Gears of War 4 | PC

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & Windows 10

در کنفرانس E3 مایکروسافت مشخص شد Gears of War 4 به صورت همزمان برای ویندوز 10 نیز عرضه میشود

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :
- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
صلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر :

Characters

Weapons

Enemies

تریلرها :

گیم پلی جدید
لینک : Gears of War 4 - Conquering the fort

Gears of War 4 E3 2015 Gameplay Demo
- لینک

...

TOMORROW- لینک

با تشکر از @Musician

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
خوب خوب به لطف CODEX بالاخره دارم بازیش میکنم حدود 7 ساعت پشت سر هم پلی دادم بازی رو خیلی وقت بود یک سره پای یـ بازی ننشسته بودم از چیزی که فکرش رو میکردم خیلی بهتر بوده تا اینجای کار گرافیک بازی یکی از بهترین در عین حال بهینه ترین بازی های چند وقت اخیر بوده که رو PC بازی کردم کاملا چسبیده رو 60 فرم و تکون هم نمیخوره مکانیزیم های بازی دقیقا همون مکانیک های آشنای نسخه ی یکمه منتهی سرعت انمیشنا رو بیشتر کردن تا اکشن روون تر و سریع تری رو شاهدش باشیم کلا همه جوره دارم با بازی حال میکنم . اگه امکانش رو دارید حتما دانلودش کنید چون صد درصد ارزشش رو داره . بعد مدت ها یـ شوتره سوم شخص ناب رو دارم بازی میکنم ....

Hamid RPD

کاربر سایت
Nov 2, 2017
13
این مدلم تویه دو تا بازی Gears 4 با COD ww2 تکسچرها رو تغییر میدی داخل بازی هیچی عوض نمیشه تنظیمات کلی انگار ردی LOW قفله خواهش میکنم یکی کمک کنه کارت کرافیکم GTX460 1G هست

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
یکی دو ساعتی بازی کردم.
بازی هیجان انگیزه و وقتی مراحل رو پیش می ری، زمان از دستت خارج می شه! :D
انصافا خیلی بهینه ست و مشکل اجرائی نداره. آپشن ماپشن بالا! :D
فقط... گرافیک بازی زیاد همچی از نظر من مالی نی! :D یعنی شاخ شکن نی به عبارتی! :D مُکعبیه! :D
البته، مهم خودِ بازیه که الحق سرگرم کننده ست. :D

• Like
Reactions: kamyy

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یکی دو ساعتی بازی کردم.
فقط... گرافیک بازی زیاد همچی از نظر من مالی نی! :D یعنی شاخ شکن نی به عبارتی! :D مُکعبیه! :D
گرافیک بازی زیادی بلور داره واسه همین خوب دیده نمیشه:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
یکی دو ساعتی بازی کردم.
اوایل بازی زیاد گرافیک جالب نیست ولی جلوتر که بیای داخل شهر متروکه و که اصل داستان از اونجا شروع میشه گرافیک بازی خیلی خوب میشه مخصوصا وقتی زیر نور مهتاب قدم میزنی اصلا یـ چیز خیلی خفنی میشه ....

• Like

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
گرافیک بازی زیادی بلور داره واسه همین خوب دیده نمیشه:D
:D:D:D
سازنده ها قصد داشتن به نسخه های اول وفادار بمونن! به همین جهت، بازی رو تا حدودی مربعی الشکل طراحی کردن! :D

اوایل بازی زیاد گرافیک جالب نیست ولی جلوتر که بیای داخل شهر متروکه و که اصل داستان از اونجا شروع میشه گرافیک بازی خیلی خوب میشه مخصوصا وقتی زیر نور مهتاب قدم میزنی اصلا یـ چیز خیلی خفنی میشه ....
درسته. من نرسیدم به این مرحله ای که شما می فرمائید، ولی هرچی جلوتر رفتم چشم نوازتر شد.
راستی، شما شارپ رو روی چند قرار می دید؟
من گذاشتم رو 30 :D خیلی واضح تر می شه بازی! :D البته به همون نسبت، مکعب های بیشتری تابیده می شه سمتت! :D

• Like

momo

کاربر سایت
Feb 3, 2007
315
با سلام
دوستان این ربات زنه رو تا اخر بازی نمیکشیم ؟ یعنی نمیادش؟
بازی برای من تموم شد ولی اون رباته نیومد
معلوم نشد چی شد
خیلی کم بود لعنتی با 100 گیگ حجم
بی بازی موندیم تو عید :-s:-s

• Like

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
با سلام
دوستان این ربات زنه رو تا اخر بازی نمیکشیم ؟ یعنی نمیادش؟
بازی برای من تموم شد ولی اون رباته نیومد
معلوم نشد چی شد
خیلی کم بود لعنتی با 100 گیگ حجم
بی بازی موندیم تو عید :-s:-s
صد و بیست گیگ بازی رو ناکار کردی داداش؟ :| ماشالله! :D چند ساعته بازی؟
الآن که دیدم گفتی کمه، دلم نمیاد برم بازی کنم! :D

• Like

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی زیاد طولانی نیست ، من خودم شخصا رو درجه سختی آخر 10 ساعته و رو آسونترین درجه Rush 4ساعت و نیم تونستم تمومش کنم (البته برای Achievement بود!:D:D:D)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
۱۰ ساعت الان مدت زمان نرمالی محسوب میشه واسه ی همچین بازیی بعدم اگه به حجم باشه امثال ویچر که خوب باید ی ده ساعت گیم پلی داشته باشن کلا بازیا مایکروسافت وضعیت حجمشون همینجوره الان فورزا ۷ هم بالا صد گیگه منتهی اون گیم پلیش جوریه که میتونه ساعت های بیشتری رو سرگرم کنه

• Like
Reactions: s.1

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بازی زیاد طولانی نیست ، من خودم شخصا رو درجه سختی آخر 10 ساعته و رو آسونترین درجه Rush 4ساعت و نیم تونستم تمومش کنم (البته برای Achievement بود!:D:D:D)
علی جان، انلاین بازی ارزش داره؟ یعنی هستند؟ میشه راحت بازی کرد؟ من قبلا Gears of war 3 رو بازی میکردم زمان ایکس باکس، خیلی سرورهاش رو مخ بودن!
الان دیگه زدم نسخه کرکی رو گرفتم، ولی اشتراکیشم گرفتم، موندم بزنم اونم تمام و کمال دانلود کنم بازی کنم یا بیخیال شم!
---------------------

لامصب بازی هرچی جلوتر میره جالب تر میشه، ولی امیدوارم مراحل روز هم داشته باشه! بزرگترین حسن بازی هم این هست که شخصیت پردازی های بازی خیلی پیش رفت داشتند و نسبت به سه نسخه قبلی خیلی فضای خوب تری رو دارند، یک کم هم یاد Uncharted میندازه آدم رو که خیلی خوبه.
کاش گیرز های قبلی به خصوص 2 رو هم پورت کنند برا پیسی، بهترین نسخه اش به نظرم گیرز 2 بود!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
علی جان، انلاین بازی ارزش داره؟ یعنی هستند؟ میشه راحت بازی کرد؟ من قبلا Gears of war 3 رو بازی میکردم زمان ایکس باکس، خیلی سرورهاش رو مخ بودن!
الان دیگه زدم نسخه کرکی رو گرفتم، ولی اشتراکیشم گرفتم، موندم بزنم اونم تمام و کمال دانلود کنم بازی کنم یا بیخیال شم!
---------------------

لامصب بازی هرچی جلوتر میره جالب تر میشه، ولی امیدوارم مراحل روز هم داشته باشه! بزرگترین حسن بازی هم این هست که شخصیت پردازی های بازی خیلی پیش رفت داشتند و نسبت به سه نسخه قبلی خیلی فضای خوب تری رو دارند، یک کم هم یاد Uncharted میندازه آدم رو که خیلی خوبه.
کاش گیرز های قبلی به خصوص 2 رو هم پورت کنند برا پیسی، بهترین نسخه اش به نظرم گیرز 2 بود!
والا من خیلی از آنلاین بازی خوشم اومد اون روز اول که پلی کردم ، چون اولین تجربه آنلاین این بازی برام بود واسه همین Geow1 رو هم روی استور تهیه کردم ، که البته آنلاین Geow1 پلیر نداشت و نشد زیاد بازی کنم اما Geow4 آنلاین ـش همیشه پلیر داره و برای من که خیلی Matchmaking سریعی داره ، Deathmarch,King of the hill و Arms race بیشترین پلیر رو داره و همه Mode هاشم زیباست ، پلیر ها حرفه ای هستند به همین دلیل شاید ساعت های اول مولتی نتونی امتیاز بگیری و بره رو اعصابت اما از بابت داشتن پلیر و Mode های خوب خیالت راحت.

• Like
Reactions: Assassin's Creed

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر