PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
زمان دقیق گیمپلی یادم نیست ولی من تمام ساید کوئست ها رو رفتم و دیگه هیچ علامتی رو نقشه نموند البته فک کنم بعضیاشون ک چلنج توکن میداد یا باید میرفتیم یجایی رو میگرفتیم کلا میموندن یا باید با حداکثر امتیاز میگرفتیشون تا برن اما در کل زمانش نسبتا زیاد بود،هر چی ک تو بازی پیشرفت کنی یسری ساید کوئست و چلنج آزاد میشن ک بهت توکن میدن،اون جنایتایی هم ک همه جای شهر هست برای گرفتن توکن خیلی خوبه،برو توی نقشه بازی و روی هر قسمت بهت نشون میده ک چ تعداد ساید کوئست و انواع چلنج برا 100 درصد کردن باید انجام بدی.
عالیه منم دارم همین کارو میکنم الکی زود تموم نشه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
درود دوستان نسخه فیزیکی بازی که روی خودش DLC ها کامل باشه قرار نیست ارائه بشه؟ حتما باید دیجیتالی خرید بشن DLC ها؟
در حال حاضر بازی بصورت فیزیکی فقط بازی اصلی هست . در آینده ممکنه نسخه complete یا goty معرفی کنن که شامل همه ی محتوا باشه فعلا که چیزی نگفتن

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بچه ها این درسته که شایعه بوده سونی اگه فروش فیلم spiderman far from home از ۱ میلیارد کمتر باشه ارتباطش با مارول قطع میکنه خدا رو شکر بخیر گذشت و این فیلم رکورد شکن بوده برای سونی نسخه 2 بازی باید سریع منتظرش باشیم

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بازی تخفیفات س. ک. س . -ی خورده ! من زیاد تو فاز دی ال سی و اسکین و اینا نیستم ، الان بازی ارزش ده دلار اضافی رو داره بابت دی ال سی هاش؟ یا خود بازی خالی برای لذت بردن کافیه

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
بازی تخفیفات س. ک. س . -ی خورده ! من زیاد تو فاز دی ال سی و اسکین و اینا نیستم ، الان بازی ارزش ده دلار اضافی رو داره بابت دی ال سی هاش؟ یا خود بازی خالی برای لذت بردن کافیه
DLCیهاش محشره مخصوصا Silver Lining .

• Love
  • Like
Reactions: shayan7 and vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دو سه ساعت بازی کردم ، خیلی عالیه تا اینجا میتونم بگم ، بازی شدیدا اندرریتد بوده! تا بعد چی بشه!

اما من دلوکس رو گرفتم ۶۳ گیگ هم دانلود کردم! دی ال سی هاش چطوری فعال میشه؟ کاستوم ها !
دی ال سی ها رو که دیگه نباید جدا دانلود کنم ! به اندازه کافی دو شب گرفتار دانلود بازی بودم!

• Like
Reactions: The End Of Ps

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دو سه ساعت بازی کردم ، خیلی عالیه تا اینجا میتونم بگم ، بازی شدیدا اندرریتد بوده! تا بعد چی بشه!

اما من دلوکس رو گرفتم ۶۳ گیگ هم دانلود کردم! دی ال سی هاش چطوری فعال میشه؟ کاستوم ها !
دی ال سی ها رو که دیگه نباید جدا دانلود کنم ! به اندازه کافی دو شب گرفتار دانلود بازی بودم!
دی ال سی های بازی رو باید دانلود کنی:D
اما کلا هر چی لذت میبری از خود بازی اصلی ببر
دی ال سی های بازی ارزشی ندارن و انچنان جذاب نیستن برخلاف خود بازی اصلی

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دی ال سی های بازی رو باید دانلود کنی:D
اما کلا هر چی لذت میبری از خود بازی اصلی ببر
دی ال سی های بازی ارزشی ندارن و انچنان جذاب نیستن برخلاف خود بازی اصلی
پس این ۱۵ گیگ اضافه ای که دانلود کردم نسبت به نسخه معمولی واسه چی بود؟ لباسا چی؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
پس این ۱۵ گیگ اضافه ای که دانلود کردم نسبت به نسخه معمولی واسه چی بود؟ لباسا چی؟
DLCها از نظر گیم پلی (قابلیت و ...) چیزی اضافه نمیکنند، ولی از نظر داستانی ارزشش رو دارن و باحالن:D و Hintهایی به شماره بعدی میدن

بعد از تموم شدن بازی اصلی هم باید بری سراغشون...

هر DLC سه تا لباس داشت که فکر کنم یکی بعد از ماموریت اول DLC ، یکیش بعد از ماموریت فرعی DLC و یکیش با 100% کردن باز میشدن...فکر کنم:D

یک سری لباس هم به مناسبت های مختلف دادن که فکر کنم از همون اول باید در دسترس باشن...

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان پلات کردن بازی سخت و وقت گیر هست؟
میتونم اول قسمت داستانی رو برم و بعد ماموریت جانبی و کالکتیبلها رو انجام بدم برای پلات کردن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر