Xenia | Xbox 360 Emulator

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
من با این کارت گرافیک و پردازنده ای که بالا نوشتم امتحان کردم،خیلی خوب بود واقعا،تو دهکده اول بازی 20 فریم میده ولی اگر بری محیط بیابونی 30 فریم هم میده،البته بعضی جاها مشکل داره مثلا تکسچر کاکتوس و گیاهان،ولی تا چند ماه دیگه قاعدتا بهتر هم میشه.با اون یکی ورژن غیر از Vulkan بود.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
این RDR1 فکر کنم مراحلشم درست کار نمیکنه؟درسته؟چون همون اول بازی وقتی که جان مارستونو میبرن خونه اون زنه وقتی از خونه میام بیرون که برم پیش دختره هیچ اتفاقی نمیفته

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
نه تو آپدیت آخری فیکس شده

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
الان مراحلش رو هم میشه بری و فقط مشکل صدا رو داره
بعد شما با چه سیستمی تست کردی و چند فریم گرفتی و بهینه بودنش بهتر شده که بتونه از قدرت cpu و گرافیک بیشتر استفاده کنه.
به نظر میاد سرعت پیشرفتش از rcps3 بیشتر باشه؟

reza.a1

کاربر سایت
Jun 30, 2018
17
این RDR1 فکر کنم مراحلشم درست کار نمیکنه؟درسته؟چون همون اول بازی وقتی که جان مارستونو میبرن خونه اون زنه وقتی از خونه میام بیرون که برم پیش دختره هیچ اتفاقی نمیفته

دسته برای منم همون قسمت اول که اون زنه میبره دهکده خودش درمانش کنه بعد که علامت میاد میاد بره حرف بزنه هیچ حرکتی انجام نمیده هنوزم باگ داره اما از نظر فریم و تکسچر بهتره شده تو جای شلوغ فریم بین 25 تا 32 بیابون هم فریم 30 تا 33 فیکس احتمالا تا یکماه دیگه کاملا قابل بازی باشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
دسته برای منم همون قسمت اول که اون زنه میبره دهکده خودش درمانش کنه بعد که علامت میاد میاد بره حرف بزنه هیچ حرکتی انجام نمیده هنوزم باگ داره اما از نظر فریم و تکسچر بهتره شده تو جای شلوغ فریم بین 25 تا 32 بیابون هم فریم 30 تا 33 فیکس احتمالا تا یکماه دیگه کاملا قابل بازی باشه
این الان فکر نکنم اول بازی باشه

reza.a1

کاربر سایت
Jun 30, 2018
17
این نسخه red dead redemption undead nightmare که نسخه زامبی این بازی این مال نسخه GOTY میشه که شامل دیسک دو این بازی از منم GOTY که روی دیسک یک مشکل داره وگرنه اینو مشکل نداره تا یک ساعت خورده ای بازی کردم بدون مشکل راحت اجرا شده

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
درسته برای منم همین مشکل رو داره.طبیعی هم هست شبیه ساز هنوز تو مراحل اولیه اجرای بازی هست و به مرور مشکلاتش رفع میشه
الان مراحلش رو هم میشه بری و فقط مشکل صدا رو داره
بعد شما با چه سیستمی تست کردی و چند فریم گرفتی و بهینه بودنش بهتر شده که بتونه از قدرت cpu و گرافیک بیشتر استفاده کنه.
به نظر میاد سرعت پیشرفتش از rcps3 بیشتر باشه؟
من با i7 6700 و gtx 1060 بین 20 تا 30 فریم گرفتم ولی rcps3 زیر 10 فریم میده و اصلا قابل بازی نیست.
xenia تو مقایسه با rcps3 دقیقا عملکردشون برعکسه.xenia به گرافیک خیلی فشار میاره ولی rcps3 به cpu! جفت شبیه سازها پیشرفت خوبی داشتن و به نظر میرسه که شبیه سازی x360 راحت تره تا ps3.
این dlc بازیه که دیسک جدا داره

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
البته من دیشب دوباره امتحان کردم و درست بود منتها همون مشکل صدا و اینا داره انگار وقتی کات سینو رد میکنه باید همچنان منتظر باشی تا دیالوگو اینا تموم بشه تا بلکه بشه مرحله جلو بره وگرنه باید همین چند دقیقه وایسی تا بازی بگه که بعد چی کار باید کنی
راستی بازی بهینه تر هم میشه یا این دیگه حداکثرشه؟چقدر طول میکشه تا بهینه تر بشه؟

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
البته من دیشب دوباره امتحان کردم و درست بود منتها همون مشکل صدا و اینا داره انگار وقتی کات سینو رد میکنه باید همچنان منتظر باشی تا دیالوگو اینا تموم بشه تا بلکه بشه مرحله جلو بره وگرنه باید همین چند دقیقه وایسی تا بازی بگه که بعد چی کار باید کنی
راستی بازی بهینه تر هم میشه یا این دیگه حداکثرشه؟چقدر طول میکشه تا بهینه تر بشه؟
بهینه تر خب آره بهینه تر میشن بازی ها پس از آپدیت های شبیه ساز مدت زمانشو نمی دونم بستگی به توسعه دهنده داره

• Like
Reactions: fosil

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
خب بازیو تست کردم، اول بگم نسبت به شبیه ساز PS3 اصلا یه سر و گردن که هیچی یه هیکل جلوتره!

دوم اینکه، تو محیط 20 فریم میده و تو جنگ یک کم وضعیت بهتر میشه، هنوز جای کار داره یک سری از آبجکت ها غیب و ظاهر میشند. مشکلی که داره برای من CPU به 80 میرسه ولی GPU رو 100 میکنه.
970 و I5 7400، فکر میکنم با یک کم دیگه بروز رسانی راحت بشه بازیش کرد.
واقعا دلم لک زده برای این بازی!

درضمن من مشکل صدا هم ندارم.

ویرایش 1 : خب دوباره که رفتم تست کردم مشکل صدا داشتم، کات سین اول که تموم میشد صدا هنوز ادامه داشت، دو یا سه بار هی از برنامه اومدم بیرون دوباره رفتم این مشکل بود، بعد حل شد!! ولی دوباره که اومد مبیرون رفتم باز بود.

اینم قاعدتا قابل حله، چون از هر چندبار که اجرا میکنی یک یا دوبارش مشکل صدا نداری!

آخرین ویرایش:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
بنده چند تا ویدئو جدید دیدم توی یوتوب که بازی رو با فریم خیلی خوب و بالای 30 اجرا میکردن و هیچ مشکلی هم نداشت. البته سیستمشون خیلی قوی بود. جدیدا کسی تست نکرده با بچه های سایت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر