10 مورد مضحک بازی‌های سال 2012

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
گاهی اوقات در بازی‌های ویدئویی صحنه‌هایی اتفاق می‌اتفد که باعث خنده و مسخره کردن بازی و کاراکتر می‌شود. در این جا سایت GamingBolt توانسته 10 صحنه خنده دار بازی‌های 2012 را گرد هم بیاورد . برای مثال Borderlands 2 بازی بسیار خنده داری بود یافتن صحنه‌های خنددار و مضحک در بازی‌ها کار سختی نیست. در این لیست بازی‌های خوب و پرطرفداری شامل Assassin’s Creed 3, Mass Effect 3 و Dishonored به همراه Halo 4,Call of Duty Black Ops II, Resident Evil 6,Diablo و هیت من آمرزش حضور دارند.

1- او تلفن و کانکشن دارد. ولی برای کمک تماسی نمی‌گیرد.

9o7eplfr9dkipifw3kgk.jpg
2- روسیه‌ها با تاتک و هلیکوپتر به ما حمله کرده اند؟. بهتر است ما با اسب با آنان مقابله کنیم.
d9s3j4ut9yvnwlnbovh2.jpg

3- از شما درخواست می‌کند از یک شخص برای او 9 دلار دریافت بگیرید. در عوض او به شما سلاحی به ارزش 2 هزار دلار پاداش می‌دهد.

ltwfb6blquiljz1t46q.jpg

4- متهم به قتل است. با کشتار بقیه بی‌گناهی خود را ثابت می‌کند.

f7rh1jhbggn56ocre98z.jpg

5-
Reaperها شما را تعقیب می‌کنند؟. در یک سیاره فرود بیایید.

fh6gs99xr0zs2i1lpz5.jpg

6-نامش رو تغییر میدهد.تا کسی نفهمد او بومی آمریکا هست. همچنان لباس بومی‌های آمریکا را برتن دارد

tw54gc05ubj3jh1nagpw.jpg

7-راحت‌ترین راه برای کشتن زامبی‌ها چیست؟ حمله تن به تن

t1ka00t0bvk0zn4olze4.jpg

8-تکنولوژی بسیار سطح بالا و پیشرفته‌ای که هیچ بیشری آن را به چشم ندیده است. همان دم یادمی‌گیرد چطور آن را بارگیری و شلیک کند.

nryut8w6pimfvw1m4um6.jpg

9- مبلغ تعمیر: 27000. پاداش ماموریت : 800

70rjeewg3t0hgnee72n.jpg

10- پشت سر شخصیت اصلی بارکد وجود دارد. بر روی باکس آرت بازی بارکد را نگذارید تا چک کننده بارکد گیج نشود.

wzqw0j0oejyk820g6p7e.jpg

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مضحک تریش به نظرم فارکرای 3 بود!!:))
راست میگن به خدا,اینجوری فکر کنی تو همه بازیها میشه هزارتا ایراد منطقی درآورد!!:d

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
6- هیچ نام و نشانی ندارد. او بومی آمریکا شناخته می‌شود. همچنان لباس بومی‌های آمریکا را برتن دارد

فک کنم ترجمه درستش می شه اسمشو عوض می کنه تا کسی نفهمه آمریکاییه.ولی هنوز لباس بومی های آمریکایی تنشه.

8-تکنولوژی بسیار سطح بالا و پیشرفته‌ای که هیچ بیشری آن را به چشم ندیده است. چطور بایستی آن را بارگیری و شلیک کرد.

اینم یک نکته کوچولو که داره:
تکنولوژی پیشرفته ای که بشر تا به حال ندیده رو کشف می کنه.از همون لحظه اول می دونه چجوری ریلود و تیراندازی کنه باهاشون.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
شخصیت فارکرای باید از چه کسی درخواست کمک کنه؟؟؟ زنگ بزنه فک و فامیلاش بیان اینجا با یه ارتش بجنگن؟ یا اینکه سربازان فداکار آمریکا رو خبر کنه که بیان با دشمن شرور مقابله کنن؟ :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ترجمه خبر نباید جمله به جمله باشه میشه با آوردن کلماتی ترجمه رو بهتر کرد طوری میگه تنگار من معنیش رو نمی‌دونم
ترجمه در خیلی از جاها اصلا روان نیست و با منظور عکس همخوانی نداره. دو نمونه خیلی خوبش رو Arachi گفتن.

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
واقعا ممنون بخاطر ترجمه.
دوستان هم اینقدر ایراد بنی اسرائیلی به ترجمه نگیرند لطفا. همینقدر که این دوستمون زحمت کشیدن جای تشکر داره

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
ترجمه در خیلی از جاها اصلا روان نیست و با منظور عکس همخوانی نداره. دو نمونه خیلی خوبش رو Arachi گفتن.
فکر نکنم بجز یکی 2 مورد بقیه جاها ایرادی داشته باشه ترجمه.Arachi که یکی دیگه هست؟می‌‌تونم همین منظورعکس‌ها رو ه مترجمه نکنم که درست تر همون بود.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا Dishonored رو کجا ترکونده :D ؟ اولا که میتونی کلا هیچکس رو نکشی و خود بازی هم به این تشویقت میکنه . ثانیا هم بازی بر پایه ی انتقام هست و دیگه نیازی نیست به کسی بی گناهیش رو ثابت کنه .

ولی شماره های 1-6-7-8 عالی بودن :)) 6 یکم بد ترجمه شده و مفهومش یه چیز دیگست .

شما آخه چطور میتونید کسی رو نکشید بازی رو تموم کنید؟؟من تمام سعیم رو کردم ولی حد اقل تو هر مرحله 60 نفرو دارم میکشم..چرت گفتن..همون اول بازی باید یه نفر رو ناک اوت کنی!!

من 2 بار بازی رو بدون اینکه یه نفر رو بکشم تموم کردم ;)

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
جالب بود..!!

---------- نوشته در 10:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:40 AM ارسال شده بود ----------

آقا Dishonored رو کجا ترکونده ؟ اولا که میتونی کلا هیچکس رو نکشی و خود بازی هم به این تشویقت میکنه . ثانیا هم بازی بر پایه ی انتقام هست و دیگه نیازی نیست به کسی بی گناهیش رو ثابت کنه .

ولی شماره های 1-6-7-8 عالی بودن :))

شما آخه چطور میتونید کسی رو نکشید بازی رو تموم کنید؟؟من تمام سعیم رو کردم ولی حد اقل تو هر مرحله 60 نفرو دارم میکشم..چرت گفتن..همون اول بازی باید یه نفر رو ناک اوت کنی!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر