Gears of War 4 | PC

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & Windows 10

در کنفرانس E3 مایکروسافت مشخص شد Gears of War 4 به صورت همزمان برای ویندوز 10 نیز عرضه میشود

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :
- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
صلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر :

Characters

Weapons

Enemies

تریلرها :

گیم پلی جدید
لینک : Gears of War 4 - Conquering the fort

Gears of War 4 E3 2015 Gameplay Demo
- لینک

...

TOMORROW- لینک

با تشکر از @Musician

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خب اخه بابا قسمت دوم و سوم روی PC نیومده حاقل اینارو هم بدن بفهمیم چی به چیهیهو از قسمت اول بپریم به قسمت چهارم

عزیز پول فقط پول بدید داستان هم قطعا در همین بازی از نسخه های قبلی جهت یاد اوری می گن چرا ماها هم که بازی کردیم چیزی یادمون نمیاد.

نمایش بازی عالی بود برعکس پارسال مشخصه که کلی روش کار کردن پیش بینی برای متای 9 اغاز می شه.

• Like
Reactions: sadegh93

Breakdown

کاربر سایت
Mar 24, 2016
170
من الان دموی نمایشگاهو دیدم واقعا عالی بود چه محیطی چه جوی یه لحظه آروم قرار نبود تو این بازی اون لحظه آخر الد مارکوس که دیگه هیچی روانی شدم.

mrm

کاربر سایت
Dec 28, 2008
171
نام
محمدرضا
تجربه نشون داده هر عنوان انحصاری که برای PC هم منتشر شده به شدت رکود و افت داشته مثل بلایی که سر بازی Ryse اوردن هرچند که بازی از نظر داستان بی سر و ته بود ولی از لحاظ گرافیک خارق العاده و حرف اول گرافیک رو میزد تو عناوین نسل هشتم . امیدوارم این بلا سر Gears of War 4 نیاد.
شرکت سونی هیچ وقت بازی های انحصاری رو برای Pc منتشر نمی کنه یکی از دلایل موفقیت عناوین انحصاری سونی همینه.
در هر صورت سری Gears of War عشق من هستند همه نسخه هاشو بازی کردم
انشاال... این نسخه هم هر زودتر بیاد دوستان همه حال کنند.

• Like
Reactions: Polaris and {ehsan}

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
تجربه نشون داده هر عنوان انحصاری که برای PC هم منتشر شده به شدت رکود و افت داشته مثل بلایی که سر بازی Ryse اوردن هرچند که بازی از نظر داستان بی سر و ته بود ولی از لحاظ گرافیک خارق العاده و حرف اول گرافیک رو میزد تو عناوین نسل هشتم . امیدوارم این بلا سر Gears of War 4 نیاد.
شرکت سونی هیچ وقت بازی های انحصاری رو برای Pc منتشر نمی کنه یکی از دلایل موفقیت عناوین انحصاری سونی همینه.
قبلا بازى هايى مثل ryse و deadrising 3 بخاطر فروش نه چندان خوبشون روى كنسول واسه PC هم اومدن و همون Ryse روى pc عملكود بهترى داشت و تونست كمى از شكستشو جبران كنه ولى دركل بازى ضعيفى بود.
مايكروسافت ويندوز رو داره و سود زيادى از اين كار بهش ميرسه ولى سونى خيلى دست و بالش بستس و اصلا نمياد روى پلتفرم رقيب منتشر كنه بازياى انحصاريشو!
مشكل من با اين بازى هايى كه قراره واسه Win10 بيان استور ويندوزن كه واقعا دانلود و بازى كردن و نگه دارى بازيها توش سخته تو ايران هم كه بدتر اميدوارم يكم روش بيشتر كار كنن يا يه همكارى با استيم بزنن هم بد نميشه!

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata

انحصاری سونی رو pc چه منفعتی داره براش!!!!!!!!!!!!!! مثل اینکه خبر نداری پلتفرم ویندوز مال مایکرو هست
احتمالا باید منتظر رکود forza و هم باشیم با این تزت دیگه؟؟؟

• Like
Reactions: pop_t2t

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
یعنی دقیقا نسخه کاملش میاد برای پی سی ؟ یا مثل قضیه فورزا ...
شدیدا شکه شدم!!! گوره بابای هر چی neo و scorpio و ... تنها دلیل اینکه یه زمانی دستم رفت سمت کنسول همین بازی بود...
خیلیییییییی خوشحالم!!!!!....:(( امیدوارم تا اون زمان یه راهی برای تهیه بازی به غییر از استور ماکرو سافت پیدا بشه.
و به جای کنترل با g600 logitech خودم بازیش کنم...نه خداییش نمیدونستید من موس خفن دارم اونم با 20 دکمه و ...:Cheesygrin:.هرچند موس دو هزار تومنی هم باشه حاضرم با کنترلر عوض کنم..شخصا بازی شوتری که مجبور با auto aim بازی کنم را تعطیل حساب میکنم...
راستی من دنبال ریمیک شده گیرز 1 هستم راهی به جز خرید از استور پیدا شده ؟؟؟ خیلی برام مهمه ممنون میشم اگر اطلاعی دارید بهم کمک کنید...

• Like
Reactions: Paradise Lost

mrm

کاربر سایت
Dec 28, 2008
171
نام
محمدرضا
من جواب دوت از دوستان رو با ارائه مدرک دادم اما حذف شد
لا اقل کم لینک رو فقط حذف می کردین نه کل مطلب رو

mrm

کاربر سایت
Dec 28, 2008
171
نام
محمدرضا
دوست گرامی
pop_t2t
چرا تو خصوصی پیام میدی برای بحث ؟
من جواب رو دادم دیشب اما بخاطر نمی دونم کدوم لینک حذف شد.
موفق باشید

mrm

کاربر سایت
Dec 28, 2008
171
نام
محمدرضا
اینده بازی و دنیای گیم فقط و فقط در دست کنسول های بازی است نه در PC که بالاترین گرافیک رو هم براش خریداری کنی اخر سر یه جای بازی لنگ می زنه.
انحصاری ها در Pc شکست گیم رو به همراه داره .
همین بازی Gears of War نسخه یک براش Pc اومد چرا نسخه 2 و 3 و judgment نیومد؟؟؟
این نسخه 4 رو هم که برای pc منتشر دارن میکنند فقط و فقط به خاطر ترس ماکروسافت از فروش پایین هست اونم بخاطر اینکه xbox one کلا استقبال ازش نشده در مقابل PS4
من خودم از طرفداران ماکروسافت و کنسول هاش هستم و نمیخوانم نظرم رو تحمیل کنم و بحثی هم ندارم قصد توهین و جسارت به هیچ یک از دوستان گلم رو هم ندارم
ولی نباید نظر من رو هم حذف میکردن .
موفق باشید.
یاعلیمدد

• Like
Reactions: Polaris

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
درست می گه دوستمون، دیدیم که گیرز 1 چه فاجعه ای بود، گیرز جاجمنت که برای PC نیومد چه شاهکاری شد!
/s

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر