PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اینقدر از بازی تعریف کردن و تریلر نشون دادن نمرش خیلی کم شد .

می شه یک شکست در نظر گرفت

خدایی تو متا اون نمره ایی و که گرفته (۷۱) فقط به خاطر انحصاری بودنو نام سونیست دقیقا شبیه فارکرای تو حالت سوم شخص . خیلی تکراری.اوپن ورد مزخرف.کنترل موتور مزخرم اسلحهاش چرت.۳ ساعته بازی میکنم هیچ هیجانی نداره . چقدر باگ داره .تو یه کلام بدترین بازی سونی
اگه بازی خطی و داستان محور بود با روند رو به جلو (نه اینکه توی نقشه گشت بزنی و بچرخی) خیلی عالی می شد . پتانسیل داشت

• Like
Reactions: ehsan M and mahabad

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
Days Gone Update Version 1.09 Patch Details, Read What's New & Fixed

یه پچ 13 گیگی همین الان واسه بازی اومد

Days Gone Update 1.09 patch notes (Updating..
-Fixed Progression Issues.
-Added fixes for crashing issues with Days Gone 1.09.
-Added stuttering and lag fixes.
-Days Gone 1.09 fixed framerate drop issues.
-Various performance and stability improvements.
-Added fixes for glitches with Days Gone version 1.09.
-Added minor bug fixes and changes.

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود
دوستان من تو مرحله پیدا کردن انارشیست که اسمش Just doing my job هست گیر کرده بازی . انجامش دادم ولی ردش نمیکنه ... ظلمه به خاطر این مرحله و گلیچ بازی 100 درصد نشه ؟ راهی سراغ ندارید که ماموریت رو بشه کنسل کرد و از اول رفتش ؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
چند ساعتی بازی کردم ... از اون بازیهاست که باید بهش زمان داد ، در ابتدا نمیتونه خیلی جذبت کنه ، اوش رو باید تحمل کرد ، کم کم راه میفته . از لحاظ گرافیکی خیلی خوبه ( حداقل روی PS4 Pro ) و این خودش باعث میشه بیشتر به بازی زمان بدی که جذبت کنه .
یه چیزی رو که خیلی مطمئنم اینه که اینا مجبور بودن بازی رو الان منتشر کنن و مسلما اگه زمان داشتن شاید 1 سال بیشتر روش کار میکردن چون خیلی جای بهتر شدن رو داره .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
الان با این اپدیت ها دیگه مشکل کرش و.. باگ مرحله نداره قابل بازیه؟
تا اینجای کار شخصا حدود 40 ساعت بازی کردم و حتی 1 بار کرش نداشتم
افت فریم هم در این اواخر کار(تقریبا 80 درصد پایانی ام) تا حدود خیلی کمی داره خودشو نشون میده ، وگرنه توی نصفه ی اول بازی ندیدم و از این بابت مشکلی نداشتم
ولی راجب باگ حقیقتا چند سری باهاش مواجه شدم و 2/3 بارش رسما تاثیر گذار بود ولی خب در روند کلی بازی واسم مشکلی ایجاد نکرده
در کل اگر به 1.09 اپدیت کنید میتونم بگم با مشکل آنچنانی و رو مخی ای رو به رو نمیشد

=================
=================

یکی از لذت بخش ترین کارهای بازی ، اپدیت و بزک کردن این جیگره واسم:hearteyes:

107722

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
تقریبا اواخر بازی هستم، الان حس خیلی خوبی دارم بهش و از اینکه بازی کردم کاملا احساس رضایت دارم. بنظرمن یه بازی خیلی خوبه که در مرحله بتا منتشر شده، هر چند با آپدیت ها خیلی بهتر شده ولی هنوزم بتاست و اصلا پولیش نیست. داستان بازی بنظرم خیلی خوبه و مشتاق نگه میداره که دنبال کنی، تنوع گیمپلی خوبه و من اصلا اینو قبول ندارم که تکراری میشه، به هر حال بازی open world و طولانی هست و مسلما یه چیزایی تکرار میشه مثل همه ی بازیهای این سبک! موسیقی جذابه. گرافیک بصری اغراق نیست اگه بگم بهترین چیزیه که میشه از یک بازی open world در این نسل داشت ولی متاسفانه مشکلات تکنیکی زیادی مثل texture pop in و افت فریم بعضا شدید داره که واقعا آزاردهنده ست. تازه من دارم با pro و ssd بازی میکنم، مسلما روی ps4 معمولی با هارد استاندارد اوضاع بدتره...

در کل به نظرمن یه بازی خیلی خوبه که فدای عدم توجه کافی و یا کوچیک بودن تیم سازنده و عجله برای ریلیز شده.
حتما به همه پیشنهاد میکنم که بازی کنن، مطمئن باشید پشیمون نمیشید، من اولش شک داشتم خیلی ولی الان خوشحالم که از دست ندادم.فقط باید 5 - 6 ساعت بهش زمان بدید که براتون جا بیفته و جذاب بشه، اولش نمیتونه درگیرتون کنه...

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
بلاخره بازی رو تموم کردم
واقعا نمیدونم چرا این بازی این همه نمرات پایین گرفت
به نظر من بازی خوب
اولین چیزی که خیلی نظرمو جلب موسیقی فوق العاده بازی بود که عالی بود
گرافیک بازی به نظزم عالی بود مخصوصا بعد از اپدیتهایی که برای بازی اومد
داستان بازی هم خوب و درگیر کننده بود
چیزی ک خیلی تو ذوق میزد تو این بازی چند باری در حد سه چهار بار باگهای بدی دیدم که تو ذوق میزد ی مشکل دیگه تو بازی بود به نظرم دشمنای بازی بودن ک هوش مصنوعیشون خیلی ضعیف کار شده بود
به نظرم اگه یکم بیشتر رو بازی کار میشد ی بازی ماندگار میشد
البته من با همین بازی هم نمره 9 به این بازی میدم

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
آپدیت 1.11 با حجم 4.1 اومد
Progression Issues

• Resolved an issue related to PlayGo where the main menu screen was not showing any selectable options
  • During “Lines Not Crossed”, the NPC assisting you will function as intended
  • The job “Didn't Want To Join Up?” should progress properly
General Fixes

• The new “Dead Don’t Ride” bike decal can now be equipped at select mechanic merchants
  • The HUD should now appear when hitting R3 when starting a new game in Survival Difficulty
  • When at low health, the screen effect should appear correctly in Survival Difficulty
  • Updated the text for the Survival Difficulty Mode start-up screen
  • Corrected an issue where the trophy “Don’t Stop Me Now” was rewarded prior to completing the requirements

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر