نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
کامنت هامون چی شد؟ :| :D

من شرط می بندم بازی جدید Rare معرفی میشه، همین طور Sunset Overdrive 2 :x :D

با اینکه SO رو خیلی دوست دارم ولی میدونم امکان نداره SO2 درکار باشه :(
insomniac همین الان 4 تا بازی در دست ساخت داره
یکی Song of the deep سه تا هم بازیِ Oculus rift ~X(

فقط و فقط Forza Horizon 3 >:D<:x

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
حالا پستم خیلی اسپم نشه :D
یه مروری اگه به E3 سال پیش کنیم :D
درکل کنفرانس خیلی خوبی بود ولی یه سری نکاتش بنظرم میتونست خیلی بهتر بشه مثلا در مورد بخش انحصاریا دلیلی بر نبودن عنوانی مثل QB نبود بعد از اونور Gears 4 نشون میدن که اصلا آماده نمایش نبود و نمایش توم ریدر هم که خلاصه شده بود به کوه نوردی :D و فورزا 6 هم میتونست با توجه به حضور فورد یه دور نمایشی مسابقه بدند :D (بنظرم بخش Rare بهترین بخش انحصاریا مایکروسافت سال گذشته بود :D )
ولی خب بهترین بخش کنفرانس سال پیش بدون شک همون بخش معرفی کنترلر Elite و BC بود بنظرم :D ID@Xbox هم امیدوارم تایمش امسال کم کنند سال پیش واقعا تایمش زیاد و خسته کننده بود و عینک هم نمایشش خوب بود ولی امیدوارم امسال از این چیزا شاهد نباشیم یا حداقل کمتر شاهد باشیم :D
تو بخش نمایش عناوین مولتی پلتفورم هم سال پیش بنظرم بیشتر از اینکه نکته مثبتی باشه نکته منفی بود مخصوصا EA که کلا نبود بهتر بود :D نمایش فال اوت 4 هرچند بخش زیادیش تکراری بود ولی بنظرم جز معدود نکات مثبت این بخش بود یوبی سافتم میتونست نمایش بهتری داشته باشه ولی خب به 2-3تا تریلر محدود شد :D معرفی دارک سولز 3 هم جز نکات خوب کنفرانس بود :D

کامنت هامون چی شد؟ :| :D

بخاطر مشکلاتی که سر پست اول بوجود اومده بود(بخاطر قالب جدید نمی شد تاپیک از بهرام به اسی واگذار کرد بعد بهرامم که زد پستش پاک کرد دیگه شیر تو شیر شد :D ) مجبور شدن اون کلا نابود کنند :D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
نگران نباشید منتقل میشن :D
عکس پست من فراموش نشه ناظمـ القلوب :screamcat: :D
یه نظرسنجیـه مرتبط با فورتـزا هورایـزن سـه همـ بذارین در مورد لوکیشن مورد علاقـه واسه شماره جدید !
لوکیشن مورد علاقه من اسکاتلند هست ! :think: :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مارکتینگ CoD امسال هم دست سونیه؟ اگه اره که به نفع مایکرو هست. چون امسال علاوه بر۱۰ دقیقه ی همیشگی، ۱۰ هم باید پیشرفت های گرافیکی CoD4 رو میدیدیم. :D
اره خوشبختانه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر