مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام دوستان1- ایا اپدیت هایی که روی دیسک بازی های وی است بصورت خودکار اجرا میشوند یا یا قبل از اپدیت سوال میپرسند؟2-اگه دیسکی که مثلا پال است در دستگاه یوسی قرار داده بشه حتما دستگاه بریک میشه؟

با تشکر فراوان
سلام.
1-بازی رو که میزارید داخل دستگاه روی دیسک چنل عکس آپدیت میاد که اگه روی دیسک چنل کلیک کنید شروع میکنه به آپدیت. اگه نخواید آپدیت کنید دیسک رو باید در بیارید.
2- اگر آپدیت کنه ممکنه بریک کنه.
تو بعضی شرایط بریک نمیکنه. بستگی به سیستم منویی داره که نصب میکنه.

Hamedxz

کاربر سایت
Jan 16, 2007
64
سلام.
1-بازی رو که میزارید داخل دستگاه روی دیسک چنل عکس آپدیت میاد که اگه روی دیسک چنل کلیک کنید شروع میکنه به آپدیت. اگه نخواید آپدیت کنید دیسک رو باید در بیارید.
2- اگر آپدیت کنه ممکنه بریک کنه.
تو بعضی شرایط بریک نمیکنه. بستگی به سیستم منویی داره که نصب میکنه.

یعنی اگه از نرم افزاری مانند نئوگاما استفاده کنیم این نرافزار اپدیت دیسک رو اجرا نمیکنه؟و یا از اپدیت جلوگیری میکنه؟
اگه میشه ساده ترین راه را برای backup گرفتن از وی رو بگید؟

خیلی ممنون

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
یعنی اگه از نرم افزاری مانند نئوگاما استفاده کنیم این نرافزار اپدیت دیسک رو اجرا نمیکنه؟و یا از اپدیت جلوگیری میکنه؟
اگه میشه ساده ترین راه را برای backup گرفتن از وی رو بگید؟

خیلی ممنون
بله. درسته.
بهترین راه استفاده از نرم افزار بوت می برای بکآپ هست.

TFK

کاربر سایت
Dec 25, 2008
29
سلام دوستان
من تا ديروز همه بازيها رو براحتي با نئوگاما r6 بازي ميكردم ولي الان ارور 972 ميده و هيچ بازي اي رو اجرا نميكنه.....لانچرهاي ديگه هم همينطور... كسي ميتونه راهنمايي كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام دوستان
من تا ديروز همه بازيها رو براحتي با نئوگاما r6 بازي ميكردم ولي الان ارور 972 ميده و هيچ بازي اي رو اجرا نميكنه.....لانچرهاي ديگه هم همينطور... كسي ميتونه راهنمايي كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(
سلام.
با آخرین ورژن نئوگاما امتحان کنید ببینید چی میشه.
اگه تا حالا هیچ تغییری روی وی ندادید پس به احتمال زیاد دیسکاتون آسیب دیدن.

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
ایا وی cheat device داره یا نه و اگه داره حتما باید اریجینال باشه یا کپی اون هم وجود داره؟من که تو لیست
کسی همچین موردی ندیدم ولی باید حتما موجود باشه
بعضی بازیهای وی هست مثل ماریو 64 و بعضی بازیهای قدیمی نیندو 64 و کنسولهای قدیمی نینتندو هستکه در لیست گیم اسپات جزو بازیهای وی هست ونینتدو اونها رو دو مرتبه بر روی وی عرضه کرده ولی تو لیست کسی ندیدم یعنی انقدر این بازیها مهم نیستند که کسی نرفته دانلودشون کنه؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ایا وی cheat device داره یا نه و اگه داره حتما باید اریجینال باشه یا کپی اون هم وجود داره؟من که تو لیست
کسی همچین موردی ندیدم ولی باید حتما موجود باشه
بعضی بازیهای وی هست مثل ماریو 64 و بعضی بازیهای قدیمی نیندو 64 و کنسولهای قدیمی نینتندو هستکه در لیست گیم اسپات جزو بازیهای وی هست ونینتدو اونها رو دو مرتبه بر روی وی عرضه کرده ولی تو لیست کسی ندیدم یعنی انقدر این بازیها مهم نیستند که کسی نرفته دانلودشون کنه؟
چیت بازی ها با نرم افزار های اجرای بازی فعال میشه مثل نئوگاما. یه تاپیک هم در مورد چیت فکر کنم بود قبلا.

نه اونا Wiiware هستند. یعنی بازی های 20-40 مگی که 100-200 تاش تازه یه DVD میشه. اینا روی حافظه ی وی نصب میشن و DVD نیستن. دقیقا مثل آرکید X360

TFK

کاربر سایت
Dec 25, 2008
29
سلام.
با آخرین ورژن نئوگاما امتحان کنید ببینید چی میشه.
اگه تا حالا هیچ تغییری روی وی ندادید پس به احتمال زیاد دیسکاتون آسیب دیدن.
ورژن r8 b17 نئوگاما رو كه يه چنل جديد هم اضافه ميكنه نصب كردم.ولي بازم بازيها از روي دي وي دي اجرا نميشن و ارور DVD Read Error 1052 ميده بازي رو با فلش امتحان كردم اجرا ميشه.نميدونم يه دفعه اي چي شد ديگه هيچ كدوم از دي وي دي هارو نميتونه بخونه. دستگاه يه دفعه اينطوري شد.
ممنون ميشم اطلاعات كامل بديد.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ورژن r8 b17 نئوگاما رو كه يه چنل جديد هم اضافه ميكنه نصب كردم.ولي بازم بازيها از روي دي وي دي اجرا نميشن و ارور DVD Read Error 1052 ميده بازي رو با فلش امتحان كردم اجرا ميشه.نميدونم يه دفعه اي چي شد ديگه هيچ كدوم از دي وي دي هارو نميتونه بخونه. دستگاه يه دفعه اينطوري شد.
ممنون ميشم اطلاعات كامل بديد.
دی وی دی هاتون سالمن؟؟
اگه سالم هستند پس میتونه مشکل از درایوتون باشه. ولی من احتمال زیاد میدم که DVD ها مشکل دارن چون منم از دیسک هایی که 3 سال پیش گرفتم الان چندتاشون نمیاد به خاطر بی توجهی بهشون.

TFK

کاربر سایت
Dec 25, 2008
29
دی وی دی هاتون سالمن؟؟
اگه سالم هستند پس میتونه مشکل از درایوتون باشه. ولی من احتمال زیاد میدم که DVD ها مشکل دارن چون منم از دیسک هایی که 3 سال پیش گرفتم الان چندتاشون نمیاد به خاطر بی توجهی بهشون.
بابا من میگم تا دیروز همشون اجرا میشدن.بعدشم دی وی دی ها همه سالمن.احتمال زیاد مشکل از درایوه.......
1-خودم میتونم کاریش کنم؟
2-بنظر شما چه مشکلی براش پیش اومده؟
ممنون

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بابا من میگم تا دیروز همشون اجرا میشدن.بعدشم دی وی دی ها همه سالمن.احتمال زیاد مشکل از درایوه.......
1-خودم میتونم کاریش کنم؟
2-بنظر شما چه مشکلی براش پیش اومده؟
ممنون
چرا میزنی حالا!;;)
1- اگه درایو دیگه داری باز کن دستگاه رو و با اون امتحان کن!!
2- مشکل یا ضربه به دستگاه بوده یا لنز ضعیف شده و یا ....

ADELSOFT PRO

کاربر سایت
Jun 30, 2009
30
نام
عادل
با کمک دیسک کپی که ریپ نشده باشه (بخش آپدیتش حذف نشده باشه) و یک مدچیپ میتونید این کار رو بکنید .

دستت درد نکنه .
این دیسک رو از کجا تهیه کنم ؟
لینک دانلود داره که دان کنم بعد رایت کنم رو دیسک ؟
ممنون !

TFK

کاربر سایت
Dec 25, 2008
29
سلام دوستان....
كسي تو تهران جايي رو سراغ كه آرشيو بازي wii داشته باشه (كامل) و قيمت مناسب بده .....
همون لحظه هم تحويل بده....
نميخوام از اينترنت سفارش بدم ميخوام حضوري بخرم.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر