نمایشگاه/رویداد EA PLAY Press Conference

به کنفرانس EA از 0 تا 10 چه نمره ای می دهید؟

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
rz609jfeyvfratgv4low.jpg

کنفرانس EA در تاریخ دوشنبه 24 خرداد ساعت 00:30 بامداد برگزار میشود

Electronic Arts امسال در E3 کنفرانسی نخواهد داشت و به جای آن مراسمی مخصوص را برگزار خواهد کرد
این کمپانی به جای E3 سالن نوکیای شهر لس‌آنجلس را برای مراسم اختصاصی خود به نام EA Play در نظر گرفته و تاریخ آن را کمی قبل‌تر از E3 قرار داده است

پیشـ بینی ها

kabh6rscdblcnqjc9hd9.jpg

f7dzaubmby2hiprblxjb.png

نمایش اولین گیم پلی از 1 BATTLEFIELD

ggmvryt59hj691ye1ore.png

mqjleova75gsdctaxjzg.png

نمایش اولین گیم پلی از MASS EFFECT ANDROMEDA

0tchn7zvzcpy77ofshiv.png

8041zazn701pi4tp3fx8.png

نمایش اولین گیم پلی از TITANFALL 2

mdwj7xfxcx838rnpnado.jpg

hi8h49splewejagff6b8.png

نمایش اولین گیم پلی از 17 FIFA

و...

sreqrs5s55mf3ktd9aqo.png

لینک های پخش زنده
EA Play - YouTube - Twitch

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مشکل اینکه EA محتوای خوبی برای نمایش داره ولی رسما مضخرف اجرا میکنه، همون بخش داستانی فیفا واقعا جذاب بود ولی قبل مراسم خودشون منتشر کردند یا گیمپلی سینگل پلیر تایتان فال که لیک شد قبل مراسم باز همون رو نشون دادن ! یا بتفیلد 1 یک تریلر 5 دقیقه ای رو سه تا تیکه کردن نشون دادن ! ولی جای خالی سیمز احساس میشدش :D

• Like
Reactions: xbla69

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
فکر نمیکنم چون هم مو گفت پس چرا ۱۷ نفر بقیه نیستن و از اون طرفم اگر همه بودن فقط عکس این ۳تا رو نشون نمیداد

پیتر مور شروع کرد به تعریف از اون 3نفر و گفتش که این 3نفر are the best و They are Second to none که مورینیو وارد شد و گفت چرا اینجا فقط عکس 3 نفر هست پس 17 تایِ بقیه چی که بعد پیتر مور عذرخواهی کرد و بقیه فیلم ...

وگرنه که همون اول گفت کلِ سرمربی های PL هستن

• Like
Reactions: UFOPower

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
باورم نمیشه کسی ترافیکش رو برای دیدن کنفرانس ea سوزونده باشه ... و اگه کسی در سلامت کامل همچین کاری کرده غر زدنش برای چیه دیگه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
EA دوتا شوتر خیلی خفن داره که امسال بدجور میتونه پوزه COD رو به خاک بزنه!فکر کنم اولین بار تو این چندسال اخیره که میشه امیدوار بود COD یه ریزشی بکنه تا اکتیویژن یه تکونی به خودش بده!EA واقعا هنر میخواد این دوتا شوتراشو خراب کنه!مولتی جفتشون که تضمین شدس میمونه نگرانی بخش تک نفره های دوتا بازیش و ایرادات موقع لانچ بتل!
در کل امسال خوراک شوتره اول شخصه DLC جدید DESTINY و بتل و تایتان و COD(که بعید بدونم فرقی با سالای دیگش داشته باشه لول) و احتمالا IP های دیگه!

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
EA دوتا شوتر خیلی خفن داره که امسال بدجور میتونه پوزه COD رو به خاک بزنه!فکر کنم اولین بار تو این چندسال اخیره که میشه امیدوار بود COD یه ریزشی بکنه تا اکتیویژن یه تکونی به خودش بده!EA واقعا هنر میخواد این دوتا شوتراشو خراب کنه!مولتی جفتشون که تضمین شدس میمونه نگرانی بخش تک نفره های دوتا بازیش و ایرادات موقع لانچ بتل!
در کل امسال خوراک شوتره اول شخصه DLC جدید DESTINY و بتل و تایتان و COD(که بعید بدونم فرقی با سالای دیگش داشته باشه لول) و احتمالا IP های دیگه!
چه شود رقابت آخر سال برای کسب عنوان بهترین بازی FPS :D
DOOM ، Overwatch ، COD ، Battlefield ، Titanfall 2 ، mirrors edge ، battleborne و... واقعا جنگ اول شخص هاس.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خب نمره ي ٣ رو با ارفاق خيلي زياد دادم به كنفرانسش! :))
سورپرايز كه عملا هيچي نداشت،
شايد اين سه نمره هم بخاطر تريلر بخش داستاني فيفا و هايپي كه تريلر بتل ١ كرد منو داده باشم
وگرنه ME به اون شاخي رو اين چه وعضه تريلر دادنه واسش! :|
تايتان هم كه چيز خاصي نداشت كه هايپ كنه،
نمايش افتضاح Fe هم كه قشنگ موجبات خنده بود بيشتر!

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
باورم نمیشه کسی ترافیکش رو برای دیدن کنفرانس ea سوزونده باشه ... و اگه کسی در سلامت کامل همچین کاری کرده غر زدنش برای چیه دیگه
نه شما ترافیکتو فقط برای کمک به بشر میسوزونی.
نمیدونم کی قراره شماها به نظر بقیه هم احترام بذارید.
به نظر من تریلر تایتال فال 2 و بتل 1 فوق العاده بود.
خوشحالم ترافیک براشون سوزوندم.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بتلفیلد عالی بود همه چیش بیست بود.
فیفا هم مود داستانیش باحاله ولی تا گیم پلی نبینیم نمیشه چیزی گفت.
بقیه کنفرانس(!) هم کلا meh

Florence

کاربر سایت
May 30, 2016
33
نام
مهدی
من الان کیفیت کنفرانس و تریلرهای موجود از کنفرانس رو ک چک میکردم متوجه شدم فعلا ارزش دانلود ندارن
بنظرم دوستانی ک زیاد عجله ندارن بهتره یه چند ساعتی هم صبر کنن تا نسخه های IGN یا مراجع دیگه از راه برسه

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من الان کیفیت کنفرانس و تریلرهای موجود از کنفرانس رو ک چک میکردم متوجه شدم فعلا ارزش دانلود ندارن
بنظرم دوستانی ک زیاد عجله ندارن بهتره یه چند ساعتی هم صبر کنن تا نسخه های IGN یا مراجع دیگه از راه برسه
تریلر هایی که اقا حامد در بخش تریلرها گذاشتن هیچ مشکلی ندارن و کیفیت بسیار خوبی دارن .
اونهارو تست کنید بسیار عالی اند

• Like
Reactions: uriel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر