یه مشکل گرافیکی تو کرایسیس

اول بازی کرایسیس(ورژن یک) یه تریلر توپی از روند بازی نشون میده که گرافیکش کور کننده ست.ولی من با این سیستم نمیتونم یه همچین گرافیکی رو ببینم.در کل هر بازی یی که تریلرشو دیدم و بعد با پی سی خودم مقایسه کردم (حتی بازی های قدیمی)گرافیک پی سی خیلی کمتره.
اینم از مشخصات سیستمم:
9600gt 1GB GDDR3
4 Gig Ram Apacer bus 800
مانیتور T1900 samsung

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خوب دوست من اونا تریلر هستند یه جورایی مث انیمیشن قرار نیست که گرافیک بازی اینجوری باشه
با این سیستم هم شما نمیتونی کرایسیس رو در اخرین حد قرار بدی

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
:confused::confused::confused:
دوست عزیز اون یه تریلره.:-"
با اینکه کور کننده هست ولی از جنس بازی که نیست!
:confused: خواهشا برای این مسائل تاپیک ایجاد نکنید...

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
میشه بگید کجا میتونستم این سوالو بکنم؟؟؟؟
در ضمن کرایسیس فقط یه مثال بود .تو خیلی بازی های دیگه این مشکلو دارم.
پس بخش مشکلاتو واسه چی گزاشتن؟؟؟
گفتم که اونا اصلا بازی نیست که بخواد گرافیک بازی هم اینجوری باشه

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
ولی به نظر من میشه اون گرافیک رو گرفت من که موفق شدم چون اون گرافیک در حد خود بازی هستش این در مورد کرایسیس درسته و بقیه بازیا که حتما نمیتونه اینطوری باشه و این تفاوت طبیعیه
ضمنا با این سیستم نمیشه اون گرافیک رو گرفت گرافیک دو هسته ای و 4cpuهسته ای میخواد تا بازیم کور کننده باشه براتون:laughing:

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
میشه بگید سال 2007 چه کارت گرافیکی بود که بتونه کرایسیس رو اجرا کنه با این گرافیک؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی کارت من نمیتونه یه بازی 2 سال پیش رو با گرافیک MAX اجرا کنه؟؟؟؟
من فقط قسمت Shadow بازی رو High گذاشتم وگرنه همه قسمت های دیگه Very High هست.در ضمن من هیچ افت فریمی ندارم.(آنتی الیاسینگ(نمی دونم اینو درست نوشتم یا نه)هم 4X گذاشتم)

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
میشه بگید سال 2007 چه کارت گرافیکی بود که بتونه کرایسیس رو اجرا کنه با این گرافیک؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی کارت من نمیتونه یه بازی 2 سال پیش رو با گرافیک MAX اجرا کنه؟؟؟؟
من فقط قسمت Shadow بازی رو High گذاشتم وگرنه همه قسمت های دیگه Very High هست.در ضمن من هیچ افت فریمی ندارم.(آنتی الیاسینگ(نمی دونم اینو درست نوشتم یا نه)هم 4X گذاشتم)
سال 2007 هیچ کارت گرافیکی نبود که بتونه رو گرافیک اخر اجرا کنه هنوز هم گرافیک تک هسته ای نیست که بتونه این کارو کنه
اشتباه میکنی رفیق با اون سیستمت نمیتونی اینجوری فرم بگیری

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
چه جوری میشه فهمید که با چه سرعتی فریم میگیرم الان؟؟؟؟
(اصلا قضیه این فریم گرفتن چیه دقیقا؟؟؟؟)

البته فکر کنم خود کرایسیس هم فرم رو بهت نشون بده باید بری تو اپشن هاش
فرم یعنی کارت گرافیکت چند صحنه در ثانیه میتونه پردازش کنه اگه بازی خیلی روون اجرا میشه یعنی با لای 30 فرم داری

بهتر نیست دیگه ادامه بحث رو تو این تاپیک ادامه ندید جاش اینجا نیست خود کرایسیس تاپیک داره
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر