Prey | PC

98223153721181859769.jpg

شرکت Bethesda در کنفرانس خود در E3 2016 از بازی Prey رونمایی کرد.
این بازی توسط استدیوی Arkane، سازنده ی بازی موفق و تحسین شده ی Dishonored در سال 2012، در دست ساخت است.
داستان بازی در سال 2032 اتفاق می افتد و شما در نقش فردی به نام Morgan ظاهر خواهید شد.
لازم به ذکر است که پیش از این عنوان Prey 2 به دلیل عدم مطابقت با استاندارد ها و کیفیت های لازم مورد تایید Bethesda، کنسل شد.
نسخه ی اول این بازی در سال 2006 توسط استدیو Human Head برای PC و Xbox 360 عرضه شده بود.

• ناشر: Bethesda Softwroks
  • سازنده: Arkane Studios
  • سبک: Action Sci-Fi
  • تاریخ انتشار: 2017

این بازی برای سه پلتفرم PC، Xbox One و PS4 در سال مذکور عرضه خواهد شد.

تریلر معرفی بازی را از اینجا دانلود کنید.

تصاویر برگرفته شده از تریلر:

PC's BoxArt & Logo:
75395516318287797841_thumb.jpg

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
جدیا یه کابوسه. ک.چکترین ربطی به اون پری اصلی نداره.
نه کلا خط و ربط داستانی ای با اون نسخه قبلی نداره کلا:) البته من دوست داشتم اون داستان هم دنبال میکردن و میفهمیدیم sphere و اون hunter ها از کجا اومدن و سرگدشت تامی چی میشه نهایتا ، ولی خب این جدیده ایده خیلی بهتری داره و قدم ها جلوتره به نظر من، تا اینجا واقعا همه چیز نوید یه شاهکار رو میده. چیزی که بین این نسخه با نسخه قبلی مشترکه تقریبا بیس فضاسازی و اتمسفر کلی بازی هست، اون نسخه هم جو مرموز و اسرار آمیزی داشت و این یکی هم توی تریلرها کاملا مشخصه جو تاریکی داره، البته یه شوتر ترسناک قرار نیست باشه ولی تم کلی و فضای بازی dark و کابوس واره.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
به به من تریلر رو تازه دیشب دیدم و به طرز غیرقابل انتظاری عجین شدم باهاش :D چقدر زیبا و وسوسه کننده بود به طوری ک رفته تو لیست انتظار منی ک فکر میکردم دیگر هیچ وقت سراغ FPS نمیرم :D
استاد رضا (:D)
اگر پری اصلی رو بازی کردی و گیم پلی پری2 رو دیدی، با توجه به اینها تریلر رو بشکاف شاید ما هم شگفت زده شدیم! :D. اصلا قابل درک نیست چرا اون فونداسیون فوق العاده رو نابود کردن و بجاش اینو ساختن. اونم با کرای انجین !! :D.

مثلا ولو بجای HL3 بیاد HL رو ریبوت کنه. اگر حماقت نیست پس جیه؟ :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
پروژه اصلی‌ Prey 2 به صورتی‌ که Bethesda دلش می‌خواست پیش نمی‌رفت و سرعت ساخت خیلی‌ کم شده بود. پسBeth مجبور به کنسل کردنش شد. Arkane همون موقع هم داشت رو یه شوتر Sci-fi دیگه کار میکرد، پس Bethesda بهشون پیشنهاد میده که بازی‌ای که میساختن رو ادامه بدن، اما عوض اینکه اسم Prey بره تو قبرستان تاریخ، به عنوان نام بازی جدید استفاده بشه. Arkane هم با این شرط که چیزی که خودشون میخوان بسازن رو بسازن و کسی‌ هم زیر فشارشون قرار نده، این پیشنهاد رو قبول می‌کنن. دلیل انتخاب این اسم توسط Arkane هم این بود که کاملا به جو بازی‌ای که داشتن میساختن میخورد و نزدیکی‌‌های خاصی‌ هم به Prey اصلی‌ داشته. در واقع اتفاقی‌ که برا Black Tusk افتاده یجورایی برا Arkane هم افتاده.

این Prey فونداسیون قبلی‌ رو نابود نکرده، فقط چیزی که Arkane می‌خواد بسازه هست. منم شخصاً به کار Arkane خیلی‌ مطمئن تر از Human Head هستم.حتی اگه اسم پری رو هم انتخاب نمیکردن، Prey 2 کنسل میشد و همین بازی با یه اسم دیگه منتشر میشد.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
الان تریلر رو دانلود کردم و دوباره با دقت دیدم. دقیقا همونطور که گفتم اسلحه GLOO CANNON یه سلاح فوق العادس، چیزی شبیه Gravity gun و portal gun که کارایی های متنوع داره، اینجا سه تا کاراییش رو نشون دادن، حمله به دشمنان، خاموش کردن آتش و باز کردن مسیر عبوری و همینطور پخش کردن اون روی دیوار به عنوان یه راه باریک برای دست یافتن به سطوح بالاتر یا جاهایی که دسترسی بهش موجود نیست که این میتونه هم به عنوان حل معما ازش استفاده بشه هم secret area ها و رمزها برای ارتقا و دریافت آیتم های گوناگون برای کاستومایز پلیر.
Ability های دیگه هم در نوع خودش بسیار هیجان انگیز بود مثل Mimic که قابلیت تبدیل کردن پلیر به اشیا رو داره برای hide شدن از دید دشمنا و همینطور بازم حل پازل و ورود به مناطق غیر قابل دسترس. ترکیب قدرت ها با هم در نوع خودش بسیار چالش برانگیز و جدید و یونیکه مثل ترکیب mimic و kinect blast که موقع دیدنش واقعا woooow شدم به شخصه:D.
recycle charg از دیگر آیتم هایی بود که جالب توجه بود و در آخر اینکه از المان های محیطی هم میتونین برای مبارزه یا باز کردن راه استفاده کنین.
8 دقیقع گیم پلی و اینهمه کارایی، جدا یاد Half life 2 افتادم، عجیب عالی به نظر میرسه، خودتونو آماده کنید برای بهترین شوتر این چند ساله، حاضرم شرط بندی کنم با هرکی که دلش بخواد:D.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اینو اینجا هم میزارم برا دوستانی که شاید اونور نرن :
گیم اینفرمر یه مقاله کوچک در مورد سوالاتی که بعد از تجربه دمو بازی پیش اومده نوشته که متأسفانه ارکین هم نامردی نکرده و به هیچکدوم جواب نداده :D. اما ظاهراً داستان خیلی‌ خفن هست و وارد مقوله بعد‌های دیگه و جهان‌های موازی می‌شه. اونطوری که گفتن داستان یکی‌ از اساسی‌‌ترین بخش‌های ساخت پری هست و واقعا رو ش کار کردن. اون حس بایوشاکی کم کم حتی تو داستان هم خودش رو نشون میده. :D

این شماره مجله هم کلی‌ اطلاعات جدید و خبر و احتمالا چند تا تریلر جدید از بازی داره. اگه شد حتما باید این شماره رو بگیریم و بخونیم.:D(اگر از دوستان کسی‌ پیدا کرد هم دریغ نکنه.)
Three Of Prey’s Biggest Mysteries

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اینو اینجا هم میزارم برا دوستانی که شاید اونور نرن :
گیم اینفرمر یه مقاله کوچک در مورد سوالاتی که بعد از تجربه دمو بازی پیش اومده نوشته که متأسفانه ارکین هم نامردی نکرده و به هیچکدوم جواب نداده :D. اما ظاهراً داستان خیلی‌ خفن هست و وارد مقوله بعد‌های دیگه و جهان‌های موازی می‌شه. اونطوری که گفتن داستان یکی‌ از اساسی‌‌ترین بخش‌های ساخت پری هست و واقعا رو ش کار کردن. اون حس بایوشاکی کم کم حتی تو داستان هم خودش رو نشون میده. :D

این شماره مجله هم کلی‌ اطلاعات جدید و خبر و احتمالا چند تا تریلر جدید از بازی داره. اگه شد حتما باید این شماره رو بگیریم و بخونیم.:D(اگر از دوستان کسی‌ پیدا کرد هم دریغ نکنه.)
Three Of Prey’s Biggest Mysteries
اساسا شما باس اینو اینور میزاشتی، حالا اگه کسی می خواست می برد اونور هم کپی می کرد.
دیگه تکرار نشه :D:D:D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
حداقل سیستم مورد نیاز:

• Intel CPU: Core i5-2400 3.1GHz.
  • AMD CPU: FX-8320.
  • Nvidia Graphics Card: GeForce GTX 670.
  • AMD Graphics Card: Radeon HD 7870.
  • VRAM: 2 GB.
  • RAM: 8 GB.
  • حداقل نسخه مایکروسافت ویندوز: ویندوز ۷ نسخه ۶۴ بیتی
  • حداقل نسخه دایرکت ایکس: نسخه یازدهم
  • میزان فضای موردنیاز: ۵۵ گیگابایت.
سیستم پیشنهادی:

• Intel CPU: Core i7-3770 4-Core 3.4GHz.
  • AMD CPU: FX-8350.
  • Nvidia Graphics Card: GeForce GTX 970 4GB.
  • AMD Graphics Card: Radeon R9 290.
  • VRAM: 4 GB.
  • RAM: 8 GB.
  • حداقل نسخه مایکروسافت ویندوز: ویندوز ۷ نسخه ۶۴ بیتی
  • حداقل نسخه دایرکت ایکس: نسخه یازدهم
  • میزان فضای موردنیاز: ۵۵ گیگابایت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر