Death Stranding (اسپویل داستان بدون استفاده از تگ = بن)

پیش بینی متای بازی

 • 98-100

 • 97

 • 96

 • 95

 • 94

 • 93

 • 92

 • 91

 • 90

 • 89

 • 86-88

 • 83-85

 • 80-82

 • زیر 80


Results are only viewable after voting.

.Amirone

ゴースト オブ ツシマ
Gold User
Oct 1, 2009
2,855
16,502
Death Stranding یک بازی اکشن سوم شخص با تاکید بر ارتباطات ، توسط KOJIMA PRODUCTIONS توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment برای PS4 منتشر خواهد شد . این اولین بازی توسط Hideo Kojima می باشد که پس از انحلال Kojima Productions در سال 2015 به عنوان شرکت تابعه Konami و اصلاح آن به عنوان یک استودیوی مستقل در E3 2016 برای سونی اعلام شد .
هیدئو کوجیما اعلام کرد : DS از تعریف سنتی اکشن و نقش آفرینی که در بازیهای دیگر قابل مشاهده است پا را فراتر خواهد گذاشت ، " با Death Stranding می خواهم گام بعدی ، آینده بازی را طوری با گیم پلی و داستان سرایی شکل دهم که فراتر از فرمت های این ژانر است " ، این موضوع ثابت می کند Death Stranding قطعا عنوانی جاه طلبانه است و مانند هر چیزی که توسط کوجیما خلق شده ، قبلا انجام نشده است . همچنین در نمایشگاه TGS 2016 اعلام شد DS یک بازی جهان باز با عناصر آنلاین خواهد بود .

Kojima Productions در حال کار با Guerilla Games در زمینه توسعه Death Stranding است ، بازی از موتور بسیار قدرتمند DECIMA بهره میبرد ، همه چیزهایی که ما تاکنون در تریلر دیده ایم ، مستقیم بر روی PS4 PRO اجرا شده است .
داستان بازی در آینده‌‌ای جریان دارد که اتفاقی هولناک کشور آمریکا را به بخش‌های مختلف تقسیم کرده ، در بخشی از تریلر نقشه‌ای را می‌بینیم که ظاهراً آمریکا را پس از تجزیه نشان می‌دهد . در بالای نقشه نیز کلمه ی Bridges دیده می‌شود که احتمالاً به جایی اشاره داشته که سم برای آن کار می‌کند .
در اوایل تریلر می‌بینیم که رئیس جمهور آمریکا وضعیت سلامتی خوبی ندارد و روی تختی مخصوص بیماران در داخل اتاق دراز کشیده است. او از سم می‌خواهد که به آن‌ها برای بازسازی آمریکا کند . این اتفاق یا خاطره ای از گذشته بوده یا یکی از اولین اتفاقاتی خواهد بود که پس از شروع بازی شاهدش هستیم .
سم به طور حتم تنها آدم مهمیه که در کاخ سفید ، به او برای نجات بشر نیاز مبرم دارند ، در بخشی از تریلر می‌بینیم که یک پلاک را در دست گرفته و چندین سکانس جنگی عجیب و زیبا نیز وجود دارد . دیگر نکته مهم تریلر، اشاره به شهری با نام اج نات بود که احتمالاً یکی از مکان‌های بسیار مهم در آینده ی آخرالزمانی Death Stranding محسوب می‌شود .
یک گروه تروریستی با نام هومو دیمن وجود دارد ، که ظاهراً شخصیت‌های منفی که تاکنون با آن‌ها دیدار داشتیم ، از اعضای آن بوده‌اند ، دیگر دشمن سم در طول داستان ، هیولاهای نامرئی با نام بی تی ها هستند که اطلاعات چندانی از آن‌ها نداریم . تنها چیزی که می‌دانیم این است که باعث بارش باران مرگباری می شوند .
در تریلر سم با اتصال کودک به خود ، طی فرآیند ناخوشایندی ، بنظر میتواند با بعد دیگر اتصال پیدا کند .

شخصی‌سازی بخشی مهم از گیم‌پلی Death Stranding خواهد بود ، مسیریابی در محیط‌ها بخش عمده‌ای از تجربه بازی را شامل می‌شود و بازیکن می‌تواند از آیتم‌های مختلفی مانند نردبان ، قلاب برای صخره نوردی و تبر یخ نوردی استفاده کند ، همچنین به نظر می‌رسد بازیکن در مسیریابی آزادی عمل داشته و می‌تواند برای عبور از موانع سر راه ، به دلخواه از گزینه‌های مختلف استفاده کند . برای مسیرهای طولانی ، میتوان از وسایل نقلیه برای طی کردن مسیرها استفاده نمود .
در تریلر سم از یک نوع موتور پیشرفته با نورهای درخشان آبی استفاده می کند ، وسایل نقلیه دیگری نیز در تریلر مشاهده شد ، سم احتمالاً می‌تواند از انواع وسیله‌ها برای تسریع در حرکت استفاده کند .

مبارزات بازی کمی دور از انتظار و مقداری عجیب بود ، بنظر بهترین گزینه بازیکن در هنگام مواجهه با نیروهای دشمن فرار کردن است و برای شرایط خاص نیز تعدادی مکانیزم مبارزه تن به تن در نظر گرفته شده است . همچنین در یکی از صحنه‌های مبارزه ، سم از یک کیف دستی به عنوان سلاح خود استفاده کرد . با توجه به این موضوع ، احتمالاً بازیکن می‌تواند با تعامل با محیط و استفاده از آیتم‌های مختلف برای صدمه زدن به دشمنان خود بهره ببرد .

لیست سلاح‌های بازیکن در بخشی از تریلر شامل اسلحه گرم می‌شد ، حتی برای مدت کوتاهی نیز شاهد تیراندازی بودیم . به نظر نمی‌رسد که درگیری‌های مسلحانه اهمیت بالایی در بازی داشته باشد و احتمالاً در برخی از مراحل بازیکن مجبور به استفاده از سلاح‌های گرم خواهد شد . اگر هم اجباری در کار نباشد ، استفاده از اسلحه احتمالاً برای موارد بسیار خاص در نظر گرفته شده است .

سیستم ردیابی که در تریلر شاهدش بودیم ، می‌تواند با ارسال نوعی موج سونار ، تصویری از آیتم‌ها و به طور کلی اشیا ارزشمند قرار گرفته در محیط اطراف را نشان دهد . دیگر ویژگی سیستم ردیابی ، نشان دادن ردپای یک نوع موجود شکارچی و نامرئی بود که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شد .

در بخش‌هایی از تریلر کوله پشتی سم صداهایی تولید می‌کرد ، ظاهراً این صداها برای یک نوع سیستم هشدار دهنده بود که لباس سم به آن‌ مجهز است .

سونی پس از انتشار تریلر تایید کرد این بازی دارای حالت آنلاین Travelers خواهد بود که به بازیکن اجازه می‌دهد تا مسیرهای طی شده ، تجهیزات و مناطق امن خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ، در بازی چیزی به نام «مرگ» وجود ندارد و پس از دست دادن جان خود تنها باید برای بازگشت از آن طرف (Other Side) تلاش کنید .

دستبندهای سم به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4

نسخه های مختلف بازی

تمامی آیتم‌های پیش خرید ، با پیشرفت‌های بازیکن در طول بازی در دسترس هستند .


تریلر سوم :

تحلیل تریلر سوم :
اولین چیزی که ما در تریلر میبینم یک پوشش گیاهیست که به سرعت در حال رشد و مرگ است ! ، نورمن که ما آن را در بازی به نام سم میشناسیم مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد ، انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
سم و دو مرد بی نام در یک حادثه ، زخمی بیدار میشوند ، بر روی شلوار سم نامی به چشم میخورد که ممکن است مربوط به یک سازمان یا نقش او باشد ، یا یک حامی ، آن دو نفر به عنوان گروه خلبانی "CORPSE DISPOSAL TEAM 6" شناخته می شوند که ممکن است توضیح دهد آنها چه کارهایی را با جسدی که جمجمه زرد دارد انجام می دهند . ما از تریلر قبل متوجه شدیم مدس رهبری تیمی از جنگجویان جنگ جهانی دوم رو بر عهده دارد ، کسی یا چیزی که قادر به جان بخشیدن بدن بی جان آنها می باشد . ولی هدف آنها هنوز مشخص نیست .


زمانی که مرد تلاش میکند همکارش را از زیر ماشین بیرون بکشد ، آنچه که میتوانیم از گیم پلی انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4 ، ماهیتی که تا الان شرح داده ام فقط قسمتی کوچک از یک راز بزرگتر است .


ایده ی موجودات نامریی بنظر ساده است ، در اینجا بجای بی حرکت ماندن ، خود را درگیر اتفاقات می کنند ، گودال نفت توسط یک شخصیت شناور کنترل می شود ، تلاش برای بدست آوردن شخصیت مجروح ، درحال حاضر ما میدانیم آنها می خواهند مردم زنده بمانند ، پس از مرگ ، شخصیت را رها می کنند .
در این مرحله تریلر شکل کلاسیک مرموز به خود میگیرد ،
حرکات دست و اشاره ای که آن شخص مرموز انجام میدهد با حرکات مدس در تریلر اول یکسان است ، لباس او بسیار شبیه به Chico در MGSV مییاشد . و بنظر می آید او نسخه ی پیشرفته تر روبات را در اختیار دارد .


زمانی که موجودات برای مقابله می آیند ، میبینیم که او نوزاد را به سم منتقل میکند ، و به او میفهماند قبل از تلاش برای کشتن خود ، آن را اجرا کند ! ، در مورد این صحنه یک چیز جلبه توجه میکند ، همه چیز جز سم در هوا شناور است ! . در اوج تریلر ، با موجودی عظیم مانند مارینت ، سم مواجه میشود ، که سیم یا طنابهایی از او آویزانه ، پس از انفجار بنظر می آید سم به سوی دیگری هدایت میشود ، اینجاست که ایده ی جنگ هسته ای ، با فاجعه ی از هم گسیخته شدن واقعیتهای ما شکل میگیرد ، و در بسیاری از داستانها محبوبیت دارد .

در زیر آب ما یک خالکوبی بر روی دست راست سم میبینیم که بنظر نماد شیطان است ، علامتی به صورت مختصر در قفسه سینه ظاهر و ناپدید می شود ، در اطراف او همه چیز تغییر میکند ، همه چیز آهسته شناور می شود ، موجودی غول پیکر نمایان ، و تمام ماهیها به سمت بالا می روند .
در داخل سم دوم ! ما تنها یک کودک میبینیم ، بخش C اول تیزر به این معنی است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم قبل از اینکه کودک در نهایت از او خارج شود اتفاق می افتد .
یکی از نظریه های محبوب ، نشان می دهد نوزادان کلون ، صاحبان آنها هستند ! که می توانند مکانیک مرگ و تولد را از کلون خود بازیابی کنند .


مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con امسال با IGN ژاپن مصاحبه داشت و نشان داد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند.

مدس گفت: "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

پس از دنباله زیر آب ، سم بر روی سطح بیدار میشود ، و سرانجام آن دسته از tardigrades ی که قبلا دیدیم را مشاهده خواهیم کرد ، این فقط یک رویا نیست .

و آن 5 شخصیت مرموز از جنگجویان اتمی ..

تحلیل و بررسی ویدئوی چهارم


زیرنویس فارسی تریلر ششم


 
آخرین ویرایش:

Z-fan

wielder of Triforce of Wisdom
کاربر سایت
Jul 10, 2013
3,316
8,122
نام
سید محمد حسین
تقریبا همه بازیهای بزرگی که در Tokyo Game Show حضور داشتن این جایزه Future Division Award رو دریافت کردن...رای‌دهنده‌ها هم بازدیدکنندگان از نمایشگاه بودن...اگه به پرسروصداترین بازی رای نمیدادن باید تعجب میکردیم...

View attachment 116708

البته دمشون گرم ولی خواستم خبر رو کامل اطلاع‌رسانی کنم که مثل کامنت بالایی توهم نزنید :D >:)
اگه Atelier: Ryza هم این جایزه رو گرفته که ول معطلیم این جا :D
فک کردیم خبری شده

من برم پُز Grand Prize ـی که SSBU گرفته رو بدم... ظاهرا جایزه این جا از چیزی که فکر می کردم مهم تره:-"
 
 • Like
Reactions: FUTURE

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
1,896
4,583
نام
HESAM
تقریبا همه بازیهای بزرگی که در Tokyo Game Show حضور داشتن این جایزه Future Division Award رو دریافت کردن...رای‌دهنده‌ها هم بازدیدکنندگان از نمایشگاه بودن...اگه به پرسروصداترین بازی رای نمیدادن باید تعجب میکردیم...Project Resistance هم تو لیسته :D

View attachment 116708

البته دمشون گرم ولی خواستم خبر رو کامل اطلاع‌رسانی کنم که مثل کامنت بالایی توهم نزنید :D >:)
کامنت بالایی درست میگن دیگه :D الان نظر سنجی این تاپیک بازیسنتر رو نگاه کن :D اگه استناد کنیم به همین ، جایزه فیوچر دیویژن که هیچی ، پفک نمکی هم به death stranding تعلق نمیگیره :D

من ناراضی ترین جوی که داخل فضای مجازی نسبت به death stranding دیدم ، همین تاپیک هستش :D نمیدونم ، یا واقعا ناراضی ترینند ، یا نه چون بیشتر از بقیه اینجا میام ، خیلی تو چشمم هستن :D
 

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
635
41
کامنت بالایی درست میگن دیگه :D الان نظر سنجی این تاپیک بازیسنتر رو نگاه کن :D اگه استناد کنیم به همین ، جایزه فیوچر دیویژن که هیچی ، پفک نمکی هم به death stranding تعلق نمیگیره :D

من ناراضی ترین جوی که داخل فضای مجازی نسبت به death stranding دیدم ، همین تاپیک هستش :D نمیدونم ، یا واقعا ناراضی ترینند ، یا نه چون بیشتر از بقیه اینجا میام ، خیلی تو چشمم هستن :D
البته تو همین نظرسنجی بازیسنترم تعداد کسایی که از نمایش بازی راضی بودن بیشتره.:D
 

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
1,896
4,583
نام
HESAM
البته تو همین نظرسنجی بازیسنترم تعداد کسایی که از نمایش بازی راضی بودن بیشتره.:D
تقریبا نصف ملت گفتن بازی " هیچی " نداره . اصلا از کجا معلوم اونی که به گزینه چهارم رای داده ، اگه نظرسنجی این میبود که از بازی راضی هستید یا نه ، گزینه " نه " رو انتخاب نکنه :D

به نظرم نظرسنجی باید عوض بشه و یک حالت کلی بگیره به خودش با 2 گزینه :D 1- برای بازی هایپ هستم . 2-گور پدرش ناامیدم کاملا :D

ولی نمیشه منکر این قضیه شد که اکثر کاربرا اینجا از بازی ناراضی اند ( البته از نمایش بازی ) و بقیه هم که راضی اند ، بیشترشون به خاطر کوجیما امیدوار هستن والا شاید نظرشون صرفا در مورد نمایش انچنان هم مثبت نباشه :D
 
 • Like
Reactions: cloud _ strife

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
1,281
1,743
نام
محمد علی
کامنت بالایی درست میگن دیگه :D الان نظر سنجی این تاپیک بازیسنتر رو نگاه کن :D اگه استناد کنیم به همین ، جایزه فیوچر دیویژن که هیچی ، پفک نمکی هم به death stranding تعلق نمیگیره :D

من ناراضی ترین جوی که داخل فضای مجازی نسبت به death stranding دیدم ، همین تاپیک هستش :D نمیدونم ، یا واقعا ناراضی ترینند ، یا نه چون بیشتر از بقیه اینجا میام ، خیلی تو چشمم هستن :D
من از بازی ناراضی نیستم فقط اخبار و تریلرهای اخیر بازی باعث میشه از خودم بپرسم: «ثم ماذا؟»
بعد حیرون میشم آدمی که نمره عربیش به زور ۱۳ می‌شده چی شده که از خودش می‌پرسه: «ثم ماذا؟» و اصلاً این یعنی چی؟ آیا من به صدها میلیون عرب زبان به لحاظ سوشیالی، استرند شدم؟
 

Outer Heaven

January 25, 2019
کاربر سایت
Apr 21, 2011
3,687
12,638
Are you buying Death Stranding, after seeing all the trailers, and gameplay footage so far?
 • Yes
  Votes: 13871.9%
 • No
  Votes: 2513.0%
 • Undecided
  Votes: 3216.7%
 • Total voters 192
بعد از تریلر 71 درصد ریست ارا گفتن بازی رو میخرن
نه دیگه اونا هم نمیفهمن. هیچی نداره بازی:D
 

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
286
382
Are you buying Death Stranding, after seeing all the trailers, and gameplay footage so far?
 • Yes
  Votes: 13871.9%
 • No
  Votes: 2513.0%
 • Undecided
  Votes: 3216.7%
 • Total voters 192
بعد از تریلر 71 درصد ریست ارا گفتن بازی رو میخرن

کاری به خوب و بد بازی ندارم کلا و بشخصه واقعا منتظرم که تجربه ش کنم... ولی آیا نظر اعضای ریست ارا مهمه واقعا؟ یه مشت sjw دور هم جمع شدن و انجمن تشکیل دادن.
 

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
1,896
4,583
نام
HESAM
من از بازی ناراضی نیستم فقط اخبار و تریلرهای اخیر بازی باعث میشه از خودم بپرسم: «ثم ماذا؟»
بعد حیرون میشم آدمی که نمره عربیش به زور ۱۳ می‌شده چی شده که از خودش می‌پرسه: «ثم ماذا؟» و اصلاً این یعنی چی؟ آیا من به صدها میلیون عرب زبان به لحاظ سوشیالی، استرند شدم؟
اخبار و تریلرهای اخیر چش بوده که باعث شده شما به این تفکر برسی ؟ الان شما با فلسفه بازی مشکل داری ؟ نمیتونی در مورد بازی نتیجه گیری بکنی ؟
 

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
4,376
6,782
نام
ehsan
کاری به خوب و بد بازی ندارم کلا و بشخصه واقعا منتظرم که تجربه ش کنم... ولی آیا نظر اعضای ریست ارا مهمه واقعا؟ یه مشت sjw دور هم جمع شدن و انجمن تشکیل دادن.
در کل خیر اهمیتش اونجاست که دوستان ازونجا پست میزاشتن اینور که ملت حال نکردن که مشخصا نظر سنجی نشون میده کردن. اگر ریست ارا مهم نبود اون موقع هم نباید بهش استناد میشد
 
 • Like
Reactions: Outer Heaven

only sony

کاربر سایت
Apr 9, 2011
2,093
7,365
نام
رامین
مجله کهنه‌کار Famitsu دث استرندینگ رو به عنوان بهترین بازی نمایشگاه TGS انتخاب کرده.

حالا میتونید توهم بزنید...
Famitsu هم توهم زده :-j

فکت : متای بازی بالای 88 میشه ( تازه خییییییلی دست پایین حساب کردم )

اسکرین بگیرید :D

116729
 
آخرین ویرایش:

voldmort

کاربر سایت
May 28, 2015
4,067
25,194
نام
ali
تموم شب داشتم خواب باس فایته رو میدیم
فکر کنم مورد نفرین کوجیما قرار گرفتم:))
 
 • Haha
Reactions: only sony

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
12,763
24,202
نام
ماکان
مجله کهنه‌کار Famitsu دث استرندینگ رو به عنوان بهترین بازی نمایشگاه TGS انتخاب کرده.

حالا میتونید توهم بزنید...
ولی حالا کلا فامیتسو هیچی حالیش نیست و از هرچی تعریف میکنه اصولا گند میزنه:D
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 43, مهمان: 4)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟