نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
Inside راه خودشو پیدا میکنه:D
ولی کلا مایکروسافت چه در زمینه present بازی هاش،چه تبلیغات، چه هایپ کردن ها و همین طور اخبار این نسل افتضاح بوده.
هیچ بویی از تبلیغات نبردن و نقطه قوت نسل پیششون این نسل شد یکی از پاشنه اشیل‌هاشون :D

• Like
Reactions: Red Ѵ

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من این E3 به دلایلی اصلا درگیر هایپ ها و اخبار نبودم و امروز دو روز بعد از کنفرانس اصلی تونستم کنفرانسو‌ ببینم (قبلشم اخبار رو نخونده بودم و سوپرایز بود بسیاریش)
اپنینگ با Gears 4 (برای اپنینگ سنت پارسال رو پیش گرفتن!)... نمایش واقعا عالی بود. بشدت حال کردم! گیرز فن نبودم هیچوقت. ولی نمایشو خیلی پسندیدم!
بهتربن قسمت کنفرانس بنظرم FH3 بود... بی نظیر بود! بی نظیر!
بعدش Recore ... راستش انتظارم یک عنوان بهتر (از نظر بصری) و خاص تر بود! و بزرگتر! نمایش راضی نکرد متاسفانه!
FF Xv و Division بد نبودن، به کنار! تریلر تکراری BF1... واقعا فازشون چی بود؟
قسمت ماینکرفت قطعا برای میلیون ها طرفدار ماینکرفت خیلی خوب بوده ولی خب از بخش هایی بود که خیلی علاقه ای بهش نداشتم!
Design Lab... هولی فــــــاگ...
ID@Xbox کلا این چند ساله قسمتی بود که راحت اسکیپ میشد! ولی امسال خیلی فرق داشت!
اول Inside، با توصیف های باور نکردنی ازش! خیلی دوست دارم سریعتر تجربش کنم!
We Happy Few از بهترین قسمت های کنفرانس برای من بود! خیلیی حال کردم باهاش! خیلی!! وحشتناک منتظرم بازیش کنم! برای داستانش خیلی هیجان دارم! فکر کنم بتونه حسی مانند Bioshock هارو بهمون القا کنه!
Dead Rising 4 ؟؟ نه ممنون!
نمایش ScaleBound اونقدرا عالی نبود بنظرم! ولی بدم نبود!
برای نمایش SoT خیلی مشتاق بودم! قشنگم بود انصافا! خیلی فان باید باشه!
SoD2 با اینکه سبکش بهم نمیخوره ولی تریلر جالبی داشت! نایس!

پروجکت اسکورپیو هم جا خوردم به این زودی معرفی شد! زوده یکم بنظرم! ولی در عوض One S واقعا عالیه!

در کل کنفرانس خیلی خوبی بود! من خوشم اومد! تبریک!

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,370
نام
Mehrdad
شك نكنید اسپنسر میدونه داره چی میگه. الان میگه 4k ندارید فایده نداره كه ملت فعلا x1 بخرند. 3 4 ماه قبل از لانچ كنسول هم شروع می کنند به تبلیغ كه با 1080 هم سازگاره تازه توان اجرا گرافیک رو این رزولوشن صرف ویژوال بهتر میشه هایپ هم میكنه:D. یك سری از ملت هم خوشحال میشند كه only 4k باقی نموند و هایپ. اشتباه اینجاست كه در نظر نمیگیرند 2016 و این زمونه ملت گول این داستان هارا نمی خورند.
و همانگونه كه تو این تاپیك مشخصه فقط به اعتبارشون ضربه میزنه نت و دنیا را تصوركنید.

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
WE HAVE A TON GOING ON RIGHT NOW THAT WE'RE NOT TALKING
ABOUT

How Microsoft feels about E3 leaks and the status of Kinect

E3 سال بعد دیدنیه
سال بعد احوالشون رو می پرسیم!:Dالان در حد تن هست! سال بعد شب قبل کنفرانس یک گرم هم ازش باقی نمی مونه! الان چندین ساله مایکرو نتونسته کنفرانسشو مخفی نگه داره! بیشعورا زدن همه هایپو از بین بردن! من داشتم کنفرانس رو از روی برنامه زمانی که لیک شده بود می دیدم! :|به خودم می گفتم خوب الان اینجای برنامه که خوب نیست پاشم برم برای اون Big game برگردم! که دیدم اونام از قبل لو رفتن!:|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
از اول هم کنکل نشد، فقط گفتن با استدیو قبلی قطع همکاری کردن (گویا نتونسته بوده به اسپرینت ها برسه و بازی چرتی ساخته بودن) و همه خودجوش به این نتیجه رسیدن که کنکل شده! فکر کنم مایکرو هم رسما گفت کنکل نکردیم اگه اشتباه نکنم. به هر صورت امیدوارم زودتر بیاد.

++++

این چه حرکت بدی بود در مورد Inside زدن؟ بازی به این شاهکاری چرا باید انقدر مضلوم واقع بشه؟ بدون هیچ خبری یهو گفتن 2 هفته دیگه بازی منتشر میشه! آخه این یعنی چی؟ چرا تبلیغ نمیکنن براش؟ هرکی در مورد بازی مطلب نوشته از اول تا آخر فقط تعریف کرده گفته شاهکاره!
نه به Cuphead که کلی نمایش داشته و همه چیزش مشخصه و هنوز تاریخ عرضه نداره، نه به اینکه همین جور یهویی گفتن 2 هفته دیگه میاد :)) فقط خوبیش اینه تو خود کنفرانس معرفی شد :D البته چون بازی دیجیتالی هست و سازنده هم شناخته شده، به نظرم میتونه فروش مناسبی داشته باشه، مجانی کردن Limbo هم حرکت خوبی بود. ولی در کل یه مقدار تاریخ عرضه ـش عجیبه :D

• Like
Reactions: Cj_sa

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
نه به Cuphead که کلی نمایش داشته و همه چیزش مشخصه و هنوز تاریخ عرضه نداره، نه به اینکه همین جور یهویی گفتن 2 هفته دیگه میاد :)) فقط خوبیش اینه تو خود کنفرانس معرفی شد :D البته چون بازی دیجیتالی هست و سازنده هم شناخته شده، به نظرم میتونه فروش مناسبی داشته باشه، مجانی کردن Limbo هم حرکت خوبی بود. ولی در کل یه مقدار تاریخ عرضه ـش عجیبه :D

من الان بیام مایکرو عقل داره ناراحت میشید! :| :D هرکی دیگه این بازی شاهکار دستش بود دهن مارو باهاش صاف میکرد. خدایی باید اینو قشنگ تبلیغ میکرد. ارزشش رو داره. همینجوری یهو داره منتشر میشه. البته اینکه تو کنفرانس این اطلاعات رو دادن یعنی اینکه ان میلیون نفر دیدن و فهمیدن اما خوب ان میلیون نفر هم ندیدن و نفهمیدن!:D ایکاش تبلیغات بهتری داشت. به هر صورت امیدوارم منفجر کنه از نظر فروش و به چیزی که لیاقتش رو داره برسه. من هنوز تو کف نمایش اول بازی و اون صحنه ای هستم که از پشت شیشه بیرون رو نگاه میکرد و انعکسا تصویر خودش معلوم بود... جزو چیزهای نادری بود که آدم تو بازی ها میبینه!

• Like
Reactions: Cj_sa

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
این بازی شاید اولین بازی باشه که امتیازش بالای 90 میشه، بیشتر از اینا باید براش مایه میزاشت :D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
هیچ بازی انحصاری مطلق نداره
شما ناراحتی 4 تا بازی TOP رو دیگران هم بازی کنن؟ چی ازتون کم میشه فردا من و علی سوراخ و سیروس GEARS 4 بازی کنیم! روی دیوایس های مختلف! :D.
دیگه ایکس باکس و نام ونیدوز 10 کنار اسمش چسبوندن فقط من نمیدونم دیگه چرا همش برند ایکس باکس اون جلوی سکو بودش وقتی همه بازیها برای ویندوز 10 هم میاد؟!
یه مقدار فراتر از نوک دماغمون رو بتونیم ببینیم، این میشه که با روند شکل گرفته هر روز این جامعه بزرگتر میشه، سرورهای شلوغ میشن، سازندگان بیشتری سمت این سیستم میان. همینطور که از XBOX داره میاد از PC هم MOD وارد کنسول شد.

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
نکته ای که برای من جالبه اینه که تو E3 سال دیگه احتمال زیاد هیچ بازی ای که قبلا معرفی شده نمایش نخواهد داشت (واسه اینکه همشون قبل از E3 عرضه میشن). یعنی تمام نمایش های سال دیگه جدید هستن و دلیلش هم قطعا اینه که میخوان همشون رو برای Scorpio نمایش بدن! امیدوارم X1 فعلی همون 2017 از رده خارج نشه :D
===
راستی ندیدم کسی این خبر رو بزاره، Phantom Dust HD چند ساعت بعد از کنفرانس معرفی شد :D پس قطعا نسخه جدیدش همچنان در دست ساخت هست و کنسل نشده.
Phantom Dust is getting an HD remaster next year
مگه اونی که پیارسال نشون دادن قرار نبود ریمیک باشه؟ اگه ریمیک دارن ریمستر میخوان جیکار؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
از وقتی اسلیم معرفی شده تو چارت آمازون تو 10 تای اول بوده این چند روزه :D خیلی وقت بود که X1 نتونسته بود بیاد بالای چارت :D
مگه اونی که پیارسال نشون دادن قرار نبود ریمیک باشه؟ اگه ریمیک دارن ریمستر میخوان جیکار؟
اون ریبوت بود :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
از وقتی اسلیم معرفی شده تو چارت آمازون تو 10 تای اول بوده این چند روزه :D خیلی وقت بود که X1 نتونسته بود بیاد بالای چارت :D

خیلی کنسول خوبیه :D شاید باور کردنش سخت باشه اما ظاهر کنسول خیلی تاثیر داره، XOne اریجینال خیلی زشت و زمخت بود اما این فوق العاده زیباست، حس یه کنسول مدرن و پیشرفته رو میده چیزی که اریجینال نمیداد!

به احتمال زیاد یکیش رو حتما میخرم، هم قیمتش خوبه و هم اینکه Forza Horizon 3 رو نمیشه از دست داد :D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
مثل اینکه موجودی امازون هم تموم شده!
مگه اصلا موجود هست که موجودی هم تموم بشه؟!:D

این کنسول جدید یک بدی داره،مثل اینکه دکمه پاورش تاچ نیست!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر