 و Prey

EA 5/10
نمايش خوبه BF1 و بخش جذاب FIFA 17
بقيه كنفرانس ضعيف

Ubisoft 0/10
مضخرفترين كنفرانس تاريخ بدون شك : | فقط پاركور WD2 جالب بود

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
خب من تازه کنفرانس ها رو دانلود کردم و دیدم، البته فقط سونی و مایکروسافت. لازم به ذکره که من به جز کنسول جدید مایکروسافت، کلا هیچ لیک و شایعه ای، از هیچ جا، مطلقا نمیدونستم چون مدت هاست اخبار بازی ها رو به اون شکل دنبال نمیکنم. پس نظرم از این دید هستش.

کنفرانس مایکروسافت، کنفرانس خوبی بود اما متأسفانه حداقل نیمی از بازی ها نظر من رو جلب نکرد. تنها بازی که wow شدم از دیدنش و خیلی به نظرم جذاب اومد Sea of Thieves بود، شخصا خیلی خوشم اومد ازش. درباره کنسول جدید هم خب سیاستش که سیاست درستیه و اصلا از همین نسل باید همچین کاری میکردن، اما نظری نمیتونم دربارش بدم چون هیچ بازی انحصاری ای براش معرفی نشده و در حال حاضر صرفا همون Xbox One ـه با رزولوشن 4K. نظر میمونه برای زمانی که چیزی برای عرضه داشته باشه.
6/10

اما درباره کنفرانس سونی نظرم خیلی سادست.... فوق العاده بود! به جز بازی Quantic Dream، تمام بازی ها رو، مولتی پلتفرم و انحصاری، از ابتدا تا انتها، بلااستثناء دوست داشتم. اصلا نمیخوام وارد جزئیات بشم و یکی یکی نام ببرم، تمام بازی ها ! یعنی همینجوری هی سورپرایز میشدم از نمایش بازی ها. بزرگترین سورپرایزم هم معرفی Resident Evil VII بود. طوری که اگر 30 بار دیگه هم اون گیم پلی رو میدیدم، نمیتونستم حدس بزنم RE باشه. تا الان صرفا از دور به کنسول های این نسل نگاه میکردم و یه جورایی هیچ بازی به اون شکل نظرم رو جلب نمیکرد که رغبت کنم کنسول بگیرم، اما بعد از دیدن این کنفرانس باید اقرار کنم که نظرم کاملا عوض شد و حتما این کار رو خواهم کرد:D
9/10

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خب من تازه کنفرانس ها رو دانلود کردم و دیدم، البته فقط سونی و مایکروسافت. لازم به ذکره که من به جز کنسول جدید مایکروسافت، کلا هیچ لیک و شایعه ای، از هیچ جا، مطلقا نمیدونستم چون مدت هاست اخبار بازی ها رو به اون شکل دنبال نمیکنم. پس نظرم از این دید هستش.

کنفرانس مایکروسافت، کنفرانس خوبی بود اما متأسفانه حداقل نیمی از بازی ها نظر من رو جلب نکرد. تنها بازی که wow شدم از دیدنش و خیلی به نظرم جذاب اومد Sea of Thieves بود، شخصا خیلی خوشم اومد ازش. درباره کنسول جدید هم خب سیاستش که سیاست درستیه و اصلا از همین نسل باید همچین کاری میکردن، اما نظری نمیتونم دربارش بدم چون هیچ بازی انحصاری ای براش معرفی نشده و در حال حاضر صرفا همون Xbox One ـه با رزولوشن 4K. نظر میمونه برای زمانی که چیزی برای عرضه داشته باشه.
6/10

اما درباره کنفرانس سونی نظرم خیلی سادست.... فوق العاده بود! به جز بازی Quantic Dream، تمام بازی ها رو، مولتی پلتفرم و انحصاری، از ابتدا تا انتها، بلااستثناء دوست داشتم. اصلا نمیخوام وارد جزئیات بشم و یکی یکی نام ببرم، تمام بازی ها ! یعنی همینجوری هی سورپرایز میشدم از نمایش بازی ها. بزرگترین سورپرایزم هم معرفی Resident Evil VII بود. طوری که اگر 30 بار دیگه هم اون گیم پلی رو میدیدم، نمیتونستم حدس بزنم RE باشه. تا الان صرفا از دور به کنسول های این نسل نگاه میکردم و یه جورایی هیچ بازی به اون شکل نظرم رو جلب نمیکرد که رغبت کنم کنسول بگیرم، اما بعد از دیدن این کنفرانس باید اقرار کنم که نظرم کاملا عوض شد و حتما این کار رو خواهم کرد:D
9/10

بابک خودتی؟:D

روح یکی دیگه درت حلول نکرده؟ چیز خورت نکردیم؟ ایز دت یو برو؟:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سونی 10 مشخصا گفتی ها رو بقیه گفتن 80% بازی های معرفی شده شدید میپسندم .

اما ماکروسافت واقعا نمیدونم باید چه امتیازی بهش بدم یا باید مثل سونی 10 بدم یا باید 7 بدم اگه قرار باشه 10 بدم به خاطر اینکه یک کنسول واقعا قدرت مند و خوب معرفی کرده منم عاشق تکنولوژی جدیدم و دوباره به فکر خرید یک XBOX اما مشکل از انجایی شروع میشه که بازی براش معرفی نکرده حتی یک نمونه دمو ساده هم که منتظر چی باشیم نمایش نداد و از طرف دیگه هیچی نمونده که انحصاری کنسول ماکروسافت باشه همچی داره برای PC هم میده با توجه به اینکه PC قوی دارم اینجا بهم میگه به خود کنفرانس 7 بدم حالا هر جور دوست دارین برداشت دارین امتیاز ماکروسافت از نظر من در نظر بگیرین .

در کل E3 بدی نبود خوب بود .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
سونی 10
به سونی با افتخار ۱۰ میدم.حتی حاظر نبودم ۱ثانیه کنفرانس رو بزنم جلو بس که از شدت هایپ میخکوب شده بودم به زمین.کنفرانسشم فول hd دانلود کردم
.............
یوبیسافت 4
این 4 نمره رو هم فقط به خاطر واچ داگز ۲ میدم.خیلی قشنگ بود بازیش.ولی اصلا از فورهنور خوشم نیومد چون کاملا معلوم بود سر نیم ساعت تکراری میشه.یا نمایش گاست ریکان جدید با اون گرافیک مزخرفش ولی گیم پلیش بد نبود اما رفیق پایه ثابت حرفه ای میخواست که همراهت باشه وگرنه اصلا بازی نمیچسبه بهت.
............
Ea نمره 5
بتلفیلد۱ و تایتال فال ۲ عالی بودن.به شدت منتظر مولتی پلیر بتل و تایتان فال هستم چون مولتی بازم شدید خخخخ فیفا جدید هم خوب بود
..........
مایکروسافت
بهش نمره نمیدم.هیچ وقت کنسول های مایکروسافت رو نخریدم و نخواهمم خرید.کلا نه از خودش خوشم میاد نه از بازی هاش.به سلیقه ی من نمیخوره ولی کنفرانس هاشو واسه اطلاعات عمومی دنبال میکنن
.........
دوتا کنفرانس دیگه رو هم دیدم و خوشم نیومد

• Like
Reactions: The End Of Ps

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
مايكروسافت
8.5/10
در كل خيلي خوب بود ولي دقايقي نمايش هايي داشت كه حوصله سر بر بود !
بهترين نمايش هم forza horizon3 بود
سوني
10/10
:-$

Breakdown

کاربر سایت
Mar 24, 2016
170
مایکرو 8
سونی 5
un5u_clbmxxewaaawkrf.jpg

سونی بازم امسال ملتو سرکار گذاشت یه مشت بازی که اصلا معلوم نی کی میاد به مردم نشون داد از سال دیگه اصلا کنفرانس سونی رو نگاه نمیکنم.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
Sony 9.5/10
بنظرم بهترین شروع تاریخ کنفرانس های E3 رو داشت.یه آهنگ حماسی با اون ارکست یجوری هم GOW بود هم نبود تا شروع دمو و دیدم کریتوس محشر بود .جدا از تمام بازی ها و سورپرایزایی که داشت نوع تدوین و پیش رفتن کنفرانس عالی بود نه حرف اضافه ای و نه هیچی فقط بازی بود که پخش میشد.ورود کوجیما هم عالی بود .

Microsoft 8/10
GeoW4 امسال کلا نظرمو عوض کرد یجورایی خوشحالم و کاملا به بازی امیدوار شدم بعد از اون ترلیر کذایی پارسال!!!FH3 عالی بود.Scalebound رسما نا امیدوم کرد!!!خیلی درهم برهم بود اصلا حال نکردم با بازی!

3/10 EA
صرفا بخاطر BF1 و اون دمو نمره میدم عالی بود شدیدا منتظرم بازیم.هر چند ذوست داشتم Mass Effect بیشتر نشون بدن.

سونی بازم امسال ملتو سرکار گذاشت یه مشت بازی که اصلا معلوم نی کی میاد به مردم نشون داد از سال دیگه اصلا کنفرانس سونی رو نگاه نمیکنم.
excited-baby.gif

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بین اینایی که من دیدم
Sony کلا خیلی خوب بودش و 9 از 10 بهش میدم . نمایش GOW و Detroit بهترین بخشش برای من بود
Microsoft خوب بودش (به خصوص برای pc gamer ها به نظرم) و من 8 از 10 میدم بهش نمایش یا تریلر FH 3 عالی بودش + recore هم زیبا هست به نظرم

Bethesda هم بهش 8 از 10 میدم بهش. معرفی quake جدید (هرچند انتظار فقط مولتی بودن رو نداشتم) و نمایش بی نظیر Dishonored 2 خوب بودند

Nintendo خوب کنفرانس نداشت اما Treehouse داشتش . ساعت ها نمایش بی نظیر و زیبا از The legend of zelda breath of the wild + نمایش Paper Marios جدید که واقعا عالی و زیبا بودش . در کل فکر میکردم ضعیفتر بیاد وقتی گفتش کنفرانس یا Direct نداره اما با دیدن زلدای جدید واقعا شوکه شدم . خیلی به نظرم خوبه . من بهش به خاطر این دو بازی که گفتم و به خصوص زلدای جدید 8 از 10 میدم

Ea Games نمایش ها واقعا خیل خوب نبود کلا به نظرم اما معرفی Star wars جدید و نمایش تریلر Battlefield 1 و Mass effect بد نبود . تریلر بتلفیلد 1 واقعا زیبا بود به نظرم . من بهش 7 از 10 میدم .

بقیه رو تقریبا ندیدم در اصل پس نظر خاصی نمیتونم بدم

باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر