یک سوال در مورد انلاین MORTAL KOMBAT

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
سلام.
من وقتی که میخوام MORTAL KOMBAT رو انلاین بازی کنم می نویسه که : YOUR GAMES SASEON IS NO LONGER

یعنی چه اشکال از کجاست؟ لطفا زود جواب دهید!!

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
719
این بازی یه نت توپ میخواد که ما نداریم
آفلاین بازی کن

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
این بازی یه نت توپ میخواد که ما نداریم
آفلاین بازی کن
یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 08:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:29 PM ارسال شده بود ----------

سرعت نت من که 2MB هست

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
نت توپ یعنی پینگ زیر 50 با اروپا!تازه اگه مثلا حدود 45 باشه اذیت میکنه!یعنی حداکثر 50!خوبش حدود 20 تا 30!
حالا اینطور پینگی داری!
سرعت دانلود اصلا مهم نیست پینگ هیچ ایرانی تا جایی که من میدونم این بازی رو جواب نمیده!
یعنی مشکل فقط همینه ؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
558
پس چرا فقط این بازی اینجوریه ؟
چون بازی های فایتینگ به دلیل سرعت بالای دکمه زنی نیاز به پینگ خیلی خوب دارن!همشون اینجورین از تیکن گرفته تا استریت فایتر و ...!
جوابت رو فهمیدی لطفا دیگه کامنت نده!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,771
نام
حسین
کسی بازی را انلاین باز ی کرده یا نه !

Bahram

Alan, Wake Up
ناظم انجمن
Sep 7, 2011
7,291
نام
Bahram
کسی بازی را انلاین باز ی کرده یا نه !
منم بازی کردم البته فقط با ایرانی ها البته همش دیسکانکت میشدیم.من خودم مخابرات دارم و معمولا با مخابراتی ها مشکل ندارم ولی یکی از دوستام که صبانت داشت اصلا نمیشد بازی کرد:(

Al! The Kn!ght

کاربر سایت
Oct 29, 2012
10
نام
Ali the knight
آنلاین کومبات اصلا ربطی به اینترنت نداره و فروم ندر رئلم رو هم بخونی همه همین مشکل رو دارن و این هم برمیگرده به سرور های ضعیف و برنامه نویسی بد قسمت آنلاین .
تازه بازی های فایتینگ اصلا پیچیدگی خاصی ندارن و وقتی بازی هایی مثل فیفا و هیلو و بتلفید 3 ( با اون همه جزییات ) مثل آبخوردن اجرا میشن این دست بازی ها مشکل خاصی نباید داشته باشن .

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
412
اقا اون هایی که بازی می کنن بگن و گیمرتگشونو بزارن تا با هم بازی کنیم من mystogan74

Irisviel Ackerman

Gold User
Aug 26, 2011
3,223
نام
امیر
مشکل از ما نیست ! تا اونجایی که من متوجه شدم خارجی ها هم مشکلاتی دارن سر این بازی!

---
مشکل از سرور های ضعیف و پر اشکال بازی هست

jilo

کاربر سایت
Jun 27, 2011
8
من با دوستهای هم وطنم خیلی راحت بازی میکنم و اصلا مشکلی ندارم اینم گیمرتگم JEEGSAW 1366

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟