Bethesda E3 2016 Press Conference

امتیاز شما از 10 به کنفرانس امسال Bethesda ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    117
  • نظرسنجی بسته شده است .

Grey Warden

Dragon Age Scholar
ناظم انجمن
Sep 13, 2006
6,092
2,572
نام
مجتبی
اینجا بحث انتظار مطرح میشه. بحث بزرگ بودن و در واقع ریش سفید بودن بازی های بتسدا(:D) چه گیمر چه منتقد بعد از دیدن تجربه نه جندان جالب گرافیکی f4 اونم سال 2015 رو سخت افزار های بسیار قویتر از نسل قبل بعد از 4 سال از اخرین بازیشون اونم زمانی که یک رقیب (تازه مدعی/معروف/همه گیر/واقعیت) وجود داره.
خب گیمر و منتقد و مهمتر فن ممکنه بهشون بر بخوره اون رقیب گرافیکش بترکونه در نتیجه همین یک المان باعث شه امتیازات بیشتر بگیره دهن پرکن تر باشه جلوی بازی بتسدا برای گوتی شاخ شه بالاتر هم بزنه و و و ....
---
واقع بین باشیم. به نظر من مقایسه استودیو هایی که 2/3/4 سال مطرح شدن(ترکوندن مطرح شدن با بودن در بازار فرق داره) با یک استودیو قدیم که سال هاست ثابت شدست و ترکونده یک شوخیه و حتی میتونه توهین هم باشه:D این واقعیته. این که تنها راه اتفاق افتادن این ادعا و ترکوندن این رقیب جلو زدنش از بتسدا گرافیکه هم واقعیته:D پس به گیمر ها حق بده که شاکی باشند پیشنهاد میکنم حودتم شاکی باشی که الدر به این مسائل خاتمه بده. یاد پولیفونی دیجیتال و gt افتادم اونها هم به همین سبک شاکی زیاد دارند.
حرفت درسته بحث اینه که گرافیک تو بازی های بتسدا هیچ وقت اولویت اول نبوده، بله هیشکی از گرافیک بالاتر بدش نمیاد ولی چیزهای مهم تر هم هست باید واسش پا رو گذاشت رو گلوی بتسدا، در درجات آخر وقتی از همه چیز دیگه مطمین شدیم میشه گرافیک رو مطرح کرد!:D
به نظرم برتری ویچر به خاطر گرافیکش نبود، دنیای جذاب تر و داستان بهتری داشت نسبت به فالوت، اینا چیزایی هست که باید اولویت بتسدا باشه و بعد گرافیک!:D

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
ناظم انجمن
Jun 12, 2010
8,249
6,259
نام
Blue Shadow
نظرات منتقدین و عموم مردم که کاملا خلاف نظر شما رو میگه. افت کیفی بازی واضحه و نیازی به اثبات کردن من نداره همچنین انقدر موضوع واضح هست که نیازی به بحث کردن هم نداره.

سری بازی های قوی بودن که کم کم خوردن زمین، TES رو نمیدونم چون واقعا بعنوان یه طرفدارش دوست ندارم بلایی سرش بیاد و امیدوارم بتسدا واقعا درس گرفته باشه از FO4، اما قضیه برای سری FO کاملا متفاوته، Gran Turismo و Resident Evil و Halo یه روزه نخوردن زمین که حالا انقدر با اطمینان حرف میزنید. RE 5 وقتی زمان شروع سقوط سری بود بیشترین فروش رو داشت بین کل نسخه های بازی، GT5 بیشترین فروش رو داشت بین تمامی نسخه های سری اما کیه که منکر بشه افت بازی و حتی افت فروش بازی از همینجا شروع شد، Halo 4 فروش فوق العاده ای داشت اما بازم کی منکره که بازی دیگه اون کیفیت و ثباتش رو از همین شماره از دست و همه این سری بازی هایی که مثال زدم ضررش رو در نسخه های بعد دیدن.
خودت بازی کردی؟ اگه آره حاضرم تو هر کدوم از تاپیک‌های خود بازی به طور مفصل تمامی‌ ایراداتی که در نظر داری رو با دلیل رد یا قبول کنم.Fallout 2 و تمامی‌ بازی‌های دیگه‌ای که FO 4 باهاش مقایسه می‌شه رو به مدت خیلی زیاد بازی کردم و با قطعیت می‌تونم بگم که FO 4 نسبت به همه اونا یه بازی عالی‌ هست.
اگه بازی نکردی هم ممنون میشم که بعد از یک سال بی‌خیال این بحث‌ها بشی‌ و یک بار بازی رو تجربه کنی‌ تا بعدش بتونیم باهم بحث کنیم.
=========
از بقیه دوستان هم ممنون میشم که مطالب رو در راستای E3 نگه دارن.اگه یه بحث منطقی‌ دارین لطفا تو تاپیک بازی مورد نظر مطرح کنین. ممنون.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
4,482
نام
ایلیا
من قصد دخالت ندارم ولی صفحه پیش دیدم یکسری میگفتن بعد ویچر فالوت بوده و از بلادبورن اینا شانسش بیشتر!
کاری به ویچر و فالوت ندارم ولی چرا بلادبورن خیلی راحت اینقدر سطشحو میارین پایین؟از این بازی ضعیفتر گیر نیومد؟بازی همه پسند نیست و هرکسی بخاطر سختیش و تم دارکش خوشش نیومد(یا شاید چون انحصاریه؟) دلیل نمیشه بخواین کیفیت بازیو زیر سوال ببرین!بحث سر کیفیت باشه متاش هست!
خودم طرفدارم فالوتم ولی دیگه یه عده تا حدی میخوان درجه بازیو عرفانی کنن که حاظرن هرچیزیو زیر پاشون له کنن حالا اون بازی به چه لحاظی همه گیر نباشه مهم نیست فقط فالوتو ببریم بالا.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,925
5,591
نام
امیرحسین
من قصد دخالت ندارم ولی صفحه پیش دیدم یکسری میگفتن بعد ویچر فالوت بوده و از بلادبورن اینا شانسش بیشتر!
کاری به ویچر و فالوت ندارم ولی چرا بلادبورن خیلی راحت اینقدر سطشحو میارین پایین؟از این بازی ضعیفتر گیر نیومد؟بازی همه پسند نیست و هرکسی بخاطر سختیش و تم دارکش خوشش نیومد(یا شاید چون انحصاریه؟) دلیل نمیشه بخواین کیفیت بازیو زیر سوال ببرین!بحث سر کیفیت باشه متاش هست!
خودم طرفدارم فالوتم ولی دیگه یه عده تا حدی میخوان درجه بازیو عرفانی کنن که حاظرن هرچیزیو زیر پاشون له کنن حالا اون بازی به چه لحاظی همه گیر نباشه مهم نیست فقط فالوتو ببریم بالا.
Over Reaction لازم نیست کنید، تا جایی که دیدم من کسی بلادبورن رو پایین نیوورد، در واقع کسی نمی تونه بلادبورن و پایین بیاره چون بالاتر از این حرفاست:D بحث سر گوتی بود که فالوت 4 رتبه 2 شد، اگه رتبه 1 نبود قائدتا باید فالوت 4 می شد اول:D

The Listener

Take Me Home
عضو تحریریه
Feb 20, 2016
326
1,311
نام
رایان
میدونم اینجا جاش نیست، ولی دیدم بحثش داغه :D درست، Fallout 4 بهترین و محبوبترین بازی Bethesda نیست. ولی تقریبا آخرین شکایتی که ملت ازش کردن گرافیک بود. ایرادای به مراتب گنده تر از گرافیک وجود داشت تو بازی. حالا بگذریم که گرافیک بازی به جز چند مورد اصلا بد نیست. :D

ولی یه کم با Red V موافقم. فالوت 4 نه تنها بازی بدی نیست، بلکه بسیار هم عالی هست و بازی مورد علاقه ی من در 2015. اما از اون طرف هم حداقل برای من ناامید کننده بود. کوئست های بازی بسیار ضعیف تر از Fallout های قبلی طراحی شده بودن (New Vegas رو با این مقایسه کنید متوجه میشید.) در کل با وجود اینکه بسیار بازی خوبیه، اما این مسیری که در نظر گرفته بود آدمو راجع به آینده ی بازی های BGS نگران می‌کرد. اما خب، خوشبختانه بتسدا به شکایت ها گوش کرد و توی دی ال سی Far Harbor بازی بسیار بهتر شده بود. پس احتمالا توی فالوت یا ES بعدی احتمالا با این مشکلات مواجه نمی‌شیم. :D

Hamid Payne

عضو تحریریه
Jun 29, 2012
3,546
8,377
نام
حمیدرضا
صحبت تاد هاوارد ناراحت کننده بود، ای کاش اول TES رو می ساختند تو این شرایط احتمالا باید خیلی خیلی بیشتر از 5 سال صبر کرد. مشخص نیست اون زمان ما کجا هستیم. لازمه اشاره کنم از عملکرشون بسیار راضی هستم و امیدوارم همچنان ادامه پیدا کنه تا چشم کسایی که نمی تونند ببینند بیشتر در بیاد :D

Destruction

The Death Fleet Descends
ناظم انجمن
Jun 12, 2010
8,249
6,259
نام
Blue Shadow
نمیدونم از دوستان کسی‌ اشاره کرد یا نه اما Bethesda تایید کرده که بازی‌های جدید BGS هم مثل اسکایریم و فالوت بزرگ هستن.پس احتمالا شاهد تغییر سبک نباشیم و دو تا Open world RPG دیگه به کاتاگوری اضافه کنیم.:D
در ضمن گفته شده عنوان‌های بزرگ،کار زیادی هم میخوان و هر سه پروژه کنونی‌ (TES و دو تا IP جدید) برای طولانی‌ مدت برنامه ریزی شدن. نباید انتظار انتشار پیاپی بازی هارو داشته باشیم.
آرزوی شخصی‌ من یه بازی فضایی و یه Steampunk rpg هست.:D
Bethesda’s two unannounced projects are big games like Fallout 4 and Skyrim

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟