کابل تصویر HDMI به AV

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام دوستان

من یه کنسول بازی دارم , که خروجی تصویرش HDMI هست اما بر اثر ضربه LCD TV من خط افتاد و خراب شده اما 2 تا TV CRT دارم
که هر دو از کابل 3 فیش و کامپونت پشتیبانی میکنن

میخواستم یه مبدل HDMI به AV بخرم که دیدم قیمت خیلی بالایی دارن

تو اینترنت جستجو کردم و یک سایت پیدا کردم که مبدل نه اما کابلی داره که زده HDMI به AVI متصل میکنه
IMG_1134-500x500.JPG

عکس کابله که در مشخصات زده 3 متر هست با قیمت 11.500 تومان , لینک کالا

سوالم اینه واقعا این کابل کار میکنه؟ کیفتیت تصویرش چطوره؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اتفاقا من چند سال پیش از همین کابل خریدم برای PSP که وصلش کنم به مانیتور LCD ولی متاسفانه جواب نداد یعنی رنگاش خراب بود.(فکر کنم فقط سبز نشون میداد) (اتفاقا تاپیکش باید تو بخش PSP بازیسنتر باشه)
اون زمانها شنیدم یه دستگاه جعبه مانندی بود بهش میگفتن TVBox (یا یه همچین چیزی) و میگفتن با اون جواب میده ولی چون قیمتش یه کم بالا بود دیگه دنبالش نرفتم.

• Like
Reactions: game-boys

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
اتفاقا من چند سال پیش از همین کابل خریدم برای PSP که وصلش کنم به مانیتور LCD ولی متاسفانه جواب نداد یعنی رنگاش خراب بود.(فکر کنم فقط سبز نشون میداد) (اتفاقا تاپیکش باید تو بخش PSP بازیسنتر باشه)
اون زمانها شنیدم یه دستگاه جعبه مانندی بود بهش میگفتن TVBox (یا یه همچین چیزی) و میگفتن با اون جواب میده ولی چون قیمتش یه کم بالا بود دیگه دنبالش نرفتم.

ممنون عزیز
کابل تصویر PSP منم دارم کابل کامپونتشو البته ( کی استفاده کردم یکی رو هم آکبند نگه داشتم ) , ولی PSP خروجی HDMI نداشت پپورتش یه چیز دیگه اس
این تبدیل HDMI به AV هم خیلی گرونه که بعد این کابل دیدم , یه کابل شبیه همین تو علی اکسپرس دیدم که 5 ستاره کامل بهش داده بودن

hl-gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
بعید هست که خوب جواب بده چون HDMI فیبر نوری هست و کامپوننت سیم مسی. باید برای تبدیلشون آداپتور بخری. فکر نمیکنم این جواب بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر