گیم‌پلی اولین بازی کنسول PS5 یعنی عنوان GODFALL نمایش داده شد

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
به تازگی گیم‌پلی اولین بازی کنسول «پلی استیشن 5» یعنی عنوان GODFALL نمایش داده شده است.
0_GodFall-PS5-Trailer-Screenshot-4.jpg

برای مشاهدۀ گیم‌پلی بازی GODFALL به این صفحه مراجعه کنید.
تریلر منتشر شده زمان کوتاهی از گیم‌پلی بازی را نمایش می‌دهد؛ اما در همین تریلر کوتاه آنچه که از گرافیک نسل بعد انتظار داریم نمایش داده می‌شود. در این تریلر شاهد برخی از جلوه‌های گرافیکی ویژه‌ هستیم که قطعاً بهتر از رونمایی از آرم کنسول «پلی استیشن 5» است. عنوان GODFALL سال گذشته بعنوان اولین بازی در دست توسعه برای کنسول «پلی استیشن 5» معرفی شد. این عنوان برای کامپیوتر نیز منتشر می‌شود و توسط استودیوی Counterplay Games در دست توسعه...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
در کل انتظار جهش گرافیکی آنچنانی از نسل بعد نداشته باشید
چون تو نسل حاضر بازیها از لحاظ گرافیک و جلوه‌های بصری خیلی خوبن
نسل بعد قرار نیست اتفاق هیجانی‌ای از لحاظ گرافیکی بیفته! اما مسلماً جزئیات بیشتر میشه و محیط‌ها هم بزرگتر... البته خیلی بیشتر و بزرگتر :D

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
در کل انتظار جهش گرافیکی آنچنانی از نسل بعد نداشته باشید
چون تو نسل حاضر هم از لحاظ گرافیک و جلوه‌های بصری بازیها خیلی خوبن
نسل بعد قرار نیست اتفاق هیجانی‌ای از لحاظ گرافیکی بیفته! اما مسلماً جزئیات بیشتر میشه و محیط‌ها هم بزرگتر... البته خیلی بیشتر و بزرگتر :D
الان واقعا یه بازی مولتی پلیر که معلوم نیست از کدوم جهنم دره ای سر در آورده رو نباید معیار سنجش قرار داد.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
تریلر کاملش لو رفته...توی خبر فقط چند ثانیه‌اش رو گذاشتید:

از نظر نورپردازی و رنگ‌بندی خیلی خوبه ولی خود بازی و محیط‌ها انگار Destiny از راه نزدیکه!
با این حال به نظرم یه بازی لانچ خیلی خوب میتونه باشه...
خوشبختانه از اون بازیای فیک اوایل هر نسل که با سینماتیک و گرافیک فضایی صرفا واسه هایپ ساخته شدن هم نیست و حداقل یه گیم‌پلی داره.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
الان واقعا یه بازی مولتی پلیر که معلوم نیست از کدوم جهنم دره ای سر در آورده رو نباید معیار سنجش قرار داد.
معیار سنجش قرار ندادم دوست عزیز...
بنده فقط گفتم انتظار جهش گرافیکی خیلی زیاد از نسل بعد نداشته باشید چون گرافیک در نسل حاضر به حد مطلوب رسیده و بیشتر جزئیات و اندازۀ محیط ها هستند که تحت تاثیر سخت‌افزار قویه نسل بعد قرار میگیرن
این حرف بنده هیچ ربطی هم به این گیم‌پلی نداره!

تریلر کاملش لو رفته...توی خبر فقط چند ثانیه‌اش رو گذاشتید:

از نظر نورپردازی و رنگ‌بندی خیلی خوبه ولی خود بازی و محیط‌ها انگار Destiny از راه نزدیکه!
با این حال به نظرم یه بازی لانچ خیلی خوب میتونه باشه...
خوشبختانه از اون بازیای فیک اوایل هر نسل که با سینماتیک و گرافیک فضایی صرفا واسه هایپ ساخته شدن هم نیست و حداقل یه گیم‌پلی داره.
ممنونم
ویدئو کاملتر به خبر اضافه شد.

دقیقاً... یاد گیم‌پلی کیلزون اوایل نسل هفتم افتادم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: esm nadaram

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
معیار سنجش قرار ندادم دوست عزیز...
بنده فقط گفتم انتظار جهش گرافیکی خیلی زیاد از نسل بعد نداشته باشید چون گرافیک در نسل حاضر به حد مطلوب رسیده و بیشتر جزئیات و اندازۀ محیط ها هستند که تحت تاثیر سخت‌افزار قویه نسل بعد قرار میگیرن

ممنونم
ویدئو کاملتر به خبر اضافه شد.

دقیقاً... یاد گیم‌پلی کیلزون اوایل نسل هفتم افتادم
نیازی نیست هر پستی میزارین توضیح واضحات بدید خودمون شعور داریم میفهمیم انتظارتمون چقدر باشه

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
نیازی نیست هر پستی میزارین توضیح واضحات بدید خودمون شعور داریم میفهمیم انتظارتمون چقدر باشه
الان این پست شما با اسپم اگه فرقی داره بگو مام بدونیم

همه که مثل شما با شعور نیستن!
البته من نخاستم چیزی رو به کسی بفهمونم فقط نظرمو گفتم... فکر نمیکنم بابت این موضوع باید به شما توضیحی بدم
و اینکه این رفتار شما نسبت به پست‌های من بار دومه که تکرار میشه... من میدونم دلیلش چیه
اگه فکر میکنی فعالیت من اذیتت میکنه میتونی منو تو لیست سیاه بزاری چون هر کسی ، هر جا ، هر چی دلش بخاد میگه البته در قالب درست.
منو تو لیست سیاه بزار تا دیگه کسی واضحات شما رو مرور نکنه دوست با شعور من!

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خیلی مدیکور هست! همین که لقب انحصاری کنسولی Ps5 خورده یکم آمده تو دید و ملت مشتاق هستند که ببینند اولین بازی تایید شده ps5 چه شکلیه! وگرنه در کل برای متای زرد رنگ هدف گذاری شده

• Like
Reactions: TheFoCT

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
اگر واقعا چیزی که توی تریلر هل بلید2 دیدیم بتونن توی نسل 9 پیاده کنن( که به نظرم میتونن) یه جهش عظیم در پیشه
موشن کپچر چهره سنوئا توی تریلر یا نور پردازی بهترین چیزی بوده که توی این سال ها دیدیم
به نظرم بازی های نسل هشت با این cpu های عقب افتاده نزدیک به بازی های لاکهارت هم نخواهد بود چه برسه به ps5 و سری اکس

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
meh

نمیدونم... شاید بازی خوبی باشه... ولی آخه چرا یه بازی سرویس محور باید بازی لانچ باشه؟
بازی های سرویس محور نه سیستم سلر اند، نه دهن پر کن، نه بنچمارک تو چیزی؟
البته بی استفاده هم نیستن... یوزر بیس کنسول رو خیلی شدید درگیر سیستم می کنن... ولی مسئله این جاست لازمه اش اینه که یه یوزر بیسی از قبل باشه
وقتی بازی لانچ میشه، پیرش از این لحاظ در اومده

• Like
Reactions: Arima Kishou

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر