PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
تا الان چهار پنج ساعت بازی کردم و فقط کمپ پاکسازی کردم اصلا افسردکی گرفتم سر بازی زده به سرم بفروشمش بنزین موتورم خالی شد فقط یکساعت علاف شدم تا موتور رو ببرم باکش رو پر کنم و چند دفعه کشته شدم تا با بدبختی تونستم باکشو پر کنم و از اون ور یکیلومتر راه میره دوباره خالی میشه.
دوستانی که بازی کردن بگن چجوریه تا اخرش همینه ؟ باید یعنی تا پایان داستان کمپ پاکسازی کرد ؟
شخصیت پردازی بازی هم زیاد جذاب نیست
توی بازی های دیگه پاکسازی کمپ و اینجور کارها الان دیگه توی ماموریت های جانبی هم نمیذارن چون واقعا منسوخ شده هست اونوقت اینجا جزء ماموریتهای اصلیه

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
تا الان چهار پنج ساعت بازی کردم و فقط کمپ پاکسازی کردم اصلا افسردکی گرفتم سر بازی زده به سرم بفروشمش بنزین موتورم خالی شد فقط یکساعت علاف شدم تا موتور رو ببرم باکش رو پر کنم و چند دفعه کشته شدم تا با بدبختی تونستم باکشو پر کنم و از اون ور یکیلومتر راه میره دوباره خالی میشه.
دوستانی که بازی کردن بگن چجوریه تا اخرش همینه ؟ باید یعنی تا پایان داستان کمپ پاکسازی کرد ؟
توی بازی های دیگه پاکسازی کمپ و اینجور کارها الان دیگه توی ماموریت های جانبی هم نمیذارن چون واقعا منسوخ شده هست اونوقت اینجا جزء ماموریتهای اصلیه​
بازی همینه دوست عزیز.
یک گیم پلی خشک و بیروح و ماموریت های تکراری و پر از باگ.منم یک نیم ساعتی منزل یکی از اشناها بازی رو تجربه کردم.کاملا نامید کننده.یک سری باگ های مسخره هم تو بازی هست که اصلا زدت میکنه از بازی.
خنده دارتر از اینها رفتارهای npc ها هستن.
نه صداگذاری درستی براشون تعریف کردن نه انیمیشن درستی.گان پلی بازی هم در حد پشمک

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
توی بازی های دیگه پاکسازی کمپ و اینجور کارها الان دیگه توی ماموریت های جانبی هم نمیذارن چون واقعا منسوخ شده هست اونوقت اینجا جزء ماموریتهای اصلیه
سوخت موتور با باکی که به موتور توی آپگریدهای بعدی اضافه میکنی مسافتهای زیادی رو میشه باهاش طی کرد بدون اینکه استرس داشته باشی ، در ابتدا همینطوره ، ولی بعدا با یه باک پر میتونی کل منطقه رو بگردی .
قسمتی که من خیلی باهاش حال کردم ، همون تبلیغیه که براش شده ،مثل مورو ملخ زامیها توی کمپها و مناطق به طرق مختلف انتظارتو میکشنو اونجاس که کلی حال میکنی !!! ، حالشم اینجاس که کلی شیطنت به سرت میزنه که سر این ذلیل مرده ها پیاده کنی :D چیزی هم که تحت تاثیرم قرار داد کسیه که برای سازمان کار میکنه و اهدافیه که مرتبط به ماجراست ، در کل بازی متوسطیه و نباید به چشم بازیهای تراز اول انحصاری سراغش بری ، Bend نباید بره سراغ OW تا زمانیکه متخصص و کارکشته این کار به تیمشون اضافه بشه .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ای کسانی که پلات کرده ایید
همانا تم زیبایی به ایمیلتان ارسال گردیده که از قضا موسیقی زیبایی نیز دارد ، از آن به سادگی نگذرید!!
باشد که رستگار شوید:D

کد و تم فقط برا آمریکا میاد من خیلی وقته همینجور که میدونی پلات زدم نه آواتار داد نه تم تو این 135تا پلاتی که دارم فقط از اسپایدرمن آواتار خز دادن وگرنه سونی غیر آمریکا به پشمشم نیست

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
درود خدمت همه دوستان عزیز
.
بچه ها من تو یه ماموریت فرعی خوردم به یه Horde همونی که توی نمایش E3 بازی نشون دادن! اسم اش الان یادم نیست ، من همه ارو از بین بردم ، ولی برام Horde رو حساب نکرد !! یکم تو محل چرخیدم 4 ، 6 نفر ظاهر شدن بازم اتفاقی نیوفتاد ! رفتم 2 ساعت بعد برگشتم بازم چند نفر ظاهر شدن کشتم اشون ! بهم نداد Horde رو !! از اون جایی که قصد دارم پلات کنم بازی رو ! و به تکمیل Horde ها هم مربوط میشه ! الان چکارش کنم ؟!! باگه ؟؟ شما بهش برخوردید ؟!!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
.
بچه ها من تو یه ماموریت فرعی خوردم به یه Horde همونی که توی نمایش E3 بازی نشون دادن! اسم اش الان یادم نیست ، من همه ارو از بین بردم ، ولی برام Horde رو حساب نکرد !! یکم تو محل چرخیدم 4 ، 6 نفر ظاهر شدن بازم اتفاقی نیوفتاد ! رفتم 2 ساعت بعد برگشتم بازم چند نفر ظاهر شدن کشتم اشون ! بهم نداد Horde رو !! از اون جایی که قصد دارم پلات کنم بازی رو ! و به تکمیل Horde ها هم مربوط میشه ! الان چکارش کنم ؟!! باگه ؟؟ شما بهش برخوردید ؟!!
این ماموریتا توی نقشه ، تقریبا سه تا منطقه رو با دایره قرمز نشون میده ، شما باید هر سه منطقه رو کاوش کنی تا گروهها رو از این سه مورد پیدا کنی و از بین ببری ، بعد پیغام کامل شدنش میاد ، اگه یکیه فقط توی نقشه ، توی همون دایره قرمز رو باید بگردی ، باگ هم داره ، مثلا همونجایی که هستی ممکنه یه نفرشون توی کانکس گیر کرده باشه و در جا بدوئه ! ، برای من اتفاق افتاده ، خوب بگرد پیداش میکنی !

• Like
Reactions: emad-360

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
1,980
نام
روزبه
خب نزدیک یه ۶ ساعتی بازی کردم همونطور که انتظار داشتم بازی به سلیقه من نمیخوره

از گان پلی افتضاح تا اینجا کار ماموریت ها تکراری هندلینگ موتور افتضاح و هزار چیز دیگه

بازی رو فروختم خودم راحت کردم OPساختن کار هرکسی نیست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
.
باگه احتمالا باید بری بیای زیاد

• Like
Reactions: emad-360

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
کلا سن که میره بالا حوصله هر بازی رو آدم ممکنه نکشه که یکیش خودم..در سال شاید کلا 2 3 تا بازی رو تا اخرشم برم...بعد از اتمام RE 2 Remake که تجربه بسیار عالی بود این بازیرو شروع کردم...اولش یکم خورد تو ذوقم و گفتم احتمالا تا چند ساعت آینده کلا بیخیالش بشم ولی بازی رفته رفته بسیار بهتر شد تا جایی که واقعا دارم باهاش حال میکنم...ماموریتاش هم برای من اصلا تکراری نیست و ماموریتهاش بسیار متنوع هست..من که خیلی خوشم امد هرچند اولش دلسرد شدم ولی بعد از چندین ساعت بازی واقعا جذاب شده برام..حتما با اپدیت کامل بازی رو اجرا کنین....اگر تلویزیونتون قابلیت Motion plus داره حتما روشنش کنید تا با فریم شبیه سازی شده تلویزیون بتونید تصویر بازی رو نرم تر ببینین که خیلی رو کیفیت بازی تاثیر میزاره (حداقل برای من ) امتیازی که من تا اینجا به بازی میدم 8.6 از 10 هست و شاید تا اخر بیشتر هم بشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amiriv

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
یکی از جزئیاتی که امروز فهمیدن موقع عوض کردن دنده کامل کلاج میگیره بعد با پا دنده عوض میکنه خیلی حال داد hordباید چه جوری پیدا کرد من سر تروفی skilموندم باید چیکار کرد ؟

• Like
Reactions: milad2mars

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر