Box Shot

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

با اجازه بقيه دوستان من اين تاپيك رو راه انداختم.براي شروع هم خودم 2 تا باكس از بازي مورد علاقه خودم مي ذارم

نسخه ژاپني شاهزاده ايراني....

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
دوستان خواهشا باکس شات های نسخه های PC رو هم بذارید دیگه.مثلا کرایسیس2 اصلش واسه PC ـه(:d)بعدش فقط واسه کنثول ها رو میذارید؟

اینم نسخه ی PC:

برو حالشو ببر!

آخرین ویرایش:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
دوستان سعی کنین فقط باکس شات های جدید گذاشته بشه و تکراری نباشه!
Plants vs. Zombies آرکید بود فک کنم;;)
مثنکه Pop Cap داره یه پک مثل قدیم برای 360 منتشر میکنه که به همراه PvsZ دو سه بازی ارکید دیگه هم همراهش هست و اینم باکس شاتشه! ;)

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
Saw II: Flesh & Blood

Fist of the North Star: Ken's Rage

آخرین ویرایش:

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
عجب باكس شاته خوفي داره اين Splatterhouse :d

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
درخواست ها رو اینجا بگید
دوست عزیز مطمئنی پست منو خوب خوندی؟:)
من نگفتم باکس شات فلان بازی رو بذارید که! گفتم خواهشا دارید باکس شات ها رو میذارید نسخه PC ـش رو هم بذارید که بازم کسی گوش نکرد:)
تکراریه حسام عزیز (البته باکس شات Homefront)! خواهشا! نمیدونم با چه زبونی بگم! رعایت کنین! بحث هم میخواین بکنین برید تو تاپیک پایینی! باکس شات Splatterhouse قشنگه؟! برید تاپیک پایینی بگین! میخواین بگین نسخه PC هم بزارین؟! برین تاپیک پایینی! خواهشا رعایت کنین!
%-(:wallbash::wallbash:

چرا من هرچی میگم حرف خودتون رو میزنید.یعنی یه نکته گفتن انقدر بهتون فشار میاره
تاپیک پایینی هم واسه درخواست باکس شات های متفرقه ـست.من میگم اونایی که تایید شده.افتاد؟

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
همه بازیا که مال PC نیست یا PC هاشون نیست:D

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
دوست عزیز مطمئنی پست منو خوب خوندی؟:)
من نگفتم باکس شات فلان بازی رو بذارید که! گفتم خواهشا دارید باکس شات ها رو میذارید نسخه PC ـش رو هم بذارید که بازم کسی گوش نکرد:)

دوست عزیز در مورد باکس شات هایی که من میذارم به خاطر اینکه بیشتر با کنسول ها سرو کار دارم از باکس شات های کنسول ها استفاده میکنم البته باکس شات های pc شرایط خاص خودشون رو دارند بعضی هاشون موجود نیست بعضی هاشون فرق میکنه که من به خاطر اشنایی نداشتن سعی میکنم از باکس شات های pc استفاده نکنم

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
تکراریه حسام عزیز (البته باکس شات Homefront)! خواهشا! نمیدونم با چه زبونی بگم! رعایت کنین! بحث هم میخواین بکنین برید تو تاپیک پایینی! باکس شات Splatterhouse قشنگه؟! برید تاپیک پایینی بگین! میخواین بگین نسخه PC هم بزارین؟! برین تاپیک پایینی! خواهشا رعایت کنین!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر