شورای حل اختلاف

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Rating - 100%
24   0   0
درود به تمام کاربران بازیسنتر

این تاپیک جهت حل اختلاف بین خریدار و فروشنده ایجاد شده. لطفا در صورتی که در خرید و فروش خودتون دچار مشکل شدین و اختلافی پیش اومد اینجا مطرح کنید تا در صورت امکان رسیدگی بشه و مشکل حل بشه.

سپاس از همه کاربران و با امید اینکه هیچ وقت در خرید و فروش هاتون دچار اختلاف نشید.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Rating - 100%
22   0   1
اقا از ایسام خرید نکنید اونجا هم ما سرمون کلاه رفت یک ps3 خریدیم 400 تومن به اسم کپی خور 4 سال پیش بود 40 گیگ ها ولی پول نریختم حساب اژانسی حساب کردم دیدم دستگاه پیچیده دور روزنامه و جعبه پاره و داغونم توش هیچ محافظ و .. نداشت دستگاه انداخته بود تو جعبه بعد مدتی بازی خریدم دیدم نمیاره بالا هیچی بردیم بیرون ای دل غافل کل دستگاه سوخته بود طرف بعد 1 ماه کار تونست ددستش کنه دیگه نا امید شده بود گفت اوراقیه کار خدا درست شد نزدیک 400 تومن ترجش شد دادم به خود تعمیرکاره گفت برد و .. بدردم میخوره همه چیش سوخته بود از لنزش بگیر برو جلو

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
Rating - 100%
2   0   0
اقا از ایسام خرید نکنید اونجا هم ما سرمون کلاه رفت یک ps3 خریدیم 400 تومن به اسم کپی خور 4 سال پیش بود 40 گیگ ها ولی پول نریختم حساب اژانسی حساب کردم دیدم دستگاه پیچیده دور روزنامه و جعبه پاره و داغونم توش هیچ محافظ و .. نداشت دستگاه انداخته بود تو جعبه بعد مدتی بازی خریدم دیدم نمیاره بالا هیچی بردیم بیرون ای دل غافل کل دستگاه سوخته بود طرف بعد 1 ماه کار تونست ددستش کنه دیگه نا امید شده بود گفت اوراقیه کار خدا درست شد نزدیک 400 تومن ترجش شد دادم به خود تعمیرکاره گفت برد و .. بدردم میخوره همه چیش سوخته بود از لنزش بگیر برو جلو
بنظرم تنها راه مطمئن خريد و فروش بازارچه اى اينترنتى اتفاقا همين سايتهايى مثل ايسام هست چون پول خريدار مستقيم نميره جيب فروشنده خلف و خريدار فرصت اطمينان از محصول رو داره، بنظرم شما بايد خوب تست ميكرى بعد تاييد ميكردى خريدتو اينطورى وقتى متوجه ميشديد دستگاه ايراد داره از طريق سيستم اعلام ميكرديد و پولتون بهتون برميگشت چراكه پولتون هنوز دست ايسام بوده نه فروشنده

Sent from my iPhone using Tapatalk

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Rating - 100%
22   0   1
بنظرم تنها راه مطمئن خريد و فروش بازارچه اى اينترنتى اتفاقا همين سايتهايى مثل ايسام هست چون پول خريدار مستقيم نميره جيب فروشنده خلف و خريدار فرصت اطمينان از محصول رو داره، بنظرم شما بايد خوب تست ميكرى بعد تاييد ميكردى خريدتو اينطورى وقتى متوجه ميشديد دستگاه ايراد داره از طريق سيستم اعلام ميكرديد و پولتون بهتون برميگشت چراكه پولتون هنوز دست ايسام بوده نه فروشنده

Sent from my iPhone using Tapatalk
نه والا ما از طرف ایسا نبوده شمارش گرفتیم پیامکی توافق کردیم حساب کردم کلا بدرد نمیخوره نباید کنسول بدون دیدن یا تست خرید باید حتما تست کرد ولی بازی تا حالا مشکلی نبوده برام البته گوشی بحثش جداست گوشی دست دو رو که اصلا نباید خرید چون من حضوری تست کردم ولی طرف انداخت بهم قبلش گفته بود 1 سال کارکرده ولی رفتم گرفتم ما هم گوشی بدرد نخور داشتیم به دلال انداختیم خدا سرمون اورد D

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
Rating - 100%
1   0   0
نه والا ما از طرف ایسا نبوده شمارش گرفتیم پیامکی توافق کردیم حساب کردم کلا بدرد نمیخوره نباید کنسول بدون دیدن یا تست خرید باید حتما تست کرد ولی بازی تا حالا مشکلی نبوده برام البته گوشی بحثش جداست گوشی دست دو رو که اصلا نباید خرید چون من حضوری تست کردم ولی طرف انداخت بهم قبلش گفته بود 1 سال کارکرده ولی رفتم گرفتم ما هم گوشی بدرد نخور داشتیم به دلال انداختیم خدا سرمون اورد D
دوست عزیزم تا جایی که من اطلاع دارم پیام های ایسام بصورت دستی تایید میشه و امکان رد و بدل شما ویا اطلاعات تماس نیست.
شما چطوری تونستی شماره از فروشنده بگیری؟.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Rating - 100%
22   0   1
دوست عزیزم تا جایی که من اطلاع دارم پیام های ایسام بصورت دستی تایید میشه و امکان رد و بدل شما ویا اطلاعات تماس نیست.
شما چطوری تونستی شماره از فروشنده بگیری؟.
4 سال پیش بود شمارش بود قشنگ میتونستی پیام بدی مثل الان دیوار

• Like
Reactions: sajad-tnt

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
Rating - 100%
1   0   0
4 سال پیش بود شمارش بود قشنگ میتونستی پیام بدی مثل الان دیوار
آهان ,نه دیگه اینطوری نیست عزیز...همه ی پیام هارو قبل از تایید دستی بررسی و چک میکنن تا شماره ای رد و بدل نشه.
خدایی ایسام برای خریدار عالیه ولی برای فروشنده بجز ضرر و دردسر چیز دیگه ای نداره ... جدیدا تعرفه هاش رو افزایش داده دیگه اصلا برای فروشنده بصرفه نیست.
5-4 روز باید صبر کنی کالا به دست مشتری برسه - 3/4 روزم باید هی التماس مشتری رو کنی که آقاجان بیا تایید کن پول برام آزاد شه ...
تازه بعد از تایید از طرف خریدار 3 روز هم باید صبر کنی پول از طرف ایسام به حسابت واریز شه!.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Rating - 100%
22   0   1
آهان ,نه دیگه اینطوری نیست عزیز...همه ی پیام هارو قبل از تایید دستی بررسی و چک میکنن تا شماره ای رد و بدل نشه.
خدایی ایسام برای خریدار عالیه ولی برای فروشنده بجز ضرر و دردسر چیز دیگه ای نداره ... جدیدا تعرفه هاش رو افزایش داده دیگه اصلا برای فروشنده بصرفه نیست.
5-4 روز باید صبر کنی کالا به دست مشتری برسه - 3/4 روزم باید هی التماس مشتری رو کنی که آقاجان بیا تایید کن پول برام آزاد شه ...
تازه بعد از تایید از طرف خریدار 3 روز هم باید صبر کنی پول از طرف ایسام به حسابت واریز شه!.
این برای شهرستان خوبه نه تهران الان دیگه همون دیوار بورس بازار شده ولی برای خرید و فروش بازی بازم جاهایی مثل بازیسنتر یا همسایه خیلی بهترن مشتری بهتری و کم ضرر تری هست

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Rating - 100%
13   0   0
این برای شهرستان خوبه نه تهران الان دیگه همون دیوار بورس بازار شده ولی برای خرید و فروش بازی بازم جاهایی مثل بازیسنتر یا همسایه خیلی بهترن مشتری بهتری و کم ضرر تری هست
ایسام و بازار که افتضاحن
باید از سایت های شناخته شده و کاربرای شناخته شده جنس دست دوم خرید!جنس نو هم مثلا در پرشین تولز فروشنده های معتبر با دویست امتیاز هستند که با خیال راحت میشه پول رو واریز کرد و جنس رو گرفت یا سایت های فروش معتبر مثل دیجی کالا

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
144
نام
ahmad
Rating - 100%
1   0   0
سلام یه کنسول خریدم از یه کسی به نام ارین فولادوند اینم نام کاربری arian_8866 اینم عین گفته هاش هست:
ps4 500G/دو دسته/ریجن یک/کول پاد(یا کول پد!)به همراه استند و شارژر دسته(دو عدد هم زمان)/دوربین/برچسپ اوریجینال قرمز(میتونید بکنید)/کارتون کاملا سالم
دستگاه با نوش هیچ فرقی نداره عالی ازش مراقبت کردم.تجهیزات همه عین نوش میمونن(توی عکس ها مشخصه)همه تجهیزات +کنسول با هم به فروش میرن.هیچ اکانت غیرقانونی روی دستگاه نبوده و خودم فقط دیسک استفاده کردم(دیسک ها هم فردا میزارم برای فروش لینکش رو همین پایین قرار میدم)
اینم لینک بازی ها:
فروشنده - فروش 9 عدد بازی ps4
توی عکس ها همه چیز مشخصه ,برای خرید و هر سوالی درمورد دستگاه دارید,در خدمت هستم
زیاد پست کردم و بلدم چطور بسته بندی کنم که کوچکترین فشاری به کنسول نیاد
09163607340(پیامک,تماس,تلگرام)
آرین,خرم آباد
عیدتون پیشاپیش مبارک

بعدش گفتن کنسول کاملا سالمه ولی مهلت تست نمی دم ولی کنسول مشکل داره و دیسکو تو نمی بره بهشونم گفتم ایشون گفتن مشکل از حمل و نقل و پست هست و معامله تمومه و جواب ندادن بعدش اینم شماره تلفنشون هست 09163607340
عین گفته هارم تو تلگرام می تونم فوروارد کنم.
خواهشا رسیدگی کنید.
ممنون

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
Rating - 100%
13   0   0
سلام یه کنسول خریدم از یه کسی به نام ارین فولادوند اینم نام کاربری arian_8866 اینم عین گفته هاش هست:
ps4 500G/دو دسته/ریجن یک/کول پاد(یا کول پد!)به همراه استند و شارژر دسته(دو عدد هم زمان)/دوربین/برچسپ اوریجینال قرمز(میتونید بکنید)/کارتون کاملا سالم
دستگاه با نوش هیچ فرقی نداره عالی ازش مراقبت کردم.تجهیزات همه عین نوش میمونن(توی عکس ها مشخصه)همه تجهیزات +کنسول با هم به فروش میرن.هیچ اکانت غیرقانونی روی دستگاه نبوده و خودم فقط دیسک استفاده کردم(دیسک ها هم فردا میزارم برای فروش لینکش رو همین پایین قرار میدم)
اینم لینک بازی ها:
آرین,خرم آباد
عیدتون پیشاپیش مبارک

بعدش گفتن کنسول کاملا سالمه ولی مهلت تست نمی دم ولی کنسول مشکل داره و دیسکو تو نمی بره بهشونم گفتم ایشون گفتن مشکل از حمل و نقل و پست هست و معامله تمومه و جواب ندادن بعدش اینم شماره تلفنشون هست 09163607340
خواهشا رسیدگی کنید.
ممنون
ایشون پسر عموی بنده هستن و کاملا حرفاشون تایید میشه.خود من تو سایت پرشین تولز 116 امتیاز مثبت دارم.آخه یکی نیست به این کاربر گرامی بگه حمل و نقل پست چه ربطی به این مشکل داره.کنسول کلا اجازه نمیده دیسک رو واردش کنیم.از مدیران عزیزان میخوایم به مشکل رسیدگی کنن.شکایت از کاربر مورد نظر هم بعد این دو سه روز تعطیلی عید قطعا در دستور کار قرار میگیره.

arian_8866

کاربر سایت
Mar 16, 2013
20
نام
آرین
Rating - 66.7%
2   1   0
اینم لینک بازی ها:
آرین,خرم آباد
عیدتون پیشاپیش مبارک

خواهشا رسیدگی کنید.
ممنون
سلام
بايد بگم از همون اول نبايد با اين اقا معامله ميكردم،كلي حرف زديم سر اينكه قيمت بشه ٧٦٥هزار تومن
اين اقا ٧٦٠واريز كرد، گفت ٥تومن ندارم، خب نداري معامله نكن عزيز. بعد بجاي ٥ هزار تومن باقيمانده، دو هزار تومن فرستادن
بنده براي ايشون از سلامت دستگاه فيلم برداري كردم
دستگاه رو از همه نظر با بازي DMC تست كردم و فيلمش رو فرستادم. بيش از ٥ بار اصرار كردم كه بيايد اسكايپ يا اي مو تا به صورت زنده هر كاري ميخوان من با دستگاه انجام بدم و ايشون ببينند ولي خودشون گفتند نه. ده بار تاكيد كردم كه دستگاه رو با اين شرط ميفرستم كه تا وقتي اينجاست هر نوع ويدئويي بخوايد ميفرستم، ولي همين كه كنسول ارسال شد پاي خودتونه. هر ده بار هم ايشون تاييد كردند كه باشه مشكلي نيست. ايشون گفتن من اعتماد ميكنم و بدون مهلت تست خريداري ميكنم.
دستگاه تا زماني كه پيش من بوده كاملا سالم بوده، فيلمي كه براي ايشون فرستادم هم موجوده و سالم بودن دستگاه كاملا مشخصه.
بعد از اينكه بهشون رسيده بعد از ١ روز گفتن دستگاه ديسك رو نميكشه داخل. حالا اينكه تو پست اسيب ديده يا خودشون خراب كردند، خدا داند. ايشون از ديروز شروع به تهمت زدن و تهديد كردن به شيوه هاي مختلف نموده اند. تهديد ميكنن كه پدر من اطلاعاتي هست و حكم جلبت رو ميگيرم و ميگم سپاه پدرت رو زنداني كنه و ...تك تك اين صحبت ها هم در تلگرام موجود است.
با تمام اين تفاصر،اميدوارم دستگاهشون درست شه و در عيد نهايت لذت رو ببرن

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
144
نام
ahmad
Rating - 100%
1   0   0
ما سر قیمت توافق کریدیم ربطی به قیمت نداره شما گفتی سالمه ولی خراب بود بعدشم گفتم این مشکل داره شما گفتین مشکل از پسته اون بالام نوشتین بلدم پست کنم .
بعدشم من این برنامه ها رو از کجا بدونم فقط شما گفتین ایمو هست منم گفتم ندارم اصلا چی هست زیرش نزن بعدشم گفتم مهلت تست بدین گفتین نمی دم و با اون فیل قدیمی تونم که دوره قاجار هست گفتین اینم سلامت دستگاه منم باور کردم

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
Rating - 100%
18   0   0
دوستان اتفاقا من از ارین جان دوتا بازی خریدم
موردور و ویچر ۳
مدارکش هم موجوده اگر لازم باشه ارئه میدم
ارین جان خیلی خیلی هم احترام بنده رو گرفتن و تخفیف خوبی هم لطف کردن به من دادن و پول پست رو هم خودشون حساب کردن
من کالا از خریدم و رفتار ایشون راضی هستم
بنظرم اینجوی تهمت زدن درست نیست

• Like
Reactions: yonestm

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
144
نام
ahmad
Rating - 100%
1   0   0
یک روز نبود چرا دروغ می گید ظهر روز جمه که از نماز جمعه بر می گشتم پست چی زنگ زد گفت بسته براتون رسیده و من رفتم بسته رو تحویل گرفتم بعد از یک ساعت زنگ زدم گفتم اقا دیسکو تو نمی کشه شمام گفتین شب فیلم بگیر بفرست اینجا تاریخ هست دروغ نگید به یک ساعت هم نمی رسه می رم و از موقع تحویل پست چی عکس و فیلمم می گیرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر