BaziCenter

Administrator
Mar 28, 2016
87
در سال 2001 ، سه شرکت Gathering of Developers ، 3D Realms و Rockstar Games با کمک هم ؛ عنوانی اکشن با نام Max Payne را منتشر کردند. عنوانی که به وسیله استودیو فنلاندی رمدی ساخته شده بود و به لطف چند نمایش خیلی خوب در E3 ، بین نویسندگان و منتقدان بازی از شهرت خوبی برخوردار بود. با این حال کمتر کسی فکر می کرد مکس پین به اثری ساختارشکن مبدل شود. به یکی از معدود بازی هایی که هم در بعد داستان و هم در بعد گیم پلی ؛ اثری انقلابی در صنعت بازی بود. تلفیق یک داستان پلیسی در فضای نوآر به همراه گیم پلی مهیج که به بسیار یادآور فیلم های اکشن هنگ کنگی بود ، نام مکس پین را به عنوان یکی از بهترین بازی های تاریخ برای همیشه جادوانه کرد. باورش واقعا سخت است که این بازی ماه گذشته 19 ساله شد و با وجود میلیون ها طرفدار در سراسر دنیا تا به امروز تنها 3 نسخه از آن عرضه شده که از زمان عرضه آخری ا نها نزدیک به 7 سال می گذرد. به همین خاطر و به عنوان یک طرفدار پروپاقرص مکس پین تصمیم گرفتم به مناسبت به 19 سالگی این بازی ، جدیدترین ایتم از سری انچه نمی دانید را به این ضدقهرمان محبوب صنعت بازی اختصاص دهیم و همچنین به سراغ حقایقی بریم که کمتر مرجعی تا به امروز به صورت یکجا به آن ها پرداخته. پس این شما و این هم ده حقیقت کمتر گفته شده از مکس پین.

خواندن مطلب در سایت
👇👇👇👇
10 حقیقتی که از سری بازی مکس پین نمی‌دانید

165891

ویدیو در کانال یوتوب
👇👇👇👇

برای مشاهده آیتم تصویری 10 حقیقتی که از سری بازی مکس پین نمی‌دانید در یوتوب کلیک کنید

1- اولویت این مطالب بخش تصویری آن‌ها است. ممکن است در ابتدای انتشار ، متن نوشتاری کمی دچار مشکل باشد که این ایرادات طی چند روز رفع می‌شوند.

2 - تعدادی از کلمه‌های متن اصلی در نسخه تصویری تغییر کرده‌اند.

Last edited by a moderator:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,784
بی شک مکس پین جزو تاپ تن های کل بازی های کامپیوتری قرار میگیره (حداقل برای من).
چقدر داستان نسخه اول و همچنین دوم ناراحت کننده بود. چقدر عاشق مکس و مونا بودم :D توی نسخه سوم همش منتظر بودم یهو سر و کله اش پیدا بشه
اقا کیا چیت کد میزدن و مونا رو نوde بازی میکردن =))
کاش رمدی می تونست مالکیت IP بگیره و یه ریمیک بزنه و نسخه جدیدشم بسازن

یه سوال: دلیل فروش ضعیف نسخه دوم چی بود؟ متای خوبی هم داره :-?

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,658
نام
كسري
یه سوال: دلیل فروش ضعیف نسخه دوم چی بود؟ متای خوبی هم داره :-?
فکر کنم به دلیل کوتاهی و سادگی بازی. به نظرم اون قیافه سم لیک رو هم تغییر نمی دادند خیلی بهتر بود. اون صورت تیموتی گیبز هم واقعا نچسب بود :D

اینم گزارش مالی اون سالشون
Take-Two adjusts financials south, blames Max Payne's poor showing

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
1,887
نام
متوئیدی
فکر کنم به دلیل کوتاهی و سادگی بازی. به نظرم اون قیافه سم لیک رو هم تغییر نمی دادند خیلی بهتر بود. اون صورت تیموتی گیبز هم واقعا نچسب بود :D

اینم گزارش مالی اون سالشون
Take-Two adjusts financials south, blames Max Payne's poor showing
اجازه هست یه سوالی بپرسم؟؟
.
.
چند ساله آواتار مکس پین رو دارید؟ :D

• Haha
Reactions: zaq123 and 619

AZOTH

کاربر سایت
Aug 7, 2013
92
نام
زارع
درود
بازی مکس پین هم در زمان خودش خیلی خوب بود و خاطرات خیلی خوبی باهاش داشتیم اما آنقدر بازی های متنوع باحال اومده که بازی مکس پین داخلش گم میباشد.
بهرحال امیدوارم در آینده نه چندان دور شاهد این بازی با گرافیک بالا در کنسول های نسل جدید باشیم.
:) :) :)

• Like
Reactions: zaq123 and 619

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,363
نام
Mohamad®eza
جالبه راک استار اومد این IP رو خریداری و حق مالکیت رو از آن خودش کرد اونم فقط و فقط برای عرضه و ساختن تنها یک نسخه ازش ؟؟؟!!!! فرض رو هم بر این این بگیریم که تمامی استدیو های راک استار سرشون کاملا شلوغ بود ولی میتونستن حتی ساخت نسخه بعدی رو به خالق خودش برگردونن و خودشون تنها ناشر بازی باقی بمونن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟