شورای حل اختلاف

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,355
6,396
Rating - 100%
24   0   0
درود به تمام کاربران بازیسنتر

این تاپیک جهت حل اختلاف بین خریدار و فروشنده ایجاد شده. لطفا در صورتی که در خرید و فروش خودتون دچار مشکل شدین و اختلافی پیش اومد اینجا مطرح کنید تا در صورت امکان رسیدگی بشه و مشکل حل بشه.

سپاس از همه کاربران و با امید اینکه هیچ وقت در خرید و فروش هاتون دچار اختلاف نشید.

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
816
115
نام
pooriya
Rating - 100%
4   0   0
هزینه چی ؟ هزینه ای نداره اصلا
رفیقم ایتم دوتا خریده بود طرف ایتم هارو بهش نداد زد از همه جا بلاکش کرد با همون شماره تلفن و شماره کارت رفت فتا از فتا زنگ زدن به طرف هم پولشو گرفت هم ایتم
اینم ایدیش:
nima_sirousi
ممنون از راهنماییتون فردا میرم دنبالش

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
816
115
نام
pooriya
Rating - 100%
4   0   0
سلام.چی کار کردی؟به مدیر بازارچه پیام دادی؟؟امروز رفتی فتا؟یا بیخیال شدی؟
نرسیدم برم یکم سرم شلوغه حتما میرم به مدیر بازارچه هم پیام ندادم هنوز

• Like
Reactions: ps34

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,181
3,056
نام
Dara
Rating - 100%
9   0   0
منم برای چند ماه پیش همین مشکل برام پیش اومد، بلافاصله اومدم اینجا شکایت کردم، ناظم محترم اومدم قشنک محتوای شکایت من رو اینجا پاک کردن و گفتن پیام خصوصی مورد رو براشون بفرستم، الان بحث من تموم شده، ولی تا حد مرگ از حق خودم نمیگزرم! چون یک کاربر اومدن تو تایپک فروش بازی اخرین ما من پست گذاشتن، بیا سر به سر بلوری شما رو با اکانت من تعویض کنیم، بعد از انجام معامله و پست کردن بازی برای ایشون، ( ایشون بعد از گرفتن بازی اکانت رو تحویل دادن) بعد از چند هفته اومده بود بدون اینکه بگه، اکانت رو ریکاوری کرده بود و بعدش هم بهشو گفتم چی شده؟ گفت چون قبلا گفتی پول نداری، ولی الان چون وسایل برای فروش گذاشتی پس من هم اکانت رو ریکاوری میکنم، اکر خواستی پول بازی رو به نیابت از خودت میدم خیره اگر نه ( بعدا با دخالت ناظم ) گفت بازی رو برات میفرستم، خلاصه بعدش ناظم لطف کردن و پول بازی رو برام ریختن ایشون، ولی مشکل اینجاست چرا با وجود مدارک بسیار، و این که من بلافاصله اومدم موضوع رو اینجا گذاشتم، ایشون سریح بعد از چند دقیقه کامنت من رو حذف کردن و بعدش هم گفت با ایشون برخوردی صورت میگره ولی بهتره موضوع با خوشی تموم بشه؟ نتنها که برخوری صورت نگرفته بلکه فقط حق من تو این سایت نادیده گرفته شد! بعد از این که فهمیدم نه مدیر نه ناظم اصلا علاقه ای برای مجازات ندارن، بهتره به ایشون امتیاز منفی بدم تا دیگران با ایشون معامله نکنن، خلاصه بعد از دادن امتیاز منفی ایشون با پرویی تموم دوباره اومدن تو پیام خصوصی فوش مادر دادن و بعدش ایشون هم بعد از 15 روز اومدن به من بعد از امتیاز مثبتی که داده بود امتیاز منفی میدن!

این عکس رو خوب ببینید:
به تاریخ دادن امتیاز مثبت و منفی ایشون به بنده نگاه کنید!!!!

اخه کدوم عاقلی بعد از چند هفته میاد بعد از دادن امتیاز مثبت و خرید قطعی دوباره امتیاز منفی بده برای معامله ای که خودش خاسته و خودش یک طرفه به هم زده تش؟
الان حساب اون حقی که از من گرفته شد چی میشه؟؟؟
چرا کسی جواب گو نیست؟
مگر توهین و فوش مادر تو این سایت چه قانونی داره؟
این که معامله یک طرفه به هم بخوره و بعدش بگه پول بازیت رو میکنم به خیره از نیابت از خودت چه حسی داره؟
ایشون که به من امتیاز منفی دادن به چه حقی ؟ به حق این که خودش خواست با من معامله کنه؟ این که خودش معامله رو به هم زده؟
چرا من باید اینجا بگم حقم خورده شده، و با بیش از 1400 حرف مدرک و سند اینجا رو کنم بلافاصله بعد از چند دقیقه کامنت من حذف بشه؟
بهتر نبود اون کامنت مونده بود تا بعدا مردم خودشون قضاوت میکردن و کسی دیگه با ایشون معامله نکنه و کسی دیگه به درد سر نیفته؟
الان چه خدایی قبول میکنه، یکی بیاد، 3 هفته تموم از راستی و درستی یکی سو استفاده کنه، معامله رو یک طرفه بدون اطلاع قبلی به هم بزنه، این جوری توهین کنه بعدش بیاد امتیاز منفی بعد از 15 روز ار معامله بده؟

Attachments

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,117
662
نام
مهرداد
Rating - 0%
0   0   0
دوستان احتمالا اسم مریم رمضانی براتون آشنا نیست؟؟؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,117
662
نام
مهرداد
Rating - 0%
0   0   0
سلام.نه.کی هست ؟ چه کار کرده؟
کلاه بردار هست مواظب باشین بچه ها کسی شماره کارت به این اسم داد سریع کنسل کنین

مریم رمضانی گلباغه

این اسامی هم تازه پیدا شده دوستان حواستون را جمع کنید:

6396071115807968 - حسام طاهریان
6221061211529385 - حسام طاهریان
5022291037598735 - حسام طاهریان
6104337802355527 - مریم رمضانی گلباغه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟