مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
مبارکتون باشه :love:
خوب خریدی :pepsi:
ببین کلا نینتندو به خوش ساختی معروفه , یعنی نه این کنسول wii که ضعیفتر از بقیه کنسول ها نسل هفت بود , کنسول ها نینتندو نسل شش و به قبل که از قویترین و هاردکورترین کنسول ها بودن هیچوقت نمیشد ایراد ها لانچی پیدا کنن یا خراب بشن
تو الان با wii روپایی بزنی بزنی تو دوار باز رونش کنی روش میشه راحت میشه بازی کرد
همین wii من حتی بعد از 10 سال ندیدم یه موردم یکی بگه کنسولم خراب شده - غیر از بریک شدن که اونم با دستکاری و حذف فایل ها اساسی و مهم سیستم عامل کنسول اینطوری میشه که اونم میشه راحت برگردوند

کلیپ داشتم الان ندارم مقایه 3 تا کنسول نینتندو گیم کیوب - پلی 2 و ایکس باکس بود چنتا قست بود تو یه قسمت کنسول با پتک اهنی میزدن بعد کنسول روشن میکردن قسمت اول پلی 2 از کار افتاد
یه قسمت از 10 میتری کنسول مینداختن پایین و ............. تو قسمت آخر همه از کار افتاده بودن گم کیوب در بالا کنسول نصفه تنیشه شکسته بود اما نوز روشن میشد کار میکرد

یا زمانی که سگا مگاردایو زیاد تو برق بود میسوخت - همون نسل کنسول سوپر نینتندو برنده نسل شد کنسول سوپر نینتندو 3 روزم روشن یبود هیچیش نمیشد
و ..............
من حتی شد با wii بازی میکردم یه روز 18ساعت روشن بود بازی کردم رفتم بقیه میومدن بازی میکردن چون کنسول خانوادگیه
یا با جات دنس خونه ما همیشه تو مهمونیا دیسکو بود :Groupwave:
بازی خوب که زیاد داره یه 400 عنوان فقط انحصاری داره - باید بگی چه تمی - چه سبکی میخوای تا بتونیم بهت بازی خوب معرفی کنیم
ممنون که یه تنه جواب میدی :)
بیشتر بازی هایی که خانوادگی باشه چند نفره باشه.بازی هایی که تحرک داشته باشه اما بازی مثل red steel رو که می دونم یکی از بهترین هاست علاقه ای ندارم
راستی همراه کنسول کلی بازی بود که یکیش wii sport resort بود که به نظر ارجینال میاد و از منوی بالایی سمت چپ اجرا میشه
بقیه بازی ها از اون منو اجرا نمیشدن و از منوی loader gx یا یه همچین چیزایی اجرا میشن
اشکال نداره همون دیسک ارجینال wii sport resort رو هم از همین منوی loader gx اجرا کنم؟کپی خورش مشکلی پیش نمیاد؟
چند تا iso هم توسط wii backup manager ریختم رو یه هارد با فرمت fat32 اما هارد شناسایی نمیشه

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
ممنون که یه تنه جواب میدی :)
بیشتر بازی هایی که خانوادگی باشه چند نفره باشه.بازی هایی که تحرک داشته باشه اما بازی مثل red steel رو که می دونم یکی از بهترین هاست علاقه ای ندارم
راستی همراه کنسول کلی بازی بود که یکیش wii sport resort بود که به نظر ارجینال میاد و از منوی بالایی سمت چپ اجرا میشه
بقیه بازی ها از اون منو اجرا نمیشدن و از منوی loader gx یا یه همچین چیزایی اجرا میشن
اشکال نداره همون دیسک ارجینال wii sport resort رو هم از همین منوی loader gx اجرا کنم؟کپی خورش مشکلی پیش نمیاد؟
چند تا iso هم توسط wii backup manager ریختم رو یه هارد با فرمت fat32 اما هارد شناسایی نمیشه

خواهش میکنم کمکی از دستم بر بیاد کوتاهی نمیکنم
بازیا چند نفره و خانوادگی خیلی خیلی خیلی زیاد داره , چنتا بازی کم حجم و خانوادگی خود نینتندو میگم شاید خوشت بیاد
wii play - wii familly - wii sport - wii sport resort و ................
مثلا دخترت حتما از بازی kirby epic yarn خوشش میاد kirby این نسخه تو دنیا پارچه - نخ و کامواه بازی خیلی دوست داشتنییه
یا بازی ریتم هیون که بازی ریتمیک هست
یا جاست دنس ها مثل جاست دنس کید
و ..............
( فکر میکنی من چرا 3ds خریدم این همه پول دادم 550 هزار فقط کنسول آک خریدم چون سال ها wii داشتم حالشو بردم 3ds در اصل همون wii هست اما کنسول دستی شده )
کنسول wii کنسول با ارزشیه بخاطر همین بنده نسل هفت شد

اون پنجره بالا اولی سمت چپ اجرا بازی اصلی کنسوله - ما معمولا چون کپی بازی میکنیم با برنامه ها نصب شده بازی میکنم مثل نئوگاما - یو اس بی لودر
البته اگر کنسول به روش خیلی قدیمی ic کپی خور شده باشه دیسک بازی کپی بازاری از پنجره اول همون سمت چیپه اجرا میشه
دیسک اورجینال با loader gx اجرا نمیشه کارش بازیا از روی فلش ایناست

وقتی داری از دیسک ایمیج میگیری با همون برنامه باید بازی ها پوسند wbfs ایمیج بگیری - این فرمت کم حجمه و سریعتر کار میکنه با فلش بهتر جواب میده
رو فلش یا هارد باید تو روت صفحه اول یه پوشه به اسم wbds ایجاد کنی
بعد بری بازیا که ایمیج گرفتی هر جا خروجی ایمیج دادی یه فولدر اسم بازی داره یه فایلم توشه - اون فولدر کامل بنداز تو فایل wbfs که تو فلش یا ... درست کردی
برنامه اجرا بازی اجرا کنی بازی لیست میسه

فلش یا هارد باید به usb سمت راستی پشت کنسول وصل کنی - اگر سمت چپ وصل کنی کار نمیکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: w.rooney

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
@w.rooney

چنتا کلیپ از بعضی از بازیا wii
همه تو سایت آپارت آپلود شدن پس نگرانی از نداشتن قند شکن نداری

بازی WarioWare Smooth Moves
یه بازی که آیتمیه - سریع - طنز و جالب ( با حرکات مختلف با ویموت باید مراحل که سریع هستن رد کنی )

بازی New Super Mario Bros. Wii
ریمیک و باسازی زیبا ماریو ( قارچ خور ) میکرو - تا 4 نفر همزمان باهم میتونن بازی کنن

بازی Kirbys Epic Yarn

بازیا خیلی زیادی هست مثل Game Party 3 - Mario Party 8 - Rabbids Go Home و ......................

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
@playstation1
ببخشید یه سری بازی جدید خرید اینترنتی کردم که همشون با پسوند wbfs هست و با نرم افزار wii backup manager انتقال دادم به پوشه wbfs فلش مموری.بازی ها نمایش داده میشن اما وقتی روشون میزنم که بره تو بازی دستگاه هنگ می کنه یعنی تو همون منو loader gx می مونه و هنگ می کنه
مشکل از چی می تونه باشه؟

آخرین ویرایش:

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
@playstation1
ببخشید یه سری بازی جدید خرید اینترنتی کردم که همشون با پسوند wbfs هست و با نرم افزار wii backup manager انتقال دادم به پوشه wbfs فلش مموری.بازی ها نمایش داده میشن اما وقتی روشون میزنم که بره تو بازی دستگاه هنگ می کنه یعنی تو همون منو loader gx می مونه و هنگ می کنه
مشکل از چی می تونه باشه؟
احتمالا WII تون باید اپدیت بشه
اپدیت هکی باید ریخته بشه روش

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
احتمالا WII تون باید اپدیت بشه
اپدیت هکی باید ریخته بشه روش
اتفاقاً به اینترنت که وصلش می کنم میگه آپدیت 11172 رو نصب کن اما تا به حال این کار رو نکردم می ترسم کپی خورش بپره
اما مشکل از این نباید باشه
احتمال میدم از فلشی باشه که جدیداً از دیجی کالا گرفتم
یه فلش 64 گیگ lexar usb 2 گرفتم تقریباً 50 گیگش رو پر بازی کردم
هنگ کردن منوی homebrew و اون مشکل بالا که گفتم.دلم برای دخترم می سوزه.اول که یه بازی بیشتر نداشت حالا که چندتا بازی گرفتم این دردسرها رو داره.نتونسته درست و حسابی بازی کنه
راستی بازی که دانلود می کنم یا خرید اینترنتی انجام میدم با پسوند wbfs که روش نباید کاری انجام بشه؟من بازی ها رو با wii backup manager میریزم رو فلش که خودش پوشه مخصوص بازی رو هم می سازه
منظورم اینه که نباید پچ بشن؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام من حوصله وایسادن بازی کردن رو ندارم میشه با دسته کلاسیک wii بازی ها رو به صورت کلاسیک رفت؟
فروشگاه اینترنتی آدلیکا- دسته بازی NINTENDO WII classic

سلام. همه بازیهای wii کنترلر یا دسته کلاسیک رو ساپورت نمیکنند. صرفا برخی از این بازیها قابل کنترل توسط دسته کلاسیک یا برخی حتی دسته گیم کیوب هستند. از این لیست بازیهای مورد نظر رو چک کنید:

List of Wii games with traditional control schemes - Wikipedia

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام. همه بازیهای wii کنترلر یا دسته کلاسیک رو ساپورت نمیکنند. صرفا برخی از این بازیها قابل کنترل توسط دسته کلاسیک یا برخی حتی دسته گیم کیوب هستند. از این لیست بازیهای مورد نظر رو چک کنید:

List of Wii games with traditional control schemes - Wikipedia
والا من این دسته رو واسه بازیای ورزشی علی الخصوص top spin 3 , 4 میخوام که تو لیست نبود جای دیگه ایی نیست که چک کنم؟

• Like
Reactions: alisantori

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
سلام من حوصله وایسادن بازی کردن رو ندارم میشه با دسته کلاسیک wii بازی ها رو به صورت کلاسیک رفت؟
فروشگاه اینترنتی آدلیکا- دسته بازی NINTENDO WII classic

همه بازیا wii ساپورت نمیکنه دسته کلاسیک wii مناسب اجرا بعضی از بازی ها wii
بازی ها wiiware
بازیا اجرا شده با شبیه ساز
و بازیا ها گیم کیوب که توسط روش جدید اجرا میشن رو wii

• Like
Reactions: highlight

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
اصلا نمیدونستم بعضی از بازی هاش به مونشن پلاس نیاز داره !
بیشتر بازی های شاخش لازم دارن :-t

ویموت هایی هست که خودش موشن پلاس داخلی داره
بازیا آخر نسل wii نیاز به موشن پلاس دارن
کلا روی هم جمع کنی 3 تا عوان توپ wii نیاز به موشن پلاس دارن
بقیه اش بیشتر تفریحیه
خیلی بازی هام اجباری در استفاده از موشن پلاس نیست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shylord

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر