یک بازی ساز مستقل: Xbox one به راحتی جذابترین پلتفرم برای ماست

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
932bcf-1392203380.jpg

استودیو No Goblin اعلام کرد که بازی Roundabout بر روی Xbox one منتشر خواهد شد.بازی Roundabout که در سبک ماشین بازی و تصادف ساخته شده و در حال حاضر برای انتشار بر روی پلتفرمهای ویندوز مک و لینوکس تایید شده بود برای Xbox one هم تایید شد هر چند در حال حاضر تاریخی برای انتشار این بازی بر روی این پلتفرم اعلام نشده.
No Goblin در پیغامی برای ID@Xbox (به گروهی در Xbox گفته میشه که کارشون کمک به تسهیل و ساخت بازیهایی با توسعه دهنده های مستقل هست. Independent Developers Publishing Program for Xbox One)به ستایش از این پلتفرم پرداخت:

"قدردانی بزرگی میکنیم از Chris Charla و Richard Rouse در تیم ID@Xbox برای ساخت کنسولی که به راحتی جذابترین پلتفرم برای سازندگانی مثل ما هست تا بازیهاشون رو بر روی اون منتشر کنن"

"شیرجه زدن در دنیای Xbox one برای ما فوق العاده آسان بود و کریس و ریچارد در برخورد با من به شکل باور نکردنی پاسخگو و مفید بودند.من شخصا فکر میکنم که ID@Xbox میره که خیلی از مردم رو شگفت زده کنه.و ما از اینکه در اولین موجهای توسعه دهندگان قرار گرفتیم فوق العاده مفتخر هستیم"

Xbox One 'Easily The Most Appealing Platform For Devs Like Us' Says Indie Studio - NowGamer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر