Injustice 2

Developer: NetherRealm Studios
.Publisher: Warner Bros
Genre: Fighting
Release Date: May 16th, 2017

گیلد بازیسنتر : 9NE26
گروه تلگرام: Injustice 2 Community | BC

با تشکر از احسان @Kaine عزیر بابت کار های گرافیکی فوق العادش.​

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اد بون تایید کرد برنامه ی عرضه ی DLC ـشون برای I2 ، کماکان سیر افزایشی داره و می خوان اینبار کرکترهای بیشتری نسبت به MKX برای Injustice 2 اضافه کنن :D همچنین اشاره کردن این روند افزایشی رو شماره به شماره ادامه میدادن ، مثلاً MK 2009 چهارتا DLC کرکتر داشته ، Injustice شش تا ، MKX هشت تا و Injustice 2 قراره بیشتر از این حرفها باشه !

پ.ن : در یک کلام اگه مثل من خرید همه ی نسخه ها براتون مهم نیست بی خیال خریدش بشید و منتظر نسخه ی کامل بازی بمونید :D

===

احسان مخالفم:-"
این قابلیتی که معرفی شده برای بازی،شخصا برای من جذابه! :D وقتی هم توی حالت آنلاین این قابلیت نباشه(یا حداقل یک بخش جدا توی آنلاین باشه که این قابلیت استفاده نشه) دیگه به کسی ضرر نمیزنه!
کلا الان نمیدونم مشکل چیه اینجا :D به نظرم که اوضاع گل و بلبل ـه! هم برای یکی مثل من که فقط آفلاین میزنه فایتینگ رو،هم برای اونی که حرفه ای میخواد بزنه:D ، همه به چیزی که میخوان میرسن،کسی هم ضرری نمیکنه :D

بالانس هم کشک دیگه :D خب مرد مومن تغییر دیفنس و آفنس می تونه روی اُور پاور شدن کرکتر تاثیر گذار باشه :D اصن این حرکت از همون Gem های مزخرف SF X T محکوم به شکست بود و خود اونو می خواست حدفش کنه که کپکام کلاً بازی رو منحل کرد :D اصن مگه میشه پلیر روی قدرت کرکتر تاثیر گذار باشه ؟! پس بالانسی که استودیو روی بازی میذاره چی :D اگر چه کلاً بازیای اد بون فاقد بالانس خاصیه :D کلاً منطق خاصی پشت این سیستم نیست ، می تونست Gear ها حضور داشته باشه ولی تاثیری روی قدرت ها نداشته باشه :D در غیر ان صورت و در حال حاضر هیچ ضرورتی نداره حضورشون جز پول چاپیدن از فروش این خرت و پرتا :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: IMANOKA

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
^^^ خود اد بون توی مصاحبه ی اخیرش اشاره کرده واسه بخش Competitive بازی، Gear ها تاثیری ندارن ولی این دقیقاً احمق بودن و پول پرستی سازنده رو می رسونه که میاد همچین مکانیزمی فقط برای بخش آفلاین و تک نفره (یا نهایت دو نفره ی آفلاین) بازی میذاره تا یه پولی از فروش این Gear ها به جیب بزنه ! دقیقاً بعد از دیدن وضعیت Gem ها !
وقتی یکی یه مکانیزمی رو توی بازیش میذاره که از قبل می دونه شکست خورده ـس ، یعنی کلاً بدون اندکی سوزوندن فسفر داره بازی میسازه :D
احسان مخالفم:-"
این قابلیتی که معرفی شده برای بازی،شخصا برای من جذابه! :D وقتی هم توی حالت آنلاین این قابلیت نباشه(یا حداقل یک بخش جدا توی آنلاین باشه که این قابلیت استفاده نشه) دیگه به کسی ضرر نمیزنه!
کلا الان نمیدونم مشکل چیه اینجا :D به نظرم که اوضاع گل و بلبل ـه! هم برای یکی مثل من که فقط آفلاین میزنه فایتینگ رو،هم برای اونی که حرفه ای میخواد بزنه:D ، همه به چیزی که میخوان میرسن،کسی هم ضرری نمیکنه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
^^^یحتمل بالاخره قراره یادشون بیفته Noob رو به بازی اضافه کنند:| کلا هم گند زدن با این وضعیته DLC دادن:| تعداد زیاد،نصفشون هم مهمان:| از بین کاراکترهایی که دادن هم فقط Tri-Borg بوده که فکر کنم واقعا خواهان داشته! این همه کاراکتر اصلی داره بازی،یک سری کاراکترهای مهمان یا کم اهمیت ...:| (البته همون کم اهمیت ها >>> مهمان:-" )
بالانس هم کشک دیگه :D خب مرد مومن تغییر دیفنس و آفنس می تونه روی اُور پاور شدن کرکتر تاثیر گذار باشه :D اصن این حرکت از همون Gem های مزخرف SF X T محکوم به شکست بود و خود اونو می خواست حدفش کنه که کپکام کلاً بازی رو منحل کرد :D اصن مگه میشه پلیر روی قدرت کرکتر تاثیر گذار باشه ؟! پس بالانسی که استودیو روی بازی میذاره چی :D اگر چه کلاً بازیای اد بون فاقد بالانس خاصیه :D
وقتی توی بخش مولتی نیست،کدوم بالانس بهم میریزه دیگه؟ :D
توی Ladder و این حرف ها هم به احتمال زیاد،بر اساس آیتم هایی که داری،به AI هم آیتم هایی داده شده! یا اگرم درجه سختی داره که خوب،اگر چالش بخوای،با آیتم خوب،درجه سختی بالاتر میری! :D
بازم میگم،کدوم بالانس رو الان منظورته؟ :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
وقتی توی بخش مولتی نیست،کدوم بالانس بهم میریزه دیگه؟ :D
توی Ladder و این حرف ها هم به احتمال زیاد،بر اساس آیتم هایی که داری،به AI هم آیتم هایی داده شده! یا اگرم درجه سختی داره که خوب،اگر چالش بخوای،با آیتم خوب،درجه سختی بالاتر میری! :D
بازم میگم،کدوم بالانس رو الان منظورته؟ :D
بالانس بخش آفلاین :D بالاتر هم اشاره کردم کلاً منطق خاصی پشت این سیستم نیست ، می تونست Gear ها حضور داشته باشه ولی تاثیری روی قدرت ها نداشته باشه :D در غیر این صورت و در حال حاضر هیچ ضرورتی نداره حضورشون جز پول چاپیدن از فروش این خرت و پرتا :D وقتی یه سیستمی استفاده نداره ولی زور چپون میشه توی بازی یعنی چی ؟ :D اینکه چه برنامه های داغونی برای این دم و تشکیلات دارن بعداً معلوم میشه :D وقتی اد بون خودش مستقیماً به Microtransaction بودن اینا اشاره میکنه یعنی قطعاً یه برنامه ای براش دارن و بعیده انقدر ساده ازش بگذرن :D

خوب میگم که، بخش آفلاین هم درجه سختی خواهد داشت:D (حداقل بازی های قبلشون که داشته!:D ) احساس کردی برای یه درحه سختی خیلی گولاخی، میری بالاتر!:D
در کل من همچنان مشکلی توش نمیبینم:D
استفاده نداره هم کاملا اشتباهه! یعنی من بازی رو بگیرم، ازش استفاده نمیکنم؟ :D وقتی قابلیت باحالی هست، چرا همش با حالت Base بازی کنم؟ :D
اینجوری هم یک حالت کاستومایز پیشرفته تر به بازی استفاده میکنند، هم تو گیم پلی یکم تنوع ایجاد میشه:D

در کل نکته منفیی من هنوز تدش نمیبینم و نمیدونم مشکلی که میگی کجاشه دقیقا:D

تو کلاً توی 2 چیز هیچ نکته ی منفی ای نمی بینی : 1- فایتینگ های اد بون 2- بازیهای یوبی سافت :D
حالا به موقعش وقتی بازی اومد و ماهیت کلی این سیستم معلوم شد برات نکات منفیشو هم لیست می کنم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NaViiDii

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
بالانس بخش آفلاین :D بالاتر هم اشاره کردم کلاً منطق خاصی پشت این سیستم نیست ، می تونست Gear ها حضور داشته باشه ولی تاثیری روی قدرت ها نداشته باشه :D در غیر این صورت و در حال حاضر هیچ ضرورتی نداره حضورشون جز پول چاپیدن از فروش این خرت و پرتا :D وقتی یه سیستمی استفاده نداره ولی زور چپون میشه توی بازی یعنی چی ؟ :D اینکه چه برنامه های داغونی برای این دم و تشکیلات دارن بعداً معلوم میشه :D وقتی اد بون خودش مستقیماً به Microtransaction بودن اینا اشاره میکنه یعنی قطعاً یه برنامه ای براش دارن و بعیده انقدر ساده ازش بگذرن :D
خوب میگم که، بخش آفلاین هم درجه سختی خواهد داشت:D (حداقل بازی های قبلشون که داشته!:D ) احساس کردی برای یه درحه سختی خیلی گولاخی، میری بالاتر!:D
در کل من همچنان مشکلی توش نمیبینم:D
استفاده نداره هم کاملا اشتباهه! یعنی من بازی رو بگیرم، ازش استفاده نمیکنم؟ :D وقتی قابلیت باحالی هست، چرا همش با حالت Base بازی کنم؟ :D
اینجوری هم یک حالت کاستومایز پیشرفته تر به بازی استفاده میکنند، هم تو گیم پلی یکم تنوع ایجاد میشه:D

در کل نکته منفیی من هنوز تدش نمیبینم و نمیدونم مشکلی که میگی کجاشه دقیقا:D

• Like
Reactions: im@n and Max Blood

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
سوپرهایپ کرد مارو (والا ما که عادت کردیم هرچی اد بزرگوار میده بیرون منو هاج و واج نگه میداره:x)
سیستم gear ها هم خیلی خوب به نظر میرسه اما من احساس میکنم character selection قبلی بهتر بود.اقلا به جای کپی پیست character selection mkx میومدن منو نسخه اول رو داینامیک تر میکردن.
خوشبختانه از همین تریلری گیمپلی میشه خیلی از شخصیت ها رو از همین الان "حدس" زد

mjwq_9eojcqm.png

riddler (چهارمی از راست بالایی)
پایین ریدلر بدجور منو یاد sonya blade مینداره :>
<):)Jonah hex (سومی از چپ بالایی)
robin (زیر سوپرگرل)
shazam (زیر atrocitus )
martian manhunter (دومی از چپ پایین)

نظر شما چیه؟

حالا باید وایسیم ببینیم کرکترهای مهمان کین:-?

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
تو کلاً توی 2 چیز هیچ نکته ی منفی ای نمی بینی : 1- فایتینگ های اد بون 2- بازیهای یوبی سافت :D
حالا به موقعش وقتی بازی اومد و ماهیت کلی این سیستم معلوم شد برات نکات منفیشو هم لیست می کنم :D
نه دیگه از این همه DLC دادن برای بازی های ادبون ، یا کات کردن بخش داستانی توی سری AC ، نکته منفی میبینم دیگه :D
ولی این رو الان بیا برام شفاف سازی کن! :D
+ به نظر من چیزی که با پول خود بازی میشه به دست اورد و توی بخش سینگل پلیر هست رو،من MT رو براش مشکلی نمیبینم!(در صورتی که بازی واقعا درست پول بده!:D )
همینطور که با AC:U هم این مشکل رو ندارم! و درک نمیکنم چرا کسی که نه میخواد وقت بزاره برای بازی، و نه میخواد به قولی چیت بزنه و پول بده:-" ، میخواد بهترین سلاح ها رو داشته باشه :D
اگر سر این MT بعدا میخوای بهش گیر بدی،از الان میگم،اگر بازی پول خوب بده،بازم به نظر من دلیلی برای اعتراض نیست:D ولی اگر دراپ شدنشون شانسی باشه،یا حالا برای خریدشون مثلا 450بار Ladder باید بری،بحث فرق داره :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه دیگه از این همه DLC دادن برای بازی های ادبون ، یا کات کردن بخش داستانی توی سری AC ، نکته منفی میبینم دیگه :D
ولی این رو الان بیا برام شفاف سازی کن! :D
+ به نظر من چیزی که با پول خود بازی میشه به دست اورد و توی بخش سینگل پلیر هست رو،من MT رو براش مشکلی نمیبینم!(در صورتی که بازی واقعا درست پول بده!:D )

معمولاً Microtransaction (که از سیستم Gear داره به همین اسم یاد میشه) به این معنی نیست که با پول توی بازی بشه خریدش :D مقوله ی Microtransaction و اینکه اد بون میاد میگه واسه کساییه که حوصله ی آپگرید کرکتر ندارن یعنی خیلی واضحه ربطی به داخل بازی نداره :D یعنی طرف میره یه پولی پرداخت میکنه و مثلاً یه آپگرید میخره که کرکتر یهو مثلاً HP ـش یا دمیجش میشه خدا :D بعد اون عده ای که میرن پول میدن و این چیزا رو میخرن قطعاً باید یه برنامه ای واسه ترغیب و فروش بیشتر براشون باشه ، نمیشه این Gear ها روی چیزی تاثیر نداشته باشه ، بعد طرف مجنونه بره پول بده بخره ؟ :D حالا اینکه چه برنامه ای براش دارن و میزان تاثیرش تا چه حدیه بعداً معلوم میشه :D ولی خود اون واژه ی Microtransaction خودش به تنهایی یه نکته ی منفیه که نیازی به دیدن خاصی هم نداره پسرم :D

ترغیب و فروش بیشتر، همون برنامه ایه که توی یه بازی مثل AC بود:D ، یهنی برنامه خاصی نبود:-"
یا شاید مثل سلاح های هیروهای آنچارتد باشه، هر آیتمی ببندی یه مقدار Pointخاصی داشته باشه، و محدودت کنه توی بستن!:D
بعد اینطور که نریمان گفت گویا تو تورنومنت و Ranked این قابلیت غیر فعاله! Modeهای دیگه هست، اونجا هم برای ترغیب اونایی که میخوان از Gearها استفاده کنند:D

در کل من همچنان درک نمیکنم:D و به نظرم ایده ی جالبیع که به کسی هم ضربه نمیزنه:D
SF X T زدی ؟ :D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
ترغیب و فروش بیشتر، همون برنامه ایه که توی یه بازی مثل AC بود:D ، یهنی برنامه خاصی نبود:-"
یا شاید مثل سلاح های هیروهای آنچارتد باشه، هر آیتمی ببندی یه مقدار Pointخاصی داشته باشه، و محدودت کنه توی بستن!:D
بعد اینطور که نریمان گفت گویا تو تورنومنت و Ranked این قابلیت غیر فعاله! Modeهای دیگه هست، اونجا هم برای ترغیب اونایی که میخوان از Gearها استفاده کنند:D

در کل من همچنان درک نمیکنم:D و به نظرم ایده ی جالبیع که به کسی هم ضربه نمیزنه:D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,814
نام
نریمان
اینطور که نریمان گفت گویا تو تورنومنت و Ranked این قابلیت غیر فعاله! Modeهای دیگه هست، اونجا هم برای ترغیب اونایی که میخوان از Gearها استفاده کنند:D
البته این حرف تایید نشده و فقط یه جا خوندم. :D یه جا دیگه هم گفته بود که برای تورنمنت ها، همه ی Gear ها (یا تعداد خاصی) آنلاکه و بازیکن ها زمان محدودی دارن تا Gear های خودشون رو انتخاب کنن.
از زمان معرفی بازی خیلی راجع به این Gear ها تو مسابقات از اد بون سوال کردن. اونم خیلی واضح توضیح نداده و گفته نگران تورنمت و اینا نباشید و حواسمون هست. :D

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
  • *Black Canary - طبق اینستاگرام Katie Cassidy و انجام موشن کپچر برای بازی.

حالم از این شخصیت تو سریال arrow به هم میخورد :D

من که از injustice قبلی خیلی خوشم اومد ، عاشق کاراکتر هاشم مخصوصا death stroke ...

الانم که شخصیت های جدید بهش اضافه شده . خدا کنه به جذابیت تریلری که نشون دادن باشه ♥

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
حالم از این شخصیت تو سریال arrow به هم میخورد :D

من که از injustice قبلی خیلی خوشم اومد ، عاشق کاراکتر هاشم مخصوصا death stroke ...

الانم که شخصیت های جدید بهش اضافه شده . خدا کنه به جذابیت تریلری که نشون دادن باشه ♥

شخصیت هایی که تو سریالای dc مخصوصا arrow هستن به دستکاری شدن و با شخصیت کمیکشون فرق دارن.حتی داستان ها هم فرق کرده .نمیشه از تو این سریالا خوب بون یا بد بودن کرکتر رو قضاوت کرد چون منبع بازی کمیکه.
تو خود green arrow رو با Arrow مقایسه کن میفهمی چقدر فرق دارن. (البته این هم بگم که من به طرز فجیهی از بازیگر canary تو سریال بدم میاد :D )

------------------------------------------------------------------

ی ذره به teen titans و young justice هم اهمیت بدن جای دوری نمیره :-<
امیدوارم اقلا تو نسخه دوم بیشتر باشن:ar!

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
شخصیت هایی که تو سریالای dc مخصوصا arrow هستن به دستکاری شدن و با شخصیت کمیکشون فرق دارن.حتی داستان ها هم فرق کرده .نمیشه از تو این سریالا خوب بون یا بد بودن کرکتر رو قضاوت کرد چون منبع بازی کمیکه.
تو خود green arrow رو با Arrow مقایسه کن میفهمی چقدر فرق دارن. (البته این هم بگم که من به طرز فجیهی از بازیگر canary تو سریال بدم میاد :D )

------------------------------------------------------------------

ی ذره به teen titans و young justice هم اهمیت بدن جای دوری نمیره :-<
امیدوارم اقلا تو نسخه دوم بیشتر باشن:ar!

امکان داره TMNT هم بیارن تو بازی ؟ :D

لاکپشت ها هم برای DC عه دیگه . حتی یه کامیک بوک دارن به اسم Batman -Teenage Mutant Ninja Turtles

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
امکان داره TMNT هم بیارن تو بازی ؟ :D

لاکپشت ها هم برای DC عه دیگه . حتی یه کامیک بوک دارن به اسم Batman -Teenage Mutant Ninja Turtles

نه TMNT واس DC نیست
اون کمیکی هم که خوندی بهش میگن کراس اور وترکیبی هست.مثلا الان خیلی کمیک هست که توش هم spiderman هست هم بتمن یا هم توش سوپرمن هست هم توش xmen ولی هیچوقت اینجور کمیکارو کسی تحویل نمیگیره همه میچسبن به شخصیت مورد علاقشون:)
البته احتمالش هست که به عنوان کرکترهای مهمان از شرکتای دیگه از جمله مارول هم باشن ;)
ولی مطمئن باش طبق سوابق netherrealm حتما یک شخصیت از سری mk هم مهمان خواهد بود که من حدس میزنم از خانواده کیج باشه

• Like
Reactions: Joghdmohammad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر