طرفداران ژانر JRPG

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
Persona 5 - 25 votes
Final Fantasy XV - 22 votes
The Last Guardian - 14 votes
Dragon Quest Builders - 9 votes
Overwatch - 7 votes
Summer Lesson - 7 votes
etc...

حالا از اول شدن و موفقیت خوشحال‌کننده‌ی Persona 5 که بگذریم ، از حضور DQ Builders توی لیست و تحویل گرفته شدنش بشدت خوشحالم. خیلی وقت بود می‌خواستم بیام بازیو اینجا هایپ کنم و حالا با این لیست بهونه‌اش هم پیش اومد یه توضیح کوتاهی درباره‌ی بازی بدم :D
از همون روز عرضه‌ی بازی تا همین چند هفته پیش بیشتر وقتم رو داشتم DQ:B بازی می‌کردم. اصلا یه ترکیب خفنی از RPG و Minecraft دراومده که اگه بهش وابسته بشی خیلی راحت +150 ساعت ازش لذت میبری. دنیای DQ، دشمنای آشنا و موزیک فوق‌العاده‌ و آشنای سری DQ هم همیشه توی بازی همراهته و با اینکه بازی از نظر مبارزات و ساختار گیم‌پلی یه DQ اصیل نیست ولی واقعا وقتی داری بازیش می‌کنی قشنگ حس DQ رو بهت میده. اون بخش Minecraft‌ای بازی هم که من در موردش نگران بودم رو خیلی خوب درآوردن. منظورم اینه که بازی ساخت و ساز رو بهت تحمیل نمی‌کنه و اگه دوست نداشته باشی خیلی راحت می‌تونی فقط در حد ابتدایی ازش تو بازی استفاده کنی و بیشتر روی داستان و گشت و گذار تمرکز کنی. اگه Minecraft بازی کرده باشید میدونید که کلا توی بازی یه حس بی هدفی‌ای همیشه هست که من هیچوقت ازش خوشم نمیومد ولی اینجا همیشه یه چیزی هست که بری سراغش و Questهای بازی هم تنوع خیلی خوبی دارن. با اینکه امکانات بازی به اندازه Minecraft نیست و خیلی ساده‌تر شده ولی کلا این ترکیب عناصر ساخت و ساز با دنیای DQ خیلی خوب از آب دراومده.
الانم که بازی داره پشت‌سر هم تخفیف می‌خوره و 40$ و 30$ (نسخه‌ی ویتا فک کنم یه بار 20 دلار شده بود) میشه و بنظرم کاملا ارزششو داره. حتی همون 60$ (برای نسخه PS4) هم بنظرم ارزششو داره چون واقعا محتویات بازی شدیدا بالاست و اگه خیلی سریع بازی کنید و به ساخت و ساز، چلنج‌ها و Quest‌های فرعی بازی اهمیتی ندید بازم حدود 50 ساعت رو باهاش سرگرم هستید. البته اگه وقتشو ندارید یا الان با بازیهای دیگه مشغولید اصلا سمتش نرید که شدیدا اعتیادآوره و از کار و زندگی می‌افتید :D خودم تازه ترکش کردم ولی اگه پاش بیفته نسخه‌ی Vita رو هم می‌گیرم دوباره میرم سراغش :D
راستی Ueda هم تاییدش کرده و DQ:B رو انتخاب کرده :D :

C0SFhv7WQAECe8x.jpg

آخرین ویرایش:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
این طور که معلومه فردا تو استریم بازی جدید ATLUS قراره چند تا مهمون از شرکت های مختلف بازیسازی تو این استریم ببینیم
  • «Kazutaka Kodaka «Spike Chunsoft
  • «Hiroyuki Kobayashi «Capcom
  • «Toshihiro Kondo «Nihon Falcom
  • «Kou Shibusawa «Koei Tecmo
  • «Toshihiro Nagoshi «Sega Games
  • Taro Yoko

Atlus Teases New IP Fantasy RPG, Live Stream Announced for December 23 [Update] - Persona Central

Kazutaka Kodaka تو این استریم هستش.چرا یک حسی به من میگه قراره خبرایی از Danganronpa X Persona باشه؟:|
خودشون هم قبلا گفته بودند که دوست دارند یک Crossover با پرسونا درست کنند:D

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
یوکو تارو سازنده ی نایر هم هست ایول! عالیه این یارو، همیشه هم با ماسک امیل میاد :D
Persona X danganronpa نمیدونم واقعا چطور میشه اگه درست کنن :)) همه رو میزنن میکشن اخر :/

کلا این Crossover ساختن Atlus خیلی باحاله
Tokyo Mirage Sessions Fire Emblem #FE رو اگر بازی کرده باشید (که با این اوضاع Wii U احتمالا نکردید)، بازی Crossover اه بین Shin Megami Tensei و Fire Emblem اه، دقیقا هیچ ربطی به هیچ کدومشون نداره :|
جوری بود که تا زمان ریلیز ملت همش می گفتن این بازی چی هست، توی Y0utube چند صد تا ویدئو هست که ملت به بقیه توضیح می دن این بازی کلا چیه
در نهایت شباهتش با SMT یک سری المان های جزئی Gameplay ای هست، شباهتش با FE هم اینه که یک سری دشمن ها ریختنشون مثل دشمن های FE اه

البته من بعید بدونم Crossover ای بین Danganronpa و Persona در کار باشه، بیشتر احتمال می دم با این مهمونا، Fighting معرفی کنن
Persona 5 Arena

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
البته فایتینگ بعیده معرفی کنن چون نه Toshimichi Mori هست (خالق Blazblue) نه Daisuke Ishiwatari (آچار فرانسه و همه کاره ASW و Guilty Gear) البته چند وقت پیش یه حرفایی زده بودن و یه اشاره هایی به P5Arena کرده بودن ولی خب الان اینجا نیستن.

راجب DanganXPersona چیزی نمیدونم ولی توو کسایی که هستن Toshihiro Kondo هم هست (مدیر Falcom) و کلا Cold Steel خیلی شبیه تره به پرسونا تا دانگانرونپا، پس CSxP محتمل تر نیست اگه قراره کراس اوری باشه؟ :D

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
یک Artwork از بازی جدید ATLUS

x8tbcemkz4ltw2qhwfjx.jpg

قشنگ هم معلومه که اسم استدیوی Studio Zeto و نماد این بازی از Fool Arcana تو دسته کارت های تاروت الهام گرفته شده:D(که توی سری پرسونا هم این Arcana نقش خیلی مهمی داره:D)
xamet7sp16tf7468y2r8.jpg

xwwv2qz1hcwdh52ftyzh.png

latest

استریم یک مدتی شروع شده
کسایی که میخوان استریم رو ببینند برن لینک زیر
アトラス公式「激論!アトラスが遂に始める“王道RPG”が気になってしょうがない!(仮)」 | FRESH!(フレッシュ) - 生放送がログイン不要・高画質で見放題

=====
ویرایش:استریم یک مدتی هست تموم شده
Artwork هایی که تا به الان منتشر کردند رو به کیفیت بالا منتشر کردند

تو استریم یک تیزر منتشر کردند که چیز خاصی نیستش.ببشتر حرف میزد تا چیز خاصی از بازی نشون بدند.از اونجایی هم که ژاپنی حرف میزد و بدون زیرنویس انگیلیسی بود، حالاپلودش رو نداشتم

یک نمونه ی اهنگ کوتاه هم از بازی منتشر کردند

Download Project Re Fantasy Music - _.MP4 Re Fantasy Music - _.MP4.html

این لیست کسایی هستند که رو بازی کار میکنند
Producer / Director

• Katsura Hashino (Studio Zero) [Shin Megami Tensei: Nocturne, Persona 3, Persona 4, Persona 5, and more]
Character Designer

• Shigenori Soejima (Atlus Artwork Team) [Persona 3, Persona 4, Persona 5, Catherine, and more]
Sound Composer

• Shoji Meguro (Atlus Sound Team) [Shin Megami Tensei: Nocturne, Persona 3, Persona 4, Persona 5, and more]

Scenario & Planning

• Yuichiro Tanaka (scenario planner) [Persona 3, Persona 3 FES, Persona 4, Persona 5, and more]
  • Azusa Kido (scenario & system planner) [Shin Megami Tensei: Nocturne, Persona 3, Persona 4, Persona 5, and more]
  • Atsushi Watanabe (system planner) [Persona 3, Persona 4, Persona 5]
  • Kenichi Gotoh (system planner) [Shin Megami Tensei: Devil Summoner: Raidou Kuzunoha series, Persona 4 Golden, Persona 5, and more]
Programmers

• Yujiro Kosaka [Persona 2: Innocent Sin, Persona 2: Eternal Punishment, Persona 3, Persona 4, Persona 5, and more]
  • Toshiyuki Niida [Shin Megami Tensei: Nocturne, Persona 3, Persona 4, Persona 5, and more]
  • Hirotaka Mizuno [Shin Megami Tensei: Devil Summoner 2: Raidou Kuzunoha vs. King Abaddon, Persona Q: Shadow of the Labyrinth, Persona 5]
Designers

• Yaushiro Akimoto [Catherine, Persona 5]
  • Hiroki Fujioka [Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan, Persona Q: Shadow of the Labyrinth, Persona 5]
Project Manager

• Akiyasu Yamamoto [Shin Megami Tensei: Devil Summoner: Raidou Kuzunoha series, Shin Megami Tensei: Strange Journey, Persona 3 Portable, Persona 4 Golden, and more]

در کل طبق انتظار چیز خاصی نبود این استریم.این استریم بیشتر به خاطر تبلیغات بازی برای استخدام بیشتر کارکن های Studio Zero بود.تنها چیز خاصی که از نظر من اتفاق افتاد همون بازیساز هایی هستند که تو استریم به عنوان مهمون حضور داشتند و از پرسونا 5 کلی تعریف کردند و اخر سر به ATLUS برای ساختن IP جدید تبریک گفتند(که همچین چیز خاصی نبود)

در کل حالا حالا خبری از این بازی نمیاد:-<

آخرین ویرایش:

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
خب اولین تریلر بازی هم پخش شد که تو دهنی محکمی به EA و بروبچ Bioware بود و کاملاً رو دست تریلرهای کانسپت‌آرت MassEffect بلند شد! :D
watch?v=1e4vOxUIsRs

از همین تریلری که نشون دادن مشخصه که بازی تو مراحل اولیه ساخت هم نیست و تازه قراره استارتشو بزنن.
پلتفرم هم معرفی نکردن، حالا کنار این معرفی نکردن پلتفرم، وسواس اتلاس و هاشینو رو هم تو ساخت بازی بزارید...
این مسئله رو هم در نظر بگیرید که این بازی مطمئناً مگاتن اصلی شرکت بعد از پرسونا 5 قراره باشه... همینا باعث میشه که انتشار بازی دربهترین شرایط بره برای 3 (محال) تا 5 (محتمل) سال آینده.
یکجورایی مثل معرفی اولیه Cyberpunk 2077 که یه تریلر مفهومی دادن برای معرفی IP و جذب نیرو.

در کل هایپ شدیداً بالاست... فقط هم بخاطر تیم ساخت بازی...
اصلاً فکر اینکه هاشینو و بروبچ چه چیزه خری میتونن با تم و دنیای فانتزی بسازن هم آدمو شیدا میکنه... :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
خب بعد از مدتها من یک هفته‌ای هست اومدم خونه، یکمقدار خودم با خودم بحث کنم حالشو ببرم! :D

الان که فکر میکنم میبینم قشنگ P-Studio به ف*ک عظما رفت! :D
هاشینو اکثر نفرات اصلی رو با خودش برده استودیو جدید... مطمئناً این بازی میترکونه ولی نکته منفی اینجاست که پرسونا 6 رو کی میخواد بسازه!

حالا کل تیم ساخت و بزاریم کنار هم مهم نیست، مهم اینه که مطئمناً هیچکسی در حد هاشینو تو اتلاس دیگه نیست (حداقل در حال حاضر)...
حالا که هاشینو فول تایم رو این بازی جدید‌ه است یعنی یا خبری از پرسونا 6 تا 5-6 سال آینده نیست (که بنظرم روش خوبیه) یا اینکه چند نفر اصلی دیگه که موندن تو P-Studio احتمالاً بازی رو میسازن. (که مطمئناً همینطوره)
اُمیدوارم از توشون یه هاشینو دیگه در بیاد و همون کاری که هاشینو با سری کرد و زیر و روش کرده رو انجام بدن و پرسونا 6 یه شروع جدید برای سری باشه درست مثل P3. :D

از همین لحظه به صورت خود جوش هایپم برای پرسونا 6 زد بالا...
رد دادم کاملاً دیگه، خودم میدونم! :D

----------------------------------------------------------

آها، یه چیزه دیگم یادم رفت بگم... :D
اونم اینکه من خیلی بعید میدونم این الف مو قرمزه که دل مارو شدید برده شخصیت اصلی باشه.

دیروز بود فکر کنم که اعلام کردن نشون دادن این شخصیت دلیل بر این نیست که شخصیت اصلی بازیه...
یکجورایی نه این قضیه رو تایید کردن و نه رد کردن... ولی خب هممون میدونیم که وقتی همین اول کار این حرف و میزنن و به سرعت عکس العمل نشون میدن یعنی اینکه میخوان ملت فاز غلط برندارن و کاسه کوزشون و جمع کنن! :D

با توجه به نوع روابط تو سری پرسونا (Social Link) و روابط عاشقانه هم خیلی بعیده که اصلاً شخصیت اصلی دختر باشه، یعنی من مطمئنم که قهرمان اصلی داستان پسره.
البته درسته که بازی پرسونا نیست و ممکنه کاملاً متفاوت باشه ولی بعید میدونم سیستم رابطه‌ای شبیه به پرسونا نداشته باشه (یا یه همچین چیزایی)
Social Link و اینارو هم میشه با شخصیت دختر براحتی پیاده کرد ولی خب انجام اینکار توسط یه استودیو ژاپنی برای یه بازی AAA جدید از غیرممکن هم غیرممکن تره! :D

در کل اینکه بنظرم شخصیت اصلی پسره، فقط امیدوارم این پسر مو بلونده تو آرتی که نشون دادن نباشه (که احتمالاً هست) چون یکمقدار باقالی میزنه و بلوندم اصلاً خوشم نمیاد! :D
از یه کی تو فاز طراحی شخصیت اصلی P3 و P5 خیلی بیشتر استقبال میشه! :D

آخرین ویرایش:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
خب بعد از مدتها من یک هفته‌ای هست اومدم خونه، یکمقدار خودم با خودم بحث کنم حالشو ببرم! :D

الان که فکر میکنم میبینم قشنگ P-Studio به ف*ک عظما رفت! :D
هاشینو اکثر نفرات اصلی رو با خودش برده استودیو جدید... مطمئناً این بازی میترکونه ولی نکته منفی اینجاست که پرسونا 6 رو کی میخواد بسازه!

حالا کل تیم ساخت و بزاریم کنار هم مهم نیست، مهم اینه که مطئمناً هیچکسی در حد هاشینو تو اتلاس دیگه نیست (حداقل در حال حاضر)...
حالا که هاشینو فول تایم رو این بازی جدید‌ه است یعنی یا خبری از پرسونا 6 تا 5-6 سال آینده نیست (که بنظرم روش خوبیه) یا اینکه چند نفر اصلی دیگه که موندن تو P-Studio احتمالاً بازی رو میسازن. (که مطمئناً همینطوره)
اُمیدوارم از توشون یه هاشینو دیگه در بیاد و همون کاری که هاشینو با سری کرد و زیر و روش کرده رو انجام بدن و پرسونا 6 یه شروع جدید برای سری باشه درست مثل P3. :D

از همین لحظه به صورت خود جوش هایپم برای پرسونا 6 زد بالا...
رد دادم کاملاً دیگه، خودم میدونم! :D
این که Hashino تونست با پرسونا 3 یک فرمول کاملا جدیدی نسبت به نسخه ی قبلی بسازه،یک کار تحسین امیز بود.یک بازی ساخت اون موقع اصلا نمونش پیدا نمیشه.همین الانش هم خیلی کم پیدا میشه:D
این ایده که پرسونا 6 رو بدن به دست یکی دیگه کار خیلی خطریه.البته اگه این بحث در مورد نواوری کاملا جدید تو پرسونا 6 باشه،خود Hashino هم میتونه از پسش بر بیاد:D توی ساخت اولیه ی پرسونا 5،میخواستند تم بازی به جای «ازادی» در مورد «سفر در سراسر جهان» باشه.اگه این رو به عنوان تم بازی انتخاب میکردند،فرمول گیم پلی پرسونا 5 نسبت به پرسونا 3 و 4 کلی فرق میکرد:Dالبته به قول خودشون بعد از جریان سونامی تو ژاپن بی خیال این موضوع شدند.حالا این که چرا همچین چیزی باعث شد که بی خیال ایده بشند رو نگفتند.
اگه این تم رو برای بازی انتخاب میکردند،صد در صد بازی یک فرمول کاملا جدا برای بازی نسبت برای نسخه های قبلی میگرفتند.:D

حالا خود Hashino که داره روی این IP جدید کار می کنه،مسلما میتونه تجربه و ایده های بیشتری تو اینده به دست بیاره.احتمالا بعد از ساخت این بازی،Hashino بتونه اون ایده ی "سفر در سراسر جهان" رو تو پرسونا 6 عملی کنه:Dاگه هم این تم رو انتخاب نکردند،صد در صد یک چیز کامل جدید در حد همین تم برای پرسونا 6 انتخاب میکنند

البته من نگرانی تو این موردی ندارم که بازی رو بدند به دست یکی دیگه:D
تا اونجایی که میدونم جریان Studio Zero با P-Studio خیلی فرق داره
P-Studio به تیمی از ATLUS گفته میشد که روی پرسونا 3 و 4 و Catherine کار میکردند..یک جورایی مثل Team Maniax از ATLUSه که شامل کسایی هستش که روی سری Shin Megami Tensei کار میکنند.در کل P-Studio همون اعضای ATLUSه که روی پرسونا کار میکنند:D

Studio Zero جریانش فرق داره. این دفعه یک استدیوی هستش که با این که جز زیر مجموعه ی ATLUS هستش،یک استدیو تقریبا کاملا جدا از خود ATLUS هست.الان هم به خاطر همین این استریم رو زدند تا بتونند کارکنان مختلفی برای این شرکت جدید استخدام کنند:D
حتی اسم و شکل Studio Zero از ایده ی Fool Arcana الهام گرفته شده:D که مطمینا هم سری پرسونا و هم این IP جدیدشون باعث شده که بیان همچین اسمی برای استدیو انتخاب کنند:D

Studio-Zero-Logo.jpg

در کل من نگرانی ندارم به این که پرسونا 6 رو بدند به یک نفر دیگه:Dمطمینم اگه پرسونا 6 در دست ساخت باشه میدند به همون Studio Zero و Hashino:D

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
حالا خود Hashino که داره روی این IP جدید کار می کنه،مسلما میتونه تجربه و ایده های بیشتری تو اینده به دست بیاره.احتمالا بعد از ساخت این بازی،Hashino بتونه اون ایده ی "سفر در سراسر جهان" رو تو پرسونا 6 عملی کنه:Dاگه هم این تم رو انتخاب نکردند،صد در صد یک چیز کامل جدید در حد همین تم برای پرسونا 6 انتخاب میکنند
البته اون قضیه ی سفر رو فاینال فانتزی 15 پیاده کرد، بعید میدونم دوباره بره سمتش. خلاصه چون اون موقع میخواست دلیل نمیشه دوباره بره، با توجه به اینکه اتلوس هم عاشق تیمای جوونه و اصلا بعید نیست پرسونا رو بده یه تیم جدید! البته خب این فقط هاشینو نیست، مگورو و سوئجیما هستند، نصف تیم پرسونا الان رو این بازی جدید کار میکنن :D
ین مسئله رو هم در نظر بگیرید که این بازی مطمئناً مگاتن اصلی شرکت بعد از پرسونا 5 قراره باشه... همینا باعث میشه که انتشار بازی دربهترین شرایط بره برای 3 (محال) تا 5 (محتمل) سال آینده.
انصافا هیچ کدوم از بازی های هاشینو اینقدر زمان نبردن! پرسونا 4 رو که کمتر از دو سال ساختند، 5 هم یه سری اتفاقات افتاد که این همه ( یک سال و نیم ) با تاخیر اومد. کاترین رو هم باز 2 و خورده ای ساله درست کردند. به نظر من همون 3 سال دیگه میاد اگه باز خراب کاری نشه!
پ.ن موسیقی عف عف 15 عجب چیزیه :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
رفقا استور امارات خفن تخفیف زده و خوشبختانه اکثر عناوین j هم توشه.

من خودم 3 تا زدم قیمت ها هم حول 18 دلاره!!!
خلاصه از دست ندید که 179 تا بازی تو لیست تخفیف ها هستن!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
دوستان Season Passه بازی Disgaea 5 ارزش خرید داره؟ تخفیف خورده شده 10 پوند! چقدر مدت زمان گیم پلی اضافه میکنه؟ یه سری ماموریت ظاهرا اضافه میشه ولی نمیدونم ارزش داره یا نه؟! تشکر از راهنمایی!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اطلاعات جدیدی از Expansion بعدی FF XIV اومده ملت دارن گریه میکنن از خوشحالی :D

اینجا که ملت دیوانن XIV رو از نزدیک هم ندیدن بعد میگن SE نمیتونه FF درست و حسابی بسازه بعد ملت تو همه فرومای درست و حسابی خارجی دارن از خوشحالی سکته میکنن :D

Raid جدید 24 نفره که با Omega Weapon میجنگیم

میتونیم شنا کنیم و شهر های زیر آب وجود داره

کلاس جدید هم همونطور که شایعه ها گفته بودن Red Mageئه که جز DPS حسابش کردن و هم Long Rangeئه (White Magic - Black Magic) هم Short Rangeئه (Rapier)

خلاصه اینکه آماده باشیم تا خفن ترین و OP ترین کلاس بازی رو تجربش کنیم :D

البته گفتن چندتا کلاس جدید داریم که بقیه رو بعدا معرفی میکنن ولی من نگران شدم الان :< آخه من برا DPS سامورایی میخواستم :<

اکسپنشن هم 20 جون میاد

تم اصلی آهنگ Stormblood رو هم Uematsu میسازه

یه Raid جدید 24 نفره دیگه هم معرفی کردن . . . . . . که . . . . . میریم Ivalice :(( فاک :(( اینو دیگه عشاق FF مخصوصا Tactics و XII باید راحت بشناسن T^T

برای عکس ها برین اینجا:

Final Fantasy XIV: Stormblood Official Screenshots and Art Show Red Mage, Swimming, Lakshmi and More

برین از زمین و زمان و خدا بترسید که میگین SE فلان و این حرفا :D اینا دارن با XIV میترکونن دیگه از این بهتر هیچی نمیشه از SE انتظار داشت :D البته هرکی XIV بازی میکنه FF فن نیست و از XIII شروع کرده پس هیچی XD

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
دوستان Season Passه بازی Disgaea 5 ارزش خرید داره؟ تخفیف خورده شده 10 پوند! چقدر مدت زمان گیم پلی اضافه میکنه؟ یه سری ماموریت ظاهرا اضافه میشه ولی نمیدونم ارزش داره یا نه؟! تشکر از راهنمایی!

بستگی داره، سیزن پس بازی برای من نوعی که فن سری امو بعد تموم کردن استوری میشینم 200 ساعت اصافه بازی میکنم خیلی جذابه چون کرکترای قدیمی سری Disgaea + یه سری کرکتر از بازیای معروف Nis به پارتی اضافه میکنه و میتونی ساعت ها باهاشون بازی کنی (خیلی میارزه) ولی اگه میخوای استوری های سیزن پسو بری فقط نه؛ چون خیلی کوتاهه و فقط چند تا چپتر اضافه میکنه که سریع تموم میشن و اگه کرکترای استوری هارو نشناسی جذابیتش خیلی کمه و دیالوگاشون برات بی معنیه. (البته اگه فن دیزگایا نباشی ولی بخوای ادامه بدی و با کرکترایی که میده بازی کنی بازم جذابه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر