یک دستگاه Xbox Elite به همراه کینکت

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
درود

خوب همون طور که از اسم تاپیک مشخص هست قصد دارم یک Xbox رو به فروش برسونم. به نکات زیر دقت کنید:

*دستگاه هیچگونه ضربه ای نخورده و از لحاظ بدنه سالم هست
*بردش جسپر هست و تا حالا نه هنگ کرده و نه اتفاق خاصی براش افتاده
*مهمترین نکته اینه که تا حالا با این دستگاه حتی یک ثانیه هم به اینترنت وصل نشدم و از این رو می تونید برای لایو ازش استفاده کنید اما عواقب بن شدن به عهده خودتون هست
*به همراه دستگاه چندین بازی به خریدار داده میشه از جمله بازی اورجینال کینکت
*کینکت از لحاظ فنی و همین طور ظاهری کاملا سالم و بدون مشکل هست و تمامی کابل ها هم موجود و سالمه
*دو کنترلر هم به همراه دستگاه موجوده که یکی سیاه و یکی سفید هست و کاملا سالم هستند
*جعبه دستگاه کاملا سالم
*ریجن 2 یا همون پال
*دستگاه فوق العاده کم ازش استفاده شده و الان 3-4 ماه هست که خاموشه و خریدار از روی صدای کم فن دستگاه و همینطور آخرین بازی هایی که باهاش انجام شده می تونه بفهمه که اوضاع از چه قرار هست
*هدست دستگاه در داخل جعبه وجود داره و کاملا آکبند هست و حتی یک بار هم استفاده نشده
*به همراه دستگاه کابل HDMI هم موجود هست

اگر نکته دیگه ای هست بپرسید تا پاسخگو باشم. فقط دقت کنید که همین 1-2 روز پیش یکی از دوستان تاپیکش رو تو سایت دیدم که مدل آرکید رو به قیمت 530 فروختن پس لطفا قیمت های خنده دار ندید. در ضمن من چون دارم از ایران میرم این دستگاه رو برای فروش گذاشتم و اگر هم با قیمتی که می خوام فروش نره میزارم همینجا تو اتاقم بمونه و فقط خاک میخوره و این چند ماه هم چون خیلی درگیر بودم اصلا وقت بازی کردن نداشتم پس اگر واقعا خریدار هستید این Xbox فوق العاده رو از دست ندید.

موفق باشید

Attachments

• 07072012093.jpg
    07072012093.jpg
    93.2 KB · مشاهده: 82
آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
سلام من 600خریدارم
نه دوست عزیز این رقم کم هستش به نسبت تمیز بودن کنسول و آکبند بودن بعضی وسایل و بازی رایگان.

اركيد با كينيكت 530 فروخته درسته؟
درسته دوست عزیز البته شرایط کنسولشون کمی با من فرق میکرد و من از بن شدن یا آکبند بودن یک سری از تجهیزاتشون اطلاعی ندارم. من این مثال رو زدم که حدود قیمت دستتون باشه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
دوستان گفتم قیمت های خودتون رو اعلام کنید. من میگم که مناسب هست یا نه.

اولویت اولم با فروش همش به صورت یک جا هست اما اگه نشه جدا جدا هم میفروشم که بطبع قیمتش از خرید به صورت کلی کمی بیشتر هست.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
داداش منم 600 خریدارم.اگه اوکی شد یه خبری بدین مرسی
دوست عزیز بالاتر هم گفتم 600 کمه و ترجیح میدم که کنسول رو نگه دارم. قیمت مد نظرم بیشتر از این هست.

سلام برهان جان خسته نباشید

بنده اصلا نمی تونم قیمت بذارم قیمت پیشنهادیت رو برام پ.خ کن .. مذاکره می کنیم .. !
درود

pm زدم بهتون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر