طرفداران ژانر JRPG

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام. به به. یه تاپیک به قول بچه‌ها جواهر. آقا پست‌هاتون رو خوندم و حسابی کیف کردم که گیمر‌ها JRPG باز هم داریم. من خودم واقعیتش این سبک رو تا همین اواخر دنبالش نبودم. ولی بعد از Persona5 خیلی حال کردم. در حال حاضرم هر وقت فرصت می‌شه Fire emblem Three houses بازی می‌کنم. اگه نینتندو سوئیچ دارین. این جواهر رو از دست ندین که یه جور ترکیب گیم آف تروز+ هری پاتر + پرسونا هست.
119972

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
میگم کسی Digimon Story Cyber Sleuth رو که تازه اومده رو بازی کرده؟ من خودم اصلاً اهل دیجیمون نیست و حتی فرق دیجیمون رو از پوکمون نمیدونم:D ولی گفتم اگه کسی بازی کرده و خوب بوده تا منم بزارمش توی لیستم:D

• Like
Reactions: AMIN-1399F

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
میگم کسی Digimon Story Cyber Sleuth رو که تازه اومده رو بازی کرده؟ من خودم اصلاً اهل دیجیمون نیست و حتی فرق دیجیمون رو از پوکمون نمیدونم:D ولی گفتم اگه کسی بازی کرده و خوب بوده تا منم بزارمش توی لیستم:D
اگه مفتیه ، بازی کن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
یک جوری از Danganronpa تعریف کردین، گفتم برم تو این حراج هالووین بزنم تو گوشش.
با اینکه رو استیم بمراتب میتونم ارزونتر بخرم ولی دلم نمیاد میخوام فقط رو ویتا بازی کنم.

چه حراج مسخره ای،رفتم دیدم جزو لیست نیست:-w
برای چی فقط یکسری از بازیها تخفیف میخوره؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
دانگان 2 و من قاتل های چپترهای یک و سه رو با توجه به مدارک قبل از تریال شناسایی کردم>:) البته نسبت به شماره اول خیلی پرونده ها پیچیده تر شدن و مخصوصاً پرونده دوم که به عقل جن هم نمیرسید. خدا رو هم شکر میکنم که قبلاً هیچ علاقه ای به دانگان نداشتم و برای همینم الان با ذهن پاک پاک دارم بازی میکنم (حتی عکس هاش رو هم توی اینترنت سرچ نکردم).

پ.ن: شیطونه میگه یه هفته مرخصی بگیرم و یه سره تمومش کنم:-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

من رو PS4 قبلا بازی کردم و خیلی خوشم اومد

داستان نداره

شخصیت پردازی نداره

ولی گیم پلیش رو خیلیییی دوست داشتم خود Mastemon می‌ارزه به کل پوکمون ها و شر و ورایی که ملت الکی میخرن D:

Vagabond

کاربر سایت
Oct 21, 2019
137
سلام دوستان من یک چند وقتیه با بازی های jrpg آشنا شدم و با تجربه دو سه تاشون حسابی تشنه این بازی ها شدم چند تا مجموعه خفن معرفی می کنید برای یک تازه کار؟:D(مهم نیست قدیمی باشه یا جدید چون زیاد به گرافیک اهمیت نمیدم..)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
سلام دوستان من یک چند وقتیه با بازی های jrpg آشنا شدم و با تجربه دو سه تاشون حسابی تشنه این بازی ها شدم چند تا مجموعه خفن معرفی می کنید برای یک تازه کار؟:D(مهم نیست قدیمی باشه یا جدید چون زیاد به گرافیک اهمیت نمیدم..)
کاش میگفتی چیا بازی کردی؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
به شخصه پوکمون رو بیشتر از دیجیمون دوست دارم، دنیا و فضاش خیلی دلبازتره واسم
ولی دور اطرافیام بیشتر دیجیمون دوست دارند

فاز پوکمون ناجور به دیجیمون فرق داره... از استایل طراحی تا نحوه پیش روی و سیستم مبارزات و...
پوکمون جدید (تیزی-سپری) گفتن که میخوان بخش Competitive بازی رو یه ارتقا اساسی بدن که شدیدا اون جور خوف میشه
در کل باید دید پوکمون جدیده چی میشه، پیش نمایش ها ... که نه... first impression های مثبتی داشت کلا (برخلاف جو منفی تبلیغاتی اش)
حالا نظراتشون کلا حول ابتدای بازی بود، دوست دارم بدونم کل بازی رو چطور درآوردن چون ظاهرا S/M حسابی از اواسط تا اواخرش خسته کننده می شد

• Like
Reactions: END_BOY

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بچه‌ها، یه نفر که طرفدار پوکیمون هست، به من توضیح بده که دقیقاً جذابیت این بازی از کجا شروع میشه. من الان پوکیمون لتس گو سویچ رو دارم و هرچی می‌رم جلو فقط با دشمن‌ها تکراری روبرو می‌شم و همه رو هم بدون دردسر می‌کشم. داستانی هم که وجود نداره. فقط هی مبارزه و راه رفتن هست. یعنی واقعا موضوع این بازی این بوده که این‌قدر طرفدار داره یا من نمی‌دونم چطور باید بازی کنم.

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
بچه‌ها، یه نفر که طرفدار پوکیمون هست، به من توضیح بده که دقیقاً جذابیت این بازی از کجا شروع میشه. من الان پوکیمون لتس گو سویچ رو دارم و هرچی می‌رم جلو فقط با دشمن‌ها تکراری روبرو می‌شم و همه رو هم بدون دردسر می‌کشم. داستانی هم که وجود نداره. فقط هی مبارزه و راه رفتن هست. یعنی واقعا موضوع این بازی این بوده که این‌قدر طرفدار داره یا من نمی‌دونم چطور باید بازی کنم.

اون بازی ریمیک یه بازی گیم بوی ـه... کام آن... چه انتظاری داری
اصل حال اون بازی به جمع کردن 150 و خورده ای پوکمون شه

• Like

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
خب دانگانرونپا 2 هم تموم شد. اول از همه بگم که داستان عالی بود و توئیست های خیلی خوبی داشت. بعدش هم از ناگیتو خیلی خوشم اومد (NO HOMO) و خیلی قشنگ رفت توی لیست شخصیت های محبوبم. و در آخر پیش به سوی Ultimate Despair Girls >:)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خب دانگانرونپا 2 هم تموم شد. اول از همه بگم که داستان عالی بود و توئیست های خیلی خوبی داشت. بعدش هم از ناگیتو خیلی خوشم اومد (NO HOMO) و خیلی قشنگ رفت توی لیست شخصیت های محبوبم. و در آخر پیش به سوی Ultimate Despair Girls >:)

غیر از این میشد جای تعجب داشت D:

شک دارم D:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
به قول یکی از بچه های اینجا ناگیتو انقدر شخصیتش خوبه که به هیچ عنوان از قبل کار شده نیست و بیشتر مثل یه اشتباه از سمت سازنده هاست چون هیچکس نمیتونه همچین شخصیت معرکه ای رو با فکر و این چیزا خلق کنه D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر