PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
دوستان پلات کردن بازی سخت و وقت گیر هست؟
نه اتفاقا یکی از راحت ترین بازیا برای پلاته. :D من بازیو که تموم کردم خواستم برم سراغ تروفیا، دیدم بالای 90 درصدش رو همینطوری بدون اینکه خودم بفهمم گرفتم.

• Like
Reactions: db07

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
حتما بخرش معطل نکن :D ، عیدیتونم میشه خرید استودیو توسط سونی ، اینم مناسبتش .
خریدش که میخرم ولی با DLC یا بدون DLC
مسئله این هست؟
در ضمن من با 10 دلار اضافه 1 ماه خرج زندگیمو میدم :D پس باید خیلی بصرفه که با DLC بگیرم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
خریدش که میخرم ولی با DLC یا بدون DLC
مسئله این هست؟
در ضمن من با 10 دلار اضافه 1 ماه خرج زندگیمو میدم :D پس باید خیلی بصرفه که بگیرم
با DLC گفتم ، شده تُنبان پات رو هم بفروشی با DLC بگیر :D

این یه قسمت از DLCه ، ببین اگه دلت نیومد نگیر :D

• Like
Reactions: dooste.man83

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
نسخه بعدیش رو نسل بعد دوست دارم چندتا ویژگی کوچک ولی با جزییات حتما داشته باشه یکیش چرخه شبانه روزی کامل که روتین ترین مورده و احتمالا هست بعدیش ویژگی های اب و هوایی مختلف طوفان گردباد .. اینا بتونه تو گیم پلی تاثیر بزاره یا حالا برفم اگه داشته باشه یکسری مناطق که عالی تر میشه نقشه خیلی بزرگ حتما نمیتونه خیلی کاربردی باشه نقشه کوچک ولی با جزییات

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
با DLC گفتم ، شده تُنبان پات رو هم بفروشی با DLC بگیر :D

این یه قسمت از DLCه ، ببین اگه دلت نیومد نگیر :D

سونی باید بهت پورسانت بده :D

.....
شکککککک

113993

نفهمیدم چی شد! سونی و دیزنی توافق نکردن ! چرا اسپایدر من از دنیای مارول خارج شد! ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .Amirone

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
سونی باید بهت پورسانت بده :D

.....
شکککککک

View attachment 113993

نفهمیدم چی شد! سونی و دیزنی توافق نکردن ! چرا اسپایدر من از دنیای مارول خارج شد! ؟
خوب مارول زیر مجموعه دیزنی هست دیگه دیزنی گفته سهممون از فیلم بعدی باید ۵۰-۵۰ بشه سونی قبول نکرده گفته همون ۵ درصد به شما میرسه خلاصه هنوز دارن مذاکره میکنن باید صبر کرد

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
خوب مارول زیر مجموعه دیزنی هست دیگه دیزنی گفته سهممون از فیلم بعدی باید ۵۰-۵۰ بشه سونی قبول نکرده گفته همون ۵ درصد به شما میرسه خلاصه هنوز دارن مذاکره میکنن باید صبر کرد عملا شخصیت تام هلند میره کنار دیگه از اسپایدرمن مثل اتفاقی که تو انتقام جویان بازی اخر افتاد و کریس اوانس و یکی دیگه خارج شدن از مارول
یعنی یهو از 5 درصد گفته 50 درصد میخوام؟
کل هزینه فیلمو سونی میداده؟
اینجا فقط از کنار رفتن این پسره خوشحالم.کلا اسپایدر منی که بوسیله دم و دستگاه تور بندازه دیگ اسپایدرمن نیس :D

• Like
Reactions: vaan 2

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
یعنی یهو از 5 درصد گفته 50 درصد میخوام؟
کل هزینه فیلمو سونی میداده؟
اینجا فقط از کنار رفتن این پسره خوشحالم.کلا اسپایدر منی که بوسیله دم و دستگاه تور بندازه دیگ اسپایدرمن نیس :D
نه اشتباه شد تام هالند هست ولی اسپایدرمن از دنیای سینمای مارول خارج میشه حق امتیاز شخصیت اسپایدرمن از سال 1999 دست سونیه و فیلم هاش زیر نظر سونی تولید میشه مثلا منکنه اسپایدرمن با ونوم که دست سونیه اونم کراس اور کنن

• Like
Reactions: hitman68

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر