اینترنت پارس آنلاین برای بازی آنلاین

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
سلام دوستان

من اینترنت پارس آنلاین برای بازی آنلاین گرفتم! تا چند روز پیش خیلی خوب بود ولی الان 4 روزه به هیچ سرور بازی نمیتونم متصل بشم! میخواستم بدونم کسی اینترنت پارس آنلاین داره و توی این چند روز این مشکل ارتباط با سرورهای بازی براش بوجود اومده ؟ من الان با اینکه سرعت دانلودم 4 mbps هستش ولی هیچ بازی نمیتونم حتی آپدیت کنم! ولی سرعت دانلودم غیر از ps4 خیلی خوبه و مشکلی ندارم!

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
مشکل از شماس با پشتیبانی تماس بگیر
مشکل همه دارند!! خود پارس آنلاین هم اعتراف کرده !! تو صفحه اینستاگرامش هم همه از همین مشکل نوشتن!!!
ممنون بابت راهنمایی حکیمانتون!!!!

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
225
منم مثل شما پارس آنلاین دارم و دقیقا این مشکل از 4 روز پیش برام پیش امده با اینکه هم سرعت دانلودم خوبه هم پینگم ولی به جز ریمبو به سرور هیچ بازی دیگه ای نمیتونم وصل بشم یعنی تنها بازی که به سرور هاش وصل میشه همین بازی ریمبو!

• Like
Reactions: Farhad1363

Debronee

کاربر سایت
Dec 15, 2014
33
سلام خدمت دوستان . متاسفانه پارس انلاین از چندین روز پیش مشکل اختلال در پورت های UDP رو گذارش داده ! و همچنین به خاطر یکسری مشکلات فنی تا حتی پایان خرداد ماه نیز امکان بروز مشکلات اینترنتی هست ! بنده با تکنسین پارس انلاین مرکز صحبت کردم و ایشون این اطلاعات رو در اختیار بنده قرار دادن که منم الان در اختیار شما عزیزان پارس انلاینی قرار میدم . البته بیشتر پرسونل مشکل رو بر میگردونن به خود شخص متاسفانه اما اینطور نیست و اختلال از خود شرکت و ارتباط اون با زیرساخت داغون ایرانه ... انشااله درست میشه بزودی و کار به خرداد نمیکشه .. بنده هم بشدت مشکل دارم و از وقتی UNCHARTED 4 رو خریداری کردم وقتی میخوام وارد انلاین بازی شم بهم پیغام میده که به PSN وصل نیستی ! در صورتی که متصلم ...

• Like

Debronee

کاربر سایت
Dec 15, 2014
33
دوستان من از 2 تا DNS استفاده میکنم ! با اولی تونستم به UNCHARTED متصل شم ولی دومی رو تست نکردم ! البته باز هم نیاز به تلاش هست برای متصل شدن شاید بار اول / دوم جواب نده ولی خب هرچی در اختیار دارمو براتون قرار میدم :

خدمت شما :
195.175.39.40
195.175.39.39
---------------------
208.67.222.222
208.67.220.220

تست کنید انشااله برای شما هم جواب بده .

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
من پارس آنلاین دارم. چند روز دچار مشکل شده بود ولی الان دیگه درست شده. دیشب چک کردم راحت وصل شد در صورتی که تا چند روز پیش فقط ارور "به PSN وارد نشدی" رو میداد.
مشکل برطرف شده (حداقل برای من)

Debronee

کاربر سایت
Dec 15, 2014
33
من پارس آنلاین دارم. چند روز دچار مشکل شده بود ولی الان دیگه درست شده. دیشب چک کردم راحت وصل شد در صورتی که تا چند روز پیش فقط ارور "به PSN وارد نشدی" رو میداد.
مشکل برطرف شده (حداقل برای من)

درسته ! انشااله که همینطور بمونه برای شما ... والا برای بنده الان تست کردم مشکل برگشته انگار :| ... با DNS ها هم نمیتونم متصل شم . من با دوستانمم تماس گرفتم یکی از دوستام که میگه من نتم ژتونی شده یعنی هر 15 دقیقه میفتم بیرون ! ایشالا زودتر برطرف کنن مشکل رو چون من ISP های زیادی رو تست کردم واقعا بهترین PARS ONLINE بوده .

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
دوستان من از 2 تا DNS استفاده میکنم ! با اولی تونستم به UNCHARTED متصل شم ولی دومی رو تست نکردم ! البته باز هم نیاز به تلاش هست برای متصل شدن شاید بار اول / دوم جواب نده ولی خب هرچی در اختیار دارمو براتون قرار میدم :

خدمت شما :
195.175.39.40
195.175.39.39
---------------------
208.67.222.222
208.67.220.220

تست کنید انشااله برای شما هم جواب بده .
فکر نکنم به DNS مربوط باشه! قضیه باید همون UDP PORT باشه که دوستمون گفتن! چون کل کاربران گیم گذاشتن تو zone گیمینگ که این zone کلآ پروتکلش بر اساس UDP هستش تا پینگ بهتر بشه. بهترین کار اینه که همه زنگ بزنند پشتیبانی و تیکت ثبت کنند تا بفهمن که کاربرای گیمینگشون چقدر زیاد هستن و زودتر قضیه حل کنن!

• Like
Reactions: Debronee

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
سلام خدمت دوستان . متاسفانه پارس انلاین از چندین روز پیش مشکل اختلال در پورت های UDP رو گذارش داده ! و همچنین به خاطر یکسری مشکلات فنی تا حتی پایان خرداد ماه نیز امکان بروز مشکلات اینترنتی هست ! بنده با تکنسین پارس انلاین مرکز صحبت کردم و ایشون این اطلاعات رو در اختیار بنده قرار دادن که منم الان در اختیار شما عزیزان پارس انلاینی قرار میدم . البته بیشتر پرسونل مشکل رو بر میگردونن به خود شخص متاسفانه اما اینطور نیست و اختلال از خود شرکت و ارتباط اون با زیرساخت داغون ایرانه ... انشااله درست میشه بزودی و کار به خرداد نمیکشه .. بنده هم بشدت مشکل دارم و از وقتی UNCHARTED 4 رو خریداری کردم وقتی میخوام وارد انلاین بازی شم بهم پیغام میده که به PSN وصل نیستی ! در صورتی که متصلم ...
به زیرساخت ربطی نداره !! مشکل فقط و فقط از خوده پارس آنلاین هستش ! چون من اینترنت ذغالی مخابرات هم تو خونه دارم!!! با اون توی 3 ثانیه به همه سرورها وصل میشم! پارس آنلاین هم تا هفته پیش خوب بود !! الان اینجوری شده!!! جالبه که نمیتونن مشکل پیدا و حل کنن و گفتن تا آخر خرداد هم ممکنه مشکل داشته باشیم!!

• Like

Debronee

کاربر سایت
Dec 15, 2014
33
هیییی چی بگم والا شانس منه تازه مدتی هست با بدبختی خط خونه رو میزون کردم اومدم رو پارس انلاین اینم اینجوری شد ... ممنون از اطلاعات پس با این داستانا فقط باید صبر کرد و دعا که زودتر برطرف کنن مشکل رو.

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
درسته ! انشااله که همینطور بمونه برای شما ... والا برای بنده الان تست کردم مشکل برگشته انگار :| ... با DNS ها هم نمیتونم متصل شم . من با دوستانمم تماس گرفتم یکی از دوستام که میگه من نتم ژتونی شده یعنی هر 15 دقیقه میفتم بیرون ! ایشالا زودتر برطرف کنن مشکل رو چون من ISP های زیادی رو تست کردم واقعا بهترین PARS ONLINE بوده .
آقا دمت گرم رو لست جواب داد.

• Like

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
والا غیر از مشکلات گهگاهی مشکل پکت لاست داریم مشکلی رو پارس آنلاین نداریم (xbox one)

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
والا غیر از مشکلات گهگاهی مشکل پکت لاست داریم مشکلی رو پارس آنلاین نداریم (xbox one)
فکر کنم فقط با ps4 مشکل پیدا کرده!! الان 1 هفته شده !! کلآ 1 پارس آنلاین خوب بود که اونم رفت تو دیوار !! هرچی هست مشکل باید روی پورتهای UDP باشه ! امیدوارم سوادشون برسه و مشکل حل کنن!!

• Like

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان جان.
از ساعت 12 ظهر امروز مشکل بنده برطرف شده و به همه ی سرور ها وصل میشه و خدارو شکر دانلود ها هم مشکلی ندارند.
از همه دوستان مخصوصا آقای فرهاد تشکر میکنم که اطلاع رسانی کردید.
با تشکر.

• Like
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر