Prey | PC

98223153721181859769.jpg

شرکت Bethesda در کنفرانس خود در E3 2016 از بازی Prey رونمایی کرد.
این بازی توسط استدیوی Arkane، سازنده ی بازی موفق و تحسین شده ی Dishonored در سال 2012، در دست ساخت است.
داستان بازی در سال 2032 اتفاق می افتد و شما در نقش فردی به نام Morgan ظاهر خواهید شد.
لازم به ذکر است که پیش از این عنوان Prey 2 به دلیل عدم مطابقت با استاندارد ها و کیفیت های لازم مورد تایید Bethesda، کنسل شد.
نسخه ی اول این بازی در سال 2006 توسط استدیو Human Head برای PC و Xbox 360 عرضه شده بود.

• ناشر: Bethesda Softwroks
  • سازنده: Arkane Studios
  • سبک: Action Sci-Fi
  • تاریخ انتشار: 2017

این بازی برای سه پلتفرم PC، Xbox One و PS4 در سال مذکور عرضه خواهد شد.

تریلر معرفی بازی را از اینجا دانلود کنید.

تصاویر برگرفته شده از تریلر:

PC's BoxArt & Logo:
75395516318287797841_thumb.jpg

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
دوستانی که preorder کردن، بازی رو از الان می تونن به حجم 17.4 GB دریافت کنن.
خارج از بحث
حجم بازی کمتر میشه از حجم update امروز GeOW4 + به همراه update مربوط به آپیدت april بازی GeOW4 و از طرف دیگه کل بازی های این استودیو روی هم شاید نزدیک به 2/3 حجم فعلی بازی GeOW 4 فضای کامپیوتر رو اشغال میکنه!!!! (DS1+all DLCs, DS2, Prey)

• Like
Reactions: The Listener

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
نمیدونم چرا اصلا به این موضوع دقت نکرده بودم که انجین بازی CryEngine هست؛ کلا هرموقع تریلر یا تصویری از بازی میدیدم پیش فرض ذهنیم این بود که بازی از انجین VOID (انجین Dishonored 2) استفاده میکنه. نمیدونم شاید شباهت بسیار زیاد ـه بعضی طراحی های هنری و طیف های رنگ بندی بازی به Dishonored 2 باعث این موضوع شده بود.

بازی اینجا تقریبا حدود 3 ساعت دیگه unlock میشه؛ این همه سال صبر یه طرف این 3 ساعت هم یه طرف:D خیلی دوست دارم ببینم چه دست پختی درست کردند، از هر زوایه ای به بازی نگاه میکنی شباهت به یه IP دیگه رو به خوبی حس میکنی، از BioShock و System Shock و Half-Life گرفته تا دست پخت های خود Arkane یا عناوینی که شخص Harvey Smith در ساختشون نقش داشته؛ مثل Deus Ex و Dishonored 2 و غیره...

به محض اینکه یه چند ساعتی بتونم بازی رو تجربه کنم میام بیشتر در موردش صحبت میکنم؛ فقط در عجبم IP به این عظمت چرا تو تاپیکش پرنده پر نمیزنه:-?:D

wl6_prey_social-res.png

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من دموی بازی هم بازی کردم روی ps4 اصلا هم باهاش حال نکردم متاسفانه نسخه کنسولیشم افتضاحه هم اینپوت لگ بالایی داره کنترلش جالب نیست ضمن اینکه گرافیک نسخه ی کنسولیشم خیلی بده حالا نسخه pc تست می کنم می شه بهتر نظر داد. اما قطعا مال goty شدن یا حتی نامزد شدن نیست.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
کامنت های جالبی توی Review های استیم درمورد بازی هست :D :

My girlfriend asked why I carry a gun around the house? I looked her dead in the eye and said, "the mother♥♥♥♥ing mimics".

She laughed

I laughed

The coffee mug laughed.

I shot the coffee mug, it was a good time.
====
Two hours into Prey and I'm already terrified of everything.

Whacking at everything with wrenches to make sure they're not Mimics, turn around and scream at a chair that's behind me. Hit it wildly. Ordinary chair. I relax. The coffee cup next to it attacks me, I whack it out of reflex and start to laugh.

Then my bedside lamp flickered and I smashed it against a wall.

Good times. Good times.

10/10 would suspect my furniture to be Mimics again.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خوب من هم فرصت شد یه دو ساعتی بازی کنم و باید بگم بازی فوق العاده هست.:D
گرافیک بازی واقعا زیبا و پرجزئیات کار شده و واقعا روون اجرا میشه و فریم ریت پایداری داره. بیشتر میشه گفت سبک بازی Survival Horror هست و این میمیکها واقعا ترسناکن. من خودم چندجا داشتم راه میرفتم یهو لیوانه تو صورتم تبدیل به میمیک میشد اصلا وحشت میکردم.:Dمحیط ایستگاه کاملا بازه و اینجوری نیست که وارد یه قسمت بشین دیگه به قسمت قبل دسترسی ندارین بلکه میتونین هر جای ایستگاه برین این فقط درهایی که کدشو ندارین یا ارتقاهایی که ندارین فقط سد راهتونه. گشت و گذار تو محیط کلید زنده موندنه و کسایی که گشت و گذار دوست دارن قطعا حال میکنن با این مورد(مثل خودم):D. گیم پلی بازی هم درست مثل بقیه بازیهای Bethesda به شدت نرم و روونه. بازی هیچ شباهتی به شوتر بودن نداره چون تیر کمه و بی فکر حمله کردن چیزی جز خودکشی نیست. داستان بازی هم تا اینجا جالب بنظر میاد و میتونه پر از رمز و رازهای جذاب بشه که فهمیدنشون کلی لذت بخشه. اسلحه ها و ابزار های بازی هم واقعا جالبن مثلا یه نارنجک داره که میندازی جلوی هر چیزی و فضا زمان در هم میپیچه اطراف نارنجک و هر چیزی تو محیط اطرافش باشه به سورس اون تبدیل میکنه مثلا میندازیش جلوی میمیکها تبدیل به Organic Source میشن انگار که هیچ وقت وجود نداشتن. علاوه بر ماموریت های کلی ماموریت فرعی هم تیکه به تیکه میزاره جلوت که کلی به گشت و گذار مشغولت میکنه. من که شدیدا تا اینجا خوشم اومده. در نهایت صدا گذاری بازی هم معرکه هست. سوالی بود در خدمتم.:D

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
بازی برخلاف DS2 بسیار بهینه هست، من مانیتورم بیش از 60fps اجازه نمیده، ولی همه option های گرافیکی تا very high با 1070 GTX و intel 6700 3.4 GHz میشه گفت کوچک ترین لگی نداره، البته تو 4 ساعت بازی 2 بار بازی خود به خود بسته شد، نمیدونم چرا؟
گیم پلی بازی بسیار لذت بخش هست، مبازره با mimic ها و phantom ها و دیگر دشمن ها واقعا لذت بخش هست، mimic ها برای خودشون حسابی jump scare هستن، گرچه خیلی دشمن های خطرناکی به طور کلی حساب نمیشن، حس رمزآلود بازی واقعا لذت بخش هست، در کل خیلی از بازی لذت بردم، من این کتابا رو زیاد وقت نمیزارم مطالعه کنم، یا log ها رو اولا کامل گوش ندادم، ولی بعضی ها اطلاعات خوبی میدن، حالا بعضیا برای درک بهتر محیط قبل از حادثه هست، بعضی جاها بهت آدرس یک سری item میده، درکل بازی نیست بدو بدو بری جلو، باید سر وقت آروم آروم با تمرکز بازیش کرد!!!
واقعا از خرید این بازی خوشحالم، از همه نظر عالی! کاملا به همه پیشنهاد میشه!!!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی بهنیه هست اما خوب گرافیکیم نداره که بخواد سیستم کش باشه اینم بگم با gtx 1080 تا 40 فریم راحت میاد پایین برخی جاها 4k اینکه در بنچمارک ها زدن 1080 راحت 4k 60 می ده برام عجیبه

گیم پلی بازی هم فعلا نظری نمی دم تا حداقل چند ساعتی بازیش کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر