─ W a k o o p a ─

Gamerlast

کاربر سایت
Sep 15, 2008
201
Wakoopa
W W W.W a k o o p a.C o m

چند مدت قصد دارم این مطلبو بنویسم که میشه گفت یه آموزش هست ... خب اول باید بدونیم Wakoopa چیه ؟ سوال خوبیه
4.gif
واکوپا یه Tracker هست . خب حالا مسئله پیش می یاد که Tracker چیه ؟

card.png

مطمئنم همه شما این عکس رو که یه مدت توی امضام بود دیدید ! در این جا آخرین نرم افزار هایی که من استفاده کردم نشون میده (همون 4 آیکون بزرگ ) بعد هم یه قسمت به اسمه Most Used هست که بیشترین نرم افزار هایی که من استفاده کردم دیده میشه ! و جلوی اون تعداد ساعتی که من استفاده کردم از اون هم قرار داده شده . و آخـر هم آواتار بنده رو میبینین

خب این تنها یک عکس از امکانات واکوپا هست چند عکس دیگه هم برای امضا وجود داره
در اینجا 10 برنامه ای که من زیاد استفاده کردم میتونید ببینید :
badge.png

این آخرین نرم افزار هایی هست که من استفاده کردم :
recent.png

در اینجا هم جدید ترین نرم افزار هایی که من استفاده کردم میتونید ببینید :
new.png

قبل از این که من حالت آخر رو بگم یه توضیحات دیگری لازم هست به شما بدم ، در واکوپا هم درجه یا Rank هست که بر اساس اون طبقه بندی میشید .
این رانک ها عبارتند از :

nozzman_level_newbie.png

اولین درجه ای که شما در واکوپا دارید Newbie هست ، وقتی که شما عضو میشید در این درجه هستید برای بالاتر رفتن از این Level باید 1p کسب کنید که بسیار آسان هست !
nozzman_level_novice.png

دومین درجه ی شما در واکوپا Novice هست که شما تازه Tracker خود را روشن کردید . و برای Level up به 50 امتیاز نیاز دارید .
nozzman_level_enthusiast.png

سومین درجه در واوپا Enthusiast هست ، در این درجه شما تازه چند نرم افزار پایه و اساس استفاده کرده اید شما برای رسیدن به این درجه نیازمند 50 درجه و برای Level up نیاز به 250 امتیاز هستید .
nozzman_level_devotee.png

چهارمین درجه ی واکوپا Devotee هست که شاید بشه گفت تعداد Devotee ها در واکوپا بسیار زیاد هست نمونه : دادا رضا ! در این گروه اکثر نرم افزار های معروف و سایت های اساس رو استفاده میکنن شما برای رسیدن به این Level ، نیاز به 250 امتیاز و برای Level up نیاز به 1000 امتیاز دارید !
nozzman_level_expert.png

پنجمین درجه ی Tracker واکوپا Expert هست ! (درجه خودم ) در این درجه تمام نرم افزار های معروف استفاده شده و بعضی از نرم افزار های ناشناخته رو استفاده کرده . برای Level up نیازمند 2000 امتیاز هستید !
nozzman_level_fanatic.png

ششمین درجه در واکوپا که سخت ترین مرحله واکوپا هست Fanatic هست که در این مرحله آخرین گام رو بر می دارید ! در این مرحله شما که ممکنه بسیار هم طول بکشه شما آخرین مرحله برای OverLord شدن رو میگذرونید . برای level up هم نیاز به 5000 امتیاز دارید ! (بله درست تایپ شده )

و اما
nozzman_level_overlord.png

آخرین درجه واکوپا OverLord هست که تا بی نهایت ادامه داره شما در این مرحله اکثر نرم افزار ها و سایت های جهان آشنا شدید و یک Programer حرفه ای هستید ! و بقیه احترام خاصی برای شما قائل هستند ....

واکوپا نماد های اختصاری هم داره که در سایت استفاده میشه ، مثل :

nozzman_iconlevel_devotee.png
و
nozzman_iconlevel_fanatic.png
و
nozzman_iconlevel_overlord.png
و ...

خب حالا ما اینها رو گفتیم آخرین صورت عکس برای امضا رو میگیم که به این صورت هست :

level.png

در این تصویر فقط Level شما گذارده میشه .

چگونه Level خود را در واکوپا افزایش دهیم ؟

واکوپی نیز همانند هر چیز دیگری برای لول های خود یک معیاری دارد بر این اساس بنده فارسی اش رو در اینجا قرار میدم :

Turn on the Wakoopa Tracker on your desktop-1p
روشن کردن Tracker ا امتیاز را در بر دارد .
Write a review for an app you've used over 1 hour-5p
نوشتن نقد خود در حد 1 یا 2 خط یا حتی 1 کلمه از برنامه ای که آن را استفاده نموده اید
Use a new application-5p
اصلـی ترین عامل برای افزایش امتیاز ! هر گاه شما سایت جدید یا نرم افزار جدیدی را استفاده کنید واکوپا برای شما امتیاز جدیدی را قائل میشود
Submit a screenshot that gets approved-5p
گذاشتن ScreenShot ـی از یک برنامه ! که مورد تایید باشد
Write review for an app you've used over 24 hours-10p
نوشتن نقد کوتاه از برنامه استفاده شده در حدود 24 ساعت و بالاتر که دارای 10 امتیاز است
Use over 10 hours of software-10p
استفاده از نرم افزار بالای 10 ساعت
Use over 100 hours of software-25p
100 ساعت استفاده از نرم افزار
Use over 500 hours of software-50p
500 ساعت استفاده از نرم افزار
Use over 1,000 hours of software
1000 ساعت استفاده از نرم افزار

برای اطلاعات بیشتر از چگونه Level up کنیم از لینک زیر اقدام نمایید :
Here

هر فرد در واکوپا دارای یک پروفایل شخصی می باشد

مثل :

این هم از پروفایل بنده :

WwW.Wakoopa.com/YourUsername
میشه پروفایلتون مثل پروفایل من :
wakoopa.com/Blocker

در اینجا هم میتونید چگونه عضویت در واکوپا رو بخونید اما بزودی خودم به زبان فارسی براتون میزارمش

پ.ن : در مطلبی که نوشته شد از واژه نرم افزار استفاده شده که منظور نرم افزار و وب سایت های عضو در واکوپا هست که متاسفانه وب سایت های ایرانی چندان بهره ای نمی برند
پ.ن2 : هر گونه سوال و جواب خود رو مطرح کنید
پ.ن3 : بچه هایی که عضو شدند همیشه برنامه رو Whit Startup بزارن
(نمیدونید بگید که ذکر کنم چجوری ... )

کپی برداری بدون ذکــر نام ونویسنده ی مطلب-Blocker- Ali مجاز نمی باشد !
و تنها در صورت اجازه میتوان از مطلب استفاده نمود .

مرسی منتظر سوالات و نظراتتون هستم
icon15.gif
icon15.gif
icon15.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر