PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
گبنظرم بازی یه حال و هوای دد رایزینگی داشت ولی ازون حالت شوخی اومده بود بیرون
AI زامبی ها خیاگلی تو دیوار بود...
و عملا دو سه مین از بازی فقط تیر اندازی بود به زامبی ها و ...
حالا باید بگیسری گیم پای بیشتر ببینیم و اطلاعات بیشتر بگیریم ببینیم بازی در چه سطحیه
محیطا به شدت تلویی و جذاب بودن...

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بازی تو سبک surviv هست؟اون قسمت اخرش تیرش بی نهایت بود رو مخ بود کل لشکرشونو از پا دراورد!:D
امیدوارم بخاطر نمایش زنده اینا بوده باشه و شبیه DR اینا نشه!تو همون سبک TLOU محیط باز فوق العاده میشه

• Like
Reactions: KiDD and 19Rodar

mojit

کاربر سایت
May 26, 2014
61
نام
مجتبی
سونی همیشه یه انحصاری جدید بدون درز کردن کوچکترین چیزی رو میکنه مثل این بازی. تصاویر و فیلم گویای به عنوان بسیار بزرگ هست. سازندگان بازیش میگن از لست آف آس الهام گرفتن. هرچند اون حجم زامبی احتمالا الهامت دیگه هم داشته. ولی آهنگ و روایت بازیش و کلا گیمینگش دلچسب بنظر میرسید. برام جالبه که سونی در اولین معرفی خودش از گیمینگ بازی هم نشون میده. کلا یکی از پویا ترین کنفرانس های سونی بود فکر کنم هرچی بازی اون وسط مسط نشون میدادن باهاش حال میکردیم.

• Like
Reactions: KiDD

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
عالی بود فقط یه نکته:
واقعا تیرای بازی نامحدوده؟ :-? خیلی بد میشه اینطوری! البته نمیدوم سبک بازی سوروایو هست یا نه ولی این مدلی دیگه یکم ناجوره :D
امید زیادی بهش نمیشه داشت در کل یه بازی کاملا معمولی ولی زیبا و یاد اور خاطرات خوب تلو :-@

• Like
Reactions: KiDD

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
من اصلاً اولش گفتم اين يه اسپين اف از tlou :|
بازي خوبي بود ولي از اون همه كشتن ساده زامبي ها خوشم نيومد ؟
نميدونم شايد از تاثيرات Tlou باشه :|

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
هوش مصنوعی خیلی تو دیوار بود .
یه مقدار از حجم زامبی میزدن و هوش مصنوعی بالا مببردن خیلی بهتر میشد.
من خودم این سبک بازی رو دوست دارم .ولی کلا بازی با تم زامبی دیگه داره کسل کننده میشه.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
فکر نکنم مشکل هوش مصنوعی بود

فکر میکنم رفتار زامبی ها اسکریپت شده بود و به پلیر حمله واقعی نمیکردن چون کسی که بازی میکرد میخواست هیجان رو منتقل کنه برا همین سعی میکرد وایسته تا زامبی ها نزدیک نزدیکش بشن که همین باعث شده که بفهمیم زامبی ها بهش ضربه نمیزنن

نظر من اینه که اسکریپت شده تا صحنه های هیجان انگیز و Near Death بوجود بیاره :D

من که از نمایش بازی خیلی خوشم اومد مخصوصا اون اول که نشون دادن و داشت یکم داستان رو میگفت چیه من گفتم TLoU 2ئه :D موسیقی محیط نحوه روایت اتفاقی که برا طرف افتاده همه چیز عالی بود

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
کمی اطلاعات:
- بازی بخش مالتی‌پلیر نداره.
- بازی بیشتر از 3 سال، زیر نظر تیم 100 نفره Bend در حال ساخت هست و تاریخ عرضه معینی نداره در حال حاضر.
- موتور قابل تخریب هست و شرایط آب و هوایی تاثیر زیادی تو کنترلش داره.
- چرخه شبانه روز و باد و بارون و برف تو بازی هست. نورپردازی هم کاملا داینامیکه.
- Days Gone یک سندباکس جون دار و بزرگه.
- بازی سیستم craft داره.
- مرحله‌ای که نمایش داده شده، با میلیون‌ها راه دیگه قابل انجام هست. بسته به ابزارتون. عوامل طبیعی و اشیا هم تاثیر زیادی تو شیوه انجام مراحل می‌تونه داشته باشه.
- بازی دارای حیات وحش هست.
- هوش مصنوعی بازی هم داینامیک هست.

راجب هوش مصنوعی و تیر نامحدود هم، احتمالا برای دمو اینجوری بوده. به علاوه اینکه هنوز کلی از فرایند ساخت بازی مونده مثل اینکه و قطعا همه موارد تکنیکی پیشرفت می‌کنه.

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
کمی اطلاعات:
- بازی بخش مالتی‌پلیر نداره.
- بازی بیشتر از 3 سال، زیر نظر تیم 100 نفره Bend در حال ساخت هست و تاریخ عرضه معینی نداره در حال حاضر.
- موتور قابل تخریب هست و شرایط آب و هوایی تاثیر زیادی تو کنترلش داره.
- چرخه شبانه روز و باد و بارون و برف تو بازی هست. نورپردازی هم کاملا داینامیکه.
- Days Gone یک سندباکس جون دار و بزرگه.
- بازی سیستم craft داره.
- مرحله‌ای که نمایش داده شده، با میلیون‌ها راه دیگه قابل انجام هست. بسته به ابزارتون. عوامل طبیعی و اشیا هم تاثیر زیادی تو شیوه انجام مراحل می‌تونه داشته باشه.
- بازی دارای حیات وحش هست.
- هوش مصنوعی بازی هم داینامیک هست.

راجب هوش مصنوعی و تیر نامحدود هم، احتمالا برای دمو اینجوری بوده. به علاوه اینکه هنوز کلی از فرایند ساخت بازی مونده مثل اینکه و قطعا همه موارد تکنیکی پیشرفت می‌کنه.
تیر نا محدود نیست توی دموی اکستندد بازی hud بازی رو هاید نکردن و تعداد تیرهای مسلسل هم معلوه که 700 تاست اونجا...
فقط یه نکته اگه قرار باشه همینجور تیر بزنین و زامبیا تموم نشن بعد اون موقع هدف بازی چی هست پس؟! :D
دموی اکستندد هم المانهای جالبی نمایش میده حتما ببینید خیلی فان هست بازی

watch?v=Olc5WFwF1y4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر