طرفداران ژانر JRPG

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@AsaraymA

اوف دمت گرم آریا توضیحاتت وحشتناک هایپم کرد :x اصلا نمیدونستم Trails in the Sky برای PC هم اومده! ایول درجا میرم تو کارش پس :D متاسفانه فعلا بودجه خریدشون رو ندارم ولی خب ایشالا سر Cold Steel های بعدی جبران میکنم :D

فقط آریا از اونجایی که میگن داستان Sky با Cold Steel تقریبا در کنار هم اتفاق میوفته، مشکلی پیش نمیاد اگه قبل از Cold Steel 2 نسخه دوم Sky رو رفته باشم؟

راستی آریا، این بازیه Tokyo Xanadu جریانش چیه؟ توی گوگل سرچش کردم این خبر رو برام آورد:
Tokyo Xanadu introduces homeroom teacher cousin, Other World Xiphone app - Gematsu

عزیز دل من Towa توی این بازی چکار میکنه؟ :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
@Safety & Peace

راستی اگه میخوای با داستان خوب که Baseش همون جریانات کریستال و L'cie و ایناست بازی کنی حتما Type-0 رو امتحان کن :D

من فن شدید T-0 هستم و همه جوره طرفداریش رو میکنم :D

T-0 رو تاباتا ساخته همینی که داره XV رو هم میسازه

اول بگم همه اینایی که میگم رو برا یه بازی شونصد سال پیش که برا PSP اومده تصور کن اونم بازی که شماره دار اصلی نیست و نسخه فرعیه

گیم پلی بازی برا زمان خودش و رو PSP عالی بود :D اکشن بود و اصلا نوبتی نیست و شما 14 تا شخصیت داری که هرکدوم اینا کاملا باهم فرق دارن گیم پلیشون و اصلا شبیه هم نیستن و هرکدومشون سلاح متفاوتی دارن واقعا حس مهم بودن انتخاب اعضای پارتیت رو تو این بازی درک میکنی :D

از نظر شخصیت پردازی هم 14 تا شخصیت داری که نه تنها تو گیم پلی بلکه از نظر شخصیتی هم کاملا متفاوتن :D عاشق یه سریاشون میشی :D یا مثل من عاشق احمق بودن Jack و دوست داشتنی بودن Ace میشی یا عاشق Cool بودن King و Sice میشی XD

از نظر داستانی مادر بگرید یعنی حرف نداره. اول از همه بگم امکان نداره داستان کامل بازی رو دفعه اول متوجه بشی :D داستان خیلی غنی و پیچیده ای داره که برا فهمش باید 3 بار بری بار اول میری چیزای جزئی داستان رو متوجه میشی بار دوم یه سری ماموریتای جدید به بازی اضافه میشه که توشون cutscene های متفاوتی داره نسبت به اونچیزی که دفعه اول بازی کردی و داستان رو از یه دید دیگه میبینی و این دفعه فکت میوفته زمین و میفهمی یه سری حرفایی که اینا دفعه اول میزدن و متوجه نمیشدی و این دفعه متوجه میشی و موی بدنت مور مور میشه :D

دفعه سوم هم یه سری چیزای دیگه اضافه میشه XDDDD مثل مبارزه کامل با Gilgamesh

بعدشم من پایانی Epic تر Perfect تر غم انگیز تر از پایان Type-0 ندیدم :( تاحالا میتونم بگم 7-8 بار پایانش رو دیدم (بلکه هم بیشتر) و هربار اشکم درومده :( یعنی فوق العادست
برا همینه همه نگرانن نکنه سر پایان XV هممون سر به بیابون بزاریم و تو تنهایی و غم بمیریم :D چون تاباتا رو T-0 و Crisis Core کار کرده که جفتشون اشکت رو در میارن و بیشرف تو این کار حرفه ایه :(

شاید گرافیک منسوخ شدش اذیتت کنه (که بعید میدونم :D )

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
@AsaraymA
فقط آریا از اونجایی که میگن داستان Sky با Cold Steel تقریبا در کنار هم اتفاق میوفته، مشکلی پیش نمیاد اگه قبل از Cold Steel 2 نسخه دوم Sky رو رفته باشم؟

راستی آریا، این بازیه Tokyo Xanadu جریانش چیه؟ توی گوگل سرچش کردم این خبر رو برام آورد:
Tokyo Xanadu introduces homeroom teacher cousin, Other World Xiphone app - Gematsu

عزیز دل من Towa توی این بازی چکار میکنه؟ :D

هر دو سری Sky و Cold Steel تو یه یونیورس هستن ولی اصلاً بهم ربطی ندارن، برای اینکه اسپویل نشه چیزی نمیگم ولی اینو بدون که کاملاً متفاوتن و مهم نیست اول کدومو بازی کنی.
فقط تو هر سری باید ترتیب رو رعایت کنی (تو هم که استاده رفتن سراغه شماره دوم بازیهایی!! :D)

Tokyo Xanadu جدیدترین بازی از سری Xanadu است که کاملاً مستقله و ربطی به شماره‌های قبلی نداره.
قرار بوده و هست که این بازی بشه پرسونای جدید (سیستم کلی بازی و مدرسه و این حرفا)، گویا تو رسیدن به این مسئله خیلی نزدیک هم شده و کاملاً تو ژاپن ترکونده.
تو بازیهای فالکوم اصولاً شخصیت مهمان از بازیهای دیگه زیاد میبینی، حالا یا دقیقاً خودشون یا کرکترهایی که کپی/پیست اونها هستن. :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یه نکته رو ذکر کنم .. در اینکه وانیل رو اعصاب بود هیچ شکی نیست ... با اینکه من اینطور شخصیت ها خوشم میاد .. مثل نامی و ساکورا و لوسی و غیره هم .....
اما اصلا موافق نیستم شخصیت پردازیش ضعیف بوده باشه... اگه داستان رو متوجه شده باشیم ... اگه بیس و مبنای داستان براساس فال سی ها و حول محور خلق کوکون و سکرفایس کردن انسان ها برای فرا خواندن خالق بوده باشه ... روایت داستان کاملا حول محور وانیل بود .. یعنی هر اتفاقی که افتاد و همه کارکتر هایی که دور هم جمع شدن یه ارتباطی با وانیل پیدا میکرد . داستان هم که خودش و فنگ ختم به خیر کردن ...
به نظر من اگه فنگ شخصیت اصلی می شد و داستان از چند صد سال قبل و شروع نزاع بین انسان ها و خلق کوکون شروع میشد میشد و بعد تا اونجایی که تموم شد ادامه پیدا میکرد ... به نظرم میتونستن داستان رو نجات بدن و یه حال و هوای حماسی مثل دوازده بهش بدن ... از طرفی لایتینگ هم با نبودن در جایگاه اصلی این همه هجمه بهش نبود

آخرین ویرایش:

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
عجب جوی شده اینجا، چقدر گل و بلبله :D
توی یک روز 4 صفحه رفته، وال به حال بعد E3 که کلی خبر هم سرازیر میشه :D

من که خیلی توی جو بازیهای JRPG نیستم، و فقط در حال بازی کردن T-0 هستم که خیلی حال میده. پرسونا 3 رو هم یک مدت با امولاتور روی PC میرفتم که انقدر هنگ میکرد و از بازی میوفتادم بیرون ولش کردم و منتظر شماره 5 هستم دیگه.

Ni No Kuni هم بدجور دوست دارم بازیش کنم، روی PS3 هم دارمش، ولی نامرد برای من انقدر سخته هنوز تو کفش موندم، بعدا باید درست درمون برم سراغش :D

فعلا هم جو گرفتم Trails in the Sky رو برم دانلود کنم بازی کنم :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
هر دو سری Sky و Cold Steel تو یه یونیورس هستن ولی اصلاً بهم ربطی ندارن، برای اینکه اسپویل نشه چیزی نمیگم ولی اینو بدون که کاملاً متفاوتن و مهم نیست اول کدومو بازی کنی.
فقط تو هر سری باید ترتیب رو رعایت کنی (تو هم که استاده رفتن سراغه شماره دوم بازیهایی!! :D)

Tokyo Xanadu جدیدترین بازی از سری Xanadu است که کاملاً مستقله و ربطی به شماره‌های قبلی نداره.
قرار بوده و هست که این بازی بشه پرسونای جدید (سیستم کلی بازی و مدرسه و این حرفا)، گویا تو رسیدن به این مسئله خیلی نزدیک هم شده و کاملاً تو ژاپن ترکونده.
تو بازیهای فالکوم اصولاً شخصیت مهمان از بازیهای دیگه زیاد میبینی، حالا یا دقیقاً خودشون یا کرکترهایی که کپی/پیست اونها هستن. :D
تو از کجا میدونی؟ x_x:D
ولی نه منظورم این بود که مشکلی پیش نمیاد اگه بعد از تموم کردن CS تا اومدن CS II برم دو نسخه Sky رو بازی کنم که خب خوشبختانه گفتی نه :D

عجب! این مقایسه با پرسونات خیلی جذبم کرد. فقط حیف که انحصاری Vita است و حیف که نسخه غربی نداره. دیگه کم کم دارم به این نتیجه میرسم که اول از همه باید برم زبون ژاپنی یاد بگیرم، بعدش هم در اولین فرصت یه کنسول دستی (ترجیحا Vita) برای خودم جور کنم :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
تو از کجا میدونی؟ x_x:D
ولی نه منظورم این بود که مشکلی پیش نمیاد اگه بعد از تموم کردن CS تا اومدن CS II برم دو نسخه Sky رو بازی کنم که خب خوشبختانه گفتی نه :D

عجب! این مقایسه با پرسونات خیلی جذبم کرد. فقط حیف که انحصاری Vita است و حیف که نسخه غربی نداره. دیگه کم کم دارم به این نتیجه میرسم که اول از همه باید برم زبون ژاپنی یاد بگیرم، بعدش هم در اولین فرصت یه کنسول دستی (ترجیحا Vita) برای خودم جور کنم :D

دستت خیلی وقته برای ما رو شده اخوی...!:>:D
جریان کلوب یادته که... اون شاهکاری که سر Atelier زدی و رفته بودی از شماره وسط شروع کرده بودی تازه شاکی‌ام بودی! :D

کنسولهای دستی قشنگ بهشت JRPGان... PSP که فوق‌العاده بود و کتابخونه بازیهاش خیلی تخیلی بود... تو زمینه JRPG رو دست نداره و هیچ کنسولی حتی بهش نزدیکم نمیشه.
ویتام که قعلاً ترکونده و برای طرفدارهای سبک جزو واجباته... البته PS4 چون خیلی فروش رفته اکثر بازی‌های جدید دارن برای اونم تایید میشن و یکجورایی جای PS3رو داره میگیره.

ولی درکل هیچی نمیتونه جای RPG بازی کردن رو کنسول دستی رو بگیره... اون روزی که دیگه خبری از کنسولهای دستی نباشه من دق میکنم احتمالاً. :(

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
راستی تا یادم نرفته و بحث های جدید باز نشده من یک ایده بدم :D

خیلی از دوستان کلا بازی JRPG بازی نکردن، یا خاستن هم بازی کنن دیگه خیلی ژاپنی بوده یا سخت بوده نتونستن باهاش ارتباط برقرار کنن. دوستان بیان همه با هم چنتا بازی برای تازه کارا اسم ببرن و معرفی کنن. بازیهایی که افراد جدید راحت با اون بازی JRPG بتونن ارتباط برقرار کنن و برای شروع هم راحت باشه. البته برای کنسول WIIU هم نباشه که 90% بچه ها نداشته باشن. برای PC یا PS3 و PS4 الان بهترینان چون بیشتری ها اینا رو دارن. اینجوری افراد جدیدی میتونن JRPG بازی کنن.

بعد تازه اسم و معرفیشون رو هم میتونید لینک بدید توی پست اول تا در آینده هم همه راحت باشن :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
راستی تا یادم نرفته و بحث های جدید باز نشده من یک ایده بدم :D

خیلی از دوستان کلا بازی JRPG بازی نکردن، یا خاستن هم بازی کنن دیگه خیلی ژاپنی بوده یا سخت بوده نتونستن باهاش ارتباط برقرار کنن. دوستان بیان همه با هم چنتا بازی برای تازه کارا اسم ببرن و معرفی کنن. بازیهایی که افراد جدید راحت با اون بازی JRPG بتونن ارتباط برقرار کنن و برای شروع هم راحت باشه. البته برای کنسول WIIU هم نباشه که 90% بچه ها نداشته باشن. برای PC یا PS3 و PS4 الان بهترینان چون بیشتری ها اینا رو دارن. اینجوری افراد جدیدی میتونن JRPG بازی کنن.

بعد تازه اسم و معرفیشون رو هم میتونید لینک بدید توی پست اول تا در آینده هم همه راحت باشن :D

من بازی خاصی یه ذهنم نمیرسه چون همه jrpg ها برای افراد نا وارد به شدت سختن ... بیشترین چیزی که نیاز داری اینه که حوصله داشته باشی و قبل هر پیشروی کلی لول اپ کنی و این شکلی میبینی بازی نه تنها سخت نیست و اگه اور پاور هم بشی بازی اسون هم میشه. ... Jrpg یعنی صبر و حوصله برای قوی تر کردن شخصیتت ...
همون ni no kunu .. یا پرسونا ۴ یا فاینال فانتزی ۱۰ خیلی خوبن

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
این بازی هیچیش شبیه سری اصلی FF نیست، همه جاش مشکل داره از داستان و روایت داستان افتضاح تا گیم پلی افتضاح اش
تا 20-30 ساعت اول که کلا نمی تونی تکون بخوری، خطی تا خرخره
یک جاهاییش مثل Summon ها که کلا فحشه :|

کلا اگه FF های قبلی به خصوص X و VII رو بازی کرده باشی یا حتی XII، امکان نداره به XIII بگی FF اصلی، با ارفاق در حد Spin-off اه اونم خودش و XIII-2، وگرنه Lightning Returns که کلا شوته

اینطور که شما گفتی شبیه نیست گیمپلی و...
احتمالا ریمیک و xv رو اصلا نمی خواید بازی کنید؟ چون گیمپلی دیگه مثل گذشته نیست!!!!!!!
پس همینجا بزار خیالت رو راحت کنم:D
هیجوقت دیگه فاینال های شماره دار قرار نیست نوبتی ساخته بشن... این از واقعیت اول:D
و یه واقعیت دیگه ای هم هستش اینه بازی از این به بعد هر چه بیشتر به سمت غربی شدن پیش خواهد رفت از شخصیت ها بگیرید تا...:D
مثلا همین شعار معروف ورسوس هم دیگه مختص xv نخواهد بود و اثراتشو تو نسخه های اصلی بعدی هم خواهیم دید پس فکر نکید xv میاد و میره و قراره 16و... همون سنتی سنتی باشن;)
دیگه اون زمان گذشت که بازار هدف اینا شرق بود...:D (بازار طوری شده که ارزو می کنن xv تو ژاپن یک میلیون بفروشه و تو غرب 6-7 میلیون...)
من و خیلی های دیگه استقبال خواهیم کرد از راهی که تاباتا و نومورا دارن میرن>:) ولی از الان چند سال بعد رو می بینم که چه فحش هایی قراره بعضی از دوستان به اسکوئر تقدیم کنند:))

در اخر xiii عنوان اصلا بدی هم نبود یه عنوان خیلی خوب بود یعنی کسی رو ندیدم بگم بازی کن و بازی کرده باشه و بیاد بد بگه... حتی کسایی رو هم که اصلا ff باز نبودن پاشون رو به این سری باز کرد حداقل من خودم سه چهار تا از دوستام رو اینطوری فاینال باز کردم:D در کل راحت می تونست مثل بقیه شاهکار بشه که برخی عوامل نزاشت:D
تمام نسخه های شماره دار فاینال هم خوب بودن و این روند با هر کس دیگه ای هم که کارگردان بشه ادامه خواهد یافت...
و نیازی هم حالا حالاها به ناجی اصلا نداره:>;)
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
ممنون از ایجاد تاپیک:D
برای منی که بین شرقی باز بودن و غربی باز بودن گیر کردم خیلی کمک شایانی میشه:D
با اینکه همیشه سعی می کنم اخبار رو دنبال کنم ولی نمی دونم چرا تا کسی از نزدیکان نگه فلان jrpg رو بازی کن سمتش نمیرم...:D

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
خوب منم یه چیزی بگم که بزرگ ترین خوشهالیم اینه که فینالای 7رمیک و همین 12 دارن میان و این بازی ها باعث میشن بچهای که بازیشون نکردن اوج لذت فینالو درک کنن و بدونن توی این دنیای شلوغ بازی های RPG چرا فینال مثل جواهری میدرخشه .
حالا که صحبتش شد منم نظرمو در مورد فینال 13 بگم اونم اینکه تمام مشکلات این بازی در یک چیز خلاصه میشه و اونم 13بودن بازی.
همیشه از هموش شماره های 9و10میدونستم که ممکنه نحسی 13 این فینالو میگیره

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دستت خیلی وقته برای ما رو شده اخوی...!:>:D
جریان کلوب یادته که... اون شاهکاری که سر Atelier زدی و رفته بودی از شماره وسط شروع کرده بودی تازه شاکی‌ام بودی! :D

کنسولهای دستی قشنگ بهشت JRPGان... PSP که فوق‌العاده بود و کتابخونه بازیهاش خیلی تخیلی بود... تو زمینه JRPG رو دست نداره و هیچ کنسولی حتی بهش نزدیکم نمیشه.
ویتام که قعلاً ترکونده و برای طرفدارهای سبک جزو واجباته... البته PS4 چون خیلی فروش رفته اکثر بازی‌های جدید دارن برای اونم تایید میشن و یکجورایی جای PS3رو داره میگیره.

ولی درکل هیچی نمیتونه جای RPG بازی کردن رو کنسول دستی رو بگیره... اون روزی که دیگه خبری از کنسولهای دستی نباشه من دق میکنم احتمالاً. :(
اوه اوه اصلا اون رو یادم نبود :sweatsmile: البته سر Atelier بیشتر بخاطر اینکه خیلی Craft Heavy بود ازش خوشم نیومد و بعید میدونم اگه از یه نسخه درست و حسابی هم شروع می‌کردم نظرم نسبت بهش تغییر می‌کرد :-" ولی آره در این زمینه یکم سابقه‌ام خرابه هست، مثلا FF XIII هم از XIII-2 شروع کردم و بعد رفتم Lighting Returns و کلا یکش رو بازی نکردم :sweatsmile: البته خیالت راحت Trails رو درست بازی می‌کنم :-" :D

آره دقیقا. زمان PSP من هنوز به راه راست JRPG هدایت نشده بودم ولی خب این چند ساله هر JRPG جالبی که معرفی میشه یا انحصاری ویتاست یا اینکه برای ویتا هم میاد. من هنوز اون ضربه وحشتناکی که بعد از معرفی Freedom Wars خوردم رو فراموش نکردم =(( :D البته من برعکس تو ترجیح میدم روی TV بازی کنم و به قولی Couch Gaming رو بیشتر دوست دارم ولی خب در مواقع مورد نیاز به Handheld یا PC هم رو میارم :D اما خب در کل به نظرم خرید یه ویتا برام واجبه و باید بزارمش توی لیست.
===
راستی اون Drama CD رو هم دیدم/شنیدم. یعنی رسما Chapter 7 رو برداشته بودن گذاشته بودن اونجا :relaxed: باز خدا رو شکر که یکی ترجمه‌اش کرده بود و بی‌نصیب نموندیم :D دوباره شدیدا توصیه می‌کنم اگه دوستان برنامه دارن Trails of Cold Steel رو برن حتما بعد از تموم کردن Chapter 6 این Drama CD رو ببینند و بعد بازی رو ادامه بدن.

پ.ن: Trails in the Sky هم هر دو نسخه‌اش دانلود شد :-" حالا فقط باید ببینم بعد از Cold Steel اول این رو برم بهتره یا اینکه Danganronpa 2 رو برم تا یه تنوعی ایجاد بشه و بعد برگردم سروقت سری Tails؟ همممم... :D

Edit: قبلا نسخه یک Danganronpa رو بازی کردما! باز فکر نکنی دارم از ۲ شروع میکنم :sweatsmile::tearsofjoy:

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
خوب منم یه چیزی بگم که بزرگ ترین خوشهالیم اینه که فینالای 7رمیک و همین 12 دارن میان و این بازی ها باعث میشن بچهای که بازیشون نکردن اوج لذت فینالو درک کنن و بدونن توی این دنیای شلوغ بازی های RPG چرا فینال مثل جواهری میدرخشه .
حالا که صحبتش شد منم نظرمو در مورد فینال 13 بگم اونم اینکه تمام مشکلات این بازی در یک چیز خلاصه میشه و اونم 13بودن بازی.
همیشه از هموش شماره های 9و10میدونستم که ممکنه نحسی 13 این فینالو میگیره

حالا حرف از ریمیک و 12 زدی
یه چی بزار بگم:D
12 که بحثش جداست میاد تا یه پولی به جیب بزنه اسکوئر
ولی ریمیک عنوانی خواهد بود محکوم به شکست :D برای حرفامم استدلال دارم
خیلی ها فکر می کنن xv مقدمه ای هست با سبک خودش برای ریمیک که این یک باور غلط هست اصلا بودجه این دو تا قابل مقایسه نیست:D
من خودم به شخصه انتظار اینو داشتم بازی یک ریبوت باشه تا ریمیک که اینم به چند دلیل انجام نشد:1-همون قضیه بودجه مطرح بود2-وقتی یه بازی ریبوت میشه کیفیتش خوب باشه بهش به چشم یک بازی جدید نگاه می کنن و یجوری از گردنشون وا می کنن که مقایسه بشه با نسخه اصلی و اگه کیفیت قابل قبولی داشته باشه راحت می تونست برای xv خطری بشه:D و این دقیقا چیزی هست که اسکوئر اصلا دوست نداره. شاید اسکوئر به داشتن عنوانی مثل vii بباله ولی خودشم فهمیده دیگه بعد 20 سال دارن یجوری همه بازی هاش میرن زیر سایه نسخه 7... برای همینم هست همش اعلام می کنه تلاش ما برای ساخت بهترین نسخه هست با نسخه 15... بعد اگه ریبوت می شد راحت تو یه بلوری می توست عرضه بشه و اسکوئر رو هر کسی بشناسه می دونه طمع کار خوبی هست:D دیگه نمی تونست فقط یه بازی رو تو سه نسخه که احتمالا 60 دلاری هم باشن تو پاچه ملت بکنه:D دقت کنید دوستان فقط قراره داستان نسخه اصلی رو پوشش بده و اگه هر نسخه عرضه بشه تو این بازار که هر روز عناوین نقش افرینی عرضه میشن نتونه اندازه اونا گیمپلی داشته باشه و سرگرم کنه به خاطر قیمت منتقدین حمله می کنن بهش:D قرار نیست که هر نسخش گیمپلیش از یه عنوان اکشن بیشتر باشه...:D باید اندازه برترین عناوین نقش افرینی سرگرم کنه که من فکر نمی کنم اینطوری بشه... در مورد اینکه خود بازی اصلی هم چند دیسکی بودن باید بگم درسته زمانه تغییر کرده ولی ایا سازنده ها هم عوض شدن؟ بله در نسل 5 عناوین چند دیسکی هم کم نداشتیم ولی سازنده ها دیگه قانع شدن به همین یه بلوری؟ اونوقت فکر نمی کنید این تناقض باشه با خیلی از بازی های بزرگی که این 10 ساله عرضه شدن روی بلوری؟ در واقع اسکوئر با ریمیک می خوان با یه تیر دو نشون بزنه هم تا می تونه مردم رو تیغ بزنه هم بگه واقعا دیگه فاینال خلاصه نشده تو نسخه هفتم...
بعدم ظاهرا cg انچنانی نخواهد داشت و کات سین ها همه با خود موتور ساخته خواهد شد...
و بالاترم فرزاد اشاره کرد به حضور کیتاسه و دخالتاش تو کار توریاما
والا الانم نومورا همچین همه کاره نیست بیشتر از نومورا خود کیتاسه مصاحبه کرده... و خودم حس می کنم نومورا خودش از خداش بود که یک ریبوت بسازه تا ریمیک:D یک عنوان کاملا نسل 8. امان از بعضی سیاست ها و کمبود بودجه که مانع اینکار شد:(
کاش نومورا خودش xv رو می ساخت و ریمیک رو می دادن به ناجی چون خوب بلده با بودجه کم عنوان درجه یک بسازه:))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
@noctis-sm3

در مورد پست اولت یه حس بدی بهم میده ... که جوری عنوان شده که عناوین قبلی همه بولشت بوده و ۱۵ قراره ناجی باشه و از این به بعد دیگه اون چرندیات رو نداریم و علایق ژاپنی ها هم بخوره تو سرشون ... واگه دیگه اونجا هم نفروشه مهم نیست و مهم غربی ها هستن و سلیقه اونها ... که یه جورایی مورد پسند شما هم هست نسبت به اون استایل ژاپنی مسخره ...
اسکوار مخاطب داره و یه فن بیس ببزرگ پشت atb و tb و کلا المان های jrpg قرار داره .. اگه اسکوار نخواد به صدای این مخاطبین جواب بده ... یکی دیگه این کار رو میکنه ... همون طور که اتلوس و سگا و نامکو دارن این کار رو میکنن و فقط کسی که ضرر میکنه اسکواره ... ولی بر خلاف شما که البته سلیقه شخصی رو خیلی ارجحیت دادید به واقعیت فکر نمیکنم اسکوار این قدر احمق باشه ... همین الانشم داره تقلا میکنه jrpg فن ها رو راضی نگه داره با ریمیک و ریمستر و اسپین اف ... از نظر شما اگه ۱۲ یه چیز اشغاله که بزای خالی کردن جیب ملت میده بیرون ... خبر انتشارش برای من ارزشمند تر از هر مگا تنی بود که قرار تو e3 معرفی بشه ... و دقیقا این حرف رو به خودم زدم ... اسکوار هر اشغالی تو هر سبکی میخواد بسازه ... تا وقتی منو اینطوری راضی نگه داره ... اهمیتی نداره ... و فقط باید ببینیم در اینده چی پیش میاد ... مطمینا اسکوار این فن بیس عظیم رو که در بین این همه بازی اکشن و خشن و هیجان انگیز با مولتی پلیر این سبک و سری ff رو طی این سال ها رها نکردن ... نمیتونه نادیده بگیره ...
و یه نکته دیگه اینکه اگه اسکوار فکر میکنه نبود پارتی و کارکتر مونث تو تو تمام نسخ اینده هم جواب میده ... باید بگم حتی اونایی که رولت روسی بازی میکنن جرات همچین قماری رو ندارن
اینده همه چیز رو مشخص میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر