Prey | PC

98223153721181859769.jpg

شرکت Bethesda در کنفرانس خود در E3 2016 از بازی Prey رونمایی کرد.
این بازی توسط استدیوی Arkane، سازنده ی بازی موفق و تحسین شده ی Dishonored در سال 2012، در دست ساخت است.
داستان بازی در سال 2032 اتفاق می افتد و شما در نقش فردی به نام Morgan ظاهر خواهید شد.
لازم به ذکر است که پیش از این عنوان Prey 2 به دلیل عدم مطابقت با استاندارد ها و کیفیت های لازم مورد تایید Bethesda، کنسل شد.
نسخه ی اول این بازی در سال 2006 توسط استدیو Human Head برای PC و Xbox 360 عرضه شده بود.

• ناشر: Bethesda Softwroks
  • سازنده: Arkane Studios
  • سبک: Action Sci-Fi
  • تاریخ انتشار: 2017

این بازی برای سه پلتفرم PC، Xbox One و PS4 در سال مذکور عرضه خواهد شد.

تریلر معرفی بازی را از اینجا دانلود کنید.

تصاویر برگرفته شده از تریلر:

PC's BoxArt & Logo:
75395516318287797841_thumb.jpg

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دوستان کرک هم بدون آپدیت و هم با آپدیت به راحتی کار کرد و بازی اجرا شد
با خیال راحت دانلود کنید و بازی کنید
اقا من ارور Unable to initialize SteamAPI میگیرم میشه بگی از کدوم لینک بازی رو دانلود کردی ؟

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
Screenshot (135).png
تو تاپیک مشکلاتم گذاشتم کسی میدونه این از جوون ما چی میخواد لطفا یه ندایی بده
ویرایش :به لطف کاربر fifa 10 مشکلم حل شد

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
مگه موتور بازی سازی Cry Engineنیست؟اول بازی لوگو cry engineاومد پس چرا اینقدر گرافیکش شبیه Dishonored 2 هست..تازه اون جزئیاتش به مراتب بیشتر بود

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
مگه موتور بازی سازی Cry Engineنیست؟اول بازی لوگو cry engineاومد پس چرا اینقدر گرافیکش شبیه Dishonored 2 هست..تازه اون جزئیاتش به مراتب بیشتر بود
استایل هنری بازیو استودیو تعیین میکنه، هدفشون این بوده که رنگبندی و مدلینگ به این شکل باشه.
البته هرجوری نگاه کنیم از Dis 2 خیلی بهتر هست.
مطمئنا برای ساخت این بازی، انجین خودشون کمبودهائی داشته که سوئیچ کردن روی CryEngine.

• Like
Reactions: Coffee Addicted

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
استایل هنری بازیو استودیو تعیین میکنه، هدفشون این بوده که رنگبندی و مدلینگ به این شکل باشه.
البته هرجوری نگاه کنیم از Dis 2 خیلی بهتر هست.
مطمئنا برای ساخت این بازی، انجین خودشون کمبودهائی داشته که سوئیچ کردن روی CryEngine.
خداییش به Dishonored 2دقت کن خیلی بهتر از اینه XD
رنگ بندی و تجزئیاتش واقعا بیشتره من میتونم با عکس ثابت کنم کاملا مشخصه XD

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

بیشتر گیم پلیش شبیه هست در حقیقت ds2 در فضا می شه بهش گفت اما گرافیکی ای کاش در حد ds2 ظاهر می شد چون هم تکنیکی ازش ضعیف تره(مخصوصا طراحی چهره ها) هم به خصوص هنری اصلا از لحاظ هنری به نظرم این بازی تعطیل هست چیزی که حداقل ازش همه انتظار بیشتری داشتن.

در کل بعد از دموی بازی گفتم 78 اینا می شه متاش حدسم درست از اب در اومده قطعا ds2 هم گیم پلی لذت بخش تری داره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Coffee Addicted

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
مگه دوستان همه چی گرافیکه؟ خداوکیلی این چند ساله هر بازی رو نصب میکنم بعد نیم ساعت ازش زده میشم، از بس حالت تکراری مزخرفی دارن!این بازی و تایتان فال 2 جزئ بازی هایی بودن که واقعا نو اوری و بشدت جزئیات داشتن! حالا بنده D2 رو بازی نکردم ولی از این استدیو معلومه واقعا اونم چه بازی بزرگی هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر